ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن

قیمت حدودی اسمارت فون های مجهز به اوبونتو مشخص شد

موسس کمپانی Canonical، آقای Mark shuttleworth طی مصاحبه ای اعلام کرد که اولین اسمارت فون مجهز به سیستم عامل Ubuntu دارای قیمتی حدود 200 تا 400 دلار خواهد بود. ایشان همچنین اعلام کردند که برنامه Canonical در زمینه دستگاه های مبتنی بر Ubuntu تولید دستگاه های رده متوسط و رده بالا با قیمت های مناسب است. در واقع Canonical در حال تولید دستگاه هایی است که علاوه بر انجام وظایف یک اسمارت فون، زمانی که به صفحه نمایش بزرگ وصل شوند مانند یک کامپیوتر شخصی عمل کنند.
    Canonical بعد از اینکه پروژه جاه طلبانه Ubuntu Edge نتوانست در وب سایت Kickstarter سرمایه لازم برای عملیاتی شدن را دریافت کند، برای تولید اسمارت فون های مبتنی بر سیستم عامل قدرتمند Ubuntu به همکاری با دو کمپانی Meizu و BQ روی آورد و دو اسمارت فون Meizu MX3 و BQ Aquaris در نمایشگاه MWC امسال به نمایش گذاشته شدند. به نظر شما کدام یک از تازه واردان میدان نبرد سیستم عامل های همراه (Ubuntu , Tizen , Sailfish و Firefox) به موفقیت بیشتری در بازار دست خواهد یافت؟

لینک مطلب در وب سایت سخت افزار

امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    به نظر من Tizen و Ubuntu به موفقیت بیشتری دست پیدا خواهند کرد . Firefox هرگز نخواهد تونست رقیبی برای سیستم عامل های اصلی بشه (اصلا هدفش این نیست) اما بازار کوچکی را برای خود دست و پا خواهد کرد و فکر نمیکنم که منقرض بشه .

به شخصه به شرکت Jolla و سیستم عامل Sailfish علاقه زیادی دارم اما احساس میکنم قرار نیست به اندازه ی بقیه ی سیستم عامل های تازه وارد خوب عمل کنه.آرزوی پیشرفت این شرکت و سیستم عاملش رو دارم .
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع