ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 39
    امتیازها
    6,972
    سطح
    55
    21
    کاربر جدید

نقد و بررسی گوشی های ایرانی

میخوایم اینجا ی بحث باز کنیم در مورد گوشی های تولید داخل کشور لطفا دوستان نظراتشونو بگن ممنون
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARASH نمایش پست ها
    میخوایم اینجا ی بحث باز کنیم در مورد گوشی های تولید داخل کشور لطفا دوستان نظراتشونو بگن ممنون
    آقا آرش عزیز ! اینجا بخش مشاوره و راهنمایی هست ! در صورت اینکه برای خودتون قصد مشاوره در مورد گوشی های تولید داخل دارید که جای تاپیک درسته در غیر این صورت اینجا تاپیک بحث و اظهار نظر کلی نیست !
    هدفتون رو از ایجاد تاپیک مشخص کنید تا در مورد انتقال یا عدم انتقالش اقدام کنیم !

امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    اصلا چیزی به اسم گوشی ایرانی وجود داره که نیاز به ایجاد تاپیک داشته باشه و بعد بخواهیم جای تاپیک رو مشخص کنیم؟!
    امتیازها
    6,972
    سطح
    55
    21
    کاربر جدید
    قصد مشاوره ندارم
    میخوام بدونم چقد روی تولیدات داخل شناخت هست
    چقدر با تحقیق و چقدر کور کورانه راجع به این محصولات قضاوت میکنیم؟
    میخوام بدونم کسانی که این محصولات رو رد میکنند چرا رد میکنند؟
    میخوام برای یک سوال جواب پیدا کنم
    که چرا به هر قیمتی که شده ترجی میدیم از محصولات خارجی استفاده کنیم و برامون مهم نیست که این شرکت خارجی
    چطور داره با مصرف کننده ما برخورد میکنه؟
    و خیلی چراهای دیگه
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    ببینید دوست عزیز تمامی این محصولات ساخت کشور چین هستند و اسم ایرانی یک بحث تبلیغاتی برای فریب دادن کاربران هست. البته این شرکت ها از اسم ایرانی بودن سو استفاده می کنند و یکسری امتیازات هم برای آنها در نظر گرفته می شود. در کل گوشی ها و قطعات ساخت کشور دوست و برادر چین هستند که شرکت های ایرانی فقط و فقط زحمت بسته بندی آنها را می کشند.
    به هر صورت عنوان تاپیک ویرایش و تاپیک به بخش مناسب منتقل می شود. دوستان می توانند در مورد این گوشی های دو-رگه (ایرانی- چینی) اظهار نظر و اطلاع رسانی کنند.

موفق باشید.
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    قصد مشاوره ندارم
    میخوام بدونم چقد روی تولیدات داخل شناخت هست
    چقدر با تحقیق و چقدر کور کورانه راجع به این محصولات قضاوت میکنیم؟
    میخوام بدونم کسانی که این محصولات رو رد میکنند چرا رد میکنند؟
    میخوام برای یک سوال جواب پیدا کنم
    که چرا به هر قیمتی که شده ترجی میدیم از محصولات خارجی استفاده کنیم و برامون مهم نیست که این شرکت خارجی
    چطور داره با مصرف کننده ما برخورد میکنه؟
    و خیلی چراهای دیگه
    اگر قصد مشاوره ندارید پس محل ایجاد تاپیکتون اشتباه هست.
    به اندازه کیفیتشون روی اون ها شناخت هست.
    من که محصول ایرانی نمیبینم که بخواهم ردش کنم یا تایید!
    چون راه دیگه ای نداریم. اصلا شرکت داخلی وجود داره که بخواهیم ازش خرید کنیم؟!

ما کلا در طول ادوار تاریخ چند تا خط مونتاژ داشتیم که الان اون ها رو هم نداریم. پس کلا روی چیزی که وجود خارجی نداره بحثی هم نیست. مثل اینکه بخواهیم در مورد موجودات فضایی صحبت کنیم! (هر چند احتمال وجود موجودات فضایی از گوشی های ایرانی بیشتره!)

البته لازمه اینجا بگم که در مورد تبلت شرکت فراسو در حال راه اندازی چند خط تولیده و مثل همیشه تنها شرکت ایرانیه که حداقل تلاشش رو میکنه که محصولاتی نسبتا با کیفیت رو در داخل کشور تولید کنه. همین جا ازشون تشکر میکنم و براشون آرزوی موفقیت میکنم. :)
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    میعاد جان تبلت های سری Fast شرکت فراسو وارد بازار شده که در دو مدل 7 اینچی 3G و WiFi معرفی شدند.
    پردازنده 4 هسته ای، 1 گیگابایت حافظه رم، دوربین 5 مگاپیکسل، بدنه باریک و زیبا و ... از موارد قابل ذکر در این تبلت است. مدتی که با این تبلت کار کردم، تجربه جالب توجهی بود. قیمت نسخه 3G هم حدود 700 هزار تومان است.
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    میعاد جان تبلت های سری Fast شرکت فراسو وارد بازار شده که در دو مدل 7 اینچی 3G و WiFi معرفی شدند.
    پردازنده 4 هسته ای، 1 گیگابایت حافظه رم، دوربین 5 مگاپیکسل، بدنه باریک و زیبا و ... از موارد قابل ذکر در این تبلت است. مدتی که با این تبلت کار کردم، تجربه جالب توجهی بود. قیمت نسخه 3G هم حدود 700 هزار تومان است.
    بله من هم توی خط آخر ذکر کرده بودم. 2-3 ماهی هست که وارد بازار شدند اما شرکت هنوز در حال توسعه ست و قراره تنوع محصولات بیشتر بشه.
    مهمترین چیزی که نظرم رو جلب کرد استفاده از بدنه نیمه فلزی توی یه تبلت ارزون قیمته که نشون میده این شرکت علایق مردم رو به خوبی میشناسه.
    ویرایش توسط Dan : 2014/05/06 در ساعت 10:01
    امتیازها
    6,972
    سطح
    55
    21
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    ببینید دوست عزیز تمامی این محصولات ساخت کشور چین هستند و اسم ایرانی یک بحث تبلیغاتی برای فریب دادن کاربران هست. البته این شرکت ها از اسم ایرانی بودن سو استفاده می کنند و یکسری امتیازات هم برای آنها در نظر گرفته می شود. در کل گوشی ها و قطعات ساخت کشور دوست و برادر چین هستند که شرکت های ایرانی فقط و فقط زحمت بسته بندی آنها را می کشند.
    به هر صورت عنوان تاپیک ویرایش و تاپیک به بخش مناسب منتقل می شود. دوستان می توانند در مورد این گوشی های دو-رگه (ایرانی- چینی) اظهار نظر و اطلاع رسانی کنند.

موفق باشید.
    خوب من این حرف شما رو اصلا قبول ندارم چون خط تولید دو شرکت glx و dimo رو با چشمای خودم دیدم
    با کمی تحقیق قضاوت کنید ...
    به عنوان مثال میگم کافیه ی گوشی glx g5 رو باز کنید تا پردازنده mediatek و چیپ های سامسونگ و هاینیکس رو ببینید
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    خوب من این حرف شما رو اصلا قبول ندارم چون خط تولید دو شرکت glx و dimo رو با چشمای خودم دیدم
    با کمی تحقیق قضاوت کنید ...
    به عنوان مثال میگم کافیه ی گوشی glx g5 رو باز کنید تا پردازنده mediatek و چیپ های سامسونگ و هاینیکس رو ببینید
    تشکر می کنم از شما که با تحقیق اظهار نظر می کنید!

محصول ایرانی یعنی اینکه چیپ ست، پردازنده، صفحه نمایش و سایر موارد در کشور تولید شود، نه اینکه این قطعات از کشور چین وارد شوند و در ایران فقط زحمت اسمبل و بسته بندی را بکشند. به این محصول نمی توان گفت ایرانی، چون هیچ کدام از قطعات آن در داخل کشور تولید نمی شود. به این موارد خط تولید نمی گویند، بلکه به این موارد خط مونتاژ گفته می شود که به هر صورت همه این مورد را حتی بدون تحقیق هم می دانند!

شما به عنوان مثال گفتید در گوشی G5 از پردازنده مدیاتک و چیپ های سامسونگ استفاده شده، خب همین مود نقص صحبت های شماست که با تحقیق بیان می کنید! آیا شرکت سامسونگ در ایران به تولید چیپ ست می پردازد؟ آیا شرکت مدیاتک در ایران به تولید پردازنده می پردازد؟ حتی بدنه این گوشی ها در ایران تولید نمی شود که بتوانیم بگوئیم بدنه آن در ایران تولید می شود.
    بهتر است افراطی فکر نکنید، همه ما دوست داریم که خیلی از این محصولات در ایران تولید شوند ولی وقتی هنوز تکنولوژی ساخت بسیاری از لوازم موجود در کشور مربوط به زمان قلقله میرزاست، نباید انتظار پیشرفت در سایر زمینه ها و به خصوص تولید محصولات هوشمند داشته باشیم که هر روز فناوری جدیدی معرفی می شود.

موارد بسیاری بوده که گوشی های GLX به گارانتی رفتند و بخش خدمات پس از فروش اعلام کرده باید صبر کنید فلان قطعه از چین وارد شود، چرا قطعات یک محصول ایرانی باید از کشور دیگری وارد شود؟ مگر این محصول ایرانی نیست؟!
صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 39

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع