ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 564 از 566 نخست ... 64464514554562563564565566 آخرین
نمایش نتایج: از 5,631 به 5,640 از 5656
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad 80 نمایش پست ها
    سلام.
    یکی دو سایت درست حسابی برا دانلود نرم افزار وبازی بگید لطفا.
    از چندتا سایت بازی و برنامه دان کردم نصفشون مشکل دار بود

دانلودها .....
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    801
    سطح
    15
    0
    کاربر جدید
    total network inventory
    سلام من Agent این نرم افزار رو میخوام نصب کنم میشه راهنمایی کنید چطوری هست نصبش و اصلا از کجا دانلود کنم؟ وآموزش این نرم‌افزار رو می‌خوام.
    امتیازها
    9,837
    سطح
    66
    833
    مشاور انجمن
    سلام,
    من کاربر جدید فرومتون هستم و خواستم توی این تاپیک ازتون کمک بگیرم!
    داستان از این قراره:
    من یه پسر 16 ساله هستم(26 تیر میشم 17) که از بچگی (جوری که همه میگن) سرشار از استعداد و خلاقیت توی لوازم الکترونیکی بودم.
    از وقتی که خانواده احساس کرد به یه PC نیاز داریم!(البته دارم! نه من ما سه تا بچه ایم که من آخریم!) پسر عموی بابام یه PC رو با تمام لوازم اورد برامون(همین جوری اورد! نه پولی) و از کلاس ششم شروع به یادگیری حرفه ای کامپیوتر(توسط خودم) کردم!
    خلاصه الان دیگه در حدی هستم که کیس مچ میکنم(البته تو رویا!)در حدی که یه بار کامپیوترمو بردم برام رم بندازن(گارانتی که داشت میگفت حتما باید کیس رو بیاری!)منم بردم و تعمیر کار سوکت فن cpu رو اشتباه یه جای دیگه زد و وقتی اوردمش خونه خودم زدمش سر سوکت cpu!

خلاصه کلام الان که با گروه PCMOD آشنا شدم خیلی انگار مثل اونام!ولی تنهایی نمیتونم گروه اسمبل و مودینگ راه بندازم و واقعا پولش رو هم ندارم!(یعنی هزار تومن هم برام هزار تومنه!!!)

خواستم ببینم از این دانسته هام چطور میتونم پول در بیارم؟

آیا راهی هست که تو خونه بشه از طریق مهارت تو سخت افزار بدون سرمایه (اونم برای یه بچه کلا ده ریاضی(میرم یازده)) درآمد ساز باشه؟؟!

ببخشید سرتونو درد اوردم
    ممنون!
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط _abbas_glv نمایش پست ها
    سلام,
    داستان از این قراره:
    من یه پسر 16 ساله هستم(26 تیر میشم 17) که از بچگی (جوری که همه میگن) سرشار از استعداد و خلاقیت توی لوازم الکترونیکی بودم.
    از وقتی که خانواده احساس کرد به یه PC نیاز داریم!(البته دارم! نه من ما سه تا بچه ایم که من آخریم!) پسر عموی بابام یه PC رو با تمام لوازم اورد برامون(همین جوری اورد! نه پولی) و از کلاس ششم شروع به یادگیری حرفه ای کامپیوتر(توسط خودم) کردم!
    خلاصه الان دیگه در حدی هستم که کیس مچ میکنم(البته تو رویا!)در حدی که یه بار کامپیوترمو بردم برام رم بندازن(گارانتی که داشت میگفت حتما باید کیس رو بیاری!)منم بردم و تعمیر کار سوکت فن cpu رو اشتباه یه جای دیگه زد و وقتی اوردمش خونه خودم زدمش سر سوکت cpu!

خلاصه کلام الان که با گروه PCMOD آشنا شدم خیلی انگار مثل اونام!ولی تنهایی نمیتونم گروه اسمبل و مودینگ راه بندازم و واقعا پولش رو هم ندارم!(یعنی هزار تومن هم برام هزار تومنه!!!)

آیا راهی هست که تو خونه بشه از طریق مهارت تو سخت افزار بدون سرمایه (اونم برای یه بچه کلا ده ریاضی(میرم یازده)) درآمد ساز باشه؟؟!

ببخشید سرتونو درد اوردم
    ممنون!
    توی فامیل و دوست آشنا میتونی سیستم هاشونو تعمییر کنی یا ویندوز عوض کنی؟

زبان انگلیسی خوب بلدی؟
    امتیازها
    9,837
    سطح
    66
    833
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    توی فامیل و دوست آشنا میتونی سیستم هاشونو تعمییر کنی یا ویندوز عوض کنی؟

زبان انگلیسی خوب بلدی؟
    ویندوز که بلدم عوض کنم ولی فامیلامون نمیشه (به عنوان مثال پسر عموم توی ترمینال مدیر باجه پیک صباست، خیلی سیستم داره که شاید مشکل داشته باشن ولی اگه بفهمه من پول نیاز دارم خو سریع میفرسته تو کارتم)
    ۲:آره، زبانم نسبت به قطعات کامپیوتری میشه گفت خیلی خوبه.

امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    ویندوز که بلدم عوض کنم ولی فامیلامون نمیشه (به عنوان مثال پسر عموم توی ترمینال مدیر باجه پیک صباست، خیلی سیستم داره که شاید مشکل داشته باشن ولی اگه بفهمه من پول نیاز دارم خو سریع میفرسته تو کارتم)
    ۲:آره، زبانم نسبت به قطعات کامپیوتری میشه گفت خیلی خوبه.
    دوست عزیز پیشنهاد میکنم اصلا سمت سخت افزار نری. آینده تو برنامه نویسی هست. هوش مصنوعی، اینترنت اشیاء، هوشمند سازی، شبکه،... تو سنی که شما داری بهترین موقعیت برای پیشرفت در این حوزه هست.

امتیازها
    9,837
    سطح
    66
    833
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    دوست عزیز پیشنهاد میکنم اصلا سمت سخت افزار نری. آینده تو برنامه نویسی هست. هوش مصنوعی، اینترنت اشیاء، هوشمند سازی، شبکه،... تو سنی که شما داری بهترین موقعیت برای پیشرفت در این حوزه هست.
    سلام,
    دوست عزیز پیشنهاداتتون خیلی مفید بود
    راستش من سال 2017 یه شرکت درست کردم(لوگو شرکت آواتارمه) که هم تولید سخت افزار رو داشته باشه هم نرم افزار!(میخوام برم تو شکم گوگل:دی)
    اتفاقا پارسال تابستون وب دیزاین کار کردم ولی امسال میخوام دستی به سر کیس بکشم و اگه خدا خواست کیس رو ماد کنم!

من عقیده ام اینه که اول میخوام کامپیترم رو خودم درست کنم,بعد با کامپیوتر خودم بزنم به coding!
    در آخر الکترونیک رو نمیشه با فیلم آموزشی یاد گرفت ولی برنامه نویسی رو میشه تو دانشگاه (فیلم آموزش تو خوابگاه) یاد گرفت!

خیلی ممنون از شما
    امتیازها
    17,097
    سطح
    83
    2,719
    کاربر انجمن
    سلام,
    داستان از این قراره:

ببخشید سرتونو درد اوردم
    ممنون!
    با سلام.
    اگر خیلی به الکترونیک و سخت افزار علاقه مند هستید به شما به ترتیب رشته های مهندسی برق-الکترونیک ، برق-کنترل ، برق-مخابرات رو پیشنهاد میکنم.
    قبل تر یک گرایشی از مهندسی کامپیوتر بود به اسم سخت افزار که اصلا اصلا پیشنهاد نمیکنم.
    سعی کنید بیشتر وقتتون رو برای درس خواندن + تقویت زبان بگذارید و در وقت های آزادتون هم مهارت هاتون رو توسعه بدید.
    به فکر درآمد نباشید (اشتباه من رو نکنید) و فقط به فکر یادگیری اونچه دوست دارید باشید.
    اولویت شما درس و زبان انگلیسی و یادگیری باشه.
    در حالت کلی برای کسی که کامپیوتر علاقه دارد بهترین رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار هست.البته معماری کامپیوتر هم میتونه برای شما خوب باشه.
    موفق باشید.
    امتیازها
    9,837
    سطح
    66
    833
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arthur نمایش پست ها
    با سلام.
    اگر خیلی به الکترونیک و سخت افزار علاقه مند هستید به شما به ترتیب رشته های مهندسی برق-الکترونیک ، برق-کنترل ، برق-مخابرات رو پیشنهاد میکنم.
    قبل تر یک گرایشی از مهندسی کامپیوتر بود به اسم سخت افزار که اصلا اصلا پیشنهاد نمیکنم.
    سعی کنید بیشتر وقتتون رو برای درس خواندن + تقویت زبان بگذارید و در وقت های آزادتون هم مهارت هاتون رو توسعه بدید.
    به فکر درآمد نباشید (اشتباه من رو نکنید) و فقط به فکر یادگیری اونچه دوست دارید باشید.
    اولویت شما درس و زبان انگلیسی و یادگیری باشه.
    در حالت کلی برای کسی که کامپیوتر علاقه دارد بهترین رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار هست.البته معماری کامپیوتر هم میتونه برای شما خوب باشه.
    موفق باشید.
    سلام,
    خیلی ممنون از راهنمایی هاتون.
    آخه من الان اگه یکم پول داشتم میتونستم ایده هایی که دارم رو عملی کنم و کسب درآمد کنم.
    من یه شرکت زدم (که بالا هم گفتم) و احتمالا به امید خدا بعد از مدرک الکترونیک میخوام مدرک نرم افزار بگیرم.(چون تو شرکت نیازه هم سخت افزار تولید کنم هم نرم افزار)
    اگه یه سرمایه داشتم یا اگه حتی تو شهر خودمون(اندیمشک) تعمیراتی ای میشد منو استخدام کنه هم خودم پیشرفت میکردم و هم اون تعمیر گاه(قضیه فن cpu رو هم گفتم بالا).
    به عنوان مثال همین امروز داشتم فن کیس رو با LED فرابنفش گیمینگش میکردم که فعلا خیلی کار مونده ازش اینم عکس نمونه (رو سیستم خیلی قدیمی که دختر عموم بهم داد خراب بود روش آزمایش میکنم)

در برخورد با LED معمولی, معمولی رفتار میکنه!
    http://uupload.ir/files/7g80_led_(1).jpg

وقتی نور LED فرابنفش بهش بخوره واکنش نشون میده و نور رو بازتاب میکنه ولی دیگر قطعات نه!
    http://uupload.ir/files/tr30_led_(1).jpg
    http://uupload.ir/files/t6b8_led_(2).jpg

ممنون
    امتیازها
    17,097
    سطح
    83
    2,719
    کاربر انجمن
    سلام,
    خیلی ممنون از راهنمایی هاتون.
    آخه من الان اگه یکم پول داشتم میتونستم ایده هایی که دارم رو عملی کنم و کسب درآمد کنم.
    من یه شرکت زدم (که بالا هم گفتم) و احتمالا به امید خدا بعد از مدرک الکترونیک میخوام مدرک نرم افزار بگیرم.(چون تو شرکت نیازه هم سخت افزار تولید کنم هم نرم افزار)
    اگه یه سرمایه داشتم یا اگه حتی تو شهر خودمون(اندیمشک) تعمیراتی ای میشد منو استخدام کنه هم خودم پیشرفت میکردم و هم اون تعمیر گاه(قضیه فن cpu رو هم گفتم بالا).
    به عنوان مثال همین امروز داشتم فن کیس رو با LED فرابنفش گیمینگش میکردم که فعلا خیلی کار مونده ازش اینم عکس نمونه (رو سیستم خیلی قدیمی که دختر عموم بهم داد خراب بود روش آزمایش میکنم)

در برخورد با LED معمولی, معمولی رفتار میکنه!
    http://uupload.ir/files/7g80_led_(1).jpg

وقتی نور LED فرابنفش بهش بخوره واکنش نشون میده و نور رو بازتاب میکنه ولی دیگر قطعات نه!
    http://uupload.ir/files/tr30_led_(1).jpg
    http://uupload.ir/files/t6b8_led_(2).jpg

ممنون
    خیلی عالیه.آفرین.
    ولی همونطوری که گفتم سعی کن این هیجان و استعداد و پشتکار رو تو علم خرج کنی نه بازار و کاسبی.واسه کاسبی همیشه وقت هست.
    نمیدونم منظورت از مدرک الکترونیک و نرم افزار چیه.ولی کلا سمت هنرستان نرو.
    بیشتر رو درس و زبان سرمایه گذاری کن.شاید جذابیت این کارهایی که الان میکنی رو نداشته باشه، ولی در آینده به معنی واقعی به دردت میخوره، در صورتی که اینکارهایی که الان میکنی خیلی به دردت نخواهد خورد.
صفحه 564 از 566 نخست ... 64464514554562563564565566 آخرین
نمایش نتایج: از 5,631 به 5,640 از 5656

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع