ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 5 نخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 48 از 48
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    به هردو دوست بسیار بسیار عزیزم انتخاب شایستشون رو خیلی خیلی تبریک میگم و از زحماتی که کشیدند خیلی خیلی تشکر می کنم ! انشاء الله توفیق همکاری و بهره بردن از این دو دوست عزیز رو امسال و سال های آینده هم داشته باشیم و تنهامون نزارن هیچ وقت ! :x@};-@};-=D>
    آرمین جون ، ناصر جون داداشی های خودم خیلی خیلی مبارکه ! بهتون تبریک میگم ! انشاء الله در همه مراحل زندگیتون هم موفق باشید و همیشه بهترین باشید ! :x=D>@};-
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/03/25 در ساعت 14:11

امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    البته جا داره از تلاش های دوست خوبمون آقا شاهین هم قدردانی کنیم که بسیار با دقت و با حوصله به کاربران مشاوره می دادند. در صورت تمایل آقا شاهین، ایشون به عنوان همکار انجمن به فعالیت خود ادامه خواهند داد.
    امتیازها
    4,526
    سطح
    42
    215
    اوركلاكر

@};-@};- به هر دو بزرگوار تبریک میگم و امیدوارم که همیشه در همه مراحل زندگی موفق و پیروز باشند @};-@};-

M.B : ASRock Z97 OC Formula
    CPU : Intel Core i7-4790K
    RAM : Kingston HyperX Beast 8GB (2x4GB) - 2400
    VGA : Intel HD Graphics 4600
    SSD : Samsung 840 Pro 128GB
    H.D.D : Seagate Barracuda 2TB 64MB 7200Rpm SATA3
    CPU Cooler : XSPC RayStorm Copper - RX360 - Photon 270 - D5 Vario
    Power : Corsair AX1200i
    Case : Cooler Master HAF X
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    ضمن تبريك به آقا ناصر عزيز براى انتخابشون. ايشالا بتونم بيش از پيش از توانايى ها و تجربياتشون استفاده كنيم.

حسام جان، شرمنده كردى برادر. انشا الله بتونم زير نظر شما به درستى انجام وظيفه كنم و براى فروم و كاربران مفيد واقع بشم.

از حمايت هاى دائمى شما و آقاى پناهى هم سپاسگذارم. انشاالله انجمن بيش از پيش در سال 93 به توسعه فنى، كيفى و كمى خودش ادامه بده.

از همه ى دوستانى هم كه به بنده لطف داشتند و حقير رو لايق دونستند بسيار ممنون و متشكرم.@};-@};-@};-@};-
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    هردو عزیز افتخار ما و فروم مجله هستند . حقشونه . با تشکر از بقیه دوستان و زحمت کشان :x
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    با سلام خدمت همه ی عزیزان@};-
    ابتدا از زحمات آقا آرمین و دیگر مدیران تشکر میکنم و خوشحالم که آرمین جان به عنوان مدیر برتر شناخته شدن.
    در ادامه میخوام بگم که دوستان دیگری هم بودن که لیاقتشون از بنده بیشتر بود، هر چند به قول عزیزی، اینها همه دلخوشی ها و سرگرمی ها هستن ...(بعضی حرفامو نزنم بهتره:) ) اصل ماجرا اینه که در حال حاضر همه در کنارهم داریم از اطلاعات همدیگه استفاده میکنیم مهم اینه که هر کسی به نیت خیر و گره گشایی از مشکل دیگران کاری انجام بده نه به خاطر کسب عنوان و امتیاز، و این ارزش کارمون رو بالا میبره اونوقت با هیچ چیز قابل قیاس نیست و بقیه ی چیزا در نظر آدم کم ارزش جلوه میکنه.

از همه ی دوستانی که نسبت به بنده لطف داشتن و همینطور آقا حسام و مدیران دیگه تشکر میکنم@};-
    همچنین از زحمات فراوان شاهین عزیز و همچنین دوستان دیگه مون که در ظاهر تازه وارد هستن ولی در واقع کهنه کار هستن و همه و همه ی کاربران فعال قدردانی میکنیم. ارزش زحمات شما بسیار بالاست عزیزان:)
    شاهین جان هم باااااااید قبول کنه و با عنوان و رنگ جدید به کار خودش ادامه بده:D
    اگه اجازه دارم میخوام از دو دوست باتجربه و قدیمی فروم، که در حال حاضر به دلایلی (احتمالا) برای همیشه در جمع ما و در فروم ما نخواهند بود تشکر کنم، هر چی باشه اونها هم برای فروم زحمت کشیدن@};-

در آخر میخوام بگم: من عنوان کاربری قبلیمو میخوام:((
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    ناصر همین عنوان کابری برات قشنگ تر هست
    ناصر رو من به عنوان یک شخص خاکی میشناسم
    ناصر دوست داره همه در کنار هم به دور از تخریب فعالیت کنن و فروم های مختلف با هم تبادل دانش کنن و دست در دست هم در جهت ترویج علم دیجیتال همکاری کن.
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mla نمایش پست ها
    ناصر همین عنوان کابری برات قشنگ تر هست
    ناصر رو من به عنوان یک شخص خاکی میشناسم
    ناصر دوست داره همه در کنار هم به دور از تخریب فعالیت کنن و فروم های مختلف با هم تبادل دانش کنن و دست در دست هم در جهت ترویج علم دیجیتال همکاری کن.
    دقیقا!
    اونجا که گفتم "بعضی حرفامو نزنم بهتره" همینا رو میخواستم بگم.
    چه در این فروم و در بین کاربران فروم سخت افزار و چه در بین کاربران فروم های دیگه و چه در جمع گروه تمام فروم ها، ما همه هدف مشخص و یکسانی داریم و یک مسیر رو داریم طی میکنیم. بهتره همین مسیر رو همه در کنارهم و دوست هم باشیم.
    دلم پره ولی خیلی حرفا رو نمیتونم و نباید اینجا بزنم.

من نوکرتم علی جان:x راستش عنوان کاربری قبلی رو به خاطر علاقه ی بی انتها به اورکلاک بیشتر دوست داشتم هر چند کاربر حرفه ای در این زمینه نبودم:-*
    پیشاپیش همکار شدن شاهین رو تبریک میگم، واقعا ذوق زده میشم وقتی میبینم دوستانم در همه ی زمینه ها دارن پیشرفت میکنن@};-
صفحه 5 از 5 نخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 48 از 48

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)