ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17
    امتیازها
    1,371
    سطح
    20
    6
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN 2012 نمایش پست ها
    دوست خوبم، به دلیل افزایش قیمت ها دیگه اون پیشنهاد من معتبر نیست.

میتونید افزایش بودجه بدین؟ مثلا" تا 8 یا 10 میلیون؟
    نه اگه رمو از 16 8کنم و سی بی یو i5 اونوقت کارت گرافیک بهتری بردارم؟ میگن رفرنسا خوب نیست.
    امتیازها
    1,371
    سطح
    20
    6
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط AbbasBidi نمایش پست ها
    اگه به جای 16gb gskill ripjawsX 8gb بردارم تو بازدهی گیم تاثیری داره بعدا میتونم اضافه کتم ؟Z87-PRO asus چنده؟یه باور قوی تر معرفی میکنید که در آینده خواستم sli کنم کم نیاره؟کارت asus 780 3gb gddr5 بهتر نیست؟
    استاد به جای plextor اینو بردارم بهتر نیستforce gs sata 6.0gb/s 128 gb
    مادربرد بهتر وقتی وجود داره، چرا ازراک؟
    کارت رفرنس داغ نمینه؟power green gp 750b-oc کم نمیاره اگه ساله دیگه خواسنتم اس ال کنم؟
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نه اگه رمو از 16 8کنم و سی بی یو i5 اونوقت کارت گرافیک بهتری بردارم؟ میگن رفرنسا خوب نیست.
    استاد به جای plextor اینو بردارم بهتر نیستforce gs sata 6.0gb/s 128 gb
    مادربرد بهتر وقتی وجود داره، چرا ازراک؟
    کارت رفرنس داغ نمینه؟power green gp 750b-oc کم نمیاره اگه ساله دیگه خواسنتم اس ال کنم؟
    شما پیشنهاد من رو بررسی کردید ؟!
    پست آخر آقا آرمین رو هم مطالعه کردید ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN 2012 نمایش پست ها
    دوست خوبم، به دلیل افزایش قیمت ها دیگه اون پیشنهاد من معتبر نیست.

میتونید افزایش بودجه بدین؟ مثلا" تا 8 یا 10 میلیون؟
    بودجه شما با نیازتون همخوانی نداره ! الآن هم نوسان قیمت بالاست ! ما بهتون پیشنهاد بدیم یک لیست رو خیلی خوش بینانه اعتبار اون لیست 24 ساعته ! می تونید ظرف 24 ساعت خرید کنید ؟!
    مادربرد پیشنهادی به شما یک مادربرد سری گیمینگ بود ! گزینه مناسب بعدی برای شما که برند شناخته شده تری باشه MSI Z87-G45 Gaming هست حدود 670 تومن ! از ایسوس و گیگا حداقل قیمت مادربردهای گیمینگ متوسط قیمتش 750 هزار تومن هست ! مادربرد های ازراک بهترین نسبت قیمت به کارایی رو دارند !
    CPU پیشنهادی یعنی 4770K ظرف یک روز 70 تومن گرون شد !
    الآن گیگ رم برای سیستم ها به ویژه برای سیستم های گیمینگ و کسانی که میخوان آینده نگری کنند حداقل محسوب میشه !
    شما یا افزایش بودجه بدید یا با دعا و مناجات و توکل صبر کنید و امیدوار باشید که تا ورود پردازنده های Haswell-Refresh قیمت ها متعادل تر بشه یا حداقل با ثبات تر بشه ! و با افزایش بودجه بیشتر از نسل جدید بخرید !
    اون SSD هم که شما گفتید بد نیست ! ولی خب این پلکستور هم کنترلرش جدیدتره هم با فریمور جدیدی که داده اساسی کولاک کرده ! چیز بد نداریم اصلاً ! تفاوت قیمتیشون هم زیاد نیست !
    در مورد پاور هم با توجه به SLI پیشنهاد بر 1000 وات هست !
    ولی خب شما بودجتون ظاهراً نمیرسه و میخواین با کم و زیاد کردن قطعات قیمت کل رو در حد 6 تومن نگه دارید !
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/04/23 در ساعت 10:56

امتیازها
    1,371
    سطح
    20
    6
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    شما پیشنهاد من رو بررسی کردید ؟!
    پست آخر آقا آرمین رو هم مطالعه کردید ؟!

بودجه شما با نیازتون همخوانی نداره ! الآن هم نوسان قیمت بالاست ! ما بهتون پیشنهاد بدیم یک لیست رو خیلی خوش بینانه اعتبار اون لیست 24 ساعته ! می تونید ظرف 24 ساعت خرید کنید ؟!
    مادربرد پیشنهادی به شما یک مادربرد سری گیمینگ بود ! گزینه مناسب بعدی برای شما که برند شناخته شده تری باشه MSI Z87-G45 Gaming هست حدود 670 تومن ! از ایسوس و گیگا حداقل قیمت مادربردهای گیمینگ متوسط قیمتش 750 هزار تومن هست ! مادربرد های ازراک بهترین نسبت قیمت به کارایی رو دارند !
    CPU پیشنهادی یعنی 4770K ظرف یک روز 70 تومن گرون شد !
    الآن گیگ رم برای سیستم ها به ویژه برای سیستم های گیمینگ و کسانی که میخوان آینده نگری کنند حداقل محسوب میشه !
    شما یا افزایش بودجه بدید یا با دعا و مناجات و توکل صبر کنید و امیدوار باشید که تا ورود پردازنده های Haswell-Refresh قیمت ها متعادل تر بشه یا حداقل با ثبات تر بشه ! و با افزایش بودجه بیشتر از نسل جدید بخرید !
    اون SSD هم که شما گفتید بد نیست ! ولی خب این پلکستور هم کنترلرش جدیدتره هم با فریمور جدیدی که داده اساسی کولاک کرده ! چیز بد نداریم اصلاً ! تفاوت قیمتیشون هم زیاد نیست !
    در مورد پاور هم با توجه به SLI پیشنهاد بر 1000 وات هست !
    ولی خب شما بودجتون ظاهراً نمیرسه و میخواین با کم و زیاد کردن قطعات قیمت کل رو در حد 6 تومن نگه دارید !
    مهندس سیستم شما عالیه من با الهام از سیستم شمامیخوام اینو ببندم نظرتون چیه اگه جایی مشکل داره اصلاح کنید
    MB Gigabyte G1.Sniper Z87(rev.1.x)
    CPU Intel Core i7-4770k 3.50GHz Haswell
    RAM GSkill TridentX 1x8=8GB DDR3 2400MHZ
    VGA Gigabyte GTX 780 OC WF 3X 3GB GDDR5
    HDD Seagate Barracuda SATA 6.0Gb/s 64MB 1TB
    SSD Corsair Force GS SATA 6.0Gb/s 128GB
    ODD Asus 24X DRW-24D3ST
    CPU Cooler Enermax Water Cooling:ELC 120
    PSU Green GP850B-OC | *80Plus Silver*
    Case Green X7 Cougar | *Version 2.0*
    قیمتش که از 6100 or 6100 6200 که بیشتر نمیشه؟کات گرافیک شما بهتره یا من و چرا؟
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    مهندس سیستم شما عالیه من با الهام از سیستم شمامیخوام اینو ببندم نظرتون چیه اگه جایی مشکل داره اصلاح کنید
    MB Gigabyte G1.Sniper Z87(rev.1.x)
    CPU Intel Core i7-4770k 3.50GHz Haswell
    RAM GSkill TridentX 1x8=8GB DDR3 2400MHZ
    VGA Gigabyte GTX 780 OC WF 3X 3GB GDDR5
    HDD Seagate Barracuda SATA 6.0Gb/s 64MB 1TB
    SSD Corsair Force GS SATA 6.0Gb/s 128GB
    ODD Asus 24X DRW-24D3ST
    CPU Cooler Enermax Water Cooling:ELC 120
    PSU Green GP850B-OC | *80Plus Silver*
    Case Green X7 Cougar | *Version 2.0*
    قیمتش که از 6100 or 6100 6200 که بیشتر نمیشه؟کات گرافیک شما بهتره یا من و چرا؟
    تنها مشکلش اینه که رم 8 گیگ اون هم تک کاناله در نظر گرفته شده ! البته از دید دوست عزیزی که پیشنهاد دادند یک انعطاف پذیری برای ارتقاء آینده بوده ! به شرطی که در کوتاه مدت اضافه بشه رم دوم چون در حالت تک کاناله به شما پرفورمنس خوبی نمیده ! گرافیک ها هم در یک سطح هستند ! گیگابایت یک مقدار ممکنه کولینگش بهتر باشه !
    اشکال اصلی اینه که اومدن بعضی قطعات رو با زور جادادن توی لیست و رم رو کردن تک کاناله ! شما اگه بودجتون 7 تومن بود می تونستید بدون هیچ مشکلی همین سیستمی که گذاشتید رو با واترکولر و 16 گیگ رم ترایدنت و مادربرد اسنایپر بخرید !
    شما آیا قراره اورکلاک کنید در آینده ؟!
    این سیستم حدود 6300 در میاد !

امتیازها
    1,371
    سطح
    20
    6
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    تنها مشکلش اینه که رم 8 گیگ اون هم تک کاناله در نظر گرفته شده ! البته از دید دوست عزیزی که پیشنهاد دادند یک انعطاف پذیری برای ارتقاء آینده بوده ! به شرطی که در کوتاه مدت اضافه بشه رم دوم چون در حالت تک کاناله به شما پرفورمنس خوبی نمیده ! گرافیک ها هم در یک سطح هستند ! گیگابایت یک مقدار ممکنه کولینگش بهتر باشه !
    اشکال اصلی اینه که اومدن بعضی قطعات رو با زور جادادن توی لیست و رم رو کردن تک کاناله ! شما اگه بودجتون 7 تومن بود می تونستید بدون هیچ مشکلی همین سیستمی که گذاشتید رو با واترکولر و 16 گیگ رم ترایدنت و مادربرد اسنایپر بخرید !
    شما آیا قراره اورکلاک کنید در آینده ؟!
    این سیستم حدود 6300 در میاد !
    اور کلاک نه
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    اور کلاک نه
    حتی در آینده ؟!
    اگر به هیچ وجه اورکلاک نمی کنید حتی در آینده با خرید رم ترایدنت که به اصطلاح دوستان خوراک اورکلاک هست هیچ تفاوتی با رم Ripjaws احساس نخواهید کرد ! رم 16 ترایدنت 870 تومن قیمتشه و Ripjaws حدود 785 تومن !
    واترکولر هم اجباری بهش نیست چون ایرکولر پیشنهادی کاملاً جوابگو و به اندازه کافی قدرتمند هست ! مطمئن باشید اختلاف دمای بین اون کولر نوکتوا و ELC 120 برای کسی که کاربردش فقط گیم باشه ملموس نخواهد بود !
    با صرفه جویی هایی که کردید می تونید مادربرد اسنایپر رو با ایجاد اختلاف قیمتی کمتری نسبت به بودجتون داخل لیست قرار بدید !
    یعنی لیستی که شما دادید با جایگزینی ایرکولر و رم Ripjaws با حجم 16 گیگ تقریباً میشه همون سیستم من که مادربرد اسنایپر جایگزینش شده !
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/04/23 در ساعت 13:06

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع