ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN 2012 نمایش پست ها
    اصلا" شما نمیتونی باطری دیگری برای این لپ تاپ بگذاری. باطریش داخل خودشه. نمیتونی شما عوضش کنی. پس از خریداری اگر نیاز به باطری قدرتمند تری پیدا کردین فقط و فقط شرکت گارانتی کننده در صورت نیاز به شما میگه چه کار کنید.

مهمترین موردی که هست در مورد SSD که فرمودین میخواین عوض کنید بازهم باید پس از خریداری SSD این مورد توسط شرکت گارانتی کننده انجام بشه چون باید درپوش پشتش رو بردارید و از این رو هلوگرام ها از بین میروند. پس باید توسط خود شرکت این تعویض صورت پذیرد تا مجددا" هلوگرام گارانتی پشت درپوش بخورد.

اگر لپ تاپ ویندوز اورجینال روش داشته باشد کار بسیار سخت تر هم میشود و ترجیحا" خود شرکت گارانتی اگر لطف کنند براتون ویندوز رو برگردونند. وگرنه ریختن ویندوز مجدد به صورت اورجینال پس از تعویض هارد با SSD در این لپ تاپهای جدید قلق های خاصی داره که ممکنه حتی حرفه ای ها رو هم به چالش بکشه.
    درسته کاملا ..... ولی ایشون یه مدل n56jr هم گفتن که به نظر من کارت گرافیکی بهتری داره ولی صفحه نمایش ضعیف تر !!!!! کلا شرکت های سازنده ازار دارن مردونه ها ........... نمیشه یه چیزی بزنن بی ایراد !!!!
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman1992 نمایش پست ها
    درسته کاملا ..... ولی ایشون یه مدل n56jr هم گفتن که به نظر من کارت گرافیکی بهتری داره ولی صفحه نمایش ضعیف تر !!!!! کلا شرکت های سازنده ازار دارن مردونه ها ........... نمیشه یه چیزی بزنن بی ایراد !!!!
    به هرحال یه سیاست هست ! چون چیزی که کاملاً حرفه ای و بی ایراد باشه خیلی گرون میشه و در توان خرید هرکسی نیست و در درجه بعد مشتری مثل من و شما و بقیه اولویت گذاری می کنیم ملاک های خریدمون رو به ویژه وقتی بودجمون محدود باشه !
    یکی پردازنده قویتر براش مهمه یکی صفحه نمایش بهتر اون یکی باتری قویتر یکی دیگه ظرفیت هارد بیشتر بعدی گرافیک قویتر و همین طور الی بی نهایت !

امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    در ادامه صحبت هایی استاد ارمین اضافه کنم باتری استاندارد تولید شده توسط ایسوس واسه ی این لپ تاپ توی امازون موجوده و جزو مواردی اضافی پیشنهاد شده .............. ولی در کل وقتی دیفالت یه لپ تاپ روش باتری 4 سل هست اگه شما روش 9 سل بندازی هیچ اتفاقی نمیافته(مشکلی پیش نمیاد من خودم اون زمانی که با لپ تاپ بازی میکردم به مدت 4 سال 4 تا باتری 9 سل خریدم ) ولی طول باتری 9 سل از 4 سل بیشتره و از پشت لپ تاپ بیرون میزنه حتی اگه استاندارد تولیدی ایسوس باشه چون من خودم یکی از این باتری های 6 سل رو باز کردم توش 6 تا شبیه به باتری قلمی بود با طول بلند تر !!!!! همون طوری که طول باتری 6 سل از 4 سل بیشتره ولی ولتاژ شون یکیه و این میزان توانایی ذخیره سازی جریانه که تو اونا فرق میکنه ............ من خودم واسه ی اطمینان از نمایندگی ایسوس استعلام گرفتم تمامی باتری های ایسوس 9 سل از 6 سل و 6 سل از 4 سل بزرگتره !!!!! این باتری ها ولتاژ ها شون یکی ه و از لحاظ ابعاد هم دارای عرض یکسان (که به هم میخورن) ولی طول متفاوت هستن !!!!!
    سامان جان، الان این بحث کمکی به ایشون میکنه؟

فرض کنید، ما نتیجه بگیریم بله میتوان باطری 9 سلولی روی این لپتاپ نصب کرد، یا نتیجه بگیریم نه نمیتوان باطری 9 سلولی روی این لپتاپ نصب کرد!

در هر دو صورت آیا صاحب تاپیک میتواند نتیجه بگیرد که میشود چنین عملی انجام داد یا خیر؟

نه، حرف آخر را فقط و فقط شرکت گارانتی کننده و خدمات پس از فروش Asus میزند، پس اصلا" هرگونه بحثی در این مورد بی فایده است. ایشون اول لپ تاپ رو بخرند، بعد اگر نیاز دیدند باطری لپ تاپ براش کمه، میتوانند با یک تلفن به شرکت گارانتی مورد رو استعلام کنند. صحبت شرکت گارانتی کننده فصل الخطاب خواهد بود. این گونه موارد رو نه من و نه شما نمیتوانیم در موردش به کسی مشاوره بدیم. چیزی در پست شماره ی چهار این تاپیک مدیر کل بهش همون اول اشاره کردند! در مورد باطری فقط و فقط با شرکت خدمات پس از فروش لپ تاپ مشورت کنید.

(حتی فروشندگان هم از این موارد اطلاع دقیقی ندارند.)
    امتیازها
    2,647
    سطح
    31
    31
    کاربر انجمن
    دسته تا 50 تومن
    هدست تا 50 تومن

اخه من هم صفحه نمایش خوب میخوام هم باتری که باتری رو این نداره اون یکی یه خورده بهتر داره حالا از این طرف اون صفحه نمایشش افتضاحه این عالی اخه این چه وضعیتیه :l مدل های msi هم به اینا نمیرسن بدنشون همه تو این رنج پلاستیک :دی

خیلی ممنون از راهنماییتون ولی این خیلی بده که ادم 4-5 میلیون میخواد پول بده ولی هنوز یه چیزی که خودش میخواد رو نمی تونه بخره :)
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid123 نمایش پست ها
    دسته تا 50 تومن
    هدست تا 50 تومن

اخه من هم صفحه نمایش خوب میخوام هم باتری که باتری رو این نداره اون یکی یه خورده بهتر داره حالا از این طرف اون صفحه نمایشش افتضاحه این عالی اخه این چه وضعیتیه :l مدل های msi هم به اینا نمیرسن بدنشون همه تو این رنج پلاستیک :دی

خیلی ممنون از راهنماییتون ولی این خیلی بده که ادم 4-5 میلیون میخواد پول بده ولی هنوز یه چیزی که خودش میخواد رو نمی تونه بخره :)
    مشکل اصلی اینجاست که قیمت های ما واقعی نیست و ما داریم یک لپ تاب 4 میلیونی رو دو برابر قیمت و ارزش واقعی خودش می خریم و اگه بخوایم خودمون مثلاً وارد کنیم مستقیم که ارزونتر پامون دربیاد از خرید داخلی گرونتر میشه !!
    ----------------
    برادر من ! شما هنوز یاد نگرفتی هرچیزی رو در جای خودش مطرح کنی ؟!! اخطار هم کافی نبود ؟! هر انجمن بخشی داره که هر سؤالی باید در بخش خودش مطرح بشه ! برای دریافت مشاوره خرید در مورد برخی محصولات تاپیک جامع زده شده که نیاز به تاپیک مجزا نباشه !
    آیا شما شما جورابتون رو در داخل یخچال قرار میدین وقتی از بیرون میاین خونه ؟! نظم انجمن هم مثل نظم خونه هست ! مثل نظم جامعه هست ! اگر بی نظمی باشه سنگ روی سنگ بند میشه ؟!
    فروم هم یک جامعه مجازی هست که اگه کاربرانش نظم رو رعایت نکنند و هرچیزی رو هرجایی که دیدند مطرح کنند دیگه فعالیت کردن داخل اون فروم غیر ممکن میشه !
    به وضوح در داخل پست اول تاپیک لوازم جانبی گفته شده که چه مواردی رو میشه اونجا مشاوره گرفت ! به وضوح گفته شده که چه مواردی رو میشه توی تاپیک تجهیزات ذخیره سازی اینترنال مشاوره گرفت ! منتها زحمت مطالعه قوانین و پست اول تاپیک ها رو خیلی افراد مثل شما به خودشون نمیدن و اگر اخطاری دریافت کنند تازه طلبکار هم می شوند !
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/04/24 در ساعت 21:14

امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    من خصوصی به شما جواب دادم ............ لطفا قوانین رو رعایت کنین ..........
    ولی مدل های msi تو رنج 5 تومن خیلی بهتره از اینایی که شما گفتی ها ........
    امتیازها
    2,647
    سطح
    31
    31
    کاربر انجمن
    من خصوصی به شما جواب دادم ............ لطفا قوانین رو رعایت کنین ..........
    ولی مدل های msi تو رنج 5 تومن خیلی بهتره از اینایی که شما گفتی ها ........
    میشه یه چند تا مدل msi معرفی کنید که از این سخت افزار پایین تر نباشه و تا 5 میلیون باشه چون یه چند مدل بود که صفحه نمایش tft داشتتند حالا این یعنی ips نیست؟؟MSI GE60 2OC

, msi ge60
    اگه میشه بین این سه مدل راهنماییم کنید تا دیگه برم بخرم
    MSI GE60 2OC و asus n550jv , asus n56jrاز نظر باتری دو تای اولی قوی تر از jv هست ولی صفحه نمایششون خوب نیست البته اینجوری که من شنیدم تازه msi هم بدنش پلاستیکه خیلی ناجوره واقعا موندم لطفا کمکم کنید

امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid123 نمایش پست ها
    میشه یه چند تا مدل msi معرفی کنید که از این سخت افزار پایین تر نباشه و تا 5 میلیون باشه چون یه چند مدل بود که صفحه نمایش tft داشتتند حالا این یعنی ips نیست؟؟MSI GE60 2OC

, msi ge60
    اگه میشه بین این سه مدل راهنماییم کنید تا دیگه برم بخرم
    MSI GE60 2OC و asus n550jv , asus n56jrاز نظر باتری دو تای اولی قوی تر از jv هست ولی صفحه نمایششون خوب نیست البته اینجوری که من شنیدم تازه msi هم بدنش پلاستیکه خیلی ناجوره واقعا موندم لطفا کمکم کنید
    عزیز شما یه کاری کن یا یه تاپیک بزن و واسه ی خرید لپ تاپ تا سقف 5 ملیون مشاوره بگیر از همه البته با ذکر انتظارهایی که از دستگاه داری !!!!! یا خودم جواب شما رو به صورت خصوصی میدم !!!!! این طوری نمیشه اخه عزیز که !!!! عنوان تاپیک رو ببین خودت !!!!!
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)