ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 34
    امتیازها
    438
    سطح
    8
    0
    کاربر جدید
    سلام . من دوست آقای حسین زاده هستم و سیستم رو من براشون اسمبل کردم
    من بار اول که سیستم رو واسه آقای حسینزاده اسمبل کردم ، سیستم بدون هیچ مشکلی کار میکرد. بدلایل بیست تومان اختلاف قیمت رم فعلی سیستم با موجودی تهران . ایشون رم رو تعویض کردن و از تهران یه رم دیگه همراه با واتر کولر خریداری کردن .
    واتر کولر و رم جدید که نصب شد . سیستم بالا نمیاد.
    ینی من ویندوز که نصب میکنم ، قسمت استارت ویندوز که میرسه هنگ میکنه و چراغ LED هارد هم خاموش میشه ینی دیگه از هارد استفاده نمیشه
    سیستم رو مجدد اسمبل کردم همچنان مشکل باقیه
    هارد رو تغییر دادم مشکل سر جاشه
    آیا امکان داره مشکل از رم سیستم باشه ؟
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط msi.313 نمایش پست ها
    سلام . من دوست آقای حسین زاده هستم و سیستم رو من براشون اسمبل کردم
    من بار اول که سیستم رو واسه آقای حسینزاده اسمبل کردم ، سیستم بدون هیچ مشکلی کار میکرد. بدلایل بیست تومان اختلاف قیمت رم فعلی سیستم با موجودی تهران . ایشون رم رو تعویض کردن و از تهران یه رم دیگه همراه با واتر کولر خریداری کردن .
    واتر کولر و رم جدید که نصب شد . سیستم بالا نمیاد.
    ینی من ویندوز که نصب میکنم ، قسمت استارت ویندوز که میرسه هنگ میکنه و چراغ LED هارد هم خاموش میشه ینی دیگه از هارد استفاده نمیشه
    سیستم رو مجدد اسمبل کردم همچنان مشکل باقیه
    هارد رو تغییر دادم مشکل سر جاشه
    آیا امکان داره مشکل از رم سیستم باشه ؟
    1.عکس از تنظیمات بایوس با همین رم کرسیر 2133 جدید اینجا قرار بدید .
    2.این رم جدید رو روی سیستم دیگه تست کنید . و یک رم دیگه رو روی این سیستم تست کنید دوباره
    3. رم رو روی تمام اسلات های مادربرد X-OC تست کنید
    4. بایوس رو هم تنظیماتش رو دیفالت کنید از طریق دکمه ریست بایوس
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/05/22 در ساعت 21:40

امتیازها
    7,364
    سطح
    57
    20
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط old gamer نمایش پست ها
    علی آقا گفتی رم هم تازه رسیده. ینی رم رو هم تازه عوض کردی؟ چرا اگه رم رو هم تازه گذاشتی مشکل رو انداختی گردن واتر کولر؟
    من با بایوس این میبورد آشنام چون خودمم دارم. بیرون کیس با حوصله اسمبل کنید و دکمه ریست بایوس رو بزنید . قطعات رو هم با دقت جا بزنید
    همه اینهارو انجام دادیم

حتی فکر میکردیم شاید مشکل از هارد باشه و هارد دیگه گذاشتیم
    ولی تا هارد جدید گذاشته شد بازهم همون مشکل بود
    منتهی بلافصله صفحه آبی ظاهر میشد و سیستم ری استات میشد
    تا جایی که میدونم به احتمال زیاد مشکل از رم هست

شما فرمودین مادربوردتون همین مادربور من هست
    این رم با مادربورد سازگاری مگه نداره Vengeance 8GB DDR3 2133MHz CL10

ما دقیقا یه رم دیگه کورسیر گذاشته بودیم که 8 گیگ بود و فقط تایمینگش11 بود و سیستم به خوبی باهاش بالا اومده بود

آقا رضا یه سری کار دیگه فرمودن انجام بدیم که دوستم انجام میده چون من الان پیشش نیستم
    امتیازها
    7,364
    سطح
    57
    20
    کاربر انجمن
    علی آقا گفتی رم هم تازه رسیده. ینی رم رو هم تازه عوض کردی؟ چرا اگه رم رو هم تازه گذاشتی مشکل رو انداختی گردن واتر کولر؟
    من با بایوس این میبورد آشنام چون خودمم دارم. بیرون کیس با حوصله اسمبل کنید و دکمه ریست بایوس رو بزنید . قطعات رو هم با دقت جا بزنید
    سلام

این رمی که عرض میکنم ببینید با مادربورد سازگار هست یا نه

لطفا زودتر بهم خبر بدین

gskill RipjawsX Blue 2×4GB=8GB DDR3 2400MHz CL11
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali.hosseinzadeh13 نمایش پست ها
    سلام

این رمی که عرض میکنم ببینید با مادربورد سازگار هست یا نه

لطفا زودتر بهم خبر بدین

gskill RipjawsX Blue 2×4GB=8GB DDR3 2400MHz CL11
    علی جان!
    مراجعه به QVL شرکت سازنده مادربرد واسه بررسی سازگاری رم روی یه مادربرد راهنمایی و منبع خوبی میتونه باشه اما کامل نیست این منبع و باید به روز رسانی بشه ! چون در هر فرکانس تعدادی رم تست میشن و توی لیست میان اما اینکه یک رم داخل لیست نیست الزاماً دلیل بر ناسازگاری اون نیست !
    یه مثال عرض می کنم :
    داخل فایل QVL مادربرد شما در سایت گیگابایت اومده که توی فرکانس 2400 رم های برند جی اسکیل 3 پک 16 گیگ و یک پک 32 گیگ تست شده ( نصف حجم پک تست شده ) و داخل لیست QVL مادربرد شما توی سایت گیگابایت وجود داره ! و دو مدل هم از رده تولید خارج شده !
    لینک فایل :
    http://download.gigabyte.asia/FileLi...ga-z87x-oc.pdf
    این در حالی هست که توی سایت جی اسکیل شما هر مدلی رو اختیار کنید و برید توی QVL اون ، محاله مدل Z87X-OC توش نباشه ! پس چرا توی QVL سایت مادربرد همه مدل های جی اسکیل نیستند ؟! چرا همین مدلی که اینجا نوشتید توی QVL سایت گیگا نیست ؟! چون از بین اون همه مدل تعدادی تست شدند به طور عملی و این همون طور که گفتم الزاماً به معنی این نیست که بقیه مدل ها ساپورت نمیشن ! پس نمیشه به QVL استناد 100% کرد و مرجع گذاشت که هرچی توی لیست سایت مادربرد بود ساپورت میشه هرچی نبود ساپورت نمیشه ! بلکه مدل هایی که حضور دارند تست شده هستند !
    بر روی یک مادربرد DDR3 ساپورت شرط الزامی این هست که یک رم DDR3 ساپورت نصب بشه ! حتی بر فرض اینکه یک نفر یک رم با فرکانسی بالاتر از ماکزیمم فرکانس قابل پشتیبانی توسط مادربرد خودش نصب کنه اون مادربرد خود به خود تنظیمش می کنه روی فرکانسی که بتونه باهاش سیستم رو بوت کنه !
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/05/25 در ساعت 10:39

امتیازها
    7,364
    سطح
    57
    20
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    علی جان!
    مراجعه به QVL شرکت سازنده مادربرد واسه بررسی سازگاری رم روی یه مادربرد راهنمایی و منبع خوبی میتونه باشه اما کامل نیست این منبع و باید به روز رسانی بشه ! چون در هر فرکانس تعدادی رم تست میشن و توی لیست میان اما اینکه یک رم داخل لیست نیست الزاماً دلیل بر ناسازگاری اون نیست !
    یه مثال عرض می کنم :
    داخل فایل QVL مادربرد شما در سایت گیگابایت اومده که توی فرکانس 2400 رم های برند جی اسکیل 3 پک 16 گیگ و یک پک 32 گیگ تست شده ( نصف حجم پک تست شده ) و داخل لیست QVL مادربرد شما توی سایت گیگابایت وجود داره ! و دو مدل هم از رده تولید خارج شده !
    لینک فایل :
    http://download.gigabyte.asia/FileLi...ga-z87x-oc.pdf
    این در حالی هست که توی سایت جی اسکیل شما هر مدلی رو اختیار کنید و برید توی QVL اون ، محاله مدل Z87X-OC توش نباشه ! پس چرا توی QVL سایت مادربرد همه مدل های جی اسکیل نیستند ؟! چرا همین مدلی که اینجا نوشتید توی QVL سایت گیگا نیست ؟! چون از بین اون همه مدل تعدادی تست شدند به طور عملی و این همون طور که گفتم الزاماً به معنی این نیست که بقیه مدل ها ساپورت نمیشن ! پس نمیشه به QVL استناد 100% کرد و مرجع گذاشت که هرچی توی لیست سایت مادربرد بود ساپورت میشه هرچی نبود ساپورت نمیشه ! بلکه مدل هایی که حضور دارند تست شده هستند !
    بر روی یک مادربرد DDR3 ساپورت شرط الزامی این هست که یک رم DDR3 ساپورت نصب بشه ! حتی بر فرض اینکه یک نفر یک رم با فرکانسی بالاتر از ماکزیمم فرکانس قابل پشتیبانی توسط مادربرد خودش نصب کنه اون مادربرد خود به خود تنظیمش می کنه روی فرکانسی که بتونه باهاش سیستم رو بوت کنه !
    ممنون آقا رضا اطلاعات خوبی ادین.
    رفتم تو سایت یکی از سازنده های رم و دیدم این لیست رو هم اونها برای رمهاشون دارن و بعضی مادربوردها رو تایید کردن و خب بازم این خوبه که آدم راحت تر خریدش رو انجام بده
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    به ما نگفتین رمهاتون رو در یک سیستم دیگه تست کردین و جواب گرفتین یا نه؟
    امتیازها
    7,364
    سطح
    57
    20
    کاربر انجمن
    به ما نگفتین رمهاتون رو در یک سیستم دیگه تست کردین و جواب گرفتین یا نه؟
    متاسفانه دسترسی به سیستم دیگه ای نداشتیم که رم ddr3 ساپورت کنه

ولی خب با یه نرم افزار که دوستان معرفی کرده بودن تست گرفتیم و رم کاملا سالم بود
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali.hosseinzadeh13 نمایش پست ها
    متاسفانه دسترسی به سیستم دیگه ای نداشتیم که رم ddr3 ساپورت کنه

ولی خب با یه نرم افزار که دوستان معرفی کرده بودن تست گرفتیم و رم کاملا سالم بود
    بایوس ورژن F8 آخرین نسخه بایوس مینبورد شماست که بسیاری از مشکلات رو حل میکنه. بایوس رو آپدیت کردید؟ سیستم رو تا زمانی که درست نشده روی زمین تست کنید و داخل کیس پیچ نکنید.
    من عکسی از سیستم ندیدم. لطفا از سیستم عکسهای واضح به ما بدید
    امتیازها
    7,364
    سطح
    57
    20
    کاربر انجمن
    بایوس ورژن F8 آخرین نسخه بایوس مینبورد شماست که بسیاری از مشکلات رو حل میکنه. بایوس رو آپدیت کردید؟ سیستم رو تا زمانی که درست نشده روی زمین تست کنید و داخل کیس پیچ نکنید.
    من عکسی از سیستم ندیدم. لطفا از سیستم عکسهای واضح به ما بدید
    بله بایوس رو هم آپدیت کردیم ولی مشکل رفع نشد

عکس هم الان میزارم براتون
صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 34

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع