ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    درود خدمت شما

اصولا کالایی که هنوز وارد بازار نشده قیمتشم مشخص نیست و شما همون حدود قیمت همتاش رو در نظر بگیرین
    _
    دوست عزیز اگر میخواین اینجا بهتون راهنمایی بشه و از اساتید بزرگ و خبره کمک بگیرین دیگه از کلمه (( یکی گفت ! فلانی گفت ! )) استفاده نکنید چون قطعات و سیستمهایی که اینجا بهتون
    پیشنهاد میشه قبلا مورد بررسی قرار گرفته و الکی بهتون پیشنهاد ندادن مثل مادربرد ASRock یا حتی ASUS که مادربردهای خوبی هستند و چیزی کم ندارن .
    _
    ارزونتر یا گرونترش به خودتون و جیب مبارک مربوط میشه ولی الان دیگه مثل قدیم نیست و هم بازیها در حال پیشرفت چشمگیری هستند و هم گرافیکها که هر 6 ماه یک بار ارتقاع پیدا میکنن / پس خیلی دشواره که بگیم فلان گرافیک تا مثلا 4 سال ساپورت خوبی میده برای بازیها چون فردا معولم نیست چی بشه ! پس در حد امکان و اجازه دادن بودجه گرافیک خوبی بردارین تا تاریخ تعویض گرافیکتون به عقب بیوفته مثلا GTX 680 که میشه گفت همون GTX 770 هست ولی میشه کارکردشو با همون قیمت اکبند GTX 760 پیدا کنید که هم ارزشش بیشتره و هم از 760 قدرتمندتر است .
    _
    این مورد هم به خودتون بستگی داره ولی خب من به جای شما باشم همون اینتل رو میچسبم ولی اگر بودجتون کمه میتونید AMD رو هم تجربه کنید .
    _
    سیستم خودتون هم خیلی قدیمیه و باید ازش دل بکنید و بفروشیدش / متاسفانه برای چنین سیستمی قیمت ندارم
    _
    موقع خرید هم بدون شک و تردید خرید کنید تا اینقدر سوالات گیجتون نکنه و فردا پشیمون نشید / پیشنهاد میکنم از اساتید فروم کمک بگیرید تا انتخاب هوشمندانه ای کرده باشین و مطمئن باشین پشیمون نمیشید

موفق باشین
    امتیازها
    208
    سطح
    4
    1
    کاربر جدید
    دوست عزیز اگر میخواین اینجا بهتون راهنمایی بشه و از اساتید بزرگ و خبره کمک بگیرین دیگه از کلمه (( یکی گفت ! فلانی گفت ! )) استفاده نکنید چون قطعات و سیستمهایی که اینجا بهتون
    سلام حق باشماست من خیلی حرف گوش کن هستم ،همین سیستمم و هم سال 2009 بهم گفتن که من رفتم خریم، خیلی هم از خریدش راضی هستم

پیشنهاد میشه قبلا مورد بررسی قرار گرفته و الکی بهتون پیشنهاد ندادن مثل مادربرد ASRock یا حتی ASUS که مادربردهای خوبی هستند و چیزی کم ندارن .
    مادربرد ازروک هیج جا نیست فقط ایسوس 85 دارن 325 تومن
    اینو هم به این علت گفتم که در دراز مدت بر اثر فشار بازی های نسل بعد از خازناش بوی لحیمی چیزی بلند نشه بترکه!(از یکی شنیدم میگم!)

ارزونتر یا گرونترش به خودتون و جیب مبارک مربوط میشه ولی الان دیگه مثل قدیم نیست و هم بازیها در حال پیشرفت چشمگیری هستند و هم گرافیکها که هر 6 ماه یک بار ارتقاع پیدا میکنن / پس خیلی دشواره که بگیم فلان گرافیک تا مثلا 4 سال ساپورت خوبی میده برای بازیها چون فردا معولم نیست چی بشه ! پس در حد امکان و اجازه دادن بودجه گرافیک خوبی بردارین تا تاریخ تعویض گرافیکتون به عقب بیوفته مثلا GTX 680 که میشه گفت همون GTX 770 هست ولی میشه کارکردشو با همون قیمت اکبند GTX 760 پیدا کنید که هم ارزشش بیشتره و هم از 760 قدرتمندتر است .
    خب من نظرم اینه که بازی ها رو از روی xbox1 پورت می کنن روی pc پس چون کارت گرافیک کنسول ها 7850 هست (یا همون 660) پس من اگه یه دونه 760 بگیرم دیگه خیالم تا آخر نسل راحته دیگه!...نیست؟
    مثلا کارت گرافیک x360 با کارت 8800GTS برابر بود من رفتم 4850 خریدم که با 8800 ultra همقدرته!!...واسه همین تا همین امسال فارکرای 3 و بایوشاک و ...اومدن همه رو روون اجرا میکرد!! (توی تنظیمات High)

اما 680 نمی تونم بخرم (دست دو هم هست) پاورم ممکنه بهش اسیب وارد بشه اونا 700 وات میخوان!

این مورد هم به خودتون بستگی داره ولی خب من به جای شما باشم همون اینتل رو میچسبم ولی اگر بودجتون کمه میتونید AMD رو هم تجربه کنید .
    آره صبر میکنم اینتل بگیرم
    میگم 4670 یا 4440 کارکرده بگیرم اشتباه هست؟(چرا بعضی ها میفروشن، ایرادی داره؟)

سیستم خودتون هم خیلی قدیمیه و باید ازش دل بکنید و بفروشیدش / متاسفانه برای چنین سیستمی قیمت ندارم
    نه دیگه پس نگه میدارم! (حتی دلمم نمیاد بدم به یکی مثلا نیم ساعت باهاش ور بره، چه برسه به اینکه بفروشم بره اون سر مملکت!!)

موقع خرید هم بدون شک و تردید خرید کنید تا اینقدر سوالات گیجتون نکنه و فردا پشیمون نشید / پیشنهاد میکنم از اساتید فروم کمک بگیرید تا انتخاب هوشمندانه ای کرده باشین و مطمئن باشین پشیمون نمیشید
    آره دستت درد نکنه من خیلی چیزا یاد گرفتم این پولمم رفتم دو سه ماه کار کردم (بسختی) واسه همین خیلی وسواس بخرج میدم

با تشکر
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hizonberg نمایش پست ها
    سلام حق باشماست من خیلی حرف گوش کن هستم ،همین سیستمم و هم سال 2009 بهم گفتن که من رفتم خریم، خیلی هم از خریدش راضی هستم

در این موضوع شکی نیست ولی باید از کاربلدان این کار کمک بگیرین یا به قول خودتون حرفشونو گوش کنین .

مادربرد ازروک هیج جا نیست فقط ایسوس 85 دارن 325 تومن
    اینو هم به این علت گفتم که در دراز مدت بر اثر فشار بازی های نسل بعد از خازناش بوی لحیمی چیزی بلند نشه بترکه!(از یکی شنیدم میگم!)

در مورد کم یاب بودن که بله گاهی وقتا اجناس کم یاب میشن و مجبور میشیم از قطعات مشابه استفاده کنیم
    بله طبق معمول (( از یکی شنیدین! )) که تو دراز مدت و در اثر فشار خازنها میترکن !! دوست عزیز این طرز فکر به کل غلطه / مادربردها ساخته شدن تا زیر فشار باشن هتل که نیست ! حالا اونی که اینارو بهتون گفته رو هم
    برامون معرفی کنین تا استفاده کنیم از تجربیاتتشون

خب من نظرم اینه که بازی ها رو از روی xbox1 پورت می کنن روی pc پس چون کارت گرافیک کنسول ها 7850 هست (یا همون 660) پس من اگه یه دونه 760 بگیرم دیگه خیالم تا آخر نسل راحته دیگه!...نیست؟
    مثلا کارت گرافیک x360 با کارت 8800GTS برابر بود من رفتم 4850 خریدم که با 8800 ultra همقدرته!!...واسه همین تا همین امسال فارکرای 3 و بایوشاک و ...اومدن همه رو روون اجرا میکرد!! (توی تنظیمات High)

دوست عزیز بحث مقایسه خیلی درازه ولی درکل هیچ وقت قدرت کنسولهارو با قدرت pc ها مقایسه نکنید و به محدودیتها و معایب و محاسنشون هم دقیت کنید

اما 680 نمی تونم بخرم (دست دو هم هست) پاورم ممکنه بهش اسیب وارد بشه اونا 700 وات میخوان!

بله گرافیک 680 تو حالت ماکزیموم حدود 230 وات برق نوش جان میکنه ولی از قدرت خوبی برخورداره و خب تصمیم گیری باشماست / انتخاب پاور مناسب خیلی مهمه و باید خیلی دقت کنید

آره صبر میکنم اینتل بگیرم
    میگم 4670 یا 4440 کارکرده بگیرم اشتباه هست؟(چرا بعضی ها میفروشن، ایرادی داره؟)

بله بازم گفتین (( بعضی ها ! )) شما کاری به اونا نداشته باشین / الان من بگم ماست سیاهه شما باور میکنید ؟ / به نظرتون شرکت عظیم اینتل که چیزی تولید میکنه که ایراد داشته باشه ؟؟

نه دیگه پس نگه میدارم! (حتی دلمم نمیاد بدم به یکی مثلا نیم ساعت باهاش ور بره، چه برسه به اینکه بفروشم بره اون سر مملکت!!)

میل خودتونه دوست عزیز اجباری نیست .

آره دستت درد نکنه من خیلی چیزا یاد گرفتم این پولمم رفتم دو سه ماه کار کردم (بسختی) واسه همین خیلی وسواس بخرج میدم

بله همه دارن برای در اوردن یه تیکه نون حلال زحمت میکشن که به همشون خسته نباشید میگم ( البته برای اونایی که نون حلال در میارن )
    وسواس به خرج دادن تا حدودی خوبه و اگر زیاد از حد باشه باعث سردرگمی و تردید و خیلی چیزای دیگه میشه و نمیزاره تصمیم نهایی رو بگیرین .

با تشکر
    خواهش میکنم و امیدوارم دیگه سوالی نمونده باشه و یواش یواش برین طرف بستن سیستم و لذت بردن از زندگی !
    امتیازها
    208
    سطح
    4
    1
    کاربر جدید
    دوستان سلام
    دیدین قیمت ها چقدر گرون شدن!!
    رفتم قیمت بگیرم دیدم هیچی ...با این وضعیت چیز خوبی گیرم نمیاد یهو به فکرم رسید سیستم دست دو برم بگیرم بنظرتون خوبه

یعنی بجای مادربرد سری جدید مادربرد گیگا z68 Ud5 بیست فاز داره یکی داره دست دومش و 480 تومن
    و یه I5 2500K هم داره با سرعت 3.7 که حدودا 470 تومن میده (این نسل دوم نیست؟!)
    یه کارت گرافیک 660 TI گیگا هم شاید بگیرم یا 760 فرقی نداره به قیمت 929 تومن
    و با سیستم خودمم (که 350 تومن میشه ( یه بنده خدایی ازم میگیره) دیگه می تونم سیستم بهتر ببندم نه؟

فک کنم تو این گرونی بهترین کار همین باشه بازم من منتظرم ببینم نظر شما چی هست؟
    میگم این مادربرده قویتر هست یا H87 _P ؟ یا اون 2500 K قویتر هست یا 4440؟

امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hizonberg نمایش پست ها
    دوستان سلام

سلام عزیز

دیدین قیمت ها چقدر گرون شدن!!

بله ما هم دیدیم مگه ما چشم نداریم ؟! ( شوخی کردم ) خب تا بوده همین بوده من که گفتم برای خرید در صورت نداشتن مشکل مالی خرید کنید . صبر کردن بی معنیه

رفتم قیمت بگیرم دیدم هیچی ...با این وضعیت چیز خوبی گیرم نمیاد یهو به فکرم رسید سیستم دست دو برم بگیرم بنظرتون خوبه

کار خوبی میکنید و فکر ایندشم بکنید که پشیمون نباشید که چرا سوکت جدید نخریدم و هزاران چرای دیگر !! دست خودتونه و ما فقط راهنمایی میکنیم .

یعنی بجای مادربرد سری جدید مادربرد گیگا z68 Ud5 بیست فاز داره یکی داره دست دومش و 480 تومن

زیاد گیر فازهاش نباشین چون به دردتون نمیخوره و با همون 10 فاز هم که بیشتر هم هست کارتون در حد عالی راه میوفته البته اگر مادربردو به خاکو خون نکشید !

و یه I5 2500K هم داره با سرعت 3.7 که حدودا 470 تومن میده (این نسل دوم نیست؟!)

یکی از بهترین و محبوترین سی پی یوها بین کاربران . سوکت 1155 و سندی بریج و نسل دوم

یه کارت گرافیک 660 TI گیگا هم شاید بگیرم یا 760 فرقی نداره به قیمت 929 تومن
    و با سیستم خودمم (که 350 تومن میشه ( یه بنده خدایی ازم میگیره) دیگه می تونم سیستم بهتر ببندم نه؟

گرافیک خوبی هست ولی در حد امکان 760 بگیرین بهتره

فک کنم تو این گرونی بهترین کار همین باشه بازم من منتظرم ببینم نظر شما چی هست؟
    میگم این مادربرده قویتر هست یا H87 _P ؟ یا اون 2500 K قویتر هست یا 4440؟

دوست عزیزم بازم میگم و خواهم گفت اگر بودجتون دم دستتون هست همین فردا اقدام به خرید کنید / همین فردا / ما که هیچ وقت نتونستیم قویترین رو ببندیم چون سرعت پیشرفت تکنولوژی بالاترین از این
    حرفاست و هر چی بخرین بازم قویترش هست ... همین سیستم خوبه یا کلا صبر کنین بازم گرون بشه و بازم گرون بشه

امتیازها
    208
    سطح
    4
    1
    کاربر جدید
    سلام
    خب دل به دریا زدم رفتم این سیستمی که بالا گفته بودم و خریدم !
    دیگه کمترین هزینه رو که میشد روش گزاشتم و فک کنم بهترین بازدهی رو ازش گرفتم

مادربرد که همونی که گفته بودم هست Gigabyte Z68xp_Ud5 هست به قیمت 480 تومن.(یه مین حرفه ای هست!)
    سی پی یو core i5 2500k هست با سرعت 3.7 GHZ به قیمت 470 تومن
    کارت گرافیکم Gigabyte Windforce 2x GTX 660 Titan OC Power Edition گرفتم به قیمت 930 تومن
    دو گیگ رم 1333 هم فعلا از یکی قرض کردم که تا بعد پول اومد دستم رم خوب بخرم
    البته سیستم خودمم 350 فروختم گذاشتم روش اینو گرفتم

در کل 1550 من نقدی دادم + 350 کالا
    ---------------------
    چند تا تستم زدم گفتم بیام بگم ببینم نظزتون چیه:
    تست و روی Cpu زدم که در برنامه Burn It Test اونو تست کردم ...دماش تا نزدیکی 90 رفت اما پیغام خطایی دیگه نداد

-کارت گرافیک هم صدا و دماش توی بازی های سنگین مثل فارکرای طبیعی نیست فک کنم ، مثلا دماش تا 80 هم میرسه!!

علت چیه؟
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع