ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 39
    امتیازها
    109,327
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARASH نمایش پست ها
    من قرار نیست تفکرات رو عوض کنم برام جالبه هر کسی رو که میبینی از بیکاری و فقر میناله بعد گوشی خارجی دستشه
    لوازم خانگیش ست خارجیه بعد انتظار هم داریم وضعمون بهتر بشه
    آقا اصلا جنس داخل هر چی که بد باشه چینی باشه یا هر چیزی بدون حمایت پیشرفت میکنه ؟
    بدون حمایت از محصولات داخل چطور انتظار کار و اشتقال داریم
    هر چیزی رو که ما شروع کنیم نمیتونیم اول کار به حد اعلا برسیم تلاش لازمه و حمایت
    من حکومت رو کار ندارم مردم رو خودمون رو میگم
    خدا هم کفته سرنوشت ملتی تغییر نمیکنه مگه این که مردم اون ملت بخوان
    بحث گوشی نیست همه محصولات رو میگم
    نمونشم این گوشی ها و تبلت ها که بجای حمایت حتی مردم حاضر نیستن اسمشونم بیارن
    به عنوان این که چینیه و فلان مهم نیست کجاییه مهم اینه که ایرانی داره تولید میکنه ایرانی داره نون میخوره
    اینا مهمه نه گفته های دوستان

آرش جان

مشکل از اونجایی شروع میشه که ما فکر میکنیم میتونیم همه کاری انجام بدیم، ماشین تولید کنیم، موتور تولید کنیم، گوشی تلفن تولید کنیم، اخیرا" لپ تاپ تولید میکنیم، خلاصه اش بگم، همه چیز تولید میکنیم.

این اشتباهه.

ببینید، هر کشوری به دلایل خاص، توانایی ها و موقعیتی که داره در تولید برخی محصولات حرفه ایه و فقط همون رویه رو ادامه میده نه اینکه به همه چیز ناخونک بزنه، فقط اسمش رو تولید ایرانی بگذاره بعد همه چیز رو وارد کنه و تو ایران مونتاژ کنه.

تقریبا" بالای 95 درصد محصولات تکنولوژیک شامل گوشی موبایل از خارج وارد کشور میشه. چرا راه دور بریم، ایران تنها کشور خاورمیانه است که صنعت تولید خودرو داره، و دیدیم وقتی در سالهای آخر واردات قطعات امکان پذیر نبود عملا" این صنعت هم خوابید.

حالا اونطرف قضیه، میدونید محصولات لبنی ایران، محصولات آب میوه و کشاورزی ایران، محصولات خشک بار و آجیل و غیره یکی از بهترین بخش های صادرات مارو تشکیل میده؟ این میشه تولید داخل، با اینکه برخی از این محصولات مشابه خارجی هستند مثل بستنی، اما کیفیت تولیدی داخل اونقدر بالاست که به بقیه ی جاهای دنیا هم صادر میشن. یا صنعت فرش ایران. یا صنایع رنگ و غیرو. ما دشمن تولید داخل که نیستیم.

باید روی چیزی رو که میتونیم خوب و با کیفیت تولید کنیم روی اون تمرکز کنیم، اونچیزی که میتونیم صادر کنیم! نه اونچیزی که میتونیم به اسم تولید ایرانی تو پاچه ملت خودمون کنیم! تمامی محصولات تکنولوژیک که تحت عنوان ایرانی هستند همه وارداتی بوده و متاسفانه صرفا" به دلیل منافع مالی خاص شرکت هایی که به نامشون فعالیت می کنند تموم میشه. نه مصرف کننده.

من مخالف صنعت مونتاژ هم نیستم. اما هر وقت شرکت سامسونگ، نوکیا، اپل و غیرو تونستن صاحب و مالک یک وجب خاک توی ایران بشن که اونجا بتوانند کارخانه تاسیس کنند و به نام خودشون فعالیت کنند و مونتاژ کنند، کاری که همه جای دنیا میکنند، و محصول ارائه شده را با مسئولیت خودشون وارد بازار کنند، اونوقت بین سامسونگی که در چین تولید شده و سامسونگی که در ایران تولید شده من برای حمایت از تولید داخل مدل ایرانی رو میخرم.

نه اینکه یک شرکت ایرانی بشه مسئول فروش یک برند خارجی بعد اسم محصولاتی رو که وارد میکنه رو تولید ایران بگذاره!
    ویرایش توسط ARMIN : 2014/05/07 در ساعت 09:22
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    شما گوشی G5 دارید ولی در بخش مشخصات نوشتید Samsung
    دلیل خاصی داره دوست عزیز؟
    امتیازها
    6,972
    سطح
    55
    21
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    شما گوشی G5 دارید ولی در بخش مشخصات نوشتید Samsung
    دلیل خاصی داره دوست عزیز؟
    نخیر دوست عزیز
    سامسونگ گوشی قبلیم بود
    وقت نشد یا یادم نبود یا واجب ندیدم بیام اینجا برند گوشیمو عوض کنم
    امتیازها
    6,972
    سطح
    55
    21
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN 2012 نمایش پست ها
    آرش جان

مشکل از اونجایی شروع میشه که ما فکر میکنیم میتونیم همه کاری انجام بدیم، ماشین تولید کنیم، موتور تولید کنیم، گوشی تلفن تولید کنیم، اخیرا" لپ تاپ تولید میکنیم، خلاصه اش بگم، همه چیز تولید میکنیم.

این اشتباهه.

ببینید، هر کشوری به دلایل خاص، توانایی ها و موقعیتی که داره در تولید برخی محصولات حرفه ایه و فقط همون رویه رو ادامه میده نه اینکه به همه چیز ناخونک بزنه، فقط اسمش رو تولید ایرانی بگذاره بعد همه چیز رو وارد کنه و تو ایران مونتاژ کنه.

تقریبا" بالای 95 درصد محصولات تکنولوژیک شامل گوشی موبایل از خارج وارد کشور میشه. چرا راه دور بریم، ایران تنها کشور خاورمیانه است که صنعت تولید خودرو داره، و دیدیم وقتی در سالهای آخر واردات قطعات امکان پذیر نبود عملا" این صنعت هم خوابید.

حالا اونطرف قضیه، میدونید محصولات لبنی ایران، محصولات آب میوه و کشاورزی ایران، محصولات خشک بار و آجیل و غیره یکی از بهترین بخش های صادرات مارو تشکیل میده؟ این میشه تولید داخل، با اینکه برخی از این محصولات مشابه خارجی هستند مثل بستنی، اما کیفیت تولیدی داخل اونقدر بالاست که به بقیه ی جاهای دنیا هم صادر میشن. یا صنعت فرش ایران. یا صنایع رنگ و غیرو. ما دشمن تولید داخل که نیستیم.

باید روی چیزی رو که میتونیم خوب و با کیفیت تولید کنیم روی اون تمرکز کنیم، اونچیزی که میتونیم صادر کنیم! نه اونچیزی که میتونیم به اسم تولید ایرانی تو پاچه ملت خودمون کنیم! تمامی محصولات تکنولوژیک که تحت عنوان ایرانی هستند همه وارداتی بوده و متاسفانه صرفا" به دلیل منافع مالی خاص شرکت هایی که به نامشون فعالیت می کنند تموم میشه. نه مصرف کننده.

من مخالف صنعت مونتاژ هم نیستم. اما هر وقت شرکت سامسونگ، نوکیا، اپل و غیرو تونستن صاحب و مالک یک وجب خاک توی ایران بشن که اونجا بتوانند کارخانه تاسیس کنند و به نام خودشون فعالیت کنند و مونتاژ کنند، کاری که همه جای دنیا میکنند، و محصول ارائه شده را با مسئولیت خودشون وارد بازار کنند، اونوقت بین سامسونگی که در چین تولید شده و سامسونگی که در ایران تولید شده من برای حمایت از تولید داخل مدل ایرانی رو میخرم.

نه اینکه یک شرکت ایرانی بشه مسئول فروش یک برند خارجی بعد اسم محصولاتی رو که وارد میکنه رو تولید ایران بگذاره!
    آقا کاملا حرفتو قبول دارم
    ولی همه این حرفو قبول دارن که ایرانی مصرف گرا شده خارجی دوست شده
    همیشه مرغ همسایه غازه
    وقتی چهار نفر ی کاری رو شروع میکنن هیشکی حمایت نمیکنه نه دولت نه مردم
    طرف اونقد پولش براش مهمه که حاظر نیست محصول داخلی بخره
    بعد اینم براش مهم نیست که پسرش باید از کجا پول در بیاره ؟
    تادلتون بخواد اطراف شهر ما شرکت های بزرگی مثل اسنوا نگهبان گاز و چه و چخ و چه هست ولی اکثرا خوابیدن تولید ندارن
    چون فروش ندارن
    چون مردم خارجی رو می پسندن نه داخلی
    بله دروغ همه جا هست ولی همه دروغ نمیگن!
    چند شب پیش تلوزیون برنامه ای داشت در مورد محصولات خارجی که درسته از چین میان و مارک ایرانی می زنن روش
    درسته اینا هست
    ولی همه تولیدات داخل اینطوری نیست
    من تا مدت ها نظر دوست خوبم castiel رو داشتم در مورد این گوشی ها تا خودم خط تولید رو ندیدم باور نکردم
    ولی حالا که داره با کیفیت و قیمت قابل قبول داره تولید میشه
    چرا نخریم ؟
    حالا قطعات حتما یا از چین میاد یا کره
    فرقی نداره
    قبول دارم نمیشه به هر صنعتی سرک کشید ولی اگه سرک کشیدیم و دیدیم میشه پیش رفت چرا پیش نریم ؟
    امتیازها
    109,327
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    آقا کاملا حرفتو قبول دارم
    ولی همه این حرفو قبول دارن که ایرانی مصرف گرا شده خارجی دوست شده
    همیشه مرغ همسایه غازه
    چون هست! ببينيد چرا در مورد محصولات لبني ما چينين حرفى نميزنيم؟ چرا ماست خارجى يا ميوه ى خارجى خوب نيست؟ چرا فرش خارجى به كيفيت فرش داخلى نيست؟ پس بحث مرغ همسايه غازه نيست، بحث توليد اجناس با كيفيت مناسبه. اگر داخلى بتونه چنين چيزى رو توليد كنه مردم خودشون ميخرن. براى خريدار چه فرقى ميكنه؟ اون ميخواد جنس خوب بخره، اگر ايرانى بتونه جنس خوب با قيمت مناسب توليد كنه اتوماتيك فروش هم ميكنه.

وقتی چهار نفر ی کاری رو شروع میکنن هیشکی حمایت نمیکنه نه دولت نه مردم
    ببنيد دولت بايد حمايت كنه ولى به مردم ارتباطى نداره كه حمايت بكنن يا نكنن. توليد كننده يا ميتونه جنس با كيفيت رقابتى و قيمت رقابتى نسبت به محصولات خارجى به بازار بده يا نه. اگر ميتونه مطمئن باش نه تنها بازار داخلى بلكه بازار خارجى هم پاسخ مثبتى ميده.

به خريدار مربوط نيست. اون فقط جنس خوب ميخواد.

طرف اونقد پولش براش مهمه که حاظر نیست محصول داخلی بخره
    معلومه، طرف صبح تا شب جون ميكنه كار ميكنه عرق ميريزه يه لقمه نون در بياره بعد آخرش بره پولش رو بريزه دور آشغال بخره؟

شما گوشى تلفن دست مديران و بچه هاى مديران شركت توليد كننده GLX رو ديدين؟ همه GLX‌ ميخرن؟ يا GLX‌ رو ميندازن به ما با پولش براى خودشون سامسونگ ميخرن؟

دو دو تا چهار تاست دوست من، اون محصول داخلى بايد اونقدر ارزش خريد داشته باشه كه طرف حاضر باشه براش پول خرج كنه. طرف كالاى خوب ميخواد بخره. همين.

بعد اینم براش مهم نیست که پسرش باید از کجا پول در بیاره ؟
    آقا پرايد توليد كنيم كه ملت تو اتوبان بميرن كه ميخوام پسرم بره سره كار پرايد توليد كنه؟ ميخوام 1000 سال هيشكى نره سر كار. اصلا" همون بهتر همه بشينيم خونه هامون تا اينكه به قيمت جون آدمها اشتغال زايى داشته باشيم.

دوست خوبم، خداوند اينقدر به اين كشور نعمت داده، كه همين الان ميتونيم درب تمام چاه هاى نفت رو ببنديم، اينقدر پول دربياريم كه ندونيم چطورى خرجش كنيم. منتها همه ميدونيم مشكل از كجاست.

تادلتون بخواد اطراف شهر ما شرکت های بزرگی مثل اسنوا نگهبان گاز و چه و چخ و چه هست ولی اکثرا خوابیدن تولید ندارن
    چون فروش ندارن
    چرا تا 8 سال پيش فروش داشتند و الان ندارند؟ دليل نداشتن فروش چيز ديگريست دوست من كه نميشه اينجا در موردش صحبت كرد.

چون مردم خارجی رو می پسندن نه داخلی
    چون مردم جنس با كيفيت رو ميپسندن.

بله دروغ همه جا هست ولی همه دروغ نمیگن!
    چند شب پیش تلوزیون برنامه ای داشت در مورد محصولات خارجی که درسته از چین میان و مارک ایرانی می زنن روش
    درسته اینا هست
    ولی همه تولیدات داخل اینطوری نیست
    اون اول كه خط توليد پژو 206 اومد ايران، اينقدر پژو 206 ايران كيفيت داشت خود پژو از خط توليد ايران خريد ميكرد. به خود فرانسه قطعاتش رو صادر ميكرديم. كى خرابش كرد؟ خريدار بدبخت كه هر آشغالى رو ناچاره بخره؟

من تا مدت ها نظر دوست خوبم castiel رو داشتم در مورد این گوشی ها تا خودم خط تولید رو ندیدم باور نکردم
    ولی حالا که داره با کیفیت و قیمت قابل قبول داره تولید میشه
    چرا نخریم ؟
    عزيز ميتونم بپرسم GLX برند دسته چندم جهانه؟ در كجاى بازار جهانى ايستاده؟ كه من به عنوان خريدار به جايگاهش در ميون برند هايى مثل LG، Samsung، Apple، Nokia، تكيه كنم و برم گوشيش رو بخرم؟؟

چند تا از استاندارد هاى جهانى رو مربوط به عدم تشعشع مضر به بدن پاس كرده؟ كجاى دنيا امواج ساتع شده از اين گوشى رو تست ميگيره كه براى بدن ضرر نداشته باشه؟

كدوم استاندارد جهانى و يا وب سايت معتبر يك گوشى GLX رو نسبت به گوشى نوكيا يا سامسونگ ترجيح داده كه من هم بدم؟

حالا قطعات حتما یا از چین میاد یا کره
    فرقی نداره
    قبول دارم نمیشه به هر صنعتی سرک کشید ولی اگه سرک کشیدیم و دیدیم میشه پیش رفت چرا پیش نریم ؟
    بريم آقا، بريم، ولى نه با تبديل شدن به حياط خلوت اجناس و برند هاى بنجل چينى! هر زمان سامسونگ و LG‌ يا هر برندى كه سرش به تنش به ارزه به اسم خودشون تو ايران گوشى مونتاژ كردن، من ميخرم.
    امتیازها
    12,803
    سطح
    73
    3,081
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    این تاپیک رو دیدم به فکر فرو رفتم و سوالی برام پیش اومد
    مگه ایران گوشی هم تولید میکنه ؟
    CPU : 4770k
    GPU : GTX770
    Mobo:Maximus VI Extream
    Drive : SSD 500GB + 128GB & HDD 2TB
    RAM : 16G @ 2400Mhz
    POWER : GREEN Overclocking EVO OC+1350
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نخیر دوست عزیز
    سامسونگ گوشی قبلیم بود
    وقت نشد یا یادم نبود یا واجب ندیدم بیام اینجا برند گوشیمو عوض کنم
    شما با چنان افتخاری از G5 صحبت کردید فکر کردم اپل آیفون 5 سی را فروختید و این گوشی را خریدید.
    بهتر است تعصب بیجا نداشته باشیم، آن هم به یک شرکت و محصول چینی!
    امتیازها
    6,972
    سطح
    55
    21
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    شما با چنان افتخاری از G5 صحبت کردید فکر کردم اپل آیفون 5 سی را فروختید و این گوشی را خریدید.
    بهتر است تعصب بیجا نداشته باشیم، آن هم به یک شرکت و محصول چینی!
    من نه از چیزی تعریف کردم نه تعصب دارم
    کار درست رو انجام دادم که محصول داخلی خربدم و پشیمون هم نیستم
    فقط یک موضوع میمونه تا تفکرات این گونه است ما بهیچ جا نمیرسیم
    پیشرفت که هیچ پسرفت نکنیم خوبه
    آمریکا مال آمریکاییه
    اروپا مال اروپایی
    من ایرانیم و کشورم ایرانه
    به خیلی چیزا کاری ندارم همون چیزایی که باعث تولید چنین افکاریدر ذهن همه شده
    همین
    من حق رو به همه ی دوستان میدم کالای داخلی چینیه و بدرد نخور

ولی اگه روزی از بیکاری یا مشکلات وابسته به اون نالیدید اینو بدونید که مشکل از خودمون و رفتار و تفکرات خودمونه
    دوستی که به محصول تولید خودت حمله میکنی اصلا تاحالا یکی از اون محصولاتو دستت گرفتی ؟
    بررسی کردی ؟
    روزی ده هزارتا محصول خارجی رو نقد و بررسی میکنن ولی تا حالا چند تا محصول داخلی رو نقد کردبد؟ که با این استحکام
    به چینی بودن و آشغال بودن این محصول اطمینان دارید ؟
    بحث بحث عقیده نیست ...
    بگذریم
    خدانگهدار
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    من نه از چیزی تعریف کردم نه تعصب دارم
    کار درست رو انجام دادم که محصول داخلی خربدم و پشیمون هم نیستم
    فقط یک موضوع میمونه تا تفکرات این گونه است ما بهیچ جا نمیرسیم
    پیشرفت که هیچ پسرفت نکنیم خوبه
    آمریکا مال آمریکاییه
    اروپا مال اروپایی
    من ایرانیم و کشورم ایرانه
    به خیلی چیزا کاری ندارم همون چیزایی که باعث تولید چنین افکاریدر ذهن همه شده
    همین
    من حق رو به همه ی دوستان میدم کالای داخلی چینیه و بدرد نخور

ولی اگه روزی از بیکاری یا مشکلات وابسته به اون نالیدید اینو بدونید که مشکل از خودمون و رفتار و تفکرات خودمونه
    دوستی که به محصول تولید خودت حمله میکنی اصلا تاحالا یکی از اون محصولاتو دستت گرفتی ؟
    بررسی کردی ؟
    روزی ده هزارتا محصول خارجی رو نقد و بررسی میکنن ولی تا حالا چند تا محصول داخلی رو نقد کردبد؟ که با این استحکام
    به چینی بودن و آشغال بودن این محصول اطمینان دارید ؟
    بحث بحث عقیده نیست ...
    بگذریم
    خدانگهدار
    واقعا فکر میکردم کو*مو*نی*ست دیگه وجود نداره . این آقای آرش تفکرات به شدت چی چی نیستی داره و به دهکده جهانی اصلا معتقد نیست. بهتره این تاپیک رو حذف و از ایشون هم خواهش کنیم دیگه تو این انجمن با این تفکر فعالیت نکنه . بخشید که رک گفتم
    ویرایش توسط old gamer : 2014/05/07 در ساعت 16:59
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    اگر تعریف و تمجید نکردید، به طور حتم اسم این حرکت شما اظهار نظر با زور و تحمیل نظرات خود به دیگران است که برای شما متاسفم با چنین نوع برخوردی.
    بحث ما روی این نیست که چرا محصول چینی (همان ایرانی خودتان) را خریداری کردید، بحث روی این است که با این شدت و تعصب دیگران را وادار می کنید که از گوشی های glx دفاع و تمجید کنند. مطمئن باشید اگر این محصول واقعا در ایران تولید می شد و حداقل بخش طراحی آن در ایران صورت می گرفت، خود بنده گوشی GLX میخریدم.

عزیز من گوشی GLX تولید کارخانه بنده نیست، پس لطفا اینطور برخورد نکنید.
    بنده با گوشی های GLX کار کردم و کاملا احساس یک اسباب بازی به بنده دست داد، این نظر شخصی بنده است، همانطور که تاکنون بنده در مورد کیفیت گوشی های GLX نظری ندادم، شما وقتی کم می آورید سریع بحث را عوض می کنید و جواب مسائل قبلی را نمی دهید، بحث روی ایرانی نبودن این محصولات را به همه جا کشیدید!! الان هم که پا به فرار گذاشتید، شما که اینقدر نسبت به نظرات خود اطمینان دارید با سند و مدرک ثابت کنید، شما که به خط تولید GLX رفتید، یکبار دیگر بروید و فیلم و عکس تهیه کنید تا همه دوستان ادعای شما را باور کنند!
    گوشی GLX تاکنون به دفتر نشریه ارسال نشده چون دوستان در دفتر نشریه به کالبدشکافی محصولات و انجام تست های سخت و سنگین روی محصولات می پردازند و به طور حتم هر محصولی نمی تواند از آزمایشگاه سخت افزار، سربلند بیرون بیاید.

در ضمن در یک بخش اعلام کردید"
    من حق رو به همه ی دوستان میدم کالای داخلی چینیه و بدرد نخور"

خب الان شما خودتان هم قبول کردید که گوشی های GLX ایرانی نیستند و ساخت کشور چین هستند. شرکت GLX اگر واقعا تولید کننده باشد، تصاویری از کارخانه خود منتشر می کند و با افتخار اعلام می کند که گوشی ها در کشور طراحی و تولید می شوند و مطمئن باشید همه ما هم به این مورد افتخار خواهیم کرد.

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 39

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع