ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن

مسابقه: بزرگترین آرزوهای دیجیتالی شما برای سال 1393 چیست؟ بنویسید و هدیه بگیرید (منتظر همه هستیم)

سلامی چو بوی خوش آشنایی به همه دوستان و همراهان وب سایت سخت افزار. پیشاپیش عید سعید نورزور را به شما عزیزان مهربان تبریک عرض می کنیم و آرزو می کنیم سال پیش روی سالی پر از شادی، سلامتی، سعادت و ثروت برای تک تک عزیزان باشد. همانطور که وعده داده بودیم برای پایان سال با یک مسابقه متفاوت در خدمت شما عزیزان هستم. البته این مسابقه کلا با همه مسابقاتی که تاکنون برگزار کردیم فرق می کند و اصلا حال و هوای سخت افزاری، دیجیتالی و دیگر موارد را ندارد اما جوایز آن کاملا دیجیتالی است! خوب اگر آماده هستید برویم سراغ مسابقه عیدانه

موضوع مسابقه

مسابقه عیدانه ما موضوع خاصی ندارد ما از همه دوستان عزیز می خواهیم آرزوهای دیجیتالی خودشان را برای ما بنویسند (به همین سادگی). بنویسید که دوست دارید در سال 1393 چه چیزی بخرید، چه کاری خاصی در زمینه فناوری موارد مرتبط با آن بکنید و مواردی که جزیی از ارزوهایی کامپیوتری شماست.

زمان مسابقه

مسابقه از امروز تا پایان فروردین 1393 ادامه خواهد داشت.

ثبت نام کنید و آرزویتان را بنویسید

دوستان عزیزی که در وب سایت کامنت می گذارند باید در وب سایت ثبت نام کنند چون در این حالت است که ما می توانیم نام آن ها را در لیست قرعه کشی قرار دهیم در غیر این صورت شرمنده همه دوستان می شویم. یک مورد را هم باید دید در اینجا به همه عزیزان اعلام کنید که واقعا در این مسابقه همه چیز براساس شانس است برای همین سعی کنید با یک پروفایل وارد شده و یک بار رای بدهید زیرا نوشتن چند آرزو توسط یک نفر در کامنت های مختلف باعث حذف او می شود.

روش قرعه کشی

ما در پایان مسابقه بعد از بررسی کامنت ها و حذف کامنت های تکراری، به هر کامنت از قدیم به جدید یک شماره اختصاص می دهیم و از بین آن، دوستان اعدادی را انتخاب می کنند و بر این اساس برندگان نهایی مشخص می شود.

جوایز مسابقه

در این مسابقه ما سه جایزه مختلف برای شما عزیزان گرامی در نظر گرفتیم که امیدواریم مورد توجه شما دوستان عزیز قرار بگیرد. این جوایز توسط شرکت آونگ نماینده محصولات ADATA و Huntkey در ایران در اختیار ما قرار گرفته است، که در اینجا جا دارد از این شرکت برای همراهی تشکر کنیم.

هارددیسک 500 گیگابایتی HV620

پاوربانک 4400 میلی آمپری Huntkey

حافظه فلش 32 گیگابایتی UD310

منتظر همه دوستان عزیز و گرامی هستیم.
    ما را از آرزوهای زیبای خود بی نصیب نگذارید خدا را چه دید شاید برآورده شد.
    شادکام باشید
    وب سایت سخت افزار

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    اعلام اسامی برندگان مسابقه بزرگترین آرزوهای دیجیتالی شما برای سال 1393

سلام به همه همراهان وب سایت سخت افزار. امیدواریم که در سال جدید حداقل یکی از آرزوهای دیجیتالی شما برآورده شده باشد. در ابتدا باید از بابت تاخیر بوجود آمده از شما عزیزان عذرخواهی کنیم، در این مدت به علت تراکم بالای کاری امکان بررسی کامنت ها نبود و برای همین کمی اعلام اسامی برندگان به تعویق افتاد. با این وجود در یک حرکت تیمی، بررسی کامنت ها انجام شد و ما توانستیم از بین تمام کاربرانی که با نام کاربری ثبت نام شده در این مسابقه شرکت کنند، سه برنده خوش را انتخاب کنیم.

نحوء انتخاب

برای داشتن یک انتخاب منطقی در ابتدا کاربران ثبت نام شده را جداسازی کردیم که خوشبختانه در این حالت اکثر کاربران ثبت نام شده بودند. بعد از این مرحله این موضوع را بررسی کردیم که یک کاربر اقدام به درج چند کامنت نکرده باشد که در این حالت هم دوستان کمال همکاری را با ما داشتند (جای بسی تشکر است). در مرحله آخر هم برای هر کامنت که مختص به یک کاربر بود یک شماره در نظر گرفتیم و از بین این شماره ها به صورت اتفاقی سه شماره را انتخاب کردیم تا خدای نکرده حق کسی ضایع نشود. اسامی که در ادامه می بینید سه برندگان خوش شانس این مسابقه هستند. قبل از اعلام نام برندگان جا دارد دوباره از شرکت آونگ بابت حمایت از این حرکت کمال تشکر را داشته باشیم.

اسامی برندگان مسابقه

برنده هارددیسک 500 گیگابایتی HV620

نام کاربری: الیسا (تاریخ عضویت حدود 1 ماه قبل)

با سلام و تبریک سال نو و شادکامی تک تک مردم ایران زمین
    آرزوی من اینکه بتونم یه گوشی همسر پسند و یه گوشی پدر پسند بتونم برای بابام و همسرم بخرم
    برای خودمم یه هارد اکستر نال بگیرم تا این لب تاپ بیچارو خالی کنم و بتونه از دست من یه نفس راحت بکشه

------------------------------------------------------------------

برنده پاوربانک 4400 میلی آمپری Huntkey

نام کاربری: علی (دشتستان) (تاریخ عضویت حدود 2 ماه قبل)

سلام
    دوست دارم یه تلویزیون 42 اینچ led بخرم(کو پولش!!!) یا یه تبلت 10 اینچی مثل ایپد ایر
    البته ارزو بر جوانان عیب نیست
    ولی از اونچه دارم خدارو شکر می کنم (یه خدای خوب،سلامتی، خانواده ی خوب،و...)
    پیشاپیش عید بر همه مبارک باشه و ارزوی خوش بختی برای همه ی جوان ها

------------------------------------------------------------------

برنده حافظه فلش 32 گیگابایتی UD310

نام کاربری: ashkin (تاریخ عضویت حدود 2 سال قبل)

سلام و خسته نباشید به تیم سخت افزار
    بهار 93 و همچنین نوروز باستانی و به همگی تبریک و تهنیت میگم و امیدوارم هر جا که هستید لبتون بخنده و تنتون سالم و سلامت باشه که شاعر می فرمایدتنت به ناز طبیبان نیازمند مباد...وجود نازکت آزرده ی گزند مباد)
    اینم اضافه کنم من تو تمام مسابقات شرکت کردم و برنده نشده ام***((((راستش امسال دوست دارم یه تبلت نکسوس داشته باشم خیلی ازش خوشم اومده)))***

در پایان به برندگان تبریک عرض می کنیم و آرزو می کنیم بهترین استفاده ها را از این محصولات داشته باشند. دیگر دوستان هم ناراحت نباشند چون مسابقه دیگری در راه است.منتظر مسابقه دیگری باشید. ما شما را تنها نمی گذاریم.

وب سایت سخت افزار
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/04/28 در ساعت 21:44

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع