ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 22
    امتیازها
    3,224
    سطح
    35
    127
    کاربر انجمن
    یه مشکل بزرگ جدید حالا دارم الان وقتی سیستم را ریستارت میکنم مانیتور خودش بالا نمیاد ؟

همون بعد از ریستارت ویندوز قبلش باید از پایین حتما یکبار خاموش روشن را بزنم بعد فوری میادش ؟

ولی توی اون DVI و RGB بعد از ریستارت خودش فوری میومد بالا
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط A.M.I.N نمایش پست ها
    مشکلم حل شد آقا

این گزینه اولی که قرمز رنگ کردم روی 10 بود دیفالت شانسی بردمش روی 0 که الان گذاشتم تصویر امد جلو درست شد . X_X

حالا یه سوال دیگه اون گزینه پایین که فلش آبی زدم برای چی هستش ؟ تیکش را باید بزنم یا نه ؟
    پست من بعد از شما اومد وگرنه گفتم در آخر بری scaling :)>-.اون گزینه هم به این معنیه که زمانی که رزولوشن صفحه شما با رزولوشن dfp یکی نیست از قسمت scaling به جای مقادیر سفارش یا انجام شده استفاده کنید.البته اگر اشتباه نکنم شاید شاید توی بازی باز رزولوشن عوض شه که باز اینجا عوض کنید
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    یه مشکل بزرگ جدید حالا دارم الان وقتی سیستم را ریستارت میکنم مانیتور خودش بالا نمیاد ؟

همون بعد از ریستارت ویندوز قبلش باید از پایین حتما یکبار خاموش روشن را بزنم بعد فوری میادش ؟

ولی توی اون DVI و RGB بعد از ریستارت خودش فوری میومد بالا
    ببین دوست گلم hdmi یک واسط دیجیتال هستش.و این مشکل شما به این علته که کابل با مانیتور sync نمیشه.علتش هم به یک پرتکل برمیگرده که یکم تخصصیه(اگر خواستید توی پروفایل کامل بهت توضیح میدم)و اینم بگم که این مشکل بیشتر در کارتهای amd اتفاق میفته.شما یک بار صفحه نمایش رو بکنید دوباره بزنید و سیستو رو ریستارت کنید.
    امتیازها
    3,224
    سطح
    35
    127
    کاربر انجمن
    ممنون انجام دادم ولی sync نمیکنه متاسفانه . حتما باید اولش روشن خاموش کنم !!!

--------------

سوال بعدی هم به نظر شما کیفیت تصویر کابل hdmi یا dvi فرق میکنه ؟ اخه من فرقی بینشون نمیبینم ؟ !!! آگه فرقی نداره همون dvi را بذارم ؟ !!!
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن

--------------

سوال بعدی هم به نظر شما کیفیت تصویر کابل hdmi یا dvi فرق میکنه ؟ اخه من فرقی بینشون نمیبینم ؟ !!! آگه فرقی نداره همون dvi را بذارم ؟ !!!
    مهمترین فرقش اینه که DVI صدا رو منتقل نمی کنه !
    مشکلتون حل شده امین جان کاملاً ؟!
    قبل از اینکار توی پست اسکرین و صفحه اول که مربوط به بایوس مادربرد هست و لوگوی مادربرد نشون داده میشه تصویر کاملاً با سایز مانیتور ست شده و حاشیه اضافی نداره ؟!

امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال

--------------

والا دوست گلم بنده در اواسط صحبتمون میخواستم خدمتت عرض کنم که dvi استفاده کنید چون تفاوتی نمیکنه اصلا واستون اما این رو نگفتم چون معمولا عادت ندارم صورت مسئله رو پاک کنم.آره داداش فرقی بینشون نیست dvi از مشکلات کمتری برخوداره;);)
    امتیازها
    3,224
    سطح
    35
    127
    کاربر انجمن
    بله عزیز کاملا حل شد دیگه صفحه اضافی ندارم .

از طریق همون منوی اسکالینگ را روی صفر گذاشتم .

آره تست صدا هم کردم با هدفون و حتی اسپیکر صداش هم خوبه بد نبود .

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    مهمترین فرقش اینه که DVI صدا رو منتقل نمی کنه !
    مشکلتون حل شده امین جان کاملاً ؟!
    قبل از اینکار توی پست اسکرین و صفحه اول که مربوط به بایوس مادربرد هست و لوگوی مادربرد نشون داده میشه تصویر کاملاً با سایز مانیتور ست شده و حاشیه اضافی نداره ؟!
    امتیازها
    3,224
    سطح
    35
    127
    کاربر انجمن
    عزیز الان مجدد تست کردم تصویر با hdmi شفاتر میشه کمی !!! البته این منوی زیری که گذاشتم را ببنید

فقط زمانی که hdmi را میزنم ظاهر میشه ! توی dvi اصلا نمیاد تو منو این قسمت !!!

دیفالتش توی hdmi روی 4.2.2 هستش که وقتی به این فول تغییر میدم تصویر واقعا عالیتر میشه نسبت به dvi که این گزینه را نداره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    والا دوست گلم بنده در اواسط صحبتمون میخواستم خدمتت عرض کنم که dvi استفاده کنید چون تفاوتی نمیکنه اصلا واستون اما این رو نگفتم چون معمولا عادت ندارم صورت مسئله رو پاک کنم.آره داداش فرقی بینشون نیست dvi از مشکلات کمتری برخوداره;);)
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    عزیز الان مجدد تست کردم تصویر با hdmi شفاتر میشه کمی !!! البته این منوی زیری که گذاشتم را ببنید

فقط زمانی که hdmi را میزنم ظاهر میشه ! توی dvi اصلا نمیاد تو منو این قسمت !!!

دیفالتش توی hdmi روی 4.2.2 هستش که وقتی به این فول تغییر میدم تصویر واقعا عالیتر میشه نسبت به dvi که این گزینه را نداره ؟
    دوست من اول بگم آقا رضا استاد بنده منظورشون از صدا این بود که کابل dvi صدا ساپورت نمیکنه اما hdmi میکنه که بنظرم اشتباه متوجه شدید.چیزی که فرمودید کابل dvi-d هم دیجیتال هستش و از این فرمت پشتیبانی میکنه.دوست من این شات هم که از این منو گذاشتید اینه که در حالت hdmi این منو این امکان رو به شما میده که سیستم رنگ رو عوض کنید.ببینید طبق اینه که شما میتونید با امتحان کردن حالتهایی که این منو به شما میده حالت رنگ رو(با توجه به نمایشگر)عوض کنید و ببینید کدوم واسه شما بهتره.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    دوست من اول بگم آقا رضا استاد بنده منظورشون از صدا این بود که کابل dvi صدا ساپورت نمیکنه اما hdmi میکنه که بنظرم اشتباه متوجه شدید..
    در این جمله استارتر صحبتی از صدا نکردند که شما فکر کردید ایشون اشتباه متوجه شدند .
    کل این پستشون مرتبط با کیفیت تصویر بود .
    در پست قبلی گفتند که صدا رو تست کردند .

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 22

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع