ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 555 از 566 نخست ... 55455505545553554555556557565 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,541 به 5,550 از 5656
    امتیازها
    7,328
    سطح
    56
    507
    کاربر انجمن

---------------------------------------------
    این پست صرفا برای یکنفر از دوستان ارسال شده و اسپم میباشد و هیگونه ارزش دیگری ندارد :دی!!....
    اگر بتوانیم واردذهن فردی بشویم
    مهم نیست فردب عادی یا اوتستیک یا...باشدیاخیر
    به جای اینکه آنهارابه خاطرغیرعادی بودنشان مجازات کنیم
    چراازمنحصربفردبودنشان تجلیل نمیکنیم و هرکس که تخیلات رهاشده داردراتشویق نمیکنیم؟
    -
    These wounds won't seem heal

This pain is just too real
    ...There's just too much that time cannot erase
    -
    مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست
    -

کمک به کودکان سرطانی
    (واریزاینترنتی به موسسه معتبر محک)

امتیازها
    7,328
    سطح
    56
    507
    کاربر انجمن
    امروز(24) کنکوره،فردا(25) هم کنکوره....برا کنکوریا دعا کنید....
    اگر بتوانیم واردذهن فردی بشویم
    مهم نیست فردب عادی یا اوتستیک یا...باشدیاخیر
    به جای اینکه آنهارابه خاطرغیرعادی بودنشان مجازات کنیم
    چراازمنحصربفردبودنشان تجلیل نمیکنیم و هرکس که تخیلات رهاشده داردراتشویق نمیکنیم؟
    -
    These wounds won't seem heal

This pain is just too real
    ...There's just too much that time cannot erase
    -
    مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست
    -

کمک به کودکان سرطانی
    (واریزاینترنتی به موسسه معتبر محک)

امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    همین که یک کمپانی (داخلی خصوصا) پیگیر رضایت کاربران در فروم تخصصی است،خودش یعنی کیفیت.
    همین که پاور های غیر استاندارد رو برچسب استاندارد جهانی میزنن یعنی کیفیت . البته فقط برچسبن :|
    به هر حال یه خسته نباشید جانانه باید گفت
    لطفا کسی نیاد یقه منو بگیره بالاخره انتقاد خیلی ها بود از جمله خودم :)
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط in-fo نمایش پست ها
    همین که پاور های غیر استاندارد رو برچسب استاندارد جهانی میزنن یعنی کیفیت . البته فقط برچسبن :|
    به هر حال یه خسته نباشید جانانه باید گفت
    لطفا کسی نیاد یقه منو بگیره بالاخره انتقاد خیلی ها بود از جمله خودم :)
    خوب همینطوری که نمیشه چنین ادعایی کرد، مثال باید بزنید؟ وگرنه پست شما رو پاک میکنم.
    امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    خوب همینطوری که نمیشه چنین ادعایی کرد، مثال باید بزنید؟ وگرنه پست شما رو پاک میکنم.
    مثالش اینه که شما سایت معتبر و یا فروشگاه معتبر غیر از ایران رو به من نشون بدید که پاور های گرین رو بررسی کرده باشن یا به فروش رسانده باشن ! . اگه این استاندارد ها واقعی باشن نباید توی بازار های جهانی هم نامی از گرین برده بشه ؟ . حالا تازه یه سری مسائل هست که واقعا نمیشه گفتشون وگرنه به همراه اثبات براتون میگفتم . حالا از بحث اصلی خارج نشیم ولی کیس x9 رو که دیگه اکثرا میدونن از روی چی کپی برداری شده . به نام یکی دیگه به کام گرین .
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    مثالش اینه که شما سایت معتبر و یا فروشگاه معتبر غیر از ایران رو به من نشون بدید که پاور های گرین رو بررسی کرده باشن یا به فروش رسانده باشن ! . اگه این استاندارد ها واقعی باشن نباید توی بازار های جهانی هم نامی از گرین برده بشه ؟ . حالا تازه یه سری مسائل هست که واقعا نمیشه گفتشون وگرنه به همراه اثبات براتون میگفتم . حالا از بحث اصلی خارج نشیم ولی کیس x9 رو که دیگه اکثرا میدونن از روی چی کپی برداری شده . به نام یکی دیگه به کام گرین .
    1. مگه گرین تولید کننده جهانیه که شما انتظار داری خارج از ایران پاور هاش رو به اسم گرین بده بررسی کنند؟

2. مگه گرین صادرات داشته به کشور های دیگه که شما انتظار داری جاهای دیگه دنیا به فروش رسونده باشنش؟

3. این استاندارد ها رو گرین نمیزنه، سازنده ی اصلی پاور های گرین میزنه، نه گرین، اگر مشکل داره باید یقه سازنده پاور رو گرفت، CWT، High Power، یا Channel Well، اینها میزنن، نه گرین.

4. کیس X9 شرکت AeroCool هم که خود گرین زده برای AeroCool هستش، دیگه مشکل چیه؟
    امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    1. مگه گرین تولید کننده جهانیه که شما انتظار داری خارج از ایران پاور هاش رو به اسم گرین بده بررسی کنند؟

2. مگه گرین صادرات داشته به کشور های دیگه که شما انتظار داری جاهای دیگه دنیا به فروش رسونده باشنش؟

3. این استاندارد ها رو گرین نمیزنه، سازنده ی اصلی پاور های گرین میزنه، نه گرین، اگر مشکل داره باید یقه سازنده پاور رو گرفت، CWT، High Power، یا Channel Well، اینها میزنن، نه گرین.

4. کیس X9 شرکت AeroCool هم که خود گرین زده برای AeroCool هستش، دیگه مشکل چیه؟
    نیازی به صادرات نیست . پاورش اگه درست و درمون باشه خودشون میان سراغش نه اینکه گرین بره سراغشون !
    نمیتونن صادر کنن چون میدونن چیز استانداردی تولید نکردن
    ایروکول چیه اخه :| . یه کیس دیگست البته چندین کیس هست که x9 کپی برابر با اصل اوناست با کمی تغییر کوچیک .
    واقع بین باشیم
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    رضا جان شما بفرمائید مفهوم OEM رو از اینترنت سرچ کنید تا بعد برای بقیه موارد در خدمتتون باشیم. چون تا این موضوع رو به خوبی متوجه نشید نمیشه بحث منطقی کرد
    گرین همه روابط و شراکت تجاری خودش رو با برندهای معتبر جهانی مثل CWT و High POWER به طور عمده در زمینه پاور و کوگار در زمینه کیس و پاورهای سری HE و موس و کیبرد و Aerocool صرفاً در یکی از مدل ها که OEM کیس X9 هست که شما فرمودید رابطه داره . CWT و High Power دو OEM بسیار مطرح هستند که خیلی ار برندهای سرشناس دنیا که محصول نهایی تحت برند اونها فروخته میشه برد اصلی پاورشون رو این دو شرکت تولید کردند
    به طور مثال در پاورهای OC+ گرین در محدوده واتیج 750 تا 1250 ، OEM شون ، شرکت HighPower ای است که همین برد رو عیناً برای سری HXi کورسیر تولید می کنه و در واتیج 1350و 1450 به سفارش CWT برد ها وارد میشه
    نهایت امر این میشه که کاربر پاور OC+ مثلاً 750 واتی با مونتاژ داخلی و نظارت مهندسین اساتید عزیز و صاحب نام حوزه سخت افزار کشور که در بخش R&D گرین مشغول به کار هستند و ضمانت بسیار عالی به دستش میرسه 480 تومن و HXi750 رو باید بخره 750 هزار تومن با یک برد کاملاً یکسان !!

http://www.highpower-tech.com/Global/buy.php

http://www.cwt.com.tw/AboutCWT/enus/Flink.aspx
    http://cougargaming.com/wheretobuy/#iran

امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نیازی به صادرات نیست . پاورش اگه درست و درمون باشه خودشون میان سراغش نه اینکه گرین بره سراغشون !
    مگه میشه همچین چیزی؟ کلیه قطعاتی که در اختیار سایت های بررسی قرار میگیره توسط سازندگان اونها بهشون تحویل داده میشه.

نمیتونن صادر کنن چون میدونن چیز استانداردی تولید نکردن
    چرا جوک میگی برادر من، اولا" امکان صادرات دارند، اما خودشون نمیخوان، اتفاقا" این موضوع رو خودم پرسیدم ازشون و دیدم تمایلی به صادرات ندارند. چون بازار داخلی بسیار خوب جواب میده.

ایروکول چیه اخه :| . یه کیس دیگست البته چندین کیس هست که x9 کپی برابر با اصل اوناست با کمی تغییر کوچیک .
    واقع بین باشیم
    شما واقع بین نیستید، ناآگاهید، و اطلاعات کافی در این زمینه ای که اظهار نظر میکنید ندارید.
    امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    رضا جان شما بفرمائید مفهوم OEM رو از اینترنت سرچ کنید تا بعد برای بقیه موارد در خدمتتون باشیم. چون تا این موضوع رو به خوبی متوجه نشید نمیشه بحث منطقی کرد
    گرین همه روابط و شراکت تجاری خودش رو با برندهای معتبر جهانی مثل CWT و High POWER به طور عمده در زمینه پاور کوگار در زمینه کیس و پاورهای سری HE و موس و کیبرد و Aerocool صرفاً در یکی از مدل ها که OEM کیس X9 هست که شما فرمودید رابطه داره . CWT و High Power دو OEM بسیار مطرح هستند که خیلی ار بزرندهای سرشناس دنیا که محصول نهایی تحت برند اونها فروخته میشه برد اصلی پاورشون رو این دو شرکت تولید کردند
    به طور مثال در پاورهای OC+ گرین در محدوده واتیج 750 تا 1250 ، OEM شون ، شرکت HighPower ای است که همین برد رو عیناً برای سری HXi کورسیر تولید می کنه و در واتیج 1350و 1450 به سفارش CWT برد ها وارد میشه
    نهایت امر این میشه که کاربر پاور OC+ مثلاً 750 واتی با مونتاژ داخلی و نظارت مهندسین اساتید عزیز و صاحب نام حوزه سخت افزار کشور که در بخش R&D گرین مشغول به کار هستند و ضمانت بسیار عالی به دستش میرسه 480 تومن و HXi750 رو باید بخره 750 هزار تومن با یک برد کاملاً یکسان !!

http://www.highpower-tech.com/Global/buy.php

http://www.cwt.com.tw/AboutCWT/enus/Flink.aspx
    http://cougargaming.com/wheretobuy/#iran
    این که برد پاور به دست کی تولید میشه رو اصلا کاری بهش ندارم . سوال من اینکه اگه این استاندارد ها واقعی ان خب چرا یه بررسی خارجی از این وجود نداره ؟ چرا استاندارد های جهانی رو نداره ؟ چیزی که به قولی تولید داخل باشه دولت ازش حمایت میکنه اگه هم محصول یا کالای خوبی باشه مسلما صادر خواهد شد . هیچ کسی از فروش بیشتر بدش نمیاد .
    به هر حال نه من و نه کسایی که با این من هم عقیده هستن با اوردن این لینک ها قانع نخواهند شد تا یه بررسی خارجی ازش وجود نداشته باشه به نظر من ارزشی نداره چون ماها هنوز به اون درجه ایی نرسیدیم که بخوایم با غول امریکایی رقابت کنیم . یه پاور 1000 وات گرین قیمتی برابر با رده بالاتر از خودش ولی از یه شرکت دیگه داره . پاور های raidmax از تولیدات خودمون قیمتاش بهترن اینو دیگه کجای دلم بزارم
صفحه 555 از 566 نخست ... 55455505545553554555556557565 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,541 به 5,550 از 5656

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع