ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    امتیازها
    27
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

نیاز به راهنمایی برای دریافت نمایندگی شرکتهای وارد کننده سخت افزار کامپیوتر

سلام دوستان
    قصد دارم برای گرفتن نمایندگی یکی از شرکتهای گارانتی کننده/وارد کننده سخت افزار کامپیوتر اقدام کنم. اما قبل از اینکار میخوام کمی اطلاعات در این رابطه بدست بیارم. امیدوارم دوستانی که در این زمینه تجربه یا اطلاعاتی دارند بنده رو راهنمایی کنند
    1. آیا برای دریافت نمایندگی نیاز به صرف هزینه هست؟ یعنی ما باید اجناس رو از شرکت بخریم یا شرکت خودش اجناس رو تامین میکنه و ما فقط اجناس رو برای شرکت میفروشیم؟ چون توی شرایط اکثر این شرکتها فقط داشتن یک مکان مناسب و عضویت در صنف عنوان شده و حرفی از هزینه و ... نزده.
    2. سود نماینده به چه صورت محاسبه میشه؟ از هر فروش درصدی به ما میرسه؟ یا باید به یک تارگت مشخص برسیم تا سودی به ما تعلق بگیره؟
    3. برای دریافت نمایندگی به چه مواردی بیشتر توجه کنم تا بتونم نظر شرکت رو برای اعطای نمایندگی جلب کنم؟

پ.ن: بخش مناسبتری برای ارسال این تاپیک پیدا نکردم. مدیرای عزیز اگر صلاح دیدند لطفا تاپیک رو به بخش مرتبط منتقل کنند.
    امتیازها
    8,890
    سطح
    63
    998
    Tech استریمر
    عزیز من که زیاد سر در نمیارم ولی برای بقیه که میخوان راهنماییت کنن بگو کدوم شهر هستی ، از چه شرکتی میخوای نمایندگی بگیری و چقدر تو زمینه خرید و فروش سخت افزار مهارت داری .
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    مواردی که شما نیاز دارید:

1- سابقه کار: به شکلی که حداقل چند نفر از افرادی که در شهر شما فروشگاه دارند، شما را بشناسند. چون خیلی از شرکت ها برای اعطای نمایندگی در مورد شما تحقیق می کنند که در چه حدی شناخته شده هستید.

2- بودجه: اینکه بتوانید در مرحله اول به چه میزان خرید انجام دهید و البته باید به صورت ماهانه هم سبد کالای شرکت مورد نظر را دریافت کنید که شامل قطعات های اند تا ارزان قیمت می شود.

3- شرایط جغرافیایی فروشگاه: اگر فروشگاه شما موقعیت جغرافیایی خوبی نداشته باشد، به طور حتم شرکت ها به این مسئله حساس خواهند شد.

4- تبلیغات: باید همزمان با افتتاح فروشگاه، کار تبلیغات را آغاز کنید تا اگر بخواهید در آینده نماینده شرکت های دیگر شوید، به خوبی شناخته شده باشید.

5- ویترین و دکور: اگر فروشگاه تحت مالکیت شما باشد و بتوانید خرید مرحله اول خود را با رقم خوبی انجام دهید، احتمال دارد تا شرکت مورد نظر، هزینه ویترین و دکور را پراخت کند.

6- حساب بانکی: یک حساب بانکی پر پول هم نیاز دارید! به طور معمول شرکت ها از شماره حساب معرفی شده شما استعلام می گیرند.

7- شماره چک: اگر دسته چک داشته باشید، شرکت با دریافت شماره دسته چک، تعداد چک های کشیده شده و همچنین وضعیت پرداخت آنها را استعلام می گیرد.
    امتیازها
    27
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    ممنون از پاسخ کاملتون
    با این شرایطی که شما فرمودید اگه از خود کمپانی امریکایی نمایندگی میگرفتم فکر کنم دردسرش کمتر بود!
    پس با این اوصاف نمایندگی بودن چه مزیتی داره؟
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط CANOR نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ کاملتون
    با این شرایطی که شما فرمودید اگه از خود کمپانی امریکایی نمایندگی میگرفتم فکر کنم دردسرش کمتر بود!
    پس با این اوصاف نمایندگی بودن چه مزیتی داره؟
    سود خیلی بیشتری نسبت به خرید کالا از بازار خواهید داشت و اینکه نماینده یک یا چند شرکت بودن برای شما، یک اعتبار به حساب میاد.
    البته باز هم بستگی به شرکت دارد که چه امکاناتی برای شما فراهم کنند.
    امتیازها
    27
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    سود خیلی بیشتری نسبت به خرید کالا از بازار خواهید داشت و اینکه نماینده یک یا چند شرکت بودن برای شما، یک اعتبار به حساب میاد.
    البته باز هم بستگی به شرکت دارد که چه امکاناتی برای شما فراهم کنند.
    ممنون
    آیا این شرکتها به نمایندگانشون امکان خرید با چک مدت دار هم میدن؟ اصولا با این قضیه مشکلی ندارن؟
    دوم اینکه معمولا حداقل مبلغ خرید ماهیانه چقدره؟ مثلا اگر بخوایم نمایندگی فروش لپ تاپ یا سخت افزار بگیریم حداقل چقدر در ماه باید از شرکت خرید داشته باشیم؟ و آیا این مبلغ توی قرارداد هم ذکر میشه؟ منظورم اینه که آیا مجبوریم هرماه حداقل n میلیون تومان از شرکت خرید کنیم تا امتیاز نمایندگیمون حفظ بشه یا امکان اینکه چند ماه خرید نکنیم هم هست؟
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    به شما یک قرارداد سه ساله (یا کمتر و یا بیشتر) می دهند و خیلی از این موارد در قرار داد ذکر شده، به جز دو سه خرید اول، باقی خرید های شما کاملا با استفاده از چک صورت می گیرد و شما باید طی مدت به عنوان مثال یک تا سه ماه، این مبلغ را به حساب شرکت واریز کنید. این را هم باید عنوان کنم که شرایط کاری شرکت ها متفاوت است.
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)