ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 8 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 77
    امتیازها
    17,097
    سطح
    83
    2,719
    کاربر انجمن

خرید تلویزیون با بودجه حداکثر 1/5 میلیون!

با سلام خدمت همه ی دوستان گلم در فروم سخت افزار.
    خوب دوستان ما 15 میلیون ریال (:دی چیه خوب واحد پول رسمی کشور ریال ه :دی ) برای تلویزیون در اختیار داریم.
    اول قرار مدل 6450 که 2300 بود بخریم ولی بعدش نظرم عوض شد و گفتم بقیه رو پول رو میشه باهاش کارهای بهتری کرد ضمن اینکه تلویزیون من اصلا نگاه نمیکنم و مامانم هم سه بعدی بودن و هوشمند بودن به کارش اصلا نمیاد.
    اصل مطلب :
    در ابتدا قصد خرید مدل PN45000 الجی رو از سایت محترم دیجی کالا داشتم.
    ولی بعد با کمی تحقیق به این سایت و این مدل رسیدم :
    Sony R450

که از قیافش خوشم اومد و تو ریوو دیجی کالا ازش تعریف کرده بود.
    خوب با بخش فروش سایت تماس گرفتم و گفت الان اینجا برق رفته فردا بهت هزینه ارسال رو زنگ میزنم میگم.
    من فقط هزینه ارسال رو میخواستم بپرسم طرف 7 دقیقه صحبت کرد...چقدر هم خودمونی بود :D
    گفتن اول هزینه ارسال رو بدید ما براتون میفرستیم بعد پول تی وی رو بدید به راننده...راننده گفت اونجا براتون تست هم میکنه کمترین مشکلی داشته باشه برمیگردونه.
    حالا من خیلی از بابت اعتماد سازی نگران نیستم ولی میخوام نظر شما دوستان رو بدونم.
    هدف اصلی م از زدن این تاپیک بحث گارانتی بود که گفتند تلویزیون گارانتی نوین سرویس داره یکسال.
    حالا من میخوام نظر شما رو در مورد ریسک خرید کالا با گارانتی غیر رسمی بکنم.
    با توجه به اینکه شناختی از شرکت بازرگانی ایران (گارانتی رسمی سونی) ندارم....آیا خرید با گارانتی متفرقه عقلانی است؟
    اصلا واسه تلویزیونی که یک هفته مهلت تست داره و اون رو پاس کنه مشکلی پیش میاد؟
    دوستان نظر شما چیست؟

پ.ن : کسی میدونه کدومشون فایل mkv پخش میکنند؟
    پیشاپیش از تمام کسانی که منو راهنمایی خواهند کرد ممنونم.
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arthur نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه ی دوستان گلم در فروم سخت افزار.
    خوب دوستان ما 15 میلیون ریال (:دی چیه خوب واحد پول رسمی کشور ریال ه :دی ) برای تلویزیون در اختیار داریم.
    اول قرار مدل 6450 که 2300 بود بخریم ولی بعدش نظرم عوض شد و گفتم بقیه رو پول رو میشه باهاش کارهای بهتری کرد ضمن اینکه تلویزیون من اصلا نگاه نمیکنم و مامانم هم سه بعدی بودن و هوشمند بودن به کارش اصلا نمیاد.
    اصل مطلب :
    در ابتدا قصد خرید مدل PN45000 الجی رو از سایت محترم دیجی کالا داشتم.
    ولی بعد با کمی تحقیق به این سایت و این مدل رسیدم :
    Sony R450

که از قیافش خوشم اومد و تو ریوو دیجی کالا ازش تعریف کرده بود.
    خوب با بخش فروش سایت تماس گرفتم و گفت الان اینجا برق رفته فردا بهت هزینه ارسال رو زنگ میزنم میگم.
    من فقط هزینه ارسال رو میخواستم بپرسم طرف 7 دقیقه صحبت کرد...چقدر هم خودمونی بود :D
    گفتن اول هزینه ارسال رو بدید ما براتون میفرستیم بعد پول تی وی رو بدید به راننده...راننده گفت اونجا براتون تست هم میکنه کمترین مشکلی داشته باشه برمیگردونه.
    حالا من خیلی از بابت اعتماد سازی نگران نیستم ولی میخوام نظر شما دوستان رو بدونم.
    هدف اصلی م از زدن این تاپیک بحث گارانتی بود که گفتند تلویزیون گارانتی نوین سرویس داره یکسال.
    حالا من میخوام نظر شما رو در مورد ریسک خرید کالا با گارانتی غیر رسمی بکنم.
    با توجه به اینکه شناختی از شرکت بازرگانی ایران (گارانتی رسمی سونی) ندارم....آیا خرید با گارانتی متفرقه عقلانی است؟
    اصلا واسه تلویزیونی که یک هفته مهلت تست داره و اون رو پاس کنه مشکلی پیش میاد؟
    دوستان نظر شما چیست؟

پ.ن : کسی میدونه کدومشون فایل mkv پخش میکنند؟
    پیشاپیش از تمام کسانی که منو راهنمایی خواهند کرد ممنونم.
    یعنی عاشق این شیطنتتم.اول پست رو دیدم تعجب کردم که شما قرار بود 6450 بگیری چی شد یهو گنج پیدا کردی8-}
    دوست من info رو خوندم ببین fhd هستش usb میخوره و امکانات ساده ایی داره اما به نظرم به نسبت قیمت بد نیست خدایی!اینها مدل های ساده ایی هستند که همینطور که خودت گفتی برای کارهای روزمره یک tv معمولی هستند.راجب مدل نظرم مثبته دوست من اما گارانتی نه!ببین العان شرکت های بزرگ گارانتی گاها نمیتونن یک قطعه رو وارد کنند با اینکه با کمپانی اصلی مستقیم کار میکنند(البته بعضی ها با نماینده کمپانی در دبی)!حالا وای به حال اینها که ممکنه یهو جمع کنن برن اصلا!نمونه شرکت دلفین غرب!
    امتیازها
    17,097
    سطح
    83
    2,719
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    یعنی عاشق این شیطنتتم.اول پست رو دیدم تعجب کردم که شما قرار بود 6450 بگیری چی شد یهو گنج پیدا کردی8-}
    دوست من info رو خوندم ببین fhd هستش usb میخوره و امکانات ساده ایی داره اما به نظرم به نسبت قیمت بد نیست خدایی!اینها مدل های ساده ایی هستند که همینطور که خودت گفتی برای کارهای روزمره یک tv معمولی هستند.راجب مدل نظرم مثبته دوست من اما گارانتی نه!ببین العان شرکت های بزرگ گارانتی گاها نمیتونن یک قطعه رو وارد کنند با اینکه با کمپانی اصلی مستقیم کار میکنند(البته بعضی ها با نماینده کمپانی در دبی)!حالا وای به حال اینها که ممکنه یهو جمع کنن برن اصلا!نمونه شرکت دلفین غرب!
    قربون شما :D
    بله درسته و دقیقا در همین شک دارم...
    البته تا حالا هم کسی رو ندیدم (فیزیکی نه تو دنیای مجازی :D ) که تلویزیون ببره گارانتی...تازه این که سونی هم هست.
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    قربون شما :D
    بله درسته و دقیقا در همین شک دارم...
    البته تا حالا هم کسی رو ندیدم (فیزیکی نه تو دنیای مجازی :D ) که تلویزیون ببره گارانتی...تازه این که سونی هم هست.
    بیا تا دلت میخواد من نشونت بدم!!!!از همه برندی!ببین یه مسئله!العان داشتم نظرات رو میخوندم توی همون لینک که دادی!نوشته هزینه گارانتی هم جدا دریافت میشه 50000 تومان+هزینه حمل مثلا تا اصفهان زده حمل رو 180000!
    امتیازها
    17,097
    سطح
    83
    2,719
    کاربر انجمن
    بیا تا دلت میخواد من نشونت بدم!!!!از همه برندی!ببین یه مسئله!العان داشتم نظرات رو میخوندم توی همون لینک که دادی!نوشته هزینه گارانتی هم جدا دریافت میشه 50000 تومان+هزینه حمل مثلا تا اصفهان زده حمل رو 180000!
    پس کلا گارانتی رو نگیرم بهتر نیست؟
    امتیازها
    17,097
    سطح
    83
    2,719
    کاربر انجمن
    دیجی کالا یه ریش تراش 400 هزار تومنی هم با اون تلویزیون سونی میده...
    نمیشه به جاش پولش رو کم کنه؟ :D
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    پس کلا گارانتی رو نگیرم بهتر نیست؟
    نههه!اصلا این توصیه رو نمیکنم!حتما با گارانتی بگیر داداش!اونم معتبر
    امتیازها
    17,097
    سطح
    83
    2,719
    کاربر انجمن
    نههه!اصلا این توصیه رو نمیکنم!حتما با گارانتی بگیر داداش!اونم معتبر
    500 فرقشه!!!
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    500 فرقشه!!!
    دوست من در اکثر مواقع فاصله بین با گارانتی و بدن گارانتی انقدر زیاد نیستا!توی این سایت زده بود 1500000 بعد نوشته 50 واسه گارانتی میاد روش!بعد هزینه حمل وحشتناکی هم روشه!ببین حالا مثلا دیجی کالا گذاشته 2000000 حالا جایزش هم حساب کن!و اینکه گارانتی مناسب و مطمئن داره!و هزینه حمل اینطور سر سام اور نیست.
    امتیازها
    17,097
    سطح
    83
    2,719
    کاربر انجمن
    دوست من در اکثر مواقع فاصله بین با گارانتی و بدن گارانتی انقدر زیاد نیستا!توی این سایت زده بود 1500000 بعد نوشته 50 واسه گارانتی میاد روش!بعد هزینه حمل وحشتناکی هم روشه!ببین حالا مثلا دیجی کالا گذاشته 2000000 حالا جایزش هم حساب کن!و اینکه گارانتی مناسب و مطمئن داره!و هزینه حمل اینطور سر سام اور نیست.
    هزینه حمل 120 تومنه...میشه 1620...هدیه دیجی کالا هم 400 که اونم درمیاد 1620 با ارسال...
    گارانتی شهر دیجی هم که اصلا نمیخوام!
    ببینم میتونم این ریش تراش رو پیش فروش کنم از دیجی کالا بخرم :D
صفحه 1 از 8 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 77

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع