ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18
    امتیازها
    2,647
    سطح
    31
    31
    کاربر انجمن

نعویض باتری 4سلول با 9سلول میشه ؟؟

سلام دوستان من میخوام همون دقیقه که لبتاپم رو خریدم چون باتریش 4 هست به 9 ارتقا بدم میشه ؟؟؟ اخه یکی از دوستان گفت میشه ولی بیرون میزنه یعنی چی ؟؟

اگه میشه کامل توضیح بدید .
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid123 نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام همون دقیقه که لبتاپم رو خریدم چون باتریش 4 هست به 9 ارتقا بدم میشه ؟؟؟ اخه یکی از دوستان گفت میشه ولی بیرون میزنه یعنی چی ؟؟

اگه میشه کامل توضیح بدید .
    من عاشق توضیح دادن به سوالای برقی ام !!!!!!!!!!!
    ببین عزیز دل این کار شدنی و نیازی نیست نگران باشی من اول به صورت عامیانه واست توضیح میدم و بعد اگه شد تخصصی تر :
    باتری های لپ تاپ چه 4 سل و 6 سل و چه 9 سل ولتاژ هاشون یکیه مثلا مال خودم اگه اشتباه نکرده باشم 19.1 ولتی هست و فرقی که دارن توی میزان توانایی ذخیره ی جریان هستش !!!!! چون تعداد سلول هایی که میتونن جریان ذخیره کنن بیشتر میشه پس یه باتری 6 سل نسبت به 4 سل میتونه بیشتر جریان ذخیره کننه !!!! و وقتی که تعداد سلول های باتری بیشتر میشه ابعاد اون هم بزرگتر میشه (از طول) ......... پس اگه قراره به جای یه باتری 4 سل یه باتری 9 سل قرار بدیم قاعدتا از پشت لپ تاپ بیرون میزنه ولی مشکلی ایجاد نمیکنه !!!!!
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    2,647
    سطح
    31
    31
    کاربر انجمن
    من همه مطلب رو گرفتم جز اینکه چطوری میزنه بیرون یعنی چی ؟؟؟؟ اگه میشه یه عکسی چیزی فیلمی بگیرید من بفهمم هر چقدر فکر میکنم نمی فهمم که چطوری میزنه بیرون؟؟؟؟؟؟؟
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    1- تاپیک مربوط به لپ تاپ را در بخش مباحث متفرقه مربوط به انجمن بازی ایجاد کردید! واقعا دلیل ارتباط بین این دو را بفرمائید.
    2- احتمال یافتن باتری 9 سلولی که به محفظه باتری نوت بوک شما بخورد، بسیار کم است، بهتر است با خدمات پس از فروش شرکتی که می خواهید نوت بوک را از آن خریداری کنید مشورت کنید. چون شما به مدل لپ تاپ اشاره نکردید.
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    1- تاپیک مربوط به لپ تاپ را در بخش مباحث متفرقه مربوط به انجمن بازی ایجاد کردید! واقعا دلیل ارتباط بین این دو را بفرمائید.
    2- احتمال یافتن باتری 9 سلولی که به محفظه باتری نوت بوک شما بخورد، بسیار کم است، بهتر است با خدمات پس از فروش شرکتی که می خواهید نوت بوک را از آن خریداری کنید مشورت کنید. چون شما به مدل لپ تاپ اشاره نکردید.
    سلام حسام عزیز ........ @};-@};-
    1) تاپیک اشتباه ایجاد شده صحیح است بیزحمت خودتون یا مدیرا زحمت ش رو بکشن !!!
    2) مدل لپ تاپ رو ایشون به من گفتن و دیشب یه 9 سل که به این لپ تاپ بخوره پیدا کردم تو امازون موجود بودن تو ایران رو نمیدونم !!!! اصلا جزو موارد اضافی بود .......
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    من همه مطلب رو گرفتم جز اینکه چطوری میزنه بیرون یعنی چی ؟؟؟؟ اگه میشه یه عکسی چیزی فیلمی بگیرید من بفهمم هر چقدر فکر میکنم نمی فهمم که چطوری میزنه بیرون؟؟؟؟؟؟؟
    اینا رو ببین خووووب :

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: intro_10.jpg
مشاهده: 33
حجم: 90.0 کیلو بایت

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Dell-e6400_g12.jpg
مشاهده: 33
حجم: 40.4 کیلو بایت
    این رو هم باید اضافه کنم با باتری 4 سل شما حدودا 2 ساعت میتونی کار کنی
    با باتری 6 سل شما حدودا 3 ساعت میتونی کار کنی
    با باتری 9 سل شما حدودا 4 ساعت میتونی کار کنی

حالا ببین می ارزه یا نه !!!؟؟؟؟؟
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    دوست خوبم

شما باید فقط قطعاتی رو تهیه و به لپ تاپ خودتون بزنید که توسط کارخانه تایید شده باشند. از این رو با مراجعه به وب سایت تولید کننده ی لپتاپ و دانلود دفترچه ی اون پارت نامبر مدل باطرییهایی که به لپتاپ شما میخورند رو پیدا کرده و چک کنید ببینید کدام مدل بیشترین تعداد سلول را دارد. سپس همانطور که مدیر کل فرمودند ابتدا با خدمات پس از فروش شرکتی که نوتبوک را از آن خریداری کردید تماس بگیرید ببنید موجود دارند یا خیر، سپس در صورت عدم موجودیت در بازار بگردید و از فروشندگان معتبر تهیه کنید.

اگر مدلی باشد که مخصوص لپ تاپ شما باشد سایز باطری آن به لپ تاپ شما میخورد و از جایی بیرون نمیزند.
    امتیازها
    2,647
    سطح
    31
    31
    کاربر انجمن
    من میخوام این مدل رو بگیرم asus n550jv گرافیک چهار گیگی و بدون لمس و این مدل باتری بالاتر از 4 سلول هست براش که بیرون هم نزنه ؟؟؟

راستی میگن این لب تاپ 4:30 نگه میداره راسته ؟؟ اخه دوستمون میگه 2 ساعت ؟؟؟

اگه 6 سلولی بندازم ازش نمی زنه بیرون ؟؟؟؟یا حتما باید 4 باشه؟

باید به چه مواردی در هنگام خرید توجه کنم ؟؟؟چه گارانتی بگیرم اصلا؟؟؟؟اگه اینجا جاش نیست معذرت میخوام ولی نمیتونم برای هر سوال یه تاپیک بزنم پس خواهشمندم جوابم رو همینجا بدین

میخوام به همراه لب تاپ اینا رو هم باهاش بخرم لطفا بهترین موردی که بین اینا هست رو معرفی کنید .

کول پد - فلش 16 گیگی پر سرعت -مجموعه نرم افزار (لرد گردو...)- مودم وایرلس - هدست باسیم - کیبورد ( ژله ای ) و موس باسیم - دو تا دسته بازی باسیم(مشتیش :دی) - یه هارد ssd 256
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    من میخوام این مدل رو بگیرم asus n550jv گرافیک چهار گیگی و بدون لمس و این مدل باتری بالاتر از 4 سلول هست براش که بیرون هم نزنه ؟؟؟

راستی میگن این لب تاپ 4:30 نگه میداره راسته ؟؟ اخه دوستمون میگه 2 ساعت ؟؟؟

اگه 6 سلولی بندازم ازش نمی زنه بیرون ؟؟؟؟یا حتما باید 4 باشه؟

باید به چه مواردی در هنگام خرید توجه کنم ؟؟؟چه گارانتی بگیرم اصلا؟؟؟؟اگه اینجا جاش نیست معذرت میخوام ولی نمیتونم برای هر سوال یه تاپیک بزنم پس خواهشمندم جوابم رو همینجا بدین

میخوام به همراه لب تاپ اینا رو هم باهاش بخرم لطفا بهترین موردی که بین اینا هست رو معرفی کنید .

کول پد - فلش 16 گیگی پر سرعت -مجموعه نرم افزار (لرد گردو...)- مودم وایرلس - هدست باسیم - کیبورد ( ژله ای ) و موس باسیم - دو تا دسته بازی باسیم(مشتیش :دی) - یه هارد ssd 256
    اصلا" شما نمیتونی باطری دیگری برای این لپ تاپ بگذاری. باطریش داخل خودشه. نمیتونی شما عوضش کنی. پس از خریداری اگر نیاز به باطری قدرتمند تری پیدا کردین فقط و فقط شرکت گارانتی کننده در صورت نیاز به شما میگه چه کار کنید.

مهمترین موردی که هست در مورد SSD که فرمودین میخواین عوض کنید بازهم باید پس از خریداری SSD این مورد توسط شرکت گارانتی کننده انجام بشه چون باید درپوش پشتش رو بردارید و از این رو هلوگرام ها از بین میروند. پس باید توسط خود شرکت این تعویض صورت پذیرد تا مجددا" هلوگرام گارانتی پشت درپوش بخورد.

اگر لپ تاپ ویندوز اورجینال روش داشته باشد کار بسیار سخت تر هم میشود و ترجیحا" خود شرکت گارانتی اگر لطف کنند براتون ویندوز رو برگردونند. وگرنه ریختن ویندوز مجدد به صورت اورجینال پس از تعویض هارد با SSD در این لپ تاپهای جدید قلق های خاصی داره که ممکنه حتی حرفه ای ها رو هم به چالش بکشه.
    ویرایش توسط ARMIN : 2014/04/24 در ساعت 20:22
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN 2012 نمایش پست ها
    اگر مدلی باشد که مخصوص لپ تاپ شما باشد سایز باطری آن به لپ تاپ شما میخورد و از جایی بیرون نمیزند.
    در ادامه صحبت هایی استاد ارمین اضافه کنم باتری استاندارد تولید شده توسط ایسوس واسه ی این لپ تاپ توی امازون موجوده و جزو مواردی اضافی پیشنهاد شده .............. ولی در کل وقتی دیفالت یه لپ تاپ روش باتری 4 سل هست اگه شما روش 9 سل بندازی هیچ اتفاقی نمیافته(مشکلی پیش نمیاد من خودم اون زمانی که با لپ تاپ بازی میکردم به مدت 4 سال 4 تا باتری 9 سل خریدم ) ولی طول باتری 9 سل از 4 سل بیشتره و از پشت لپ تاپ بیرون میزنه حتی اگه استاندارد تولیدی ایسوس باشه چون من خودم یکی از این باتری های 6 سل رو باز کردم توش 6 تا شبیه به باتری قلمی بود با طول بلند تر !!!!! همون طوری که طول باتری 6 سل از 4 سل بیشتره ولی ولتاژ شون یکیه و این میزان توانایی ذخیره سازی جریانه که تو اونا فرق میکنه ............ من خودم واسه ی اطمینان از نمایندگی ایسوس استعلام گرفتم تمامی باتری های ایسوس 9 سل از 6 سل و 6 سل از 4 سل بزرگتره !!!!! این باتری ها ولتاژ ها شون یکی ه و از لحاظ ابعاد هم دارای عرض یکسان (که به هم میخورن) ولی طول متفاوت هستن !!!!!

عزیز قبلا هم گفتم این مدلی که شما انتخاب کردی درسته کارت ش 4 گیگه ولی به درد بازی نمیخوره و اگه میخوای تا 2 سال بتونی بازی کنی اون مدل jr خیلی بهتره !!!! اگه باتری فابریکش هر چند سلولی هست ازش بیرون نمیزنه !!!!
    اونی که به شما گفته 4 ساعت با شما شوخی کرده شاید اولش بیشتر از 2 ساعت باشه ولی در کل باتری لپ تاپ ایده ال 2 سال عمر نمینه و به تدرج ضیعف میشه !!!! مثلا یکی از باتری های من بعد از 1 سال دیگه بیشتر از 45 دقیقه نگه نمیداشت !!!!
    ببین من نمیدونم چند بار تاکید کردم اگه به صورت پیش فرض روی لپ تاپ هر باتری باشه ازش بیرون نمیزنه ولی اگه شما بخوای ارتقا بدی ازش بیرون میزنه !!!! فقط در موارد صنایع نظامی و فضایی میشه یه باتری 4 سل از لحاظ اندازه با یه باتری 9 سل یکی باشه اون هم با استفاده از تغییر الیاژهایی که توش استفاده میشه !!!!!
    اگه انتخاب تون رو کردین به نظرم با گارانتی سازگار تهیه کنید بهتره !!!!
    کول پد = هرچی گیرت اومد (زیاد هزینه نکن)
    فلش 16 گیگی پر سرعت = سونی usb3
    مجموعه نرم افزار (لرد گردو...) = نمیدونم تا حالا نرم افزار نخردیدم و همیشه دانلود کردم !!!!!
    مودم وایرلس = دیشب گفتم
    هدست باسیم = تا چقدر میخوای هزینه کنی ؟؟؟؟
    کیبورد ( ژله ای ) = مارک معروف من ندیدم و باید از این چینی های ریمارک بخری
    موس = تا چقدر میخوای هزینه کنی ؟؟؟؟
    دو تا دسته بازی باسیم = چقدر میخوای هزینه کنی ؟؟؟؟
    ssd 256 = دیشب گفتم
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)