ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 514 از 566 نخست ... 14414464504512513514515516524564 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,131 به 5,140 از 5656
    امتیازها
    21,139
    سطح
    91
    2,637
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط lastshepherd نمایش پست ها
    چشم، ادامه پیدا نمی کنه. انشالا آخریش میشه آموزش روش کرک کردن فتوشاپ.
    چی میگی؟؟
    بزار یک چیزی یاد بگیریم بابا
    یعنی چی آخریشه؟؟؟
    از صفر شروع کردی باید تا 100 بری
    اوکی؟؟ افتاد؟؟ :-bd
    امیرالمومنین امام علی (علیه السلام) :

هر کس به وقت یاری رهبرش در خواب باشد زیر لگد دشمن از خواب بیدار میشود.

غررالکلم ص422
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    دوستان من امشب زود میرم لالا. قربون همه. شب همگی خوش
    امتیازها
    21,139
    سطح
    91
    2,637
    کاربر انجمن
    راستش امین جان بنظرم بهتره تاپیک به صورت پرسش و پاسخ باشه تا مطالب آموزشی صرف، چون الان بیشتر مشکل دوستان موردیه.
    واقعا ایجاد همچین چیزی زمان بره و اگر کسی نیاز به آموزش 0 تا 100 داره باید بره و کتاب کامل و مرجع تهیه کنه تا بتونه کاملا به فتوشاپ اشراف پیدا کنه. بازم هرچی صلاحه...
    به نظر من همین جوری عالیه
    ولی اگر شما فرصتش رو ندارید بحث جداست؛ ساعات کاریه استاد بی مزد رو که نمیشمارن!! :دی
    شما و اون اساتیدی که اگر بیان و تو اون آموزش هایی که من گفتم شرکت کنند؛ هفته ای یک پست جامع هم بزارید جدا غنیمته
    امیرالمومنین امام علی (علیه السلام) :

هر کس به وقت یاری رهبرش در خواب باشد زیر لگد دشمن از خواب بیدار میشود.

غررالکلم ص422
    امتیازها
    7,796
    سطح
    59
    1,293
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmobasheri نمایش پست ها
    به نظر من همین جوری عالیه
    ولی اگر شما فرصتش رو ندارید بحث جداست؛ ساعات کاریه استاد بی مزد رو که نمیشمارن!! :دی
    راستش جدای زمانبری، نیاز به تمرکز و توجه و دانش فنی بالایی داره، حالا بازم تا چی صلاح باشه...

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    راستش امین جان بنظرم بهتره تاپیک به صورت پرسش و پاسخ باشه تا مطالب آموزشی صرف، چون الان بیشتر مشکل دوستان موردیه.
    واقعا ایجاد همچین چیزی زمان بره و اگر کسی نیاز به آموزش 0 تا 100 داره باید بره و کتاب کامل و مرجع تهیه کنه تا بتونه کاملا به فتوشاپ اشراف پیدا کنه. بازم هرچی صلاحه...
    امین جان کاملاً با حرفت موافقم ! اگه بخواین طبق هدف تاپیک جلو برین بازم به نظر من کار داره غلط جلو میره ! اینطوری باید چند نفر می شدین توی چت باکس یا اینجا با هم قرار میذاشتین که هرکسی یه گوشه مشخصی از کار رو دست بگیره !
    البته به نظرم اشکال اصلی اینجاست که هدف تاپیک ایهام داره ( دو مفهوم داره ) ! از پست اول آقا مهیار اینجوری برداشت میشه که تاپیک به صورت نکته ای باشه ! یعنی هرکی هرچی در مورد فتوشاپ میدونه توضیح بده اما از عنوان تاپیک برداشت میشه که از صفر تا صد همه چی رو توضیح بدین ! آموزش از صفر تا صد بسیار زمان گیره و همون موردی اگه توضیح داده بشه براساس نیاز کاربرانی که سؤال می پرسن به نظرم مفیدتر باشه !
    هرچند اگه بشه از پایه شروع کرد و توضیح داد تا پله پله جلو بره کار خیلی عالیه و هیچ کس منکر این مطلب نیست ! اما باید هدف اصلی تاپیک قبل از هرچیز کاملاً روشن بشه !
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2013/09/28 در ساعت 23:51

امتیازها
    7,796
    سطح
    59
    1,293
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط eshraghi2011 نمایش پست ها
    امین جان کاملاً با حرفت موافقم ! اگه بخواین طبق هدف تاپیک جلو برین بازم به نظر من کار داره غلط جلو میره ! اینطوری باید چند نفر می شدین توی چت باکس یا اینجا با هم قرار میذاشتین که هرکسی یه گوشه مشخصی از کار رو دست بگیره !
    البته به نظرم اشکال اصلی اینجاست که هدف تاپیک ایهام داره ( دو مفهوم داره ) ! از پست اول آقا مهیار اینجوری برداشت میشه که تاپیک به صورت نکته ای باشه ! یعنی هرکی هرچی در مورد فتوشاپ میدونه توضیح بده اما از عنوان تاپیک برداشت میشه که از صفر تا صد همه چی رو توضیح بدین ! آموزش از صفر تا صد بسیار زمان گیره و همون موردی اگه توضیح داده بشه براساس نیاز کاربرانی که سؤال می پرسن به نظرم مفیدتر باشه !
    بله به نظر من هم قرار بر نکته گویی بوده.
    الان با آقا مهیار دوباره هماهنگ می کنم.

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    بله به نظر من هم قرار بر نکته گویی بوده.
    الان با آقا مهیار دوباره هماهنگ می کنم.
    به مهیار جان بگو بیاد اینجا نظر بچه ها رو ببینه و نظرشو بگه !

امتیازها
    7,796
    سطح
    59
    1,293
    کاربر انجمن
    به مهیار جان بگو بیاد اینجا نظر بچه ها رو ببینه و نظرشو بگه !
    باشه، الان قراره بیاد توی چت باکس.

امتیازها
    22,981
    سطح
    93
    2,105
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    نیازی به اون تاپیک فتوشاپ نبود! هر کی سوال داشته باشه، تو تاپیک پرسش و پاسخ نرم افزار می پرسه!
    کی حال و حوصله ی خوندن طومار داره...؟!
    به علاوه اینجا فروم تخصصی سخت افزار هست و توی این دو سال نرم افزار چندان جذاب و با اهمیت برای کاربران نبوده.

بهتر بود یک صفر تا 100 سخت افزاری ایجاد می شد! هر چند انصافاً چیزی از این حیث هم در فروم کم نذاشیم و همینطور داریم مشاوره میدیم...!
    حسام عزیز! ببخشید! آقا حسام عزیز
    من قبل ایجاد تایپیک بهش فکر کردم! ولی دیدم چون بحث مهمی هست(البته از نظر خودم) و یه بحث سنگسن خواهد شد پس بهتره همه مطالب یکجا باشه! آخه تو پرسش نرم افزار خیلی پراکنده میشه و جدای این که چیزی یاد بده بد تر موجب سردر گمی کسی میشه که بعد ها میخواد بیاد و از مطالب استفاده کنه!
    خب وقتی مسائل نرم افزاری خوب بیان نشدن! نمیشه انتظار داشت که مخاطب خوبی هم داشته باشه

چشم، ادامه پیدا نمی کنه. انشالا آخریش میشه آموزش روش کرک کردن فتوشاپ.
    شما بیا تدریس کن استاد!
    راستش جدای زمانبری، نیاز به تمرکز و توجه و دانش فنی بالایی داره، حالا بازم تا چی صلاح باشه...
    هرچند اگه بشه از پایه شروع کرد و توضیح داد تا پله پله جلو بره کار خیلی عالیه و هیچ کس منکر این مطلب نیست ! اما باید هدف اصلی تاپیک قبل از هرچیز کاملاً روشن بشه !
    هدف تایپیک آموزش فتوشاپ و در اختیار گزاشتن تجربیات دوستان هست! اگه دقت کنید نوشتم میهمان گرامی اگه بلدی لطفا عضو شو و یاد بده! حتی یک نکته!
    توی0تا100 هم من تاکیدم روی صفر هست! و الا کی گفته فتوشاپ تا100 تموم میشه؟! شاید تا 1000 هم بره (:دی
    درسته یکم عنوان ایهام داره(ولی منظور رو میرسونه!)
    در مورد پرسش و پاسخم که آزاده! حالا 2 صورت هست
    1- شما آموزش رو گزاشتید و ما شاگردها موقع تمرین دچار ایراد میشیم(خودمون نه ها! کارمون!) و میایم سوالاتمون رو میپرسیم
    2- ما مبحثی رو سوال داریم و اساتید میان و اون مبحث رو توضیح میدن!
    هدف کلی هم بالا رفتن سطح علمی دوستان در مورد فتوشاپ هست به طوری که هر کس حداقل آنقدر دانش داشته باشه که بتونه گلیم خودش رو از آب بکشه بیرون!
    الان درستش میکنم!
    شرمنده اگه حول حول جواب دادم آخه نتم هی میپره
    ممنون
    راستی نظرتون رو روال تایپیک چیه؟(همین پرسشوپاسخ ویا آموزشی رو میگم)

امتیازها
    7,796
    سطح
    59
    1,293
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط iranmanoto نمایش پست ها
    حسام عزیز! ببخشید! آقا حسام عزیز
    من قبل ایجاد تایپیک بهش فکر کردم! ولی دیدم چون بحث مهمی هست(البته از نظر خودم) و یه بحث سنگسن خواهد شد پس بهتره همه مطالب یکجا باشه! آخه تو پرسش نرم افزار خیلی پراکنده میشه و جدای این که چیزی یاد بده بد تر موجب سردر گمی کسی میشه که بعد ها میخواد بیاد و از مطالب استفاده کنه!
    خب وقتی مسائل نرم افزاری خوب بیان نشدن! نمیشه انتظار داشت که مخاطب خوبی هم داشته باشه
    شما بیا تدریس کن استاد!
    هدف تایپیک آموزش فتوشاپ و در اختیار گزاشتن تجربیات دوستان هست! اگه دقت کنید نوشتم میهمان گرامی اگه بلدی لطفا عضو شو و یاد بده! حتی یک نکته!
    توی0تا100 هم من تاکیدم روی صفر هست! و الا کی گفته فتوشاپ تا100 تموم میشه؟! شاید تا 1000 هم بره (:دی
    درسته یکم عنوان ایهام داره(ولی منظور رو میرسونه!)
    در مورد پرسش و پاسخم که آزاده! حالا 2 صورت هست
    1- شما آموزش رو گزاشتید و ما شاگردها موقع تمرین دچار ایراد میشیم(خودمون نه ها! کارمون!) و میایم سوالاتمون رو میپرسیم
    2- ما مبحثی رو سوال داریم و اساتید میان و اون مبحث رو توضیح میدن!
    هدف کلی هم بالا رفتن سطح علمی دوستان در مورد فتوشاپ هست به طوری که هر کس حداقل آنقدر دانش داشته باشه که بتونه گلیم خودش رو از آب بکشه بیرون!
    الان درستش میکنم!
    شرمنده اگه حول حول جواب دادم آخه نتم هی میپره
    ممنون
    راستی نظرتون رو روال تایپیک چیه؟(همین پرسشوپاسخ ویا آموزشی رو میگم)
    مهیار جان اگر به صورت پرسش و پاسخ + آموزشی باشه خیلی بهتر میشه.
    بازم هرچی صلاحه....

صفحه 514 از 566 نخست ... 14414464504512513514515516524564 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,131 به 5,140 از 5656

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع