ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 6 از 6 نخست ... 456
نمایش نتایج: از 51 به 57 از 57
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    ولی امیر محمود جان، به نظرم منم حتما" با شرکت آسانسوری تماس بگیرید.
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    داداش من قبلا هم گفتم در شبکه تخصصی ندارم.موضوعاتی رو که واسم جالب بشه در هر کجا، پیگیری میکنم.امروز دیدم این تایپیک هنوز برقراره و پیشنهاد دوستان تماس با شرکته.به یکی از دوستانم قبلا توی کار اسانسور بودند زنگ زدم پرسیدم.ایشون گفت این مشکل رو قبلا دیده که حتی اینترنت یک بلوک موقع کار آساسنور قطع میشده.گفت باید دید یعنی کارشناس یا تکنسین اونها معمولا برای بازدید میان.البته در نهایت با شرکت سرویس دهنده اینترنتت هم تماس بگیری بد نیست.
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    امیر محمود هر وقت اینترنت خواستی بیا خونه ما. تعارف نکنی.
    امتیازها
    12,803
    سطح
    73
    3,081
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    ممنون از همه ، همتون فدایی دارین :)
    -----------
    رفتم برق اسانسور رو از مبدا قطع کردم و اومد میزان نویز SNR Down رو چک کردم ، حتی یک db هم کم نشد یعنی حتی بدون اسانسور هم این مشکل افتضاح نویز شدید روی Downstream هست . حالا چون این عددش خیلی (5) کمه با حتی 1 عدد کاهش میتونه باعث قطعی شه

---------------------

مثلا در زمانی این عدد 6 بود و با بالا پایین رفتن اسانسور لاین قطع کامل نشد و مودم شروع به ست اپ کردن دوباره نکرد ولی به مدت چند ثانیه تایم اوت و یا لاست پکیج داد ولی وقتی روی 5 میاد کامل قطع میشه

-------------------

وحالا چرا مال ما اینطوری میشه و مال همسایه نمیشه ؟؟

من احتمال میدم مودم ها جوری تنظیم شدن که وقتی Downstream خیلی بیاد پایین لاین و قطع نشون بده و دوباره شروع به ست اپ کنه ولی واسه Upstream همچین چیزی رو تعریف نکردن

ماهم همین مسئله رو داریم که میزان سیگنال مفید من نسبت به نویز روی Downstream خیلی پایینه ولی واسه همسایه روی Upstream اش پایینه

-------------------

حالا سوال پیش میاد که چطوری این ممکن شده ؟
    CPU : 4770k
    GPU : GTX770
    Mobo:Maximus VI Extream
    Drive : SSD 500GB + 128GB & HDD 2TB
    RAM : 16G @ 2400Mhz
    POWER : GREEN Overclocking EVO OC+1350
    امتیازها
    12,803
    سطح
    73
    3,081
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    خب دوستان از همگی ممنونم که وقت گذاشتین و کمک کردین منو ، خوشبختانه هم دلیل اصلی مشکل مشخص شد و هم راه حلش و فقط مونده عملی کردنش
    ------------------
    ماجرا از قضاست که اصلا اسانسور بیچاره ربطی به قطعی نداره و در حقیقت همه زیر دست شرکت پارس انلاینه
    با تماس هایی که با شرکت گرفته شد و صحبت با متخصص مخابرات ( خارج از سیستم پارس انلاین ) و مطرح کردن مشکل SNR 6 db کاشف به عمل اومد که به قدری سیستم های پخش سینگنال DSL اینا قدیمیه که توانیی فرستادن سینگنال تا 8000 مگابیت رو نداره و به همین دلیل SNR ما روی 6 یا 5 میاد که حکم قطعی رو داره و اسانسور بیچاره با ایجاد کمترین نویزی باعث میشه کلا SNR خیلی اوفت کنه وخط قطع شه.

نتیجه :
    یعنی شرکت پارس انلاین که داره تبلیغ اینترنت 9 مگ میکنه نمیتونه اون رو با SNR استاندار 20 بده به من تا با کوچک ترین نویز یا اختلالی قطع نشه حتی در سرعت های مانند 4 مگ هم مشکل SNR پا برجاست ولی چون SNR اون معادل 17 با تغییرات معلوم نمیشه ولی باز هم این SNR برای این سرعت بسیار پایین است و باید SNRبرای چنین سرعتی حداقل 25 باشه .
    راه حل :
    هیچی دیگه زنگ زدیم کمی بحث کردیم باهاشون و قرار شد که تیکت بزنن مستقیم با مسئول بخش فنی که مسولیت اینجور کار ها رو داده صحبت کنیم ، و دو راه در پیش داریم
    اونا بیان خط مارو روی یه پورت های جدید که دستگاهش بتونه سینگال قدرتمد بفرسته قرار بده یا اینکه ما بیخیال 8 یا 9 مگ بشیم و با 4 مگ خودمونو سرگرم کنیم و بگیم ای ای ای چه غلطی کردم که 65 دارم ماهی به اینا میدم و اخرش این 4 مگ با SNR 17 !!!! میرفتم مخابرات سنگین تر بود
    -----------------------------
    تو پست های قبل گفتم که تست سرعت کمتر هم کردیم ولی باز مشکل پا برجا بود ، احتمال میدم این خنگولا یادشون رفته بوده SNR رو بیشتر کنن و باز مشکل قطعی وجود داشت ، همونطور که یادشون رفته SNR اپلود همسایه پایینیمون بالا ببرن
    CPU : 4770k
    GPU : GTX770
    Mobo:Maximus VI Extream
    Drive : SSD 500GB + 128GB & HDD 2TB
    RAM : 16G @ 2400Mhz
    POWER : GREEN Overclocking EVO OC+1350
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    پیشنهاد میکنم با استفاده از نرم افزار net limiter پهنای باند دانلود رو متناسب با SNR خط کاهش بدین تا حداقل قطعی ها کمتر بشه
    البته اطمینان ندارم که اگر پهنای باند به صورت نرم افزاری محدود بشه به صورت سخت افزاری هم محدود شده یا نه؟

البته به این هم اطمینان ندارم که با این وضع SNR باز هم مشکل پیش نیاد!!

آقا اصلا وقتی تو موضوعی تسلط ندارم برای چی باید اظهار نظر کنم؟ ها؟؟
    امتیازها
    40
    سطح
    1
    2
    کاربر جدید
    نویز خطاتو چک کن حتما
صفحه 6 از 6 نخست ... 456
نمایش نتایج: از 51 به 57 از 57

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع