ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط sootalak نمایش پست ها
    واقع مرسی از راهنماییتون , اول اطلاعاتی نداشتم در این مورد , اخه مگه من چندبار سیستم خریدم. پس اگه امکانش هست همون سیستمی رو که توی رنج قیمت 1.600 یا 1.500 هست رو میگیرم . اخه اونقد پولشو ندارم . پیشنها شما واسه این رنج قیمت چیه ؟!

من پیشنهادم اینه فعلا کارت گرافیک نگیرید و این مبلغ 1600 رو صرف خرید تمامی قطعات بکنید اون هم نو !!!! بعدا دوست داشتید کارت گرافیک تهیه کنید !!!!! سیستم رو وصله و پینه نکنید .... اگه این شرایط رو قبول داری من پیشنهاد بدم قبول ؟؟؟!!!!
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    43
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman1992 نمایش پست ها

من پیشنهادم اینه فعلا کارت گرافیک نگیرید و این مبلغ 1600 رو صرف خرید تمامی قطعات بکنید اون هم نو !!!! بعدا دوست داشتید کارت گرافیک تهیه کنید !!!!! سیستم رو وصله و پینه نکنید .... اگه این شرایط رو قبول داری من پیشنهاد بدم قبول ؟؟؟!!!!
    باشه داداش قبول , پیشنهاد بده . اما اینم بگم به اینش فک نکرده بودم که سیستم رو جدا جدا بخرم , اینم فکر خوبه , خوب حالا پیشنهاد شما چیه ؟!
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    باشه داداش قبول , پیشنهاد بده . اما اینم بگم به اینش فک نکرده بودم که سیستم رو جدا جدا بخرم , اینم فکر خوبه , خوب حالا پیشنهاد شما چیه ؟!
    سیستمی که در پست اول نوشتید رو بخواین درست و حسابی و اصلاحش کنید حدود 2200 حداقل درمیاد ! یه قطعه از بالا و پایین زدن درست نیست همونطور که آقا سامان گفتند ! ضمن اینکه نخرید همین قطعات رو تا چند وقت دیگه قیمت ها بالاتر میره و با همون 2200 هم نمی تونید بخرید !
    تا 1600 فقط باید گرافیک رو حذف کنید موقتاً و بعداً اضافه کنید اما به پاورتون هم توجه داشته باشید ! راه منطقی دیگه ای وجود نداره !
    اگه مایل بودید سیستم پیشنهادیم آماده هست تا 1600 بدون گرافیک بهتون پیشنهاد بدم !
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/04/14 در ساعت 09:15

امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513

بیا عزیز دل این هم پیشنهاد من ه !!!!! البته بزار سایر دوستان و عزیزان هم بیان و پیشنهاد شون رو بدن ........ اگه اون مبلغ ی که از 1600 بیشتر شده (همون 35 تومن) میتونی هارد رو 500 برداری !!!!! برای بعد این سیستم حتما حتما ssd و cooler از اوجب واجباته و از نون شب واجب تره !!!! انشالله هر وقت خریدید عکس هاش رو قرار بدید تا همه ازش لذت ببرن !!!! هر وقت هم پول جور شد واسه ی گرافیک یه ندا بده تا یه پیشنهادکی بدیم ولی برای اضافه کردن گرافیک تا سطح متوسط رو به بالا مشکلی نخواهید داشت ولی اگه میخواهید گرافیک خیلی قوی تهیه کنید اون رو هم اطلاع بده !!!!

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Book1 Sheet1.jpg
مشاهده: 38
حجم: 150.3 کیلو بایت
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    سیستم آقا سامان عالیه منتها قیمت CPU پیشنهادی حدود 40 تومن رفته بالاتر و حدود 380 قیمتشه ! :)

امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    اما اینم بگم به اینش فک نکرده بودم که سیستم رو جدا جدا بخرم , اینم فکر خوبه , خوب حالا پیشنهاد شما چیه ؟!

یه چیزی عزیز اگه میخوای خورد خورد قطعه بخری یه امکان وجود داره که جناب اینتل عزیز همانند ایام گذشته ییهو سوکت عوض کنه و تولید قبلی خودش رو به سخره بگیره پس به نظر من کار معقولانه ای نیست خرید تکه تکه !!!! در عوض میتونین پولش رو save کنین و انشالله یک جا و
    یهو بخرین و یهو پول ش جور شد و یه تیتان بلک خریدن !!!! این کار منطقی تره ............. چون خودم بابت خرید تکه تکه متحمل ضررهای شدم متسفانه !!!!!!
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل

اینکه قطعات رو تکه تکه بخرید فکر خوبیه، اول پردازنده، بعد مادربرد، بعد رمها، بعد پاور، بعد کیس، بعد درایو های نوری و هارد دیسک. خیلی خوبه که پردازنده و مادربرد رو با هم بخرید، بقیه اش رو وقت دارید کم کم تهیه کنید.
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman1992 نمایش پست ها

یه چیزی عزیز اگه میخوای خورد خورد قطعه بخری یه امکان وجود داره که جناب اینتل عزیز همانند ایام گذشته ییهو سوکت عوض کنه و تولید قبلی خودش رو به سخره بگیره پس به نظر من کار معقولانه ای نیست خرید تکه تکه !!!!
    خانواده ی هسول، در طول سال 2014 مهمون همه هستند.
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع