ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 29 از 29
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    دوست خوبم اینها می بینند شما تهران نیستی و تقریباً دستتون بهشون نمیرسه هوس گوشمالی دادن کردند ! اگه دوستی آشنایی تهران داشته باشید بهش بگید حضوری بره شرکت به نظر من کارتون زودتر به نتیجه میرسه !
    مشکل این هست که این شرکت ها شونصد تا کارشناس دارند 30 ثانیه بعد از یک تماس دوباره تماس بگیری باید از ب بسم الله براشون تعریف کنی ! به نظرم تلفنی شما کار به جایی نخواهید برد ! 1 هفته که سهله 600 هفته دیگه هم بعید میدونم از طریق تلفنی کارتون رو به نتیجه برسونند .

امتیازها
    3,222
    سطح
    35
    30
    کاربر جدید
    کی رو میخوان گوشمالی بدن؟ یکی باید بیاد اینا رو گوش مالی بده هارد اک خراب دادن دس مشتری بجای اینکه ما طلبکار باشیم اونا طلبکارن
    امروز با 3 تاشون صحبت کردم برای هر 3 از اول توضیح دادم بازم نتیجه نداد تنها اتفاقی که افتاد این بود که هاردو تعویض کردن ولی گفتن انبار دارمون بیچاره زنش مریض شده رفت پیش زنش میره برا 2 شنبه شما 2 شنبه زنگ بزن اون هفته هم از 4 شنبه تعطیله
    کسی هم نزدیک به مرکز تهران ندارم چنتا از دوستان هستن که شهرک غرب و شمال تهرانن که اونا هم براشون دوره
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط behbod نمایش پست ها
    کی رو میخوان گوشمالی بدن؟ یکی باید بیاد اینا رو گوش مالی بده هارد اک خراب دادن دس مشتری بجای اینکه ما طلبکار باشیم اونا طلبکارن
    امروز با 3 تاشون صحبت کردم برای هر 3 از اول توضیح دادم بازم نتیجه نداد تنها اتفاقی که افتاد این بود که هاردو تعویض کردن ولی گفتن انبار دارمون بیچاره زنش مریض شده رفت پیش زنش میره برا 2 شنبه شما 2 شنبه زنگ بزن اون هفته هم از 4 شنبه تعطیله
    کسی هم نزدیک به مرکز تهران ندارم چنتا از دوستان هستن که شهرک غرب و شمال تهرانن که اونا هم براشون دوره
    منظورم از گوشمالی اذیت کردن و پاسکاری و امروز فردا کردن بود که تا الآن چند هفته شما رو درگیر تعویض یک هارد یا پس دادن هزینش کردند .

امتیازها
    3,222
    سطح
    35
    30
    کاربر جدید
    شما الان پیشنهاد میکنید چکار کنم؟
    به آقا امین هم گفتم ولی مثل اینکه وقت برای ما ندارن
    امتیازها
    2,434
    سطح
    29
    87
    کاربر انجمن
    واقعا معني گارانتي در ايران يعني جك !!

Sent from my Haier HW-W910 using Tapatalk
    امتیازها
    3,222
    سطح
    35
    30
    کاربر جدید
    دوستان ویستا هنوز هاردمو نداده:-
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    با عرض تأسف پست 21 بنده داره به واقعیت تبدیل میشه در خصوص جواب ندادن پیگیری تلفنی .
    نتیجه پیگیری اینترنتی چی میزنه واستون توی سایت ؟!
    http://www.vistaitd.com/page-820

امتیازها
    4,037
    سطح
    40
    2,332
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    با سلام خدمت دوستان اونایی که ادعای جنس با گارانتی میکنن و در هنگام خرید خیلی روی این مسئله اهمیت میدن تحویل بگیرن
    هیچ شرکتی دوست عزیزم تو ایران گارانتی خوبی نداره بعد از چند سال خرید به این نتیجه رسیدم خود ادم جنسی رو بدون گارانتی از اونور وارد کنه خیلی خیلی بهتره و لازمم نیست پول گارانتی رو پرداخت کنه
    امتیازها
    3,222
    سطح
    35
    30
    کاربر جدید
    دوستان بالاخره پس از 49 تومن پول تلفنی که دیروز پرداخت کردم که همشم برای ویستا بود زنگ زدم گفتن هارد آماده بیا بگیر
    رفتم دیدم یه هارد نو دادن توی همون بسته های پلاستیکی مات 15 تومن هزینه کرایه رفت گرفته بودن 15 تومن هزینه برگشت شد 30 تومن
    هرجا میرفتم برای فروشش میگفتن 110 130 140 آخرش با هزار مکافات هارد آک رو فروختم 155
    همه جا بخاطر همین گارانتی ویستا بودنش میزدن تو سر مال میگفتن این گارانتی که 7 ماه دیگه داره بعشدم ما اصلا رو ویستا حساب نمیکنم در واقع بدون گارانتی حساب میشه
    خلاصه 155 رو گرفتم هرچی دنبال سیگیت گشتم کسی نداشت همه تموم کرده بودن حالا منتظرم سیگیت پیدا کنم مدل باراکودا 64 مگ بافر بخرم
    در آخر از همه دوستانی که این تاپیک رو دنبال کردن تشکر میکنم و نتیجه تجربیاتم رو میگم خدمتتون
    نظرم در مورد ویستا: اون نظر سنجی که در سایت با عنوان بدترین گارانتی بود رو کاملا تایید میکنم واقعا ویستا لیاقت بدترین گارانتی رو داره و اینکه هرجا دیدید هولوگرام ویستا روی محصولی هست بدونید اون محصول در صورت خرابی بدون گارانتی هست پس بهتره خرید نکنید، من که عمرا دیگه بخرم
    مورد بعدی هم انتحاب شرکت گارانتی در محل سکونت هست که متاسفانه من به این نکته مهم توجهی نکردم
    دیروز که تو بازار بودم اکثر هاردهای وسترن گارانتی ویستا بودن که اتفاقا یکی از مشتری داشت با فروشنده سر همین ویستا بحث میکرد فروشنده آخرش بهش گفت خیلی کم پیش میاد خرابی داشته باشه فوقشم مشکلی باشه میفرستیم تهران برای ویستا چند بار خواستم چیزی بگم بازم سکوت کردم گفتم بزار خودشون سرشون به سنگ بخوره دیگه از این شرکت حمایت نکنن
    ما که کلی ضرر کردیم طبق حسابی که کردم حدود 100 تومن روی این هارد ضرر دادم هنوزم سیستمم راه نیوفتاده:(
    و این بود پایان داستان ما....پاینده باشید دوستان...بدرود.
صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 29 از 29

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع