ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن

گیگابایت P85-D3 یک محصول خوش قیمت

از ابتدای حضور پردازنده های Haswell اینتل، خرید مادربوردهایی که از این پردازنده ها پشتیبانی کنند، مخصوص کاربران خاص بود و مشتریان محصولات میان رده، گزینه چندان مناسبی از نظر قیمت و کارایی در بازار وجود نداشت. مادربوردهای مخصوص سوکت LGA1150 اینتل، قیمت‌های به نسبت بالایی داشتند و تنوع زیادی هم در بازار موجود نبود، اما مدتی است که مادربوردهای میان رده مبتنی بر چیپ ست سری 8 اینتل نیز روانه بازارگردیده و ترکیب آنها با پردازنده های ارزان قیمت سری Haswell نیز برای کاربران عادی بسیار خوش قیمت تمام می شود.
    شرکت گیگابایت نیز در همین راستا تا کنون چند مدل مادربورد سری 8 میان رده را به بازار عرضه کرده است که از پردازنده های مختلفی پشتیبانی می‌کنند. یکی از جدیدترین محصولات گیگابایت در رده میان قیمت، مادربورد P85-D3 است که بر پایه چیپ B85 طراحی گردیده و از پردازنده‌های ارزان قیمت سری Pentium تا سری قدرتمند و حرفه‌ای Core i7 سوکت 1150 را پشتیبانی می‌کنند.

از امکانات مادربورد P85-D3 گیگابایت می توان به پشتیبانی از فن آوری Ultra Durable 4 اشاره کرد که به دوام بیشتر قطعات کمک می کند. همچنین کیفیت بالای قطعات به کار رفته در بخش مدار تغذیه مادربورد، سبب کاهش نوسانات و در نتیجه افزایش طول عمر آنها می‌گردد. این مادربورد به دلیل پشتیبانی از دو کارت گرافیک PCI Express 3.0 به صورت دو مسیره و چهار ماژول حافظه رم DDR3 به صورت دو کاناله، برای کاربران حرفه ای نیز مناسب است. علاوه بر این، مادربرد P85-D3 گیگابایت از خروجی HDMI 1.4 پشتیبانی می‌کند تا کاربر بتواند تصویر خروجی را بر روی ویدیو پروژکتورها، تلویزیون‌ها یا انواع مختلف نمایشگرها مشاهده کند. مادربوردP85-D3 در بازار داخلی از سه سال گارانتی آواژنگ نیز بهره می‌برد.

لینک مطلب در وب سایت سخت افزار

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    قابل توجه دوستانی که لطف می کنند و در مشاوره ها شرکت می کنند و به کاربرانی که مشاوره لازم دارند کمک می کنند !

از این پس تصمیم دارم تا در خلال تاپیک هایی که مرتبط با بخش سخت افزار هست و در اینجا میزنم یا خودم یه زمانی خبر یا بررسی بنویسم یا از خبرها و بررسی های دیگر دوستان عزیز ، سؤالاتی رو طرح کنم برای این دوستان و به دوستان عزیزی که به سؤالات پاسخ صحیح میدن امتیازی رو اهداء کنم و پس از طرح تعدادی سؤال ( حدود 100 سؤال ) کسانی رو که به بیشترین سؤال پاسخ صحیح دادن یه امتیازهایی در براشون قائل بشیم که در مشاوره ها ، کاربران به مشاوره اونها اعتماد بیشتری کنند !

اصلاً هم فکر نکنید که سؤالات آسون هستند ! مطلقاً چنین چیزی نیست و سؤالات بسیار فنی و ریز طرح خواهند شد !

اولین سؤال از همین تاپیک طرح میشه با اجازه مدیریت کل محترم !

سؤال اینه :

از زمانی که پای چیپست های سری H و B به مادربردها باز شد ( از سوکت 1156 و چیپست H55 شروع سپس سوکت 1155 سری 6 چیپست های H61 و H67 و سری 7 چیپست B75 و در حال حاضر نیز سوکت 1150 چیپست B85 ) ،همیشه در بین مادربرد های گیگابایت از چیپست هایی که نام برده شد یک یا چند مدل مادربرد وجود داشته که مدل آن با حرف و پیشوند P شروع شده است و یک روال خاص و قاعده مانند در این سری از مادربردها حفظ شده است !
    اما در این مادربرد P85-D3 که مرور اجمالی آن از نظر شما گذشت ، آن روال برهم خورده و به نوعی گیگابایت در این مادربرد سنت شکنی کرده است !

روال مورد نظر که در این مادربرد برهم خورده و سنت شکنی شده است را نام ببرید .
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/03/03 در ساعت 23:45

امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    این ماردبرد در حال حاضر با قیمت 305تومن در بازار موجوده.
    مدل GA-H87-HD3 با قیمت 336 تومن و مدل GA-Z87-HD3 با قیمت 584 هم وارد بازار شدند@};-

این ماردبردها رو که دیدم کیفیت ساخت بسیار خوبی داشتن، خیلی هم زیبا و شیک طراحی شدن. فقط عیبی که همه شون داشتن مدار تعذیه ی ساده بود که برای کاربرد خانگی و گیم و کار با نرم افزارها به صورت نیمه حرفه ای و آماتور مناسبه.

رضا جان در مورد سوالی که پرسیدی یه کم راهنمایی کن... تو جیب جا میشه؟!
    طوری توضیح دادی که آدم بیشتر گیج میشه:)
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط iSteve نمایش پست ها
    این ماردبرد در حال حاضر با قیمت 305تومن در بازار موجوده.
    مدل GA-H87-HD3 با قیمت 336 تومن و مدل GA-Z87-HD3 با قیمت 584 هم وارد بازار شدند@};-

این ماردبردها رو که دیدم کیفیت ساخت بسیار خوبی داشتن، خیلی هم زیبا و شیک طراحی شدن. فقط عیبی که همه شون داشتن مدار تعذیه ی ساده بود که برای کاربرد خانگی و گیم و کار با نرم افزارها به صورت نیمه حرفه ای و آماتور مناسبه.

رضا جان در مورد سوالی که پرسیدی یه کم راهنمایی کن... تو جیب جا میشه؟!
    طوری توضیح دادی که آدم بیشتر گیج میشه:)
    اون H87-HD3 واقعاً 336 تومنه الآن ؟!!!! :-o :-o:-o
    یه سری که اومد توی بازار 400 تومن قیمتش بود !
    خب اینا مادربردهای رده میان قیمت هستند برای کسانی که مثل شما هدف های والا ندارند !!! :))
    این روزا مثل قدیما دیگه نیست هرچی پول بدی همونقدر آش میخوری ! البته واقعیتش اینه که کمتر آش میخوری !
    در مورد سؤال هم نیاز به راهنمایی نیست ! مادربردهای چیپست هایی رو که گفتم رو توی سایت گیگابایت رو از سوکت 1156 چک کنید به این طرف جواب پیدا میشه !
    هرکاربر فقط 1 پاسخ میتونه بده !

امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    اون H87-HD3 واقعاً 336 تومنه الآن ؟!!!! :-o :-o:-o
    یه سری که اومد توی بازار 400 تومن قیمتش بود !
    خب اینا مادربردهای رده میان قیمت هستند برای کسانی که مثل شما هدف های والا ندارند !!! :))
    این روزا مثل قدیما دیگه نیست هرچی پول بدی همونقدر آش میخوری ! البته واقعیتش اینه که کمتر آش میخوری !
    در مورد سؤال هم نیاز به راهنمایی نیست ! مادربردهای چیپست هایی رو که گفتم رو توی سایت گیگابایت رو از سوکت 1156 چک کنید به این طرف جواب پیدا میشه !
    هرکاربر فقط 1 پاسخ میتونه بده !
    آره رضاجان، 336 تومنه، هر چندتا خواستی بگو تا بفرستم! برای تعداد با تخفیف میگیرم:)
    درسته، اوایل که میاد یه مقدار از قیمت واقعیش فاصله داره. در کل این ماردبرد تو رنج قیمتش واقعا یک انتخاب خوبه.
    هدف من همچین والا هم نیست! همین که با cpuوماردبردت یه تست بگیرم بسمه!:D
    جوابش رو فردا حتما میدم(البته اگه تا فردا کسی جواب نده)، الان خسته ام باید بخوابم:x@};-
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    قابل توجه دوستانی که لطف می کنند و در مشاوره ها شرکت می کنند و به کاربرانی که مشاوره لازم دارند کمک می کنند !

از این پس تصمیم دارم تا در خلال تاپیک هایی که مرتبط با بخش سخت افزار هست و در اینجا میزنم یا خودم یه زمانی خبر یا بررسی بنویسم یا از خبرها و بررسی های دیگر دوستان عزیز ، سؤالاتی رو طرح کنم برای این دوستان و به دوستان عزیزی که به سؤالات پاسخ صحیح میدن امتیازی رو اهداء کنم و پس از طرح تعدادی سؤال ( حدود 100 سؤال ) کسانی رو که به بیشترین سؤال پاسخ صحیح دادن یه امتیازهایی در براشون قائل بشیم که در مشاوره ها ، کاربران به مشاوره اونها اعتماد بیشتری کنند !

اصلاً هم فکر نکنید که سؤالات آسون هستند ! مطلقاً چنین چیزی نیست و سؤالات بسیار فنی و ریز طرح خواهند شد !

اولین سؤال از همین تاپیک طرح میشه با اجازه مدیریت کل محترم !

سؤال اینه :

از زمانی که پای چیپست های سری H و B به مادربردها باز شد ( از سوکت 1156 و چیپست H55 شروع سپس سوکت 1155 سری 6 چیپست های H61 و H67 و سری 7 چیپست B75 و در حال حاضر نیز سوکت 1150 چیپست B85 ) ،همیشه در بین مادربرد های گیگابایت از چیپست هایی که نام برده شد یک یا چند مدل مادربرد وجود داشته که مدل آن با حرف و پیشوند P شروع شده است و یک روال خاص و قاعده مانند در این سری از مادربردها حفظ شده است !
    اما در این مادربرد P85-D3 که مرور اجمالی آن از نظر شما گذشت ، آن روال برهم خورده و به نوعی گیگابایت در این مادربرد سنت شکنی کرده است !

روال مورد نظر که در این مادربرد برهم خورده و سنت شکنی شده است را نام ببرید .
    سری P سری بدون خروجی تصویری بودند و از گرافیک مجتمع پشتیبانی نمیشد ولی این مدل خروجی تصویری داره. :)
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع