ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    امتیازها
    386
    سطح
    7
    2
    کاربر جدید

Unhappy کمکککککککککککککککککککک دوستان.خیلی فوری

سلام.خسته نباشید دوستان.
    یه مشکلی واسم پیش اومد که خیلی خیلی عجله دارم واسه درست شدنش چون با این دستگاه من نون میخورم و اگه خراب باشه کلی به ضررم هستش.خواهش میکنم کمکم کنید..
    من سیستمم ماربوردش asus m2n dh هست و cpu AMD هسته ای و کارت گرافیکم هم گیگابایت هستش و رم 1 گیگ.سیستمم هیچ مشکلی نداشت اما بعد چند سال کار کردن دیدم خیلی کثیف شده و خاک گرفته واسه همین بازش کردم و تمیزش کردم و یه رم 512 هم از قبل داشتم که روش نصب کردم و وقتی اومدم روشنش کردم دیدم هیچ چیزی رو مانیتور نمیاد و صفحه کلا مشکی هست .حتی موقع روشن شدن بوق میزد که دیگه اونم نمیزنه ..بعد گفتم شاید به خاطر رم 512 باشه که جدا کردم و روشن کردم این بارم بوق نزد اما یهو دیدم یه بوی سوختگی اومد و فورا خاموشش کردم..رم خودشو روی 4تا جاش تست کردم روشن نشد.فن روی cpu هم باز کردم و دیدم بازم هیچ تغییری نکرد. روی مادربورد یه چراغ سبز رنگ هست که اونم تا دکمه پاور پشت دستگاه رو میزنم و جریات برق وصل میشه روشن میشه .
    هرچی فکر میکنم نمیدونم چرا باید اینجوری بشه و دلیلش چیه.کلا اصلا بالا نمیاد دستگاه و همونجوری فقط کار میکنه واسه خودش.درضمن جلوی دستگاه زیر دکمه پاور و ریستارت 2تا چراغ هست که یکیش سبزه و یکی قرمز.وقتی پاورو میزنم سبز روشن میشد و قرمز گهگداری یه چشمک میزد.. اما الان فقط قرمز روشن و سبز خاموش.. چند تا عکس از قطعات میزارم شاید کمک کنه ..خواهش میکنم کمکم کنید بدجوری بهش نیاز دارم...ممنونم از همه دوستان

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست IMG_7117.JPG   IMG_7120.JPG   IMG_7122.JPG   IMG_7124.JPG   IMG_7128.JPG  

IMG_7130.JPG   IMG_7133.JPG  
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    سلام دوست عزیز

شما به این مورد توجه نکردید که شکاف حافظه های رم متفاوت هستند؟
    شما رم SD را روی مادربورد DDR2 نصب کردید و به نظر می رسد در مرحله اول حافظه رم شما سوخته باشد. اگر با نصب رم قبلی که DDR2 بود، روی اسلات های مختلف مادربورد، نتیجه نگرفتید، کنترلر حافظه رم مادربورد شما دچار مشکل شده و در نتیجه اسلات های رم مادربورد از کار افتاده اند.
    در کل بهتر است سیستم را نزد یک تعمیرکار ببرید که امکانات تست مانند حافظه رم DDR2 یا مادربورد را در اختیار داشته باشد.
    امتیازها
    386
    سطح
    7
    2
    کاربر جدید
    سلام دوستان.واقعا ممنونم از همگی که اینقدر انسان هستید که به همه کمک میکنید حتی من که تازه وارد هستم.یک دنیا ممنونم از راهنماییاتون.
    من همین الان از پیش تعمیرکار برگشتم خونه.تعمیرکار دونه دونه تمام قطعاتم رو تست کرد و به این نتیجه رسیدیم که رم و مادربرد سوخته..واقعا اعصابم بهم ریخت..الان باید چه کار کنم؟؟ میشه مادریرد رو تعمیر کرد؟؟رم چی؟؟؟ مادربردم asus m2n dh هست.کارت گرافیکم هم سالم بود خدارو شکر..به خاطر یه تمیز کردن و یه رم 512 داغون الکی الکی به خودم چقدر ضرر زدم:-
    امتیازها
    450
    سطح
    8
    38
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط navid2212 نمایش پست ها
    سلام دوستان.واقعا ممنونم از همگی که اینقدر انسان هستید که به همه کمک میکنید حتی من که تازه وارد هستم.یک دنیا ممنونم از راهنماییاتون.
    من همین الان از پیش تعمیرکار برگشتم خونه.تعمیرکار دونه دونه تمام قطعاتم رو تست کرد و به این نتیجه رسیدیم که رم و مادربرد سوخته..واقعا اعصابم بهم ریخت..الان باید چه کار کنم؟؟ میشه مادریرد رو تعمیر کرد؟؟رم چی؟؟؟ مادربردم asus m2n dh هست.کارت گرافیکم هم سالم بود خدارو شکر..به خاطر یه تمیز کردن و یه رم 512 داغون الکی الکی به خودم چقدر ضرر زدم:-
    یعنی اگه کمک نمیکردیم .......
    ;-)

Sent from my C5303 using Tapatalk
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/03/25 در ساعت 19:59
    امتیازها
    386
    سطح
    7
    2
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط AbouzaR نمایش پست ها
    ;-)

داداش این چه حرفیه.شما تاج سرید..:)>-
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط AbouzaR نمایش پست ها
    ;-)

آقا ابوذر این چه طرز صحبت با کاربری هست که به خاطر راهنمابی که بهش شده اومده تشکر کرده ؟!!!
    به خاطر این حرفتون اخطار دریافت کردید !
    لطفاً با لحن مناسب با کاربران صحبت کنید !
    در ضمن مگر شما به ایشان راهنمایی کردید که اینگونه صحبت می کنید ؟!

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    قابل تعمیر نیستند برادر و باید تعویض کنید مادربرد و رم رو ! و به احتمال بسیار زیاد باید پردازندتون رو هم عوض کنید ! چون مادربردهای با سوکت AM2 به صورت آکبند که در بازار موجود نیستند ! دست دومش رو اگه بتونید پیدا کنید اونم احتمالش کمه !

امتیازها
    386
    سطح
    7
    2
    کاربر جدید
    [QUOTE=Reza Eshraghi;126153 چون مادربردهای با سوکت AM2 به صورت آکبند که در بازار موجود نیستند ! دست دومش رو اگه بتونید پیدا کنید اونم احتمالش کمه ![/QUOTE]

ممنونم از راهنماییت.تعمیرکار هم همینو گفت.یعنی اصلا نوش تولید نمیشه هیچ جایی؟؟؟ دست 2 یه دونه داشت و cpu من هم روش تست کرد جواب داد اما میگفت 230 تومن.البته فکر کنم گیگابایت بود.به نظرتون دست دوم که به سیستم من بخوره چه قیمتی باشه؟؟اصلا نمیشه هیچ جوری تعمیر کرد مادربرد؟؟
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    ممنونم از راهنماییت.تعمیرکار هم همینو گفت.یعنی اصلا نوش تولید نمیشه هیچ جایی؟؟؟ دست 2 یه دونه داشت و cpu من هم روش تست کرد جواب داد اما میگفت 230 تومن.البته فکر کنم گیگابایت بود.به نظرتون دست دوم که به سیستم من بخوره چه قیمتی باشه؟؟اصلا نمیشه هیچ جوری تعمیر کرد مادربرد؟؟
    سوکت AM3 هم مادربردهاش تولید نمیشه برادر چه برسه به AM2 !
    والا چی بگم ! قیمت دقیق نمیتونم بدم برای جنسی که تولید نمیشه ! از نظر من خرج کردن روی این سیستم ارزش نداره ! اون از مادربرد ! اون از RAM که DDR2 هست و قدیمی و گرون !

امتیازها
    386
    سطح
    7
    2
    کاربر جدید
    ممنون داداش:x
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع