ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 29
    امتیازها
    2,174
    سطح
    28
    10
    کاربر انجمن

خرید سیستم با بودجه 4 میلیون تومان

سلام، ضمن تبریک سال.
    من یک سیستم برای گیمینگ می خوام با بودجه ی 4000000 تومن،خواهش می کنم راهنماییم کنید.
    کارت گرافیکی که مد نظرم هست استفاده از دو کارت GTX 770 2GB GIGABYTE به صورت SLI هست،من هر کاری که میکنم نمی توانم با این بودجه دو کارت تهیه کنم که بتونه از نظر گرافیکی من را راضی نگه داره.ضمن این که دایرکت ایکس 12 هم داره میاد و این سری از کارت ها هم نمی تونه از این دایرکت پشتیبانی کنه. دلیل این کار من هم اینکه حداقل تا 3،4 سال بازی ها را روی اخرین حد اجرا کنم. یا حداقل GTX 780 OC !!!!
    من در اصفهان زندگی می کنم و این مدل کارت هنوز در پاساژ اصفهان وجود ندارد چه برسه به مدل 4 گیگ.
    خواهشم اینه که ضمن معرفی یه سیستم با این بودجه و مکان مناسب برای تهیه در استان اصفهان معرفی کنید.اگه بشه از دو تا 770 استفاده بشه که چه بهتر.:((:((:((:((
    ببخشید که یک تاپیک جدا زدم،احتیاج به جواب داشتم.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط MAXIMUS نمایش پست ها
    سلام، ضمن تبریک سال.
    من یک سیستم برای گیمینگ می خوام با بودجه ی 4000000 تومن،خواهش می کنم راهنماییم کنید.
    کارت گرافیکی که مد نظرم هست استفاده از دو کارت GTX 770 2GB GIGABYTE به صورت SLI هست،من هر کاری که میکنم نمی توانم با این بودجه دو کارت تهیه کنم که بتونه از نظر گرافیکی من را راضی نگه داره.ضمن این که دایرکت ایکس 12 هم داره میاد و این سری از کارت ها هم نمی تونه از این دایرکت پشتیبانی کنه. دلیل این کار من هم اینکه حداقل تا 3،4 سال بازی ها را روی اخرین حد اجرا کنم. یا حداقل GTX 780 OC !!!!
    من در اصفهان زندگی می کنم و این مدل کارت هنوز در پاساژ اصفهان وجود ندارد چه برسه به مدل 4 گیگ.
    خواهشم اینه که ضمن معرفی یه سیستم با این بودجه و مکان مناسب برای تهیه در استان اصفهان معرفی کنید.اگه بشه از دو تا 770 استفاده بشه که چه بهتر.:((:((:((:((
    ببخشید که یک تاپیک جدا زدم،احتیاج به جواب داشتم.
    سلام امیر جان ! سال نو مبارک ! انشاء الله سال خوب و سرشار از شادی و موفقیت شروع کنید و تا پایان ادامه داشته باشه ! :x@};-@};-
    به فروم سخت افزار هم خوش آمدید ! @};-
    1. در محل طرح یک پرش دقت کنید و هر پرسشی رو در هرجای انجمن مطرح نکنید !
    2. عنوان تاپیک شما با نیاز شما و محلی که تاپیک زدید تناسب نداره و عنوان انگلیسی هم نباید انتخاب کنید ! عنوان تاپیک ویرایش شد به « خرید سیستم با بودجه 4 میلیون تومان »
    2. امکان SLI با این بودجه وجود ندارد باید الآن با یک کارت سر کنید و بعداً کارت دوم رو اضافه کنید !
    3. شما فقط کیس لازم دارید یا مانیتور و ماوس و کیبرد و اسپیکر هم با این بوذدجه میخواین خریداری کنید ؟!

امتیازها
    2,174
    سطح
    28
    10
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    سلام امیر جان ! سال نو مبارک ! انشاء الله سال خوب و سرشار از شادی و موفقیت شروع کنید و تا پایان ادامه داشته باشه ! :x@};-@};-
    به فروم سخت افزار هم خوش آمدید ! @};-
    1. در محل طرح یک پرش دقت کنید و هر پرسشی رو در هرجای انجمن مطرح نکنید !
    2. عنوان تاپیک شما با نیاز شما و محلی که تاپیک زدید تناسب نداره و عنوان انگلیسی هم نباید انتخاب کنید ! عنوان تاپیک ویرایش شد به « خرید سیستم با بودجه 4 میلیون تومان »
    2. امکان SLI با این بودجه وجود ندارد باید الآن با یک کارت سر کنید و بعداً کارت دوم رو اضافه کنید !
    3. شما فقط کیس لازم دارید یا مانیتور و ماوس و کیبرد و اسپیکر هم با این بوذدجه میخواین خریداری کنید ؟!
    درود بر شما،فکر نمیکردم اینقدر سریع جواب بدید@};- بابا ایولا داره کار شما@};-
    ببخشید تازه واردم.
    فقط کیس لازم دارم و مانیتورم احتیاجی ندارم یک "17 دارم که انشااله بعدا بزرگتر و بهترش میکنم. درایو ssd هم نمیخوام .من می خوام با این سیستم تقریبا تا حدودی خیالم از بابت گرافیک راحت باشه،تنها چیزی که فکرم را خیلی مشغول کرده کارت گرافیک و این دایرکت ایکس 12 است.نظر شما چیه؟ چیکار کنم ؟
    امتیازها
    2,174
    سطح
    28
    10
    کاربر انجمن
    فقط کیس لازم دارم!
    امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    دوست عزیز یک سیستم گیم که نباید فقط کارت گرافیک قدرتمند داشته باشه.
    طبیعتا باید پردازنده و حافظه ی رم متناسبی هم داشته باشه که به خوبی از کارت گرافیک پشتیبانی
    کنند و محدودیتی برای کارت گرافیک ایجاد نشه.بودجه ی شما هم به یک عدد gtx770 هم نمیرسه دیگه 2 تاش که دیگه هیچی.

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture.PNG
مشاهده: 101
حجم: 35.2 کیلو بایت

با پیشنهاد ssd 60 گیگ هم یکم از بودجه ی شما زد بالا که اگه نمیتونید بودجه رو بالا ببرید
    میتونید ssd رو فعلا حذف کنید و در اولین فرصت یک ssd ترجیحا 128 گیگابایتی اضافه کنید.

«راه در جهان یکی است و آن راه راستی است»

امتیازها
    2,174
    سطح
    28
    10
    کاربر انجمن
    ببخشید بالایی کوتاه بود.
    فقط کیس لازم دارم و مانیتور هم یک مانیتور "17 اینچ دارم که در اینده انشا اله بهتر و با کیفیت تر می شود. تنها دغدغه ی من کارت گرافیک ومشکل با دایرکت ایکس 12 هست که باعث شده بعضی وقتا به فکر کنسول ها بیفتم.احتیاجی به درایو ssd ندارم و فعالا ترجیح میدم گرافیک قوی تر داشته باشم.اگه با این بودجه نمیشه دو تا 770 sli کرد پس ایا میشه یه GTX 780 OC تهیه کرد؟ یا سیستم را بست و در انتظار کارت های نسل جدید بود؟
    امتیازها
    2,174
    سطح
    28
    10
    کاربر انجمن
    100 درصد منظور من فقط کارت گرافیک نبود.سیستمی که مد نظر من هست اینه:
    مادربرد ASUS MAXIMUS VI HERO .
    CPU:I5 4670K
    دوست داشتم که کارت گرافیکش حداقل یک عدد GTX770 می بود،این سیستمی که شما معرفی کردی چقدر میتونه جواب بده چند سال؟ شما یه رزولیشن مانیتور نگاه نکن!
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    دوست داشتم که کارت گرافیکش حداقل یک عدد GTX770 می بود،این سیستمی که شما معرفی کردی چقدر میتونه جواب بده چند سال؟ شما یه رزولیشن مانیتور نگاه نکن!
    بودجه شما اصلاً و ابداً به کارت 770 نمیرسه !
    در مورد دایرکت ایکس 12 هم نیاز به تغییرات اساسی و ظهور معماری جدیدی در کارت های گرافیک هست که به طور کامل بتونند از ویژگی های این API پشتیبانی کنند !
    سیستمی که بخواین براش 770 ببندید و با آینده نگری همراه باشه که در آینده کارت دوم رو اضافه و SLI کنید حدود 5 تومن بودجه نیاز داره !

امتیازها
    2,174
    سطح
    28
    10
    کاربر انجمن
    حالا اگه میشه قطعات این سیستم 5 تومنی را بگید لطفا شاید بشه جورش کرد.یک سوال دیگه این که مادربرد های Z87 با سوکت 1150 چه اینده نگری میشه دربارشون داشت؟ به غیر از افزایش I5 4670K به I7 4770K ؟
    و این که از سه برند مادربر های GIGABYTE و ASUS و ASROCK کدام یکی از نظر کیفیت برتره؟
    امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    بودجه اجازه نمیده دوست من...مادربرد بهتر در گیم حداکثر اختلاف فریمش 5 هستش...بخوای اون مین رو ببندی باید از قطعات دیگه بزنی
    که توازن رو بهم میریزی.
    مگه سیستم شما قراره فقط مین و پردازنده باشه که فقط این دو تا رو نوشتی؟
    از نظر چند سال هم بستگی داره شما بخوای در چه تنظیماتی بازی هارو اجرا کنی.
    ولی مطمئنا در تنظیمات متوسط تا 4 سال راحت جواب میده.
    رزولیشن مانیتور و سایزش مهمه دیگه نمیشه که در نظر نگیریم...فریمی که با رزولوشن FHD میگیری میشه با HD یکی باشه؟
    قطعا کمتر میشه...من با همین مانیتور 17 اینچی میگم که تا 4 سال جواب میده.

«راه در جهان یکی است و آن راه راستی است»

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 29

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع