ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 115 نخست 123451353103 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 1143
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,210
    کاربر فعال
    پوریا ی گلم بنده پشت کنکوری هستم ! احیانا !

والا همین فروم اومدن من هم خیلی سنت شکنی است !

ولی به بچه ها گفتم که کانتینر (پات) نتیروژن مایع دستم رسید و نصب کردم و ln هم گرفتم ! ساعت 2 نصفه شب چهارشنبه هفته پیش بود(اگه اشتباه نکنم) که عایق بندی رو با فوم و خمیر و پارچه پشمی انجام دادم و خمیر را زدم (همون ترکیبی که خودت یادم دادی ! عالی بود) و خیلی زیبا تا 6 گیگاهرتز با کمتر از 3 لیتر ln رفتم ! توی 6200 به وال خرده بودم که نمیدونم کدوم از خدا بی خبری به این گوشی ما زنگ زد (ساعت 3 حدودا) ، اومدم سریع جواب بدم که دستم خورد و کنترلر pwm خنک کننده v8 افتاد وسط مین و ic بخش io را اتصال کوتاه داد !

سرت را به درد نیارم با بدبختی سیستم رو گرم کردم و فرداش آواژنگ و سلام گارانتی !!! بایوس پرونده بود ! خلاصه درست شد ولی الان ln ندارم !

اکثر کارت هایی که معرفی کردی برای اور شناخته شده اند ولی اور کارت گرافیک یه چیزی میخواد به نام پات که من ندارم !!! در ضمن اور کارت گرافیک بلد هم نیستم !!!

از ولت مود و فرکانس زدن یه چیزهای بلدم ولی تا الان با گرافیک زیر ln کار نکردم !

راستی این رم ها چند هست الان ! 8 گیگ با باس 2000 یا 1866 ! کلا یه ذره مشخصات بده ! من این کورسیر هام را میخوام بدم و تا 200 تومن 8 گیگ رم بگیرم ! چی پیشنهاد میدی ؟

از اون زاویه عکس نمیتونستم کارت ها و ssd را تشخیص بدم ! !

قربانت پوریا جان !
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,210
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Poorya_Lion نمایش پست ها
    =))
    حسام جان و علی عزیز ، انسان همیشه حریص هستش ، هرچی داشته باشی بازهم بیشتر می خوای.
    CPU i7 960 هستش و رم ها هم 2333 هستش که آخرین بار باهاش 3600 رکورد دنیا رو زدند . البته اون 3 تا gtx 280 هستند.

بچه های تیم تون بایستی از اینا تهیه کنند :

همه این کارت ها بجز اون دوتا پایینی که 4770 و 450 GTS هستند ، همشون رنک یکشون 50 پوینت داره. شما اگر رنک 20 رو هم با این کارت ها بزنید حداقل توی هر تست 23 تا 25 امتیاز بهتون می ده.(قابل توجه بچه های تیم OC).

من قطعه زیاد میاد دستم ولی یک بدی خیلی بزرگ داره . دلم برای اینکه برم توی پاساژها و پشت ویترین ها با ولع قطعات رو ببینم تنگ شده . اگه الان توی یک بازی سنگین 60 فریم می گیرم ، با وقتی که یک radeon 7000 رو رفتم خریدم و روی Piii 800 انداختم و مکس پین و IGI رو با لگ بازی می کردم ، انگار تمام دنیا رو بهم می دادند اون موقع ها. الان اشباع شدم و شاید خیلی ساده و آسون از بقل یک قطعه بگذرم که شاید برای یک دوست عزیز دیگه اون قطعه آرزو باشه. اینجوری می شه که من یک EVGA SR2 با دوتا 990X دلم می خواد ولی این یکی رو دیگه نمی تونم بخرم. :(
    حریص بودن را درک میکنم !
    الان خودم دلم یه AData s511 دیگه میخواد تا Raid0 بزنم برم
    یا دلم یه 6850 دیگه میخواد که فلش کنم به 6870 و از کراس 6870 لذت ببرم !

دل خوشی داری آقا پوریا ! من اور گراف زیر LN بلد نیستم ! میشه شما به من بگی بچه های اورکلاک سخت افزار کی هستن ، من هم بشناسم !
    ما تیم نداریم ! احیانا اگه کسی هم یه اور باد میزنه برای دل خودش است !

اگه این سخت افزار 2 سال پیش تشکیل شده بود واقعا باید هات اورکلاک و شهرسخت افزار به لرزه میافتادن !!!
    مشکل اول ما عدم علاقه است ! که توی فروم اورکلاک کاملا واضحه ! یعنی 6 ماه یه بار یکی یه سوال نمیکنه ! ولی بخش عادی سخت افزار ، چه خبره !!!
    تهیه قطعه ، پات ، نیترو و. ... برای بیشتر بچه ها سخته ! خود من عیدی و کادوی تولد و پس انداز و کمک قرض الپس نده از پدر و ... را جور کردم تا یه پات تمام مس ساختم ! مشکل داریم !

باور میکنی من اون زمان که هارد دیسک من (بهترین کل مدرسه) 8 گیگ بود و از ویندوز 3 یا 95 استفاده میکردم را بهتر از الان لذت میبردم !! چه کنیم که معتاد شدیم !
    Albert Einstein
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,210
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    لطف داری علیرضا
    صدای فنش هم خوبه، روی سه دور قابل تنظیمه
    اما برای اینکه یک سیستم خوب برای اورکلاک باشه، خیلی قطعات باید اضافه بشه
    آخه آقا حسام با اون قطعه ها که نمیشه اور کرد ! دی:

اینتل ؟ اورکلاک ؟ !!!

اصلا دلت میاد ؟ من که بعید میدونم !

ولی کارتت گرافیک اور خورش عالیه !!!
    Albert Einstein
    امتیازها
    7,418
    سطح
    57
    823
    اوركلاكر ارشد
    والا علی جان این تاپیک جاش نیست که مطرح بشه ولی اول از همه اینکه ، بچه های HOT و SSA بچه های بسیار حرفه ای و از اون مهم تر بسیار گلی هستند و هدف ما بیشتر رفاقت هست باهاشون تا رقابت و به خاطر همین هم هستش که چیزهای زیادی ازشون یاد گرفتیم.
    والا راستیتش اگر تیم تون رو موفق نمی بینید دلیل اصلیش خودتونید و تویی که توی این تیم هستی و دل می سوزونی بایستی برای دیگران ایجاد انگیزه کنی و حلشون بدی. آقای پناهی هم بایستی یکمی این جیب مبارک رو بچلونند =))
    بزرگ ترین مشکل کار اینه که هنوز یک تاپیک برای عضو گیری و یک تاپیک برای درست ثبت کردن شات های مختلف تشکیل ندادید. تا اونجایی که من دیدم Mehdi_FXX عزیز هم اینجا از بچه های هات هستند و من و سالار عزیز هم هر کمکی از دستمون بر بیاد دریغ نمی کنیم.
    رم هایی هم که بنده گرفتم 3x1Gb 2333 Cl9 هستند . البته فرکانس دیفالتشون 2333 هستش ولی آقای matose فعلاً بیشترین فرکانس رم رو در اختیار داره با 3600 مگاهرتز دقیقاً با همین مدل رم:
    http://hwbot.org/submission/2226896_...ram_1800.1_mhz

خودم البته این ها رو تایمینگ گشاد 7-10-7-21 با کامند ریت 1n و tRFC 92 تونستم روی فرکانس 2230 بوت کنم که عملکردش توی این حالت خیلی خوب بوده و با tRFC بالای 120 هم می شه 7-8-7 هم بوت کرد.
    نگران پات GPU هم نباش . درست می شه . VGA هم می برید زیر LN2 . یواش یواش. عجله نکنید.
    تواضع ز سرفرازان نکوست ...

تواضع گدا را خوی اوست ...
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,210
    کاربر فعال
    پوریا جان من اکثر بچه های هات و SSa را میشناسم و بعضا سلام و علیک داریم ! میدونم که اکثرا بچه های حرفه ای و درست و حسابی هستند ولی این که من میگم 2 سال زودتر را به طنز گفتم ! آخه اون موقع بنده وقت بیشتر داشتم و قطعه هام جور بود و دوستان اورکلاکر (تیم داشتیم یه جورایی) بیشتری دورم بود !

بله آقا مهدی رو میشناسم ! شما و سالار خان هم لطف دارید ! ولی بنده تنهایی بیام چی بگم ! قطعه در اختیار ندارم که بیام آموزش اور تحت اینتل بزارم ! قبلا عضوگیری انجام شده ولی حرفه ای نداریم ! در ضمن اورکلاکر ها معمولا قبلا جذب شهرسخت افزار و هات اورکلاک و لیون کامپیوتر شدند !

براش برنامه داشتم و دارم و قرار بود توی الکامپ به صورت حضوری بچه ها را ببینم و یه کارایی بکنیم که متاسفانه نشد!
    آخه من کسی که مادربوردش در حالت عادی BSod است را چه جوری هل بدم که اور کنه ؟!

میخوای توی یاهو مسنجر یه سری نکات که فکر میکنید لازمه من بدونم را گوش زد کنید ! یه مشاوره خوبه !

راستی نگفتید 8 گیگ رم DDR3 به صورت DualChannel را چی بخرم ؟ که زیر 200-230 تومن در بیاد و کاراییش (به خصوص Cl) خوبی داشته باشه و توی اورکلاک اذیت نکنه ؟
    Albert Einstein
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    خب چند تا عکس جدید هم از سیستم خودم قرار بدم

امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط arsn نمایش پست ها
    آخه آقا حسام با اون قطعه ها که نمیشه اور کرد ! دی:

اینتل ؟ اورکلاک ؟ !!!

اصلا دلت میاد ؟ من که بعید میدونم !

ولی کارتت گرافیک اور خورش عالیه !!!
    قطعات خوب هستند، ولی فرصت کافی ندارم تا روی اور کار کنم
    در مورد اینتل درست صحبت کن!!
    کارت گرافیکم را خیلی قبول دارم، در حالت عادی پهنای باند 73.6 هست که خیلی راحت به ماکزیمم 91.5 میرسه

امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن
    حسام جان اگه میشه کنفیگ کامل سیستمت رو بذار با نام کیس وقیمتش (مانیتور موس وکیبورد هم بذار)
    .................................................. ........................................

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

.................................................. .......................................

امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط rajah نمایش پست ها
    حسام جان اگه میشه کنفیگ کامل سیستمت رو بذار با نام کیس وقیمتش (مانیتور موس وکیبورد هم بذار)
    CPU: Intel Core i5-2500K
    Motherboard: Asus P8Z68V-Pro
    Ram: Gskill Ripjaws DDR3 1600 CL9
    VGA: Sapphire HD 5750
    Power: CooleMaster Real Power 850 Modular
    HDD: Maxtor 160+ Seagate 1000GB
    ODD: Pioneer S18LBK
    Case: Antec Skeleton
    Mouse: A4Tech X7-710BK
    KeyBoard: A4Tech G700 + Perfect K8030

در مورد کیس، قیمتش 150 دلار هست
    کیبرد هم دوتا دارم، چون کیبرد A4Tech را با تبدیل PS2 به مادربورد وصل کردم، چون مادربوردم پورت PS2 نداره و زمانی که میخوام بازی کنم، کیبردم جوابگوی چند کلید همزمان نخواهد بود و به اجبار از کیبرد پرفکت استفاده می کنم
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    مانیتور و اسپیکر یادم رفت بنویسم!

Monitor: Samsung BX2065
    Speaker: Perfect 106U
صفحه 3 از 115 نخست 123451353103 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 1143

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع