ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    امتیازها
    46,302
    سطح
    100
    1,967
    کاربر انجمن

Lightbulb مشاوره برای خرید مانیتور IPS

این چند روزه از بس سایت ها رو زیر و رو کردم قاطی کردم
    دنبال یه مانیتور ips هستم
    بین 700 تا 800 تومان
    این مدل ها رو بیرون آوردم خودم بازم اگه پیشنهادی هست بگید میخوام بین این ها که مد نظرمه بهترینش رو بردارم و بعدا پشیمون نشم
    دیروز هم یه سر رفتم نمایندگی مادیران در بندرعباس ما رو نفهم فرض کرده مدل قدیمی رو میخواست بندازه به قیمت بالا
    دیگه برای مشاوره وارد مغازه ها و فروشگاه ها نمیشم اشتباه بزرگیه ...گفتم نمایندگی مادیرانه دیدم نه !

22 یا 23 اینچ هستن اینا

از ال جی تنها اینو پسندیدم
    IPS 23EA63V

ایسوز این مدل ها چطورن؟
    VX229H

Asus LED-VX239H البته این یکی از 800 بالاتره فکر کنم

پس بین این دو مدل ال جی و ایسوز کدوم بهتره دوستان؟ اگه بین این رنج قیمت پیشنهاد بهتر دارید منتظر هستم

امتیازها
    1,013
    سطح
    17
    177
    کاربر انجمن
    اصولا asus در ساخت مانیتورهای با پنل ips از بقیه شرکت ها قویتره (البته این نظر شخصی خودمه) و من مانیتور VX229H رو به شما توصیه میکنم. فقط یک نکته رو باید بگم که مانیتورهای ips زمان پاسخگویی نسبتا بالایی دارند(عموما 5ms) که بعضی از گیمرها نسبت به این موضوع دید منفی دارند و مانیتورهای با پنل TN با زمان پاسخگویی 1ms هم هست اما خوب به هیچ وجه کیفیت ips رو ندارند.
    دلتنگی های آدمی را باز ترانه ای می خواند رویاهایش را، آسمان پرستاره نادیده می گیرد و هر دانه برفی به اشکی نریخته می ماند.

امتیازها
    46,302
    سطح
    100
    1,967
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط codemaster نمایش پست ها
    اصولا asus در ساخت مانیتورهای با پنل ips از بقیه شرکت ها قویتره (البته این نظر شخصی خودمه) و من مانیتور VX229H رو به شما توصیه میکنم. فقط یک نکته رو باید بگم که مانیتورهای ips زمان پاسخگویی نسبتا بالایی دارند(عموما 5ms) که بعضی از گیمرها نسبت به این موضوع دید منفی دارند و مانیتورهای با پنل TN با زمان پاسخگویی 1ms هم هست اما خوب به هیچ وجه کیفیت ips رو ندارند.
    من گیمر نیستم فوقش pes بازی کنم ولی خوره فیلم هستم من برای فیلم چطور هست IPS ؟

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    فاضل جان بهتر بود سؤالت رو اینجا مطرح می کردی برادر :

مشاوره و راهنمابی برای خرید لوازم "جانبی" کامپیوتر

تاپیک ادغام شد !

مدل هایی که انتخاب کردی همه خوبن ! توی رنج شما VX229H نسبت قیمت به کیفیت خیلی خوبی داره !

امتیازها
    46,302
    سطح
    100
    1,967
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    فاضل جان بهتر بود سؤالت رو اینجا مطرح می کردی برادر :

مشاوره و راهنمابی برای خرید لوازم "جانبی" کامپیوتر

تاپیک ادغام شد !

مدل هایی که انتخاب کردی همه خوبن ! توی رنج شما VX229H نسبت قیمت به کیفیت خیلی خوبی داره !
    شرمنده فکر کردم مربوط به صوت و تصویر میشه ...

پس شما ایسوز رو پیشنهاد میدید ... تشکر از شما ... چون تایک در جای اشتباه ایجاد شده پس پاکش کنید تا نظم فروم به هم نریزه

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    ادغامش می کنم توی تاپیک لوازم جانبی گرچه اینجا هم خیلی غلط نیست ولی اونجا بهتره !

امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    دوست من پنل های lg موجود همه 6 بیت هستن برای هر subpixle. اون ips های مد نظر شما احتمالا نمونه 8 و 10 بیت هستن که کابرد ادیت دارن و به دلیل زمان پاسخ دهی بسیار بالای پیکسل هاش چندان در بین کابران جهت انجام بازی و دیدن فیلم توصیه نمیشه اکثر مانیتورهای ips در مجموع زمان پاسخ دهی بالای 10 و همچنین کنتراست نامناسبی دارن در ips ها 16.7 میلیون رنگ پردازش میشه حداقل و در پنل های tn این مقدار رنگ برای چشم شبیه سازی میشه.بنده مدل pa238 رو که یک 8 بیت هست دارم. اصلا تصویر شارپی نداره و , ghosting کاملا در اش مشاهده میشه کنتراست پایینی داره و در رنگ سیاه به شدت دچار افت کنتراست میشه در اثر تغییر زاویه دید
    من به شما مدل asus vx238 رو پیشنهاد میدم که بهترین انتخاب برای این رده قیمت هست جهت انجام بازی و فیلم با زمان پاسخ دهی 1ms اسما و در حقیقت زیر 10 میلی ثانیه
    امتیازها
    46,302
    سطح
    100
    1,967
    کاربر انجمن
    با تشکر از دوستان .. با توضیحاتی که دادین واقعا فهمیدم چقدر اطلاعاتم ضعیفه تو بخش مانیتور

الان باز هم سر دوراهی گرفتن IPS و یا نگرفتن IPS گیر کردم

کاش یه فروشگاه تو شهر ما پیدا میشد که میزاشت قبل خرید چند مدل رو تست کنم

امتیازها
    5,961
    سطح
    50
    2
    کاربر جدید
    سلام.

من هم قصد خرید یک مانیتور 23 اینچ IPS رو دارم. تنها چیزی که دربارش خوندم اینه که IPS ها تصویری بهتری ارائه می کنن و رنگ ها رو طبیعی تر نشون میدن.
    بین دو مدل ال جی MP65HQ و EA63V تردید داریم. دوستان اگه ممکنه راهنمایی کنن.
    تنها معیاری که باعث شده از این دو مدل خوشم بیاد ظاهر زیبای اونهاست از جمله بدون قاب بودن اونها. اما بعضی ها که خریدن میگن درسته قاب نداره اما تصویرش از سمت چپ و راست و بالا و پایین حدود یک سانت حاشیه داره.
    یک مدل دیگه هم هست ایسوس VX239H که اگه قرار باشه حاشیه های اون دو تا مانیتور تو ذوق بزنه ترجیح میدم اینو بگیرم.
    خواهش میکنم دوستانی که اون دو تا مانیتور ال جی رو از نزدیک دیدن راهنمایی کنن و بگن واقعا حاشیه داره یا نه. ممنون.
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenz2006 نمایش پست ها
    سلام.

من هم قصد خرید یک مانیتور 23 اینچ IPS رو دارم. تنها چیزی که دربارش خوندم اینه که IPS ها تصویری بهتری ارائه می کنن و رنگ ها رو طبیعی تر نشون میدن.
    بین دو مدل ال جی MP65HQ و EA63V تردید داریم. دوستان اگه ممکنه راهنمایی کنن.
    تنها معیاری که باعث شده از این دو مدل خوشم بیاد ظاهر زیبای اونهاست از جمله بدون قاب بودن اونها. اما بعضی ها که خریدن میگن درسته قاب نداره اما تصویرش از سمت چپ و راست و بالا و پایین حدود یک سانت حاشیه داره.
    یک مدل دیگه هم هست ایسوس VX239H که اگه قرار باشه حاشیه های اون دو تا مانیتور تو ذوق بزنه ترجیح میدم اینو بگیرم.
    خواهش میکنم دوستانی که اون دو تا مانیتور ال جی رو از نزدیک دیدن راهنمایی کنن و بگن واقعا حاشیه داره یا نه. ممنون.
    دوست عزیز سوال خود را در تاپیک دیگران مطرح نکنید.این انجمن کاملا فارسی و بخش بندی شده است خدارو شکر.
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع