ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    امتیازها
    976
    سطح
    16
    10
    کاربر اخراجی

مشکل با آپدیت جی 2 (لطفا راهنمایی کنید )

سلام خسته نباشید میشه منو راهنمایی کنید که چه جوری گوشیمو به 4.4.2 آپدیت کنم دو روز پیش خریدم دیروز از ساعت 11 تا 9 شب با خود گوشی داشت آپیدت میکرد ساعت 9 روی 40 درصد گیر کرد و دانلود قطع شد میشه منو راهنمایی کنید که باید چه جوری گوشی را آپدیت کنم
    (یه سوال دیگه هم دارم من گوشی را با 10-12 روز کار کرد خریدم ولی دیروز روی 30 درصد بود زدم شارژ تا 100 درصد تقریبا 50 دقیقه بیشتر نشد به نظر شما گوشی مشکل داره یا نه کلا این مدل گوشی ها سریع شارژ میشن)
    با تشکر
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    به احتمال خیلی زیاد با وصل کردن گوشی به کامپیوتر و نصب نرم افزار مخصوص گوشی پیغام آپدیت ظاهر بشه و از طریق اینترنت کامپیوتر بتونید گوشی رو آپدیت کنید.
    در مورد سریع بودن شارژ هم باید بگم که کاملا بستگی به شارژر داره. روی شارژر نوشته شده که در هر ساعت چند میلی آمپر برق به باتری گوشی میفرسته که با توجه به ظرفیت باتری جی2 (Non-removable Li-Po 3000 mAh battery) خودتون میتونین حساب کنین.
    امتیازها
    976
    سطح
    16
    10
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط meelad نمایش پست ها
    به احتمال خیلی زیاد با وصل کردن گوشی به کامپیوتر و نصب نرم افزار مخصوص گوشی پیغام آپدیت ظاهر بشه و از طریق اینترنت کامپیوتر بتونید گوشی رو آپدیت کنید.
    در مورد سریع بودن شارژ هم باید بگم که کاملا بستگی به شارژر داره. روی شارژر نوشته شده که در هر ساعت چند میلی آمپر برق به باتری گوشی میفرسته که با توجه به ظرفیت باتری جی2 (Non-removable Li-Po 3000 mAh battery) خودتون میتونین حساب کنین.
    ممنون منتظر جواب بقیه دوستان هم هستم اگر کسی راه خاصی بلده ممنون میشم بهم بگه
    امتیازها
    22,981
    سطح
    93
    2,105
    کاربر انجمن
    یه سر به اینجا بزن

امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza.riahi نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید میشه منو راهنمایی کنید که چه جوری گوشیمو به 4.4.2 آپدیت کنم دو روز پیش خریدم دیروز از ساعت 11 تا 9 شب با خود گوشی داشت آپیدت میکرد ساعت 9 روی 40 درصد گیر کرد و دانلود قطع شد میشه منو راهنمایی کنید که باید چه جوری گوشی را آپدیت کنم
    (یه سوال دیگه هم دارم من گوشی را با 10-12 روز کار کرد خریدم ولی دیروز روی 30 درصد بود زدم شارژ تا 100 درصد تقریبا 50 دقیقه بیشتر نشد به نظر شما گوشی مشکل داره یا نه کلا این مدل گوشی ها سریع شارژ میشن)
    با تشکر
    حدود 10 روز پیش با وای فای آپدیت شد هیچ مشکلی نبود. با اینترنت با سرعت بالاتر تست کنید.

خیر مشکلی نیست.
    امتیازها
    976
    سطح
    16
    10
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    حدود 10 روز پیش با وای فای آپدیت شد هیچ مشکلی نبود. با اینترنت با سرعت بالاتر تست کنید.

خیر مشکلی نیست.
    ممنون گوشی را بالاخره تونستم با pc suit آپدیت کنم یه سوال دیگه داشتم دیروز شارژ گوشی 30 بود زدم توی شارژ یک ساعت بعد شد 100 درصد ولی امروز شارژ گوشی رسید 15 درصد زدم توی شارژ الان یک ساعت و نیم شده تازه رسیده 40 درصد به نظر شما مشکل از چیه الان گوشی را در دست گرفتم خیلی داغ شده بود حوالی دوربین گوشی گرما بیشتر بود
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید با تشکر
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza.riahi نمایش پست ها
    ممنون گوشی را بالاخره تونستم با pc suit آپدیت کنم یه سوال دیگه داشتم دیروز شارژ گوشی 30 بود زدم توی شارژ یک ساعت بعد شد 100 درصد ولی امروز شارژ گوشی رسید 15 درصد زدم توی شارژ الان یک ساعت و نیم شده تازه رسیده 40 درصد به نظر شما مشکل از چیه الان گوشی را در دست گرفتم خیلی داغ شده بود حوالی دوربین گوشی گرما بیشتر بود
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید با تشکر
    گوشی رو یکبار خاموش و روشن کنید و بعد دوباره به برق بزنید و ببنید مشکل تکرار میشه یا خیر.
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    به علت فروخته شدن گوشی توسط کاربر محترم تاپیک به اتمام رسید.
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)