ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    امتیازها
    60
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

ارتقا رم لپتاپ

سلام عزیزان من لپتاپم اینه N43s که مال شرکت ASUS هستش . رم خودش 4GB DDR3 هستش . حالا میخوام یه رم 4 دیگه هم بندازم روش که سرعتش بره بالاتر . میخواستم اگه ممکنه یه رم خوب با قیمت مناسب بهم معرفی کنین .

اطلاعات کلی
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 12.jpg
مشاهده: 32
حجم: 109.1 کیلو بایت
    اطلاعات رم فعلی
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitled.jpg
مشاهده: 33
حجم: 69.1 کیلو بایت

با توجه به اطلاعات بالا اگه رم رو ببرم بالا تاثیر خوبی میزاره یا نه ؟ مثلا تو گیمینگ یا سرعت سیستم و...
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط AmirDARKKnight نمایش پست ها
    سلام عزیزان من لپتاپم اینه N43s که مال شرکت ASUS هستش . رم خودش 4GB DDR3 هستش . حالا میخوام یه رم 4 دیگه هم بندازم روش که سرعتش بره بالاتر . میخواستم اگه ممکنه یه رم خوب با قیمت مناسب بهم معرفی کنین .

اطلاعات کلی

اطلاعات رم فعلی

با توجه به اطلاعات بالا اگه رم رو ببرم بالا تاثیر خوبی میزاره یا نه ؟ مثلا تو گیمینگ یا سرعت سیستم و...
    سلام امیر جان ! به فروم سخت افزار خوش آمدید ! @};-
    برادر عکس هاتون به درستی آپلود نشده بود و مشکل داشت ! مجدداً یک شات از تب Memory نرم افزار CPU-Z بگیرید و آپلود کنید اینجا !

امتیازها
    60
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    سلام امیر جان ! به فروم سخت افزار خوش آمدید ! @};-
    برادر عکس هاتون به درستی آپلود نشده بود و مشکل داشت ! مجدداً یک شات از تب Memory نرم افزار CPU-Z بگیرید و آپلود کنید اینجا !
    بفرمایید عزیز عکسای جدید اپلود شد. فقط یه نکته برای اضافه کردن رم باید ببرم دستگاه رو گارانتی بدم بندازه
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    بفرمایید عزیز عکسای جدید اپلود شد. فقط یه نکته برای اضافه کردن رم باید ببرم دستگاه رو گارانتی بدم بندازه
    اگه لپ تاب هنوز گارانتی داره بله ! باید بدید گارانتی براتون ارتقاء بده !

دو تا نکنه وجود داره :
    1. نهایت فرکانس رم قابل ساپورت شما 1333 هست
    2. اگه قرار باشه یک رم دیگه کنار رم فعلی قرار بدید باید دقیقاً از نظر تایمینگ عین هم باشه یعنی 24-9-9-9
    اگه با این مشخصات گیر آوردید یک رم 4 گیگ با فرکانس 1333 با تایمینگی که گفتم بخرید و بدید به گارانتی براتون ارتقاء بده و اگر گیرنیاوردید رم فعلیتون رو بفروشید و دو تا رم عین هم بخرید تا از نظر سازگاری مشکلی با هم نداشته باشند .
    خیلی موجودی رم ها خوب نیست دیگه رم های لپ تابی بدتره که بخوام مدل خاصی بهتون بدم . فقط به مشخصاتش توجه کنید . 4 گیگش حدود 125 تومن ممکنه باشه قیمتش !

امتیازها
    60
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    اگه لپ تاب هنوز گارانتی داره بله ! باید بدید گارانتی براتون ارتقاء بده !

دو تا نکنه وجود داره :
    1. نهایت فرکانس رم قابل ساپورت شما 1333 هست
    2. اگه قرار باشه یک رم دیگه کنار رم فعلی قرار بدید باید دقیقاً از نظر تایمینگ عین هم باشه یعنی 24-9-9-9
    اگه با این مشخصات گیر آوردید یک رم 4 گیگ با فرکانس 1333 با تایمینگی که گفتم بخرید و بدید به گارانتی براتون ارتقاء بده و اگر گیرنیاوردید رم فعلیتون رو بفروشید و دو تا رم عین هم بخرید تا از نظر سازگاری مشکلی با هم نداشته باشند .
    خیلی موجودی رم ها خوب نیست دیگه رم های لپ تابی بدتره که بخوام مدل خاصی بهتون بدم . فقط به مشخصاتش توجه کنید . 4 گیگش حدود 125 تومن ممکنه باشه قیمتش !
    ممنون عزیز بابت پاسخگویی . فقط یه نکته من الان هر چی گشتم هیچ جا تایمینگ رم رو ننوشته فقط فرکانس رو نوشته . اگه تایمینگش یکی نباشه مشکلی پیش میاد ؟ کلا رم رو نمیخونه . ضمنا یه نکته ی دیگه اگه 4 گیگ اضافه کنم با توجه به اطلاعات دیگه ی سیستم تغییر بخصوصی ایجاد میشه ؟
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    ممنون عزیز بابت پاسخگویی . فقط یه نکته من الان هر چی گشتم هیچ جا تایمینگ رم رو ننوشته فقط فرکانس رو نوشته . اگه تایمینگش یکی نباشه مشکلی پیش میاد ؟ کلا رم رو نمیخونه . ضمنا یه نکته ی دیگه اگه 4 گیگ اضافه کنم با توجه به اطلاعات دیگه ی سیستم تغییر بخصوصی ایجاد میشه ؟
    کجا گشتین ؟! معمولاً روی لیبل خود رم مشخصات رم نوشته میشه .
    افزایش کارایی خواهید داشت ولی معجزه اتفاق نمی افته !

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع