ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    امتیازها
    976
    سطح
    16
    10
    کاربر اخراجی

شارژ اولیه گوشی موبایل (g2)

اقا شرمنده دوباره تاپیک زدم و مزاحمتون شدم من گوشی دست دومی که خریده بودم را فروختم و همین الان یه دونه نو خریدم گوشی را که روشن کردم دیدم توی تنظیمات زده 3 ساعت نیم تا تخلیه شارژ میخواستم ببینم باید این شارژ را خالی کنم یعنی گوشی خاموش بشه بعد بزنم توی شارژ یا نه همین الان بزنم الان 85 درصد شارژ داره ممنون میشم منو راهنمایی کنید
    (زمان شارژ اولیه دقیقا چقدره یعنی چقدر برای دفعه اول بزارم توی شارژ بمونه )
    با تشکر
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza.riahi نمایش پست ها
    اقا شرمنده دوباره تاپیک زدم و مزاحمتون شدم من گوشی دست دومی که خریده بودم را فروختم و همین الان یه دونه نو خریدم گوشی را که روشن کردم دیدم توی تنظیمات زده 3 ساعت نیم تا تخلیه شارژ میخواستم ببینم باید این شارژ را خالی کنم یعنی گوشی خاموش بشه بعد بزنم توی شارژ یا نه همین الان بزنم الان 85 درصد شارژ داره ممنون میشم منو راهنمایی کنید
    (زمان شارژ اولیه دقیقا چقدره یعنی چقدر برای دفعه اول بزارم توی شارژ بمونه )
    با تشکر
    بهتر بود توی همون تاپیک بحث رو ادامه میدادید. عده زیادی از کارشناس ها نظرشون اینه که باتری های جدید دیگه به این قضیه احتیاجی ندارن و شارژ اول با بقیه دفعات هیچ تفاوتی نداره و خوب نیست که گوشی مدت زیادی توی برق بمونه.
    اگر بخواهید اینکار رو انجام بدید باتری رو به سطح 10 درصد برسونید و بعد از اون 8 ساعت توی شارژ بمونه.
    امتیازها
    976
    سطح
    16
    10
    کاربر اخراجی
    یکی از بچه ها میگفت از گوشی کار بکش تا باتریش خالی بشه و گوشی خاموش بشه بعد بزن توی شارژ تا 100 درصد بعد یک ساعت الی دو ساعت بزار توی همون وضعیت بمونه اینجوری بهتره یا تا 10 درصد که رسید بزارم توی شارژ
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    یکی از بچه ها میگفت از گوشی کار بکش تا باتریش خالی بشه و گوشی خاموش بشه بعد بزن توی شارژ تا 100 درصد بعد یک ساعت الی دو ساعت بزار توی همون وضعیت بمونه اینجوری بهتره یا تا 10 درصد که رسید بزارم توی شارژ
    بنده چون شخصا جز دسته اول هستم بین 10 درصد و صفر درصد شارژ تفاوتی نمیبینم.
    امتیازها
    976
    سطح
    16
    10
    کاربر اخراجی
    ممنون بابت راهنماییتون
    یه سوال داشتم مگه نگفتند جی 2 با کیفیت 4k فیلمرداری میکنه ولی من توی تنظیمات فیلم چیزی ندیدم حداکثر 1080 60 فریم میتونه فیلم بگیره
    امتیازها
    22,981
    سطح
    93
    2,105
    کاربر انجمن
    ممنون بابت راهنماییتون
    یه سوال داشتم مگه نگفتند جی 2 با کیفیت 4k فیلمرداری میکنه ولی من توی تنظیمات فیلم چیزی ندیدم حداکثر 1080 60 فریم میتونه فیلم بگیره
    سلام دوست عزیز
    گوشیتون مبارکه! انشاا... رامش برات بچرخه
    در مورد باطری باید بگم من اطلاعات تخصصی ندارم ولی از وقتی گوشی خریدم (هر گوشیی) با روش 2 شارژ کردم یعنی: اول اون قدر از گوشیت کار بکش که خاموش شه! بعد بزن تو شارژ تا شارژش پر شه! پر که شد از شارژ بکش اگه بیشتر هم موند زیاد ایراد نداره ولی سعی کن همیشه وقتی باتریت کامل شارژ شد شارژ کردن رو متوقف کنی!
    در مورد فیلم برداری 4k باید بگم که g2 این امکان رو نداره! not3 n9005 امکان فیلم برداری به صورت 4k رو داره + فیلم برداری به صورت آهسته 120 فرم در ثانیه و... ولی تو قسمت عکاسی g2 یکم بهتر عمل میکنه!

امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    ممنون بابت راهنماییتون
    خیر در زمان معرفی گوشی اعلام شده بود حداکثر از 1080p و با سرعت 60 فریم پشتیبانی میکنه. قبل از عرضه کیت کت برای G2 شایعه شد که بعد از آپدیت پشتیبانی از 4K به گوشی اضافه میشه که اتفاق نیفتاد.
    بعد از اون هم یکی کاربر های فروم XDA با دستکاری سیستم عامل تونست فیلمبرداری 4K و 120 فریم بر ثانیه رو به گوشی اضافه کنه که روش انجامش هم توی اینترنت پخش شده اما به هر حال این دستکاری ها مشکلات خاص خودش رو داره.
    امتیازها
    976
    سطح
    16
    10
    کاربر اخراجی
    ممنون بابات راهنماییتون تاپیک بسته بشه
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع