ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    امتیازها
    30
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

صحنه آهسته فيلم در حالت پخش آنلاين ....

سلام به همه دوستان
    راستش من يه سيستم خريدم وقتي به اينترنت ميرم با اينكه سرعتم بالاس و فيلم كامل لود ميشه بعد ميزنم پخش بشه صحنه آهسته نشون داده ميشه ..... صدا كامل پخش ميشه ولي ويديو آهسته پخش ميشه درحالي كه وقتي از روي سي دي يا هارد ويديو باز ميكنم خوب نمايش داده ميشه....
    فلش پليرم بروز هست ....
    سرعت اينترنتمم بالاست ....
    گرافيكم 256 هست ........
    رم 1 ...
    بعضيا گفتن چون گرافيك پايينه نشون نميده ولي من كه اچ دي نميبينم ... فيلم هاي عادي رو هم آهسته نشون ميده
    خوشحال ميشم راهنماييم كنين ديگه دارم ديوونه ميشم
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط degerman1 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    راستش من يه سيستم خريدم وقتي به اينترنت ميرم با اينكه سرعتم بالاس و فيلم كامل لود ميشه بعد ميزنم پخش بشه صحنه آهسته نشون داده ميشه ..... صدا كامل پخش ميشه ولي ويديو آهسته پخش ميشه درحالي كه وقتي از روي سي دي يا هارد ويديو باز ميكنم خوب نمايش داده ميشه....
    فلش پليرم بروز هست ....
    سرعت اينترنتمم بالاست ....
    گرافيكم 256 هست ........
    رم 1 ...
    بعضيا گفتن چون گرافيك پايينه نشون نميده ولي من كه اچ دي نميبينم ... فيلم هاي عادي رو هم آهسته نشون ميده
    خوشحال ميشم راهنماييم كنين ديگه دارم ديوونه ميشم
    سلام محمد جان ! به فروم سخت افزار خوش آمدید ! @};-
    مشخصات سخت افزاری سیستم + پهنای باند اینترنت + ورژن فلش پلیر + مرورگری که باهش کار می کنید رو اعلام کنید !
    البته ظاهراً سخت افزار سیستمتون ضعیفه !

امتیازها
    30
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام دادا .... رم 1 .... گرافيك 256 ... هارد 500 ... سي پي يو 2 گيگاهرتز ... سرعت اينترنت 384 كه حداقل 80 سرعت دانلود ميده....اين مشكل حتي در ويديوهاي يو*تيوپ كه اچ دي نيستن هم هس .... ميزارم كامل لود ميشه ولي آهسته نشون ميده....تو سيستم مغازه اصلا چنين مشكلي ندارم ... فقط فرق سيستم مغازه با خونه اينه كه گرافيك اينجا 512 هست ماله خونه 256 ... فلش پلير هم 12 هست .... چاره چيه ؟
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/03/19 در ساعت 17:00
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط degerman1 نمایش پست ها
    سلام دادا .... رم 1 .... گرافيك 256 ... هارد 500 ... سي پي يو 2 گيگاهرتز ... سرعت اينترنت 384 كه حداقل 80 سرعت دانلود ميده....اين مشكل حتي در ويديوهاي يوتيوپ كه اچ دي نيستن هم هس .... ميزارم كامل لود ميشه ولي آهسته نشون ميده....تو سيستم مغازه اصلا چنين مشكلي ندارم ... فقط فرق سيستم مغازه با خونه اينه كه گرافيك اينجا 512 هست ماله خونه 256 ... فلش پلير هم 12 هست .... چاره چيه ؟
    برادر توی مغازتون همین سرویس و پهنای باند اینترنت رو دارید ؟! از همین ISP که توی خونه سرویس دارید توی مغازه هم دارید ؟!
    راستش من 384 رو خیلی کم شنیدم ! معمولاً 128-256-512 و 1 مگ و بالای 1مگ داریم !
    نوشتن کامل سایت های فیل*تر هم درست نیست !
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/03/19 در ساعت 17:07

امتیازها
    30
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    آره دقيقا از همون شركت اينترنت داريم....ماله مغازه 128 هست ولي ماله خونه 384 .... ويديوها تو فارس نيوز هم آهسته هست...يعني هر چي تو اينترنت ويديو هست به صورت آنلاين آهسته نشون ميده وقتي دانلود ميكني و سيو ميكني تو كامپيوتر خوب نشون ميده.....
    امتیازها
    6,411
    سطح
    52
    706
    کاربر انجمن
    سلام
    بعید هستش که مشکل سخت افزاری باشه ، اینکه از کدوم اینترنت بروزر (مرورگر وب) استفاده میکنی رو هم نگفتی! احتمالا اشکال از کدک های پخش ویدئو باشه...

[اگر خداوند بخواهد تغییری ایجاد کند، کسی نمی‌تواند جلوی آن را بگیرد]

امتیازها
    30
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    از كروم و فايرفاكس استفاده ميكنم .... اگه كسي اطلاع داره خواهشا بگه ديگه دارم ديوونه ميشم........
    امتیازها
    30
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    اين رو هم امروز ديدم .... وقتي تو فارس نيوز ويديو ميبينم تو taskmanager قسمت cpu usage نزديك 50-60 ميشه ولي وقتي ميرم فيلم اچ دي ببينم cpu usage كلا 100 ميشه و ديگه پايين نمياد ........ !!
    چيكار بايد بكنم ؟
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع