ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام لپ تاپ خانواده ASUS N61 را می پسندید ؟

رأی دهندگان
1. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • N61DA

0 0%
  • N61Ja

0 0%
  • N61Jq

0 0%
  • N61Jv

1 100.00%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: کلوب asus n61

امتیازها
    15,405
    سطح
    80
    370
    کاربر انجمن

کلوپ asus n61

سلام به همه
    اینجا کلوپ دارندگان ASUS n61 هست . در این سری فعلا چهار نوع مدل وجود داره .
    N61DA
    N61Ja
    N61Jq
    N61Jv
    من فکر میکنم در ایران فراوانترین مدل در این سری ، N61Jq باشه و پس از اون N61Jv باشه . خودم مدل N61Jv دارم و سعی میکنم در آینده یه نقدی درباره این لپتاپ بنویسم .
    ویرایش توسط ata.royalfalcon : 2011/10/24 در ساعت 21:56
    امتیازها
    3,261
    سطح
    35
    670
    کاربر انجمن
    یکم سوال نظر سنجی مشکل دارد !!!!!
    فقط همین . . .
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط NinIX نمایش پست ها
    یکم سوال نظر سنجی مشکل دارد !!!!!
    سوال نظرسنجی اصلاح شد.
    ممنون از تذکر
    امتیازها
    15,405
    سطح
    80
    370
    کاربر انجمن
    خب دوستان قرار شده یه خلاصه ای از خصوصیت و ویژگی این لپتاپ رو توضیح بدم . البته اینو هم بگم که این اولین و احتمالا آخرین لپتاپی هست که دارم .

کانفیگ لپتاپی که من دارم با کانفیگ استاندارد کمی فرق میکنه . بعبارت بهتر cpu لپتاپ من core i5 560m هست در صورتی که استاندارد آن i5 430M/520M/540M یا i3 330M/350M هست و دیگر اینکه در این سری از لپتاپها ویندوز اورجینال هم نصبه اما برای لپتاپم ویندوزی نداشت که به نظر من مزیت کاهش قیمت رو داره .

نکته مهم دیگه وجود یه gpu در داخل cpu هست و به اصطلاح فاقد گرافیک آنبرد روی مادربرد هست و همچنین گرافیک دوم آن NVIDIA G force 325m cuda که مجهز به تکنولوژی آپتیموس هست که باعث صرفه جویی زیادی در باطری و کاهش گرمای تولیدی میشود .

من با این لپتاپ هیچ بازی نمیکنم (چون کنسول بازی ps3 دارم) و به عبارت دیگر کاربرد من فقط فیلم ، اینترنت و کارهای اداری مثل افیس و غیره هست . این لپتاپ خیلی خنک و کم صدا کار میکنه و اکثر اوقات گرمایی از vent احساس نمیکنم و در نتیجه نیازی به کولپد هم نیست . بعضی دوستان سعی میکنن که لپتاپی بخرن با قویترین cpu در صورتی که حتی از نصف امکاناتش استفاده نمیکنن ، cpu یا گرافیک های سطح بالا علاوه بر مصرف زیاد ، گرمای زیادی هم تولید میکنن .

صفحه نمایشگر آن 16:9 HD هست . این لپتاپ 4 گیگ رم داره و قابل ارتقا به 8 گیگ رم هم هست و همچنین یه card reader هم داره که میتونین انواع حافظه رو مثل SD/ MS/ MS Pro/ MS Duo/ xD/ MMC/SM وارد دستگاه کنید .

مجهز به وایرلس 802.11n هست و همچنین بلوتوث آن هم V2.1+EDR میباشد و درایو آن هم Super-Multi DVD هست برای کاهش استهلاک از دیویدی رایتر اکسترنال استفاده میکنم .

اسپیکر آن هم دارای ویژگی Altec Lansing Speakers و SRS Premium Sound هست ولی اوایل که خریدم بودم نویز عجیبی (وووویییییزززز) شنیده میشد که خود کمپانی بایوس جدید برای حل این مشکل آپلود کرده بود با وجودیکه بایوس رو آپدیت کردم بعلت سرخوردگی زیاد تست نکردم ببینم آیا مسئله حل شده یا خیر و از کارت صدای اکسترنال استفاده میکنم .

این لپتاپ مجهز به یک پورت usb3 و دو پورت usb2 و همچنین HDMI و اسلات express card و VGA و یه پورت lan و یه esata داره . ممکنه بعضی اوقات با کمبود usb روبرو بشید که با خرید یه usbhub مسئله مرتفع میگردد. همچنین این لپتاپ مجهز به express gate به منظور دسترسی سریع به اینترنت و یا گوش دادن آهنگ و فیلم هست . در واقع express gate یه توزیع خیلی سبک از لینوکس هست و با توجه به این مسئله قادر به نوشتن یا write بر روی هارد NTFS نیست و فقط قابلیت read رو داره و به نظر من فقط به درد دانلودهای شبانه میخوره که لپتاپ در حداقل خودش کار میکنه .

همچنین کیبورد آن دارای کی پد اعداد میباشد و مجهز به تیونر TV برای تماشای تلویزیون دیجیتالی هست . این لپتاپ رو با گارانتی ویستا پخش یک میلیون و دویست هزارتومن برج 10 سال 89 خریدم . این لپتاپ گرچه دیگه قدیمی شده ولی اون موقع واقعاً سیستم خوبی بود .

http://www.asus.com/Notebooks/Multim...tainment/N61Jv

ویرایش توسط ata.royalfalcon : 2011/10/30 در ساعت 13:43
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع