ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 7 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 62
    امتیازها
    1,013
    سطح
    17
    177
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Lycas نمایش پست ها
    Darksouls
    Batllefield 3 / 4 Multiplayer
    The Witcher 2
    Call of Duty - Black Ops (درجه Hard واقعا غیرقابل تحمل بود)

امتیازها
    3,399
    سطح
    36
    57
    کاربر جدید
    Deus Ex - Human Revolution :|
    امتیازها
    8,427
    سطح
    61
    528
    کاربر انجمن
    فقط و فقط dark souls
    1و2
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    والا من اصن بازی سوم شخص دوست ندارم ملی سخت ترین فکر کنم resident evil4 شایدم چون سوم شخص بود اینجوری شدم.البته با ps2 بازی کردم اونو خیلی وقت پیش
    امتیازها
    2,225
    سطح
    28
    557
    کاربر انجمن
    فک نکنم شما از بازی های قدیمی چیزی رو پلی کرده باشین که جز سخترن بازی هاتون باشه (%)

یه خاطره -
    من بازی های ریسینگ رو خیلی دوس دارم - همه مدلی هم پلی داشتم
    یه روزی تو یکی از گیم نت ها به فردی (حدودا 25ساله) برخوردم که بازی Midnight Club II
    پلی میداد -

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Midnight_Club_II_Original_Soundtrack_Album_Cover.png
مشاهده: 27
حجم: 168.2 کیلو بایت

از صحنه های بازی خوشم اومد - ) آزادی و سرعت و کمی پلیس و شهر بزرگ حرف اول رو تو بازی میزد
    بعد از حرف زدن با این دوستمون میگفت - من 1 ماهه تو یکی از مراحل این بازی گیر کردم

حرفش رو باور نکردم - وبه سابقه خودم تو بازی های ریسینگ به گفتگو ادامه دادم -
    خلاصه بازی رو تهیه کردم و نشستم بازی کردم - بازی دلچسبی بود اما سخت - دوس داشتم تا آخر این بازی رو برم حالا هر جور شده
    بعد از طی مراحلی رسیدم به اون مرحله ای که این دوستمون تعریف میکرد بر خوردم - Paris

نام: url.jpg
مشاهده: 35
حجم: 26.6 کیلو بایت

مرحله پایانی این شهر واقعا دیوانه کننده بود - شخصا بدون هیچ حرفی 5 ماه سر مرحله آخر این شهر گیر بودم !!!!

- چندباری بازی رو پاک کردم - اما دوباره حسش میومد و سیو بازی رو ادامه میدام
    تا اینکه بعدا از آخرین نصب بازی - بعد 2 هفته فوکوس روی مرحله پایانی شهر پاریس - تونستم این مرحله سخت رو تموم کنم - واقعا اون لحظه خندم گرفته بود - چرا باید اینجور باشه-
    بعد طی اون مرحله وقت کش و دیوانه کننده به مرحله های بعدی رسیدم - ولی هیچ کدومش مثل اون سخت نبود -

بازی رو تموم کردم و جز ء تجربه های سخت بازی میدونستم- الان هم گه گداری این بازی رو آنلاین بازی میکنم

پیشنهاد میکنم این بازی رو تست بزنید ;)
    امتیازها
    1,265
    سطح
    19
    66
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط king-baxx نمایش پست ها
    فک نکنم شما از بازی های قدیمی چیزی رو پلی کرده باشین که جز سخترن بازی هاتون باشه (%)

یه خاطره -
    من بازی های ریسینگ رو خیلی دوس دارم - همه مدلی هم پلی داشتم
    یه روزی تو یکی از گیم نت ها به فردی (حدودا 25ساله) برخوردم که بازی Midnight Club II
    پلی میداد -
    فایل پیوست 27407

از صحنه های بازی خوشم اومد - ) آزادی و سرعت و کمی پلیس و شهر بزرگ حرف اول رو تو بازی میزد
    بعد از حرف زدن با این دوستمون میگفت - من 1 ماهه تو یکی از مراحل این بازی گیر کردم

حرفش رو باور نکردم - وبه سابقه خودم تو بازی های ریسینگ به گفتگو ادامه دادم -
    خلاصه بازی رو تهیه کردم و نشستم بازی کردم - بازی دلچسبی بود اما سخت - دوس داشتم تا آخر این بازی رو برم حالا هر جور شده
    بعد از طی مراحلی رسیدم به اون مرحله ای که این دوستمون تعریف میکرد بر خوردم - Paris

نام: url.jpg
مشاهده: 35
حجم: 26.6 کیلو بایت

مرحله پایانی این شهر واقعا دیوانه کننده بود - شخصا بدون هیچ حرفی 5 ماه سر مرحله آخر این شهر گیر بودم !!!!

- چندباری بازی رو پاک کردم - اما دوباره حسش میومد و سیو بازی رو ادامه میدام
    تا اینکه بعدا از آخرین نصب بازی - بعد 2 هفته فوکوس روی مرحله پایانی شهر پاریس - تونستم این مرحله سخت رو تموم کنم - واقعا اون لحظه خندم گرفته بود - چرا باید اینجور باشه-
    بعد طی اون مرحله وقت کش و دیوانه کننده به مرحله های بعدی رسیدم - ولی هیچ کدومش مثل اون سخت نبود -

بازی رو تموم کردم و جز ء تجربه های سخت بازی میدونستم- الان هم گه گداری این بازی رو آنلاین بازی میکنم

پیشنهاد میکنم این بازی رو تست بزنید ;)
    درست مثل خودمی من خودم البته قبلا استاد یعنی دکترای این بازی رو داشتم ولی من خودم داخل اون مرحله ای که شما میگین فکر کنم اونی که هر ماشین از یک طرفی میره باید باشه کلی مصیبت کشیدم سر این مرحله اصلا کل بازی به کنار این مرحله هم به کنار راستش خیلی دوست داشتم دوباره تجربش میکردم ولی دیگه cd رو ندارم
    امتیازها
    16,285
    سطح
    81
    825
    کاربر انجمن
    سخت ترین بازی که دیدم Metal Gear Solid پلی 1 بود
    توی مرحله ای از بازی کاراکتر اصلی بازی را میبستن به صندلی برقی وشکنجه میدادن اگرطاقت میاوردی ونمیمردی میبردنت توی یه سلول که یه نگهبان داشت اونجا باید سس گوجه میریختی رو زمین و میخوابیدی روی سسها تا نگهبان فکرکنه خودکشی کردی به محض اینکه میومد داخل پامیشدی و دخلشو درمیاوردی و فرار میکردی،باور کنید تو همین قست بازی یه هفته مونده بودیم که باید چکار کرد!
    کسانی که بازی کردن میدونن چی میگم مرحله آخر بازی کاربه جائی میکشه که فکر میکنی اصلا بازی سرکاریه.
    فرقی نمیکند گودال کوچک آبی باشی

یا دریای بیکران؛ زلال که باشی آسمان در تو پیداست ...
    امتیازها
    2,225
    سطح
    28
    557
    کاربر انجمن
    خب - بازی بعدی که منو به خودش سوق داد و جز خاطرات بازی سخت شد- dino cr***s 2

نام: dino_cr***s_2_para_psn.jpg
مشاهده: 25
حجم: 132.9 کیلو بایت

البته این بازی در اول سخت بودن و آسان بودن رو انتخاب میکنین -

من به خاطر وجود شخصیتهایی که تو بازی بود شیفته این بازی شدم -

نام: bf0aff419fd7014e34939810f97b519a.png
مشاهده: 30
حجم: 1.53 مگابایت

گیم پلی این بازی خیلی شبیه بازی اویل 3 است

من توی سونی 1 بازی رو در اول به صوردت نرمال رفتم - بازی هم اکشن هیجانی کمی معمایی بود

با چندتا از دوستم توی کلوپ جمع میشدیم و این بازی رو انجام میدادیم -

این بازی خیلی بهم فاز میداد - تا اینگه گذشت رسیدیم به یک مرحله که یک هفته منو درگیر خودش کرده بود - این مرحله زیر آب بود

نام: images.jpg
مشاهده: 30
حجم: 7.0 کیلو بایت

سکوییی که در عکس بالا هست باید توسط تفنگ موشک اندازی که از شاپ خریداری میکردین تخریب میشد -
    ما تفنگ رو داشتیم اما - هیشکی به ذهنش نمیرسید که کجا باید به کار برد !!!!!

آقا چند روز گذشت - یهو یکی از رفیقامون که هم تپل بود و کمی خنگ دسته رو گرفت - من خسته بودم از اینکه راهی برای جلو رفتن پیدا نکرده بودیم
    این دوست گامبومون همینجوری میچرخید و چرت و پرت تعریف میکرد - یهو یه تیر در کرد خورد به اون سکوو - و پایین اومد - باورم نمیشد خنگ ترین آدم جمع باعث حل مشکل بازی بشه !!!!
    بهش نگاه کردمو - گفتم نه انگار یه چیزایی تو اون کلت هنوز زندس !! دسته رو ازش گرفتم - وبعد کم کم مراحلو طی کردیم - و این شد خاطره !

-
    شاید بگید این کجاش مشکل بود ؟

اگه این بازی رو از اول به صورت سخت برید - واقعا بازی کردن مشکله -

ما بین بچه ها کل انداختیم کی میتونه این بازی رو با درجه سخت و از همه زودتر تموم کنه - خلاصه واقعا سخت میشد بازی

من تو این بازی (درجه معمولی) رکورد 6 ساعت رو دارم (البته نسخه تبدیل شده برای کامپیوتر) که تا پایانه بازی رفتم - ولی نتونستم با درجه سختی رکوردی ثبت کنم -
    این بازی رو 8 بار به اتمام رسوندم -
    ~o)
    امتیازها
    961
    سطح
    16
    4
    کاربر جدید
    به نظر من بعد از بازی خنثی کردن مین ( پیش نصب ویندوز ایکس پی!!) ،بازی nfs Shift 2 با حد اکثر سختی(بدون کمک کامپیوتر) غیر ممکنه به 100% برسه
    مخصوصا آخرین مرحله دریفت که من فقط تو اون گیر کردم
    در حدی که کل مسیر رو با دریفت،به بهترین حالت ممکن رفتم،ولی امتیازم نرسید....

Sent from my Xperia Arc S using Tapatalk
    امتیازها
    5,553
    سطح
    48
    19
    کاربر انجمن
    10 سالم بود مرحله ی 3 ,IGI1 یک ماه طول کشید تا بردم
    یادش بخیر
صفحه 2 از 7 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 62

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع