ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13
    امتیازها
    6,720
    سطح
    53
    0
    کاربر جدید
    اقای Castiel فرمودن که گرافیک ها موبایل انویدیا معمولا این مشکل رو دارن. از کجا باید فهمید که گرافیک یک لپ تاپ پسوند موبایل داره. چون من می خوام این درایور رو برای همه لپ تاپ ها تو سایتم بفرستم ولی نمی دونم با کدوم ها سازگار نیست.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mela1 نمایش پست ها
    اقای Castiel فرمودن که گرافیک ها موبایل انویدیا معمولا این مشکل رو دارن. از کجا باید فهمید که گرافیک یک لپ تاپ پسوند موبایل داره. چون من می خوام این درایور رو برای همه لپ تاپ ها تو سایتم بفرستم ولی نمی دونم با کدوم ها سازگار نیست.
    کجای پست جناب مدیر کل چیزی در مورد این گفته شده که گرافیک های موبایل انویدیا این مشکل رو دارند ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

ابتدا درایور پردازنده مجتمع گرافیکی Intel HD را نصب کنید و سپس درایور کارت انویدیا.
    این مورد در مورد نوت بوک هایی که پردازنده اینتل و گرافیک AMD دارند هم صدق می کند.
    تمام کارت های گرافیکی لپ تاب های حال حاضر بازار جلوی شماره مدلشون پسوند M دارند ! که نشون میده از نوع موبایل هستند ! یعنی توان مصرفی بسیار کمتری نسبت به کارت گرافیک های دسکتاپی دارند و مخصوص لپ تاب بهینه شدن !
    لپ تاب شما بسیار بسیار قدیمی هست برخلاف تصور ما چون همون اول مدل لپ تاب رو ذکر نکردید !
    شما مگه با همون درایور اختصاصی که توی سایت توشیبا هست مشکل دارید ؟!
    یعنی درایور زیر :

http://cdgenp01.csd.toshiba.com/cont...s/s245vidx.exe

توی سایت انویدیا قدیمی ترین مدل Geforce Go سری 7 هست و درایورهای قبل از اون نیست !
    گرافیک شما سری Geforce 400 نیست ! بله سری Geforce GO 4 هست !
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/04/24 در ساعت 21:27

امتیازها
    6,720
    سطح
    53
    0
    کاربر جدید
    Castiel پیغام داده بودن ( قاطی کرده بودم فکر کردم شما هم خوندیتش ). من خواستم قبل از اینکه واسه سایت بفرستم رو لپ تاپ خودم امتحان کنم حواسم نبود سری گرافیکش اصلا تو لیست Nvidia Geforce desktop&Laptop Driver نیست.
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع