ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11
    امتیازها
    171
    سطح
    3
    0
    کاربر جدید

Angry ری استارت شدن پی در پی

سلام سیستم جدیدی بستم با مادر بورد گیگابایت ( H61-S2P-USB3 ) با فشردن دکمه پاور لامپ هارد روشن و صدای فن شنیده میشه ولی پس از چند ثانیه سیستم خاموش میشه (صدای بوق سلامت شنیده نمی شه )و بعد از چند ثانیه سیستم خودبه خود روشن میشه و همون حالت قبل تکرار میشه تا جایی که مجبور میشم دکمه پشت پاور رو خاموش کنم بعد از 10 دقیقه مجددا که دکمه پاور رو که میزنم سیستم به حالت عادی روشن میشه و بالا میاد -( هم ایکس پی هم سون )
    البته این حالت همیشه بوجود نمی یاد و هر از 12 یا 13 بار این اتفاق می افته
    نمایندگی آواژنگ در شیراز رم و سی پی یو و مادر بورد رو چک کرده گفتند مشکلی نداره-که فقط اقدام به آپدیت بایوس کردن
    حتی خودم رم رو به توصیه نمایندگی آواژنگ تهران ( عدم سازگاری رم GEIL با مادر بورد گیگا ) -108 هزار تومن - عوض کردم ولی مشکل پابرجاست دیگه نمی دونم چیکار کنم( حتی پاور رو هم با یکی از دوستام عوض کردم ) لطفا اگه کسی میتونه کمک کنه
    cpu : intel G2020 ------RAM AXTROM 4GIG (RAM AVAL GEIL 4GIG BOOD
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid4583 نمایش پست ها
    سلام سیستم جدیدی بستم با مادر بورد گیگابایت ( H61-S2P-USB3 ) با فشردن دکمه پاور لامپ هارد روشن و صدای فن شنیده میشه ولی پس از چند ثانیه سیستم خاموش میشه (صدای بوق سلامت شنیده نمی شه )و بعد از چند ثانیه سیستم خودبه خود روشن میشه و همون حالت قبل تکرار میشه تا جایی که مجبور میشم دکمه پشت پاور رو خاموش کنم بعد از 10 دقیقه مجددا که دکمه پاور رو که میزنم سیستم به حالت عادی روشن میشه و بالا میاد -( هم ایکس پی هم سون )
    البته این حالت همیشه بوجود نمی یاد و هر از 12 یا 13 بار این اتفاق می افته
    نمایندگی آواژنگ در شیراز رم و سی پی یو و مادر بورد رو چک کرده گفتند مشکلی نداره-که فقط اقدام به آپدیت بایوس کردن
    حتی خودم رم رو به توصیه نمایندگی آواژنگ تهران ( عدم سازگاری رم GEIL با مادر بورد گیگا ) -108 هزار تومن - عوض کردم ولی مشکل پابرجاست دیگه نمی دونم چیکار کنم( حتی پاور رو هم با یکی از دوستام عوض کردم ) لطفا اگه کسی میتونه کمک کنه
    cpu : intel G2020 ------RAM AXTROM 4GIG (RAM AVAL GEIL 4GIG BOOD
    سلام امید جان ! مجدداً ورود شما رو به انجمن سخت افزار خوش آمد میگم !
    برادر Clear CMOS کردید ؟!

امتیازها
    171
    سطح
    3
    0
    کاربر جدید
    سلام نمایندگی بایوس رو آپدیت کرد -ولی نه این کار رو انجام ندادم
    امتیازها
    171
    سطح
    3
    0
    کاربر جدید
    مشکا همچنان پابرجاست کسی نمیتونه کمک کنه ؟
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    1- شما ابتدا لطف کنید به سوالاتی که پرسیده می شود به درستی پاسخ دهید.
    2- تمام مواردی که دوستان اشاره می کنند، باید انجام دهید و نتیجه را اعلام کنید. با سلام و صلوات از راه دور به حتم مشکل سیستم شما برطرف نمی شود!
    3- بعد از ارسال آخرین پست خود، به مدت 9 روز در فروم آنلاین نشدید و به همین دلیل دوستان فکر کردند شما از دریافت مشاوره و راهنمایی منصرف شدید.
    4- به دلیل ایجاد تاپیک تکراری، یک اخطار تخلف دریافت می کنید.
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    این میتونه از مادر برد هم باشه.فک نمیکنم به بایوس ربطی داشته باشه!البته میگی power رو هم عوض کردی ولی ترجیحا با یه پاور wat بالاتر امتحان بفرمایید!از رم هم نمیتونه باشه اصلا خودت رو با رم درگیر نکن!مانیتور توی اون موقع هیچ تصویری داره؟اصلا حالت معمولی روشن میشه؟
    امتیازها
    171
    سطح
    3
    0
    کاربر جدید
    با سلام- ظاهرا مشکل حل نشده
    بایوس رو هم آپدیت و clear cmos هم انجام دادم یه ده روزی خوب بود و لی امروز دوباره همون حالت قبل براش پیش اومد -یه فش توی یو اس بی جلو قرار داشت که در آوردم سیستم رو از دکمه پاور پشت خاموش کردم و دوباره روشن کردم که سیستم بالا اومد ضمنا رم رو هم عوض کردم- پاور هم قبلا عوض کردم ( نوع معمولی ) درست نشد
    امتیازها
    171
    سطح
    3
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    این میتونه از مادر برد هم باشه.فک نمیکنم به بایوس ربطی داشته باشه!البته میگی power رو هم عوض کردی ولی ترجیحا با یه پاور wat بالاتر امتحان بفرمایید!از رم هم نمیتونه باشه اصلا خودت رو با رم درگیر نکن!مانیتور توی اون موقع هیچ تصویری داره؟اصلا حالت معمولی روشن میشه؟
    با سلام
    اون چند ثانیه ای که سیستم روشن میشه یه صفحه سورمه ای رنگ که لو گوی GIGABYTE داره ظاهر میشه و بعد از چند ثانیه خاموش و بعد از 2 ثانیه روشن و همون حالت تکرار میشه
    به محض اینکه دکمه پاور پشت رو میزنم و خاموش میکنم بعد از چند دقیقه که دکمه پاور جلو رو میزنم معمولا سیستم به حالت عادی روشن میشه و مشکلی نیست
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    لطف کنید سیستم رو مجدداً به طور کامل بیرون از کیس اسمبل کنید ببینید مشکل هنوز برقراره ؟!

امتیازها
    22,981
    سطح
    93
    2,105
    کاربر انجمن
    هنگامی که پی در پی ریست میشه،فن cpu کار میکنه؟!

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع