ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 25 از 25
    امتیازها
    295
    سطح
    5
    2
    کاربر جدید
    ممنون از دوستان عزیز بابت راهنمایی ها.منتظر پاسخ آقا رضا هم هستم.
    فقط یک مسئله ای....اگر بشه گرافیک معرفی کنید که ati باشه بهتره...چرا که تا جایی که من میدونم بر اساس اتفاقات اخیر صنعت گیم و پشتیبانی کامل amd از کنسول های نسل جدید،تمایل بازی سازا به پشتیبانی گرافیک های ati بیشتره.هرچند شاید هم من اشتباه بکنم...به هر حال شما استادترید!
    یک سوال دیگه هم داشتم اینه که با این بودجه نمیشه سی پی یو core i7 گرفت؟!
    دیگه میخوام اقدامات رو شروع کنم.
    امتیازها
    7,093
    سطح
    55
    765
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط arzfrd نمایش پست ها
    ممنون از دوستان عزیز بابت راهنمایی ها.منتظر پاسخ آقا رضا هم هستم.
    فقط یک مسئله ای....اگر بشه گرافیک معرفی کنید که ati باشه بهتره...چرا که تا جایی که من میدونم بر اساس اتفاقات اخیر صنعت گیم و پشتیبانی کامل amd از کنسول های نسل جدید،تمایل بازی سازا به پشتیبانی گرافیک های ati بیشتره.هرچند شاید هم من اشتباه بکنم...به هر حال شما استادترید!
    یک سوال دیگه هم داشتم اینه که با این بودجه نمیشه سی پی یو core i7 گرفت؟!
    دیگه میخوام اقدامات رو شروع کنم.
    عزیز دل من خب گرافیکی که گفتم amd هستش دیگه ! نکنه اصلاً نگاه نکردی راهنماییت کردم !

امتیازها
    295
    سطح
    5
    2
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط kenzo نمایش پست ها
    عزیز دل من خب گرافیکی که گفتم amd هستش دیگه ! نکنه اصلاً نگاه نکردی راهنماییت کردم !

اصلا حواسم به کامنت شما نبود شرمنده! :دی منظورم کامنت قبل از شما بود.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    خب مدت ها بود که مولتی - سیستم ( مولتی کانفیگ ) به کسی پیشنهاد نداده بودم ! گفتم یادی از دوران جوانی کنم و تلافی تأخیرم رو در بیارم و با کلی کلنجار رفتن با خودم 4 سیستم شد خروجی نهایی . که البته در صورتی که عجله داشته باشید برای خرید با عوض کردن مادربرد سه تا از سیستم ها ، 3 تا سیستم دیگه تولید میشه !! پس درواقع 7 تا سیستم پیشنهاد شده به شما !
    دلیل اینکه میگم اگه عجله دارید برای خرید باید مادربرد سه تا سیستم رو عوض کنید به خاطر این هست که توی سه تا از سیستم ها مادربرد جدید سری Z97 گذاشتم که هنوز به بازار توزیع نشده و قیمت نخورده . من یه قیمت تقریبی براش در نظر گرفتم با توجه به در نظر گرفتن عوامل مختلف که فکر می کنم قیمت ورود اولیه این مادربرد با قیمتی که در نظر گرفتم اختلاف چندانی نداشته باشه و قیمت منطقی هست .
    مادربرد جایگزین که توی بازار موجوده و قیمتش همینه و دقیق هست از نسل قبل مادربرد گیمینگ گیگابایت G1.Sniper Z87 هست با قیمت حدودی 800 تومن که اگه یکی از اون سه سیستم رو پسندیدید و عجله داشتید واسه خرید می تونید با چشم بسته فقط مادربردی که گفتم رو جایگزین کنید و تشریف ببرید برای خرید .
    توی سه سیستم کارت گرافیک قویتر پیشنهاد شده و توی یک سیستم پردازنده i7 4770K و به خاطر اینکه بودجه جور دربیاد گرافیک رو همون گرافیک سیستم پیشنهادی با بودجه قبلیتون گذاشتم .
    در 4 سیستم پیشنهادی توی یک سیستم SSD هست . دو سیستم واترکولر و یک سیستم نه واترکولر داره نه SSD که بعداً می تونید بهش اضافه کنید به عنوان ارتقاء اولیه !
    توی سه سیستم هم کیس خوشنام و با کیفیت خوب و مناسب سیستم های گیمینگ رده میانی یعنی X7 Cougar V2 پیشنهاد شده و یک سیستم هم کیس X1 !
    خلاصه برای سیستم ها رقیب می طلبیم ! :D
    خلاصه هرکدوم با شرایط شما فکر می کنید جورتر هست می تونید انتخاب کنید !
    امیدوارم انتخاب خوب و آسونی داشته باشید ! ;):D

سیستم شماره 1 :

سیستم شماره 2 :

سیستم شماره 3 :

سیستم شماره 4 :

ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/05/25 در ساعت 00:30

امتیازها
    295
    سطح
    5
    2
    کاربر جدید
    WOW!
    آقا رضا سنگ تموم گذاشتید انصافا!دستتون درد نکنه!
صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 25 از 25

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع