ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 1143

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    پوریا ی گلم بنده پشت کنکوری هستم ! احیانا !

والا همین فروم اومدن من هم خیلی سنت شکنی است !

ولی به بچه ها گفتم که کانتینر (پات) نتیروژن مایع دستم رسید و نصب کردم و ln هم گرفتم ! ساعت 2 نصفه شب چهارشنبه هفته پیش بود(اگه اشتباه نکنم) که عایق بندی رو با فوم و خمیر و پارچه پشمی انجام دادم و خمیر را زدم (همون ترکیبی که خودت یادم دادی ! عالی بود) و خیلی زیبا تا 6 گیگاهرتز با کمتر از 3 لیتر ln رفتم ! توی 6200 به وال خرده بودم که نمیدونم کدوم از خدا بی خبری به این گوشی ما زنگ زد (ساعت 3 حدودا) ، اومدم سریع جواب بدم که دستم خورد و کنترلر pwm خنک کننده v8 افتاد وسط مین و ic بخش io را اتصال کوتاه داد !

سرت را به درد نیارم با بدبختی سیستم رو گرم کردم و فرداش آواژنگ و سلام گارانتی !!! بایوس پرونده بود ! خلاصه درست شد ولی الان ln ندارم !

اکثر کارت هایی که معرفی کردی برای اور شناخته شده اند ولی اور کارت گرافیک یه چیزی میخواد به نام پات که من ندارم !!! در ضمن اور کارت گرافیک بلد هم نیستم !!!

از ولت مود و فرکانس زدن یه چیزهای بلدم ولی تا الان با گرافیک زیر ln کار نکردم !

راستی این رم ها چند هست الان ! 8 گیگ با باس 2000 یا 1866 ! کلا یه ذره مشخصات بده ! من این کورسیر هام را میخوام بدم و تا 200 تومن 8 گیگ رم بگیرم ! چی پیشنهاد میدی ؟

از اون زاویه عکس نمیتونستم کارت ها و ssd را تشخیص بدم ! !

قربانت پوریا جان !
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 1143

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع