ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 29
    امتیازها
    3,222
    سطح
    35
    30
    کاربر جدید

Angry اولین و بدترین تجربه من از گارانتی ویستا

با درود خدمت دوستان و اساتید فروم
    اول از همه از مدیران خواهش دارم این تایپکو پاک نکنن دوست دارم باشه تا کسانی دیگه مثل من از این جهت آسیب نبینن
    2 ماه پیش پس از اینکه تصمیم به تعویض سیستم جدید گرفتم رفتم بازار طالقانی اصفهان و قطعات رو خریدم متاسفانه اون موقع در مورد گارانتی ویستا اطلاعاتی نداشتم یه هارد 1 ترابایت گرین گرفتم
    به قیمت 186 هزار تومن
    وقتی اومدم خونه سیستم رو اسمبل کردم و هارد رو که آک بود نصب کردم شروع کردم به پارتیشن بندی و بعدش نصب ویندوز خوشبختانه ویندوز با مشکل نصب شد دوباره که خواستم ویندوز رو عوض کنم دیگه ویندوز نصب نشد هرکاری کردم ویندوز نصب نمیشد و گاهی هم ارور بلو اسکرین یا همون صفحه مرگ خودمون میومد خلاصه آخر کار بردم یه تعمیرات کامپیوتری گفتم هارد رو تست کن
    تست که زد گفت تو همین چند مگابایتی که از هارد تست گرفتم چنتا دیلی و بد سکتور داشت و باید بره گارانتی:-o خلاصه ما هم ناراحت اومدم زنگ زدم به مغازه ای که خریده بودم گفت تو اصفهان ویستا نمایندگی نداره باید بفرستیش تهران فرستادیم تهران گفتن 1 هفته ای میاد تا امروز 3 هفته گذشته و هنوز خبری نیست امروز بالاخره با پشتیبانی فنی ویستا تماس گرفتم و موضوع رو گفتم ،گفت باید با قسمت شهرستان تماس بگیری تا راهنمایی کنه با اون قسمت تماس گرفتم گوشی رو بر نمیداشت تا بالاخره بعد از سماجت زیاد و 5-6 بار زنگ زدن یکی گوشی رو برداشت دیدم پشت تلفن داره میگه ماشاالله ماشاالله اول فکر کردم با کسی دیگه ای بعد بدون سلام میگه سریع شماره سریال هارد سریعععععععع
    منم زود شماره رو براش خوندم بعد در میاد میگه ماشاالله همینطور زنگ میزنی نمیگی ما ناهاری نمازی چیزی هستیم گفتم آقای عزیز منم مشکل دارم 1 ماهه هاردم پیش شماست خوب نیاز دارم بعد میگه سریع شماره پیگیری رو بنویس یه شماره داده بعد میگم خوب الان باید به کجا زنگ بزنم گفت نمیدونم و تققق گوشی رو زد زمین:|
    خلاصه سرتون رو درد نیارم دوستان دوباره زنگ زدم فنی شماره سریال رو بش دادم میگه هاردتون تازه 2 روزه قبول شده و در حال بررسیه حداقل 5 روز طول میکشه در حالی که 1 ماه پیش فرستادم وقتی اینو بش میگم میگه خوب شاید دیر رسیده یه چند روزی هم سیستمای ما مشکل داشته دیگه دیر شده حالا شما هفته دیگه زنگ بزن
    الان به قدری ناراحتم که حد و حساب نداره دوست دارم سرمو بزنم تو دیوار وقتی هم تاپیک بدترین گارانتی ها رو خوندم دیگه کلا نا امید شدم:( حالا هم سرگردون موندم چیکار کنم برم دوباره 200 تومن بدم یه هارد بگیرم؟ از خیر این بگذرم؟ یا همینطور پیگیر باشم شاید فرجی شد
    در آخر توصیه من به همه کسانی که میخوان قطعه بگیرن اینه که اگر اسم ویستا روش بود نخرین حتی اگر همین 1 دونه تو کل دنیا باشه چون به دردسرش نمی ارزه
    بخشید زیاده گویی کردم خیلی دلم پر بود نتونستم جلوی خودمو بگیرم
    امتیازها
    8,963
    سطح
    63
    328
    کاربر انجمن
    اینجا ایران است چنین رفتارهای با ارباب رجوع کاملا طبیعی هست ، ( میزان احترام به مردم بر اساس چاهای نفت محاسبه میشه...!! )
    دوست خوبم خودت برای اینجور مسائل اذیت نکن شما که 1 ماه صبر کردی 1 هفته دیگه هم صبر کن ببین نتیجه چی میشه !
    امتیازها
    6,411
    سطح
    52
    706
    کاربر انجمن
    (تعهد داشتن، مسئولیت پذیری، وجدان کاری، عذرخواهی و ...) واژگانی آشنا اما غریب در این دوران!

[اگر خداوند بخواهد تغییری ایجاد کند، کسی نمی‌تواند جلوی آن را بگیرد]

امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    خب بنده هم کارت گرافیکی که 1/300 بیشتر نمیارزید و یه مشکل عجیب داشت رو بردم گارانتی ویستا و بعد 5 روز 1/550 نقدن بهم پول دادن. شما اصفهان هستی و همشهریات بد قولن به گارانتی ویستا چه ربطی داره؟
    بعد از اون هم من 2 تا کارت گرافیک سوخته بردم و بعد یک هفته رفتم آک بهم یکی دیگه دادن. لطفا تنهایی و به خاطر بد قولی یک یا چند نفر ، یک گارانتی رو زیر سوال نبرید
    امتیازها
    3,222
    سطح
    35
    30
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط old gamer نمایش پست ها
    خب بنده هم کارت گرافیکی که 1/300 بیشتر نمیارزید و یه مشکل عجیب داشت رو بردم گارانتی ویستا و بعد 5 روز 1/550 نقدن بهم پول دادن. شما اصفهان هستی و همشهریات بد قولن به گارانتی ویستا چه ربطی داره؟
    بعد از اون هم من 2 تا کارت گرافیک سوخته بردم و بعد یک هفته رفتم آک بهم یکی دیگه دادن. لطفا تنهایی و به خاطر بد قولی یک یا چند نفر ، یک گارانتی رو زیر سوال نبرید
    دوست عزیز شما برو نتایج نظر سنجی بدترین گارانتی ایران رو ببین بعد بیا بگو من راس میگم یا نه من که پدر کشتگی باهاشون ندارم ولی مثل اینکه اونا دارن من الان 2 ماهه سیستمم خوابیده سیستمی که حتی نتونستم روش یه ویندوز بالا بیارم همشم تقصیر شرکت ویستاست الانم هیچ کدومشون جواب درست حسابی نمیدن شما خودتو بزار جای من اگر چنین رفتاری باهات شده بود میومدی همین حرفا رو بزنی؟
    من کارم کامپیوتره و کل روزم پای سیستم هستم که البته این مورد هم بهشون گفتم ولی هیچ اهمیتی ندادن
    حالا اینا همه کنار این درسته که چنین رفتاری یه کارمند شرکت در ساعت اداری با ارباب رجوع داشته باشه؟ تایید میکنی؟ به این میگن خدمات؟
    حالا اگه 10 بار به طرف زنگ زده بودم باز یه چیزی البته بازم حق اینطور حرف زدن نداشت ولی حالا میگیم یه چیزی ولی وقتی دفعه اول با طرف حرف میزنم اینطوری برخورد میکنه خیلی ناراحت کننده یه شماره پیگیری داده میگم خوب حالا اینو از کجا پیگیری کنم میگه نمیدونم و تق گوشی رو میزنه رو زمین
    من چند وقت پیش داشتم با ساپورتر یکی از دیتاسنتر های آمریکا صحبت میکردم واقعا لذت بردم یعنی تعجب کرده بودم که چطور چنین رفتاری ممکنه طرف خودش همه مواردی که ممکن بود سوال پیش بیاد قبل از سوال کردن من میگفت بعدشم با چه احترامی و حتی بم گفت ساپورتر پارسی زبان هم داریم اگر تمایل دارید ، ولی تو ایران باید با همه درگیر بشی تا کارت حل بشه
    به قول دوستان ما این 1 هفته هم صبر میکنیم که 1ماه تکمیل بشه امیدوارم صحبت شما درست باشه و هارد رو تعویض کنن درست حسابی بدن
    گرچه در هر صورت من تا عمر دارم دیگه جنسی که اسم این شرکت روش باشه نمیگیرم حالا شما دوسشون داری برو بگیر خوش باش.
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    شما اگر یک نفر از بچه های فروم که تهران هستند رو هماهنگ میکردید که بفرستید براش و حضوری ببره گارانتی الان راحت تو خونه نشسته بودی پای سیستمت.
    خب توی ارسال از شهرستان همین موارد پیش میاد چون صاحب جنس خودش پیگیر نیست و نه ویستا و نه هیچ گارانتی دیگه ای بهتر از این نخواهد بود.
    ما برای همین توی این فروم هستیم که بهم کمک کنیم.
    توی همین تهران بنده خودم حضوری رفتم گارانتی فاطر که گرافیک های پاورکالر رو گارانتی کرده، کارت آکبند مشکل دار بردم با گارانتی که فقط 1 ماه ازش گذشته. میگن خودت زدی سوزوندیش به ما ربطی نداره.
    حتمن جای من بودی الان بهشون فحش میدادی. بهتره بدتر ها رو هم ببینی بعد میفهمی که ویستا خیلی هم خوبه.

در مورد نظرسنجی ها هم باید بگم بله یه عده اورکلاکر :)) میشینن کارتهای سالم گارانتی دار رو به قصد سوزاندن اورکلاک میکنند و بعد میبرند گارانتی و توقع دارند گارانتی ازشون با گل و شیرینی هم پذیرایی کنه. شما مردم خودمونم در نظر بگیر و یه طرفه به قاضی نرو
    ویرایش توسط old gamer : 2014/05/20 در ساعت 16:56
    امتیازها
    3,222
    سطح
    35
    30
    کاربر جدید
    داداش گلم آخه کی میاد کارو زندگیشو ول کنه بیوفته دنبال کارای من شما خودت بودی حاظر بودی این کارو کنی؟ ضمن اینکه منم اولین بارم بود به چنین مشکلی بر میخوردم
    من اشتباه کردم ویستا گرفتم که نمایندگی تو اصفهان هم نداره الان هارد 1 ترا سیگیت دارن 185 میدم با گارانتی ماتریکس که تو خود همون پاساژ کامپیوتر اصفهان نمایندگی داره
    ویستا تو سایتش برا اصفهان زده به زودی که نمیدونم این به زودی یعنی چند سال ولی در کل از طرز رفتار ، وظیفه شناسی ، و خدمات گارانتی ویستا کاملا ناراضی هستم یعنی اگر بم بگن از 0 تا 20 چند میگم 0
    خدا وکیلی تا حالا 15 هزار بابت تیپاکس دادم 20 هزار پول بنزین دادم هنوزم معلوم نیست چی میشه تازه 15 هزار دیگه باید بابت پول تیپاکس بدم چون میگن اگر نخوای 15 رو بدی باید صبر کنی تا چنتا هارد با هم جمع بشه همه رو بفرستیم با همون 15 ولی اگر تکی بخوای بفرستی 15 دیگه باید بدی ، در کل فقط پولو میبینن.
    حالا این هاردی که من بخاطر 1000 تومن کلی روش چونه زدم برام در میاد چقدر؟ این ضرر رو کی باید بده؟ هیشکی کاربر بیچاره ایرانی
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    از این به بعد قبل از خرید مشورت کنید. و کلا قبل از هر کاری تو این جریان خرید و گارانتی فرستادن قطعات هم مشورت کنید.
    به عرضتون برسونم گارانتی ویستا نزدیک هست به ما و من هر هفته یا هر ماه وقتی منزل پسر عمم میرم یک سلامی هم به ویستا میکنم چون همسایشون هستند. اگر کسی با گارانتی ویستا کاری داشته باشه انجام میدم مسئله ای نیست
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط behbod نمایش پست ها
    داداش گلم آخه کی میاد کارو زندگیشو ول کنه بیوفته دنبال کارای من شما خودت بودی حاظر بودی این کارو کنی؟
    دوست خوبم، متاسفانه شرکت های گارانتی اکثرا" وقتی متوجه میشوند که صاحب قطعه در تهران نیست، پشت هم اندازی میکنند و خلاصه خیلی دیر کار مشتری رو راه میندازن. این رو من خودم هم دیدم. بهترین کار این میبود یک نفر رو در تهران مامور این داستان میکردین.

ضمن اینکه مغازه دار اصولا" پیگیر نیست، ممکنه قطعه شما رو دو ماه نگه داره تو مغازه و بعدا" بفرسته گارانتی. ببنید برای مواردی که حقتون رو باید در این جامعه بگیرید باید شخصا" اقدام کنید و وارد صحنه بشید. تو ایران کسی حق کسی رو به خودش نمیده چه برسه به یک نفر دیگه.

نقل قول نوشته اصلی توسط behbod نمایش پست ها
    ضمن اینکه منم اولین بارم بود به چنین مشکلی بر میخوردم - من اشتباه کردم ویستا گرفتم که نمایندگی تو اصفهان هم نداره
    بله خیلی مهمه گارانتی قطعه دم دست باشه و در شهر شما دفتر داشته باشه. از این لحاظ تجربه شد این دفعه به این موضوع هم دقت کنید.

یک معضل دیگر هم وجود داره اونم اینه که دوستان وقتی با شرکت گارانتی تماس میگیرند همه طلب کارند. خود این حس طلب کاری اعصاب کارمندان و مسئولین شرکت گارانتی رو به هم میریزه و باعث میشه دوستان اغلب عصبی و بی حوصله باشند و پاسخ مشتری رو ندهند. خیلی مهمه به خودمون یادآوری کنیم اینجا ایرانه، نه سوییس، باید کمی با مهربانی و عشوه با گارانتی رفتار کنیم چون اونها دارند لطف میکنند به ما خدمات میدهند. متاسفانه ایران این مدلیه!
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط old gamer نمایش پست ها
    از این به بعد قبل از خرید مشورت کنید. و کلا قبل از هر کاری تو این جریان خرید و گارانتی فرستادن قطعات هم مشورت کنید.
    به عرضتون برسونم گارانتی ویستا نزدیک هست به ما و من هر هفته یا هر ماه وقتی منزل پسر عمم میرم یک سلامی هم به ویستا میکنم چون همسایشون هستند. اگر کسی با گارانتی ویستا کاری داشته باشه انجام میدم مسئله ای نیست
    بله البته حق زحمه آقا امین نباید فراموش بشه!
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 29

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع