ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    امتیازها
    619
    سطح
    12
    3
    کاربر جدید

<<راهنمایی و کمک در مورد نصب ویندوز در شبکه>>

سلام.
    من برای یه تحقیق کوچیک این تاپیک رو زدم تا از اطلاعات دوستان استفاده کنم.
    1.عنوان تحقیق رو در تیتر زدم و میخوام بدونم در شرکت هایی کوچک که مثلا 10 تا 20 کامپیوتر دارند و کامپیوتر ها شبکه هستش وقتی به دلیل مشکلی ویندوز این کامپیوتر ها از بین بره چطور میشه در مدت کوتاهی مثلا 1 تا 2 ساعت روی تمام سیستم ها ویندوز نصب کرد.
    2.با چه روش هایی میشه ازویندوز این شرکت ها بکاپ تهیه کرد.
    کسانی که در شرکت ها در بخش itیا شبکه کار میکنن کمک کنن.در ضمن 1 تحقیق یا مقاله کوچک در حد 4تا5 صفحه a4هم اگه به من معرفی کنید ممنون میشم.
    امتیازها
    17,097
    سطح
    83
    2,719
    کاربر انجمن
    این به مادربورد کامپیوتر های شما بستگی داره.
    شما اول دی وی دی درایو رو شیر میکنید و دسترسی رو تماما باز.
    بعد اگر هنگامی که منوی بوت رو مشاهده کردید گزینه نتورک وجود داشت اون رو انتخاب میکنید.بعد از اون هم ممکن ه که ازتون درایو بپرسه که اون موقع دی وی دی رو انتخاب میکنید و نصب میکنید.
    ولی به دلیل سرعت پایین درایو دی وی دی پیشنهاد میکنم از ویندوز یک ایمیج تهیه کرده و در درایو مجازی بارگزاری کنید و اون رو شیر کنید.
    من که روی یکسری کامپیوتر AIO خواستم امتحان کنم کلاینت ها امکان استفاده از LAN در بایوس رو نداشتند و نشد.
    با خود ویندوز هم میشه که من پیشنهاد نمیدم..با نرم افزار های جانبی هم میشه.من از نورتون گوست ( Norton Ghost ) و Acronis True Home Image استفاده کردم که از اکرونیس بیشتر راضی بودم...هم سریعتر بود محیطش هم کاربردی تر و هم سریعتر بک آپ گرفت و هم حجم بک آپ ش کمتر بود.
    امتیازها
    5,525
    سطح
    47
    397
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad147 نمایش پست ها
    سلام.
    1.عنوان تحقیق رو در تیتر زدم و میخوام بدونم در شرکت هایی کوچک که مثلا 10 تا 20 کامپیوتر دارند و کامپیوتر ها شبکه هستش وقتی به دلیل مشکلی ویندوز این کامپیوتر ها از بین بره چطور میشه در مدت کوتاهی مثلا 1 تا 2 ساعت روی تمام سیستم ها ویندوز نصب کرد.
    کسانی که در شرکت ها در بخش itیا شبکه کار میکنن کمک کنن.در ضمن 1 تحقیق یا مقاله کوچک در حد 4تا5 صفحه a4هم اگه به من معرفی کنید ممنون میشم.
    در شبکه های وسیع(دامین) از سرویس wds ویندوز سرور استفاده میشه که بوت هر کلاینت بروی کارت شبکه قرار دارد و نصب بوسیله answer file و کاملا اتوماتیک از طریق سرور انجام میشه که فکر نمی کنم شما از این قابلیت در شبکه خودتون(ورک گروپ) استفاده کنید.
    پس میتونید با استفاده از ابزار winpe از سیستم امیج تهیه کنید و در کلاینت ها اون رو apply کنید.برای جزئیات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید

http://technet.microsoft.com/en-us/l...=ws.10%29.aspx
    فقط یادتون نره برای استفاده از این قابلیت باید ابزار waik مایکروسافت روی سیستم نصب باشه
    برای تهیه بک آپ هم شما میتونید از نرم افزار هایی مثل acronis ویا از طریق ابزار system image ویندوز استفاده کنید و یا از همین winpe از کل درایو ویندوز ایمیج تهیه کنید(capture)
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad147 نمایش پست ها
    سلام.

سلام دوست عزیز،

اگر تمام ترمینال ها یا تعدادی از اونها سخت افزار کاملا مشابه داشته باشند که در بعضی موارد به این صورت هست، میشه درایو HDD اون سیستمی که سالمه رو روی هارد درایو سیستم هایی که مشکل دارند clone کرد. ابزار های متعددی هم برای این کار وجود داره. از طریق اتصال دو هارد دیسک هم مبدا هم مقصد به یک سیستم.

برای تهیه بکاپ از سیستم هم که ایمان عزیز اشاره کردن.
    امتیازها
    619
    سطح
    12
    3
    کاربر جدید
    سلام.دوستان اگه امکان داره یک فایل بی دی اف یا ورد هم به من معرفی کنید ممنون میشم.یل لینکی به زبان فارسی که توضیحات کاملی داشته باشه.
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)