ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 25 از 115 نخست ... 1523242526273575 ... آخرین
نمایش نتایج: از 241 به 250 از 1143
    امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    آره چرت و پرت زیاد میگن رو هر چی دست بذاریم میگن سرطان زاس!!
    چند روز پیش هم بابام بهم گفت تو تلویزیون گفته کسایی که زیاد با کامپیوتر در طول روز سر و کار دارن کرم ضد آفتاب استفاده کنن!:|

«راه در جهان یکی است و آن راه راستی است»

امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Armin2012 نمایش پست ها

آقا آرمین خیلی قشنگ شده مبارک باشه...این نور آبی عالیه...محیط اتاقت هم خیلی دوس دارم...خیلی مرتب و قشنگه.

«راه در جهان یکی است و آن راه راستی است»

امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir1364 نمایش پست ها
    پس پنل کناریشو خودتون شیشه ای کردین یا روش بود اگر خودتون شیشه ای کردین چطور انجامش دادین b-)
    شوخی بود دوست من! خواستم یه کم بخندیم. نه در بغل کیس رو برداشتم و هیچ مدل در شیشه ای روی این کیس سوار نمیشه.
    امتیازها
    15,011
    سطح
    79
    1,797
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin007 نمایش پست ها
    آره چرت و پرت زیاد میگن رو هر چی دست بذاریم میگن سرطان زاس!!
    چند روز پیش هم بابام بهم گفت تو تلویزیون گفته کسایی که زیاد با کامپیوتر در طول روز سر و کار دارن کرم ضد آفتاب استفاده کنن!:|
    وای خدای من این یکی چقدر خنده دار از کرم ضد آفتاب استفاده کنینو میگم فردا پس فردا میگن که باید ماسک شیمیایی بزنید برید جلوی کامپیوتر =))
    NVIDIA > AMD
    امتیازها
    15,011
    سطح
    79
    1,797
    کاربر انجمن

آرمین جان دو سه تا عکس درست از بقل کیس بذار خیلی کیست زیباست بهت تبریک میگم راستی این پنل کناریش از اول تمام شیشه ای بود یه سوال دیگه اینکه نور پردازیشو با چی انجام دادی
    NVIDIA > AMD
    امتیازها
    2,663
    سطح
    31
    247
    کاربر انجمن

بسیارزیباست وهمچنین باسلیقه که نشان از ذوق وهیجان دست اندرکارش میده عزیز .........:)
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin007 نمایش پست ها
    آقا آرمین خیلی قشنگ شده مبارک باشه...این نور آبی عالیه...محیط اتاقت هم خیلی دوس دارم...خیلی مرتب و قشنگه.
    ممنون شاهین جان، نظر لطفته عزیز. منم محیط اتاقم رو خیلی دوست دارم ولی بیشتر به این خاطر که یخچال سمت چپ میز منه، هروقت چیزی میخواستم یخچال بقلم بود. این یک موقعیت استراتژیک در خونه ما بود که فقط من ازش بهره مند بودم. که به زودی این موقعیت عوض میشه چون باید به محل جدیدی نقل مکان کنیم. :)

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1364 نمایش پست ها
    آرمین جان دو سه تا عکس درست از بقل کیس بذار خیلی کیست زیباست بهت تبریک میگم راستی این پنل کناریش از اول تمام شیشه ای بود یه سوال دیگه اینکه نور پردازیشو با چی انجام دادی
    امیر جان، تو این عکس ها پنل سمت چپ رو باز کرده بودم ولی پنل شیشه ای براش جداگانه تهیه کردم. چون کیس خودم به صورت استاندارد که پنل نداشته، خود کولر مستر بعدا" یک درب شیشه ای براش درست کرد منتها هرچی صبر کردیم تو ایران نیومد. کریسمس 2013 یکی از همکارانم از خارج برام یکی کادو خرید و آورد تهران، البته شیشه اش شکست و خودش هم کج شد. خلاصه کجیش رو خودم صاف کردم و مجددا" شیشه یا همون پلکسی گلاس براش سفارش دادم. خلاصه جونم بالا اومد. این عکس ها از پنل کناری رو قبلا تو فروم گذاشته بودم:

برای شیشه ای کردن پنل کناری باید از پلکسی گلاس استفاده کرد، که البته برای برشش نیاز به طراحی قبلی در Corel داره بعد طراحی رو به پلاکسی کارها میدی و اونها هم برات درش می آرن. ولی بهترین راه تهیه کیسیه که خودش پنل شیشه ای داشته باشه.

در مورد نورپردازیش هم از LED های رشته ای که به SMD هم معرف هستند استفاده کردم. این LED ها 12 ولته و در پاساژ امجد در تهران انواع مختلفش هست. معمولا" در رول های 5 متری به فروش میره، تک و توک هم متری میفروشن. الان در داخل کیس 5 متر LED RGB استفاده شده، + 2 متر LED آبی سوپر. در خارج از کیس، 2 نئون 12 ولت روی سقف، و یک متر LED آبی زیر کیس که در همین یک متر زیر کیس حدود 150 عدد LED آبی وجود داره.

شیش ماه طول کشید که کم کم این قطعات رو تهیه کردم، چون هزینه اش کمی زیاد میشد و منم تواناییش رو نداشتم. هر ماه قسمتی ازش رو تهیه کردم. خلاصه حوصله میخواد و البته طرحی که تو ذهنت داشته باشی برای کیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeid1362 نمایش پست ها
    بسیارزیباست وهمچنین باسلیقه که نشان از ذوق وهیجان دست اندرکارش میده عزیز .........
    قوربونت احمد جان، چشمات با سلیقه میبینه.
    امتیازها
    15,011
    سطح
    79
    1,797
    کاربر انجمن
    امیر جان، تو این عکس ها پنل سمت چپ رو باز کرده بودم ولی پنل شیشه ای براش جداگانه تهیه کردم. چون کیس خودم به صورت استاندارد که پنل نداشته، خود کولر مستر بعدا" یک درب شیشه ای براش درست کرد منتها هرچی صبر کردیم تو ایران نیومد. کریسمس 2013 یکی از همکارانم از خارج برام یکی کادو خرید و آورد تهران، البته شیشه اش شکست و خودش هم کج شد. خلاصه کجیش رو خودم صاف کردم و مجددا" شیشه یا همون پلکسی گلاس براش سفارش دادم. خلاصه جونم بالا اومد. این عکس ها از پنل کناری رو قبلا تو فروم گذاشته بودم:

برای شیشه ای کردن پنل کناری باید از پلکسی گلاس استفاده کرد، که البته برای برشش نیاز به طراحی قبلی در Corel داره بعد طراحی رو به پلاکسی کارها میدی و اونها هم برات درش می آرن. ولی بهترین راه تهیه کیسیه که خودش پنل شیشه ای داشته باشه.

در مورد نورپردازیش هم از LED های رشته ای که به SMD هم معرف هستند استفاده کردم. این LED ها 12 ولته و در پاساژ امجد در تهران انواع مختلفش هست. معمولا" در رول های 5 متری به فروش میره، تک و توک هم متری میفروشن. الان در داخل کیس 5 متر LED RGB استفاده شده، + 2 متر LED آبی سوپر. در خارج از کیس، 2 نئون 12 ولت روی سقف، و یک متر LED آبی زیر کیس که در همین یک متر زیر کیس حدود 150 عدد LED آبی وجود داره.

شیش ماه طول کشید که کم کم این قطعات رو تهیه کردم، چون هزینه اش کمی زیاد میشد و منم تواناییش رو نداشتم. هر ماه قسمتی ازش رو تهیه کردم. خلاصه حوصله میخواد و البته طرحی که تو ذهنت داشته باشی برای کیست.

آرمین جان عاشق نور پردازی کیست شدم فقط من چطوری میتونم دو تا نئونی که تو بالا گفتی و در داخل کیست نصب کردی رو تهییه کنم خیلی ممنون میشم آخه طرف ما از اینا نیستش چون میخوام نور پردازی کیسمو به رنگ سبز یا آبی تغییر بدم در حال طراحی طرح هستم تا کیسمو مدینگ کنم لطف کن فقط آدرس جایی که میفوروشه رو بگو یا اینکه خرید اینترنتی چجوری تهیه کنم ممنون میشم راهنمایی کنی .
    NVIDIA > AMD
    امتیازها
    18,651
    سطح
    86
    1,503
    کاربر اخراجی
    عزیز اقا ارمین در بخشی از کیسش از نیون(ببخشید کیبوردم کامل نیست)استفاده کردن داخل کیس از رشته های smd استفاده شده که بسته به فشردگیش قیمتش فرق داره smd ها دارای دو سری هستند که یکیشون رنگ ثابت دارند و یک مدل دیگشم رنگشون تغییر میکنه(که اسمشون رو یادم نمیاد)و هر کدوم هم دارای فشردگی خاصی هستند(مثلا 160 تا در هر متر)
    هر دورو هم میتونید از پاساژ امجد تهران که بعد از پاساژ علاء الدین هست میتونید تهیه کنید
    امتیازها
    7,328
    سطح
    56
    507
    کاربر انجمن
    میلاد جان، دیگه اون خیلی جاها رو نخون. بیا فروم سخت افزار پیش خودمون باش عزیز دل.

(ببنین چه جوری جوون های مردم رو منحرف میکنن ها!!!)
    آقا آرمین نمیدونم استفاده از کامپیوتر بدون کیس ضرر داره یانه ولی میدونم دیدن کیس شما برا افرادی که بیماری قلبی دارن خیلی ضرر داره!!قلب سالم من کم مونده بود وایسه!!
    اگر بتوانیم واردذهن فردی بشویم
    مهم نیست فردب عادی یا اوتستیک یا...باشدیاخیر
    به جای اینکه آنهارابه خاطرغیرعادی بودنشان مجازات کنیم
    چراازمنحصربفردبودنشان تجلیل نمیکنیم و هرکس که تخیلات رهاشده داردراتشویق نمیکنیم؟
    -
    These wounds won't seem heal

This pain is just too real
    ...There's just too much that time cannot erase
    -
    مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست
    -

کمک به کودکان سرطانی
    (واریزاینترنتی به موسسه معتبر محک)

صفحه 25 از 115 نخست ... 1523242526273575 ... آخرین
نمایش نتایج: از 241 به 250 از 1143

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع