ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 4 از 4 نخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 39 از 39
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    شما فکر میکنید که بقیه اصلا گوشی GLX از نزدیک ندیدن. من با بیشتر از 10 مدل مختلف کار کردم. هم مدل های لمسی و هوشمند و هم مدل های معمولی. وقتی بعد از چند وقت زیر LCD پر میشه از گرد و غبار شما چه انتظاری دارید. من این مشکل رو توی هر دو سری گوشی دیدم. وقتی شما مثلا 200 هزار تومن پول بی زبون رو بدید به گوشی که لنزش از جا در میاد و یه سوراخ به جای اون باقی میمونه چه انتظاری از مردم دارید؟!
    من کاملا با صحبت های آقا آرمین موافقم. زمانی که کیفیت به حد مطلوبی برسه مطمئنا این گوشی ها توی بازار جایگاهی رو بدست میارن. تا کیفیت و نوآوری نباشه موفقیتی هم در کار نیست. اگر خواستید در مورد همون سامسونگ که مثال زدید براتون توضیح میدم که چطوری به غول تبدیل شد. در ضمن سامسونگ هم با بازار بومی به اینجا نرسیده که ما از شرکت دیگه ای این انتظار رو داشته باشیم.

در آخر هم باز تاکید میکنم گوشی که برندش متعلق به شرکت چینیه ، طراحی محصولش مال مهندس چینیه (البته اگر بشه اسمش رو مهندس گذاشت!) ، کارخونه مال شرکت چینیه ، سرکارگر خط تولید که بالای سر کارگر ها نظارت میکنه و دستور میده چینیه و در ضمن برای دور زدن گمرک و خوردن حق وارد کننده های دیگه محصول بی کیفیتش رو وارد بازار ما میکنه و مردم کشورم رو با برچسب "ساخت ایران" گول میزنن و مردم از خریدن محصولش ضرر میکنن رو نه ایرانی میدونم نه قانونی میدونم و نه ازش حمایت میکنم. شما هم میتونید به اینکه چند نفر از هموطن های ما دارن زیر دست سر کارگر چینی پیچ های گوشی رو میبندن و محصولات تولید شده رو جا به جا میکنن افتخار کنید.

من توی خیلی از محصولات از تولید خودمون حمایت میکنم و مثلا همون رنگ صنعتی که آقا آرمین اشاره کردند رو از نزدیک دیدم و کاملا قبول دارم. شرکت هایی که محصولشون اینقدر با کیفیت هست که به خیلی از کشور ها صادر میشه.
    امتیازها
    6,972
    سطح
    55
    21
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    اگر تعریف و تمجید نکردید، به طور حتم اسم این حرکت شما اظهار نظر با زور و تحمیل نظرات خود به دیگران است که برای شما متاسفم با چنین نوع برخوردی.
    بحث ما روی این نیست که چرا محصول چینی (همان ایرانی خودتان) را خریداری کردید، بحث روی این است که با این شدت و تعصب دیگران را وادار می کنید که از گوشی های glx دفاع و تمجید کنند. مطمئن باشید اگر این محصول واقعا در ایران تولید می شد و حداقل بخش طراحی آن در ایران صورت می گرفت، خود بنده گوشی GLX میخریدم.

عزیز من گوشی GLX تولید کارخانه بنده نیست، پس لطفا اینطور برخورد نکنید.
    بنده با گوشی های GLX کار کردم و کاملا احساس یک اسباب بازی به بنده دست داد، این نظر شخصی بنده است، همانطور که تاکنون بنده در مورد کیفیت گوشی های GLX نظری ندادم، شما وقتی کم می آورید سریع بحث را عوض می کنید و جواب مسائل قبلی را نمی دهید، بحث روی ایرانی نبودن این محصولات را به همه جا کشیدید!! الان هم که پا به فرار گذاشتید، شما که اینقدر نسبت به نظرات خود اطمینان دارید با سند و مدرک ثابت کنید، شما که به خط تولید GLX رفتید، یکبار دیگر بروید و فیلم و عکس تهیه کنید تا همه دوستان ادعای شما را باور کنند!
    گوشی GLX تاکنون به دفتر نشریه ارسال نشده چون دوستان در دفتر نشریه به کالبدشکافی محصولات و انجام تست های سخت و سنگین روی محصولات می پردازند و به طور حتم هر محصولی نمی تواند از آزمایشگاه سخت افزار، سربلند بیرون بیاید.

در ضمن در یک بخش اعلام کردید"
    من حق رو به همه ی دوستان میدم کالای داخلی چینیه و بدرد نخور"

خب الان شما خودتان هم قبول کردید که گوشی های GLX ایرانی نیستند و ساخت کشور چین هستند. شرکت GLX اگر واقعا تولید کننده باشد، تصاویری از کارخانه خود منتشر می کند و با افتخار اعلام می کند که گوشی ها در کشور طراحی و تولید می شوند و مطمئن باشید همه ما هم به این مورد افتخار خواهیم کرد.

لطف کنید ای تاپیک رو خذف کنید
    اشاراتی را هم کردید با کمی گشت و گذار در اینترنت به جوابشون میرسید
    قصد من نه قانع کردن نه دفاع کردن بود

و با برخورد بسیار خوبی از طرف دوستان مواجع شدم
    من دیگر در این تاپیک فعالیت نمیکنم
    حالا شما اسمشو هرچی میخوای بذار
    موفق باشید
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARASH نمایش پست ها

موفق باشید
    کجا رفتی مهندس؟؟؟ تازه میخواستیم خط تولید کارت گرافیک سری لایتنینگ رو در کشور راه اندازی کنیم. من خودم طرحش رو هم ریختم.
    میتونیم به کشاورزان جالیز کار مراجعه کنیم گوجه فرنگی های له شده رو بخریم و باهاش رب گوجه درست کنیم. بعدش هم بکنیم تو جعبه کارت گرافیک بدیم دست ملت بگیم بریزن رو سیستمشون خوش رنگ میشه.
    به خدا یه رنگی میگیره AMD باید بیاد بوق بزنه پیشش . رب گوجه لایتنینگ !!!

ولی خداییش به خودت رحم نمیکنی به دور و بریات رحم کن اون گوشی 405 مدار ضد تشعشع نداره نویزش پدر مغز رو در میاره بعد یه مدت باید داخل مغز رو تخلیه کرد .
    ویرایش توسط old gamer : 2014/05/07 در ساعت 19:35
    امتیازها
    5,978
    سطح
    50
    41
    کاربر انجمن
    اینا رول کنین فقط GLX راحت از جیب در میاد :دی
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    من نه از چیزی تعریف کردم نه تعصب دارم
    کار درست رو انجام دادم که محصول داخلی خربدم و پشیمون هم نیستم
    کار درست اینه که وقتی این گوشی های تولید داخلی برای سلامتی ضرر دارن اون محصول رو نخریم! (و این کار درست رو مردم دارن انجام میدن!)

اگر برای سلامتی ضرر نداشتن و کیفیت قابل قبولی داشتن یه چیزی! ولی در حال حاضر ...

چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی!
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال

موفق باشید
    تاپیک را حذف نمی کنیم چون باید همه کاربران بدانند کیفیت گوشی های GLX که فقط و فقط شما با آنها کار کردید و فقط و فقط شما خط تولید این گوشی ها را دیدید، در چه حدی است. وقتی در خط تولید گوشی های GLX با هویه معمولی اقدام به نصب قطعات می کنند، همین مسئله سبب بروز مشکل در سایر قسمت های بورد می شود، به هر حال انتظار نداریم همین یک مورد ساده را هم قبول کنید!

در مورد سرچ در اینترنت هم بنده فقط خط مونتاژ را دیدم، نه خط تولید.
    قصد شما دقیقا دفاع و قانع کردن با اعمال زور بود

برخورد دوستان برخلاف شما با توهین همراه نبود، شما فکر کنید دوستان در عمرشان گوشی ندیدند و فقط شما گوشی هوشمند دارید!
    به یاد نداریم که برای فعالیت شما در فروم، دعوتنامه ای ارسال کرده باشیم!
    کار شما مثل کودکانی است که درب خانه ها را می زنند و فرار می کنند، بعد هم کلی ذوق و شوق دارند که دل و جرات انها خیلی زیاد که در زدند و فرار کردند!!
    امتیازها
    6,972
    سطح
    55
    21
    کاربر جدید
    فقط برای اطلاع بیشتر
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: g5.JPG
مشاهده: 45
حجم: 235.5 کیلو بایت
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Spider 1.jpg
مشاهده: 35
حجم: 240.4 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: spring.JPG
مشاهده: 44
حجم: 245.9 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Z1.jpg
مشاهده: 49
حجم: 230.4 کیلو بایت

بقیه مجوز ها هم در لینک زیر موجود است
    http://shop.glxphone.ir/%D8%AA%D8%A7...8%A7%D8%AA-GLX
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    یک صحبت بی فایده از ابتدا شروع شده در این تاپیک و عجیبه که مدیران محترم با این علم و بار تخصصی پای همچین مبحث بیهوده ایی نشسته اند.دوست عزیز شما چی رو میخواید ثابت کنید من نمیدونم والا!کشور ما در زمینه الکترونیک متاسفانه حتی تکنولوژی ساخت خازن و مقاوت های نیمه هادی رو نداره چه برسه به قطعات smd که بخواد ریز الکترونیک ایجاد کنه و بردهای چند لایه و...!این بحث به شدت تخصصی است و نمیشه اینجا بازش کرد.شما فقط یک سری گواهینامه های تولید داخل گذاشتید که مشخص نیست در چه حد درجه اعتبار دارند چون در تخصص بنده نیست.
    حتی اگر بخواهید از گوشی با برند خاصی در کشور دفاع کنید،باز هم یادتون نره همه اسمبلر هستند نه تولید کننده!چه در صنعت موبایل و چه تلویزیون و...غیره کشور ما تکنولوژی تولیدات تخصصی و نیمه تخصصی الکترونیک را ندارد!
    تاپیک رو میبندم اما اگر مدیریت محترم بخش موبایل تشخیص بدهند باز میشود.
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    یک صحبت بی فایده از ابتدا شروع شده در این تاپیک و عجیبه که مدیران محترم با این علم و بار تخصصی پای همچین مبحث بیهوده ایی نشسته اند.دوست عزیز شما چی رو میخواید ثابت کنید من نمیدونم والا!کشور ما در زمینه الکترونیک متاسفانه حتی تکنولوژی ساخت خازن و مقاوت های نیمه هادی رو نداره چه برسه به قطعات smd که بخواد ریز الکترونیک ایجاد کنه و بردهای چند لایه و...!این بحث به شدت تخصصی است و نمیشه اینجا بازش کرد.شما فقط یک سری گواهینامه های تولید داخل گذاشتید که مشخص نیست در چه حد درجه اعتبار دارند چون در تخصص بنده نیست.
    حتی اگر بخواهید از گوشی با برند خاصی در کشور دفاع کنید،باز هم یادتون نره همه اسمبلر هستند نه تولید کننده!چه در صنعت موبایل و چه تلویزیون و...غیره کشور ما تکنولوژی تولیدات تخصصی و نیمه تخصصی الکترونیک را ندارد!
    تاپیک رو میبندم اما اگر مدیریت محترم بخش موبایل تشخیص بدهند باز میشود.
    امیرحسین جان شما در این زمینه استاد من هستید اما تا جایی که اطلاع دارم تکنولوژی تولید خازن ها در ایران وجود داره و شرکت صاایران قبلا این کار رو انجام میداد و شنیدم که به خاطر واردات محصولات چینی توانایی رقابت از نظر قیمتی نداشته و تولیدات این شرکت متوقف شده. اتفاقا گفته میشه که از نظر کیفیت هم در سطح قابل قبولی بوده و در زمان خودش نسبت به خیلی از محصولات وارداتی بهتر بوده اما متاسفانه در ایران همیشه کمیت مهمتر از کیفیته.
صفحه 4 از 4 نخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 39 از 39

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع