ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 26
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی

Red face سال 92 در فروم مجله سخت افزار چگونه گذشت . . .

دوستان گل درود و سپاس @};- @};-

این تاپیک رو ایجاد میکنم تا این چند هفته که به پایان سال 92 مونده از خاطرات و اتفاقاتی که برای شما تو فروم افتاد بنویسید و یه جمع بندی از کارکرد فروم در سال 92 داشته باشیم. ;;)
    همونطور که اکثر شما میدونید من از اولین روزهای امسال با این فروم خوب آشنا شدم و با مهربانی مدیران لایق و شایسته و دوستان خوب که در اینجا پیدا کردم در اینجا موندگار شدم. :x
    و متاسفانه امسال و همین چند روز پیش به داغ عزیزی نشستم که . . . معذورم از اینکه بیشتر بنویسم. حال و احوال مساعدی ندارم باشه برای فردا که دوستان بیان و جمعمون جمع بشه. 8-|

خب بسم الله هرکس از دوستان مطلبی و حرفی و سخنی داره بنویسه در مورد اتفاقاتی که امسال براش افتاد و سعی کنید بیشتر به فروم نزدیک باشه مطالب
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    سلام به همه دوستان عزیزم !
    راستش من هم در اوایل سال 92 فعالیت اصلیم رو شروع کردم توی فروم سخت افزار و با لطف همه دوستان و عزیزان و مدیران مهربون و با معرفت فروم اینجا به فعالیت دائم پرداختم !
    یادم نمیره و همین الآن اون دو تا پست فنی اولم جلوم بازه که فعالیتم با دو تا انتقاد فنی از دوستان و اساتید عزیزم شروع شد !! بعدش هم به قول یکی از دوستان عزیز پله ها رو ده تا یکی کردیم رفتیم بالا و الآن اینجائیم !! ;)
    اینجا به فعالیتم ادامه دادم چون در برابر چیزهایی که اینجا یاد گرفتم و به مجموعه سخت افزار احساس دین می کردم ! بعضی وقتا با مسئولیت مدیریتم به برخی دوستان اخطار می دادم یا سخت گیری می کردم که امیدوارم این کار رو به پای مأمور و معذور بودن من بزارند نه حساب توهین و اگه کسی احساس کرده از طرف من بهش توهینی شده یا اگه هرکسی رو اعم از کاربر یا مدیران عزیز ناراحت کردم و از خودم رنجوندم در پایان سال از همه این عزیزان طلب بخشش و حلالیت دارم و پیشاپیش آرزو می کنم سال 1393 سالی باشه توأم با موفقیت و سربلندی و گسترش روزافزون مجموعه سخت افزار و در کنار اون فروم سخت افزار و جذب کاربران حرفه ای برای خدمت رسانی هرچه مطلوب تر به همه هموطنان عزیزمون با استفاده از هر دانشی که در حوزه فناوری داریم ! و همچنین آرزو می کنم سال 93 سالی باشه که بازار سخت افزار و بازار کالاهای فناوری اون پر رونق و پر موجودی با قیمت های متعادل تر از امسال که همه دوستانی که نیاز به خرید قطعه یا سیستم دارند یا آرزوی خرید هرچیزی دارند بهتر از امسال و با قیمت مناسب تر بتونند بخرند !
    انشاء الله اگه سال 93 تا پایان در کنار مجموعه بودم بتونم بهتر از امسال خدمت گزار همه عزیزان هموطن باشم ! :x@};-
    با این که 20 روز تا پایان سال و شروع سال جدید باقی مونده ولی همینجا پیشاپیش سال نو رو توأم با شادی و موفقیت و سلامتی به همه تبریک میگم ! @};-

امتیازها
    93,367
    سطح
    100
    10,392
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

Cool

1- سلام به همگی دوستان و اساتید! @};-

2- از همگی دوستان تشکر می کنم که باعث شدن چنین جمعی تشکیل بشه که در کنار جمع دوستانش
    باعث شده بسیاری از کاربران چیزهای زیادی در خصوص نیازهاشون یاد بگیرند. @};-

3- آقا امین هم که جزو بچه های گل فروم هستن و نبودشون همیشه احساس میشه.

4- در مجموع امسال من شخصاً عملکرد فروم رو خوب تعبیر می کنم! :ar!

5- از همگی دوستان هم تشکر می کنم و امیدوارم در سال آینده قوی تر کار کنیم! =D>
    ehsannalizadeh
    امتیازها
    6,863
    سطح
    54
    836
    کاربر انجمن
    راستش من تو همین سال با این مجموعه آشنا شدم و خیلی خوشحالم که اینجا رو پیدا کردم (:
    امسال یکی از اساتید عزیز فروم هم اخراج شدند که به نظرم واقعا نارحت کننده بود ):

چند وقتی هم هست که من هم سعی میکنم در کنار اساتید بزرگوار فروم به نوبه خودم خودم خدمت کوچکی به هموطن های عزیزم کرده باشم !

پیشا پیش عید باستانی نوروز مبارک باد @};- انشالله مجموعه سخت افزار در سالی که پیش رو داریم روند سعودی پیشرفت خودش رو ادامه بده و تعداد کاربران فعال فروم هم از این بیشتر بشه (:
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    دوستان عزیز و گرامی سلام

واقعیت ماجرا من به فروم به مانند یک دانشگاه و یا محیط آموزسی نگاه می کنم که در ان افراد رشد می کنند و به بلوغ می رسند. واقعیت در هر محیطی مشکلات و کمبودهایی وجود دارد اما مهمترین موضوع که یک محیط را بهتر می کند دیدن نقاط ضعف و برطرف کردن آن است. البته در این میان باید توقعات و دیدگاه را براساس شرایط و امکانات درخواست کرد و همیشه وقتی می خواهیم فکر و یا ایده را اجرایی کنیم اول باید شرایط موجود را به طور دقیق بررسی کنیم و بعد عمل کنیم. من اعتقاد دارم که باید بزرگ بیاندیشیم تا بزرگ شویم و کدورت ها را بگذاریم و برویم چون راه طولانی در پیش داریم.

امیدواریم همیشه شاد و سلامت باشید
    خوش باشید و سال نو بر شما عزیزان مبارک
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    در این سال هم مثل همه سال ها هم خوشی ها بوده و هم ناخوشی ها!

اول از ناخوشی ها میگم تا در بعدا از خوشی ها بگم!

در سال 92 (از March 21, 2013 تا حالا) حدود 50 الی 60 کاربر اخراج شدند.
    برای بعضی هاشون ناراحتم (چون اگر کمی قبل انجام کارهاشون فکر می کردند و رفتار منطقی داشتن الان همراهمون بودن) ولی برای اون هایی که حقشون بوده ناراحت نیستم.(فعالیت های تبلیغاتی و غیره)
    امتیازها
    22,981
    سطح
    93
    2,105
    کاربر انجمن
    خوب من هم به نوبع خودم کلی درد سر برای دوستان ایجاد کردم!! هی سوال پرسیدم!!! هی تایپیک زدمو....
    دوستان هم جبران کردن و تایپیک های ما رو بستن! :P
    من بیشتر حکم کله قندی های نارنجی رو داشتم! خخخخخخخخ در برابر کار دوستان!
    امدیم یه تایپیک آموزش فتوشاپ بزنیم که اساتید گفتن ما بلد تریم ماهم گفتیم یاد بدید ماهم یاد بگیریم که رو هوا موند!!!
    توی این فرووم امسال از آقای گرگ تنها! یک هارد 1ترا بلک گرفتم + یدون گرافیک
    یه جایی برای پیرینتر و اسکنر و این جور چیزها هم باید باز شه! اینم پیشنهاد امسال!
    الانم دارم به موزیکی که تو امضا آقا میلاد هست گوش میدم! اینم از موزیک سال!
    راستی امسال 2تا اخطار بی مورد گرفتم که یکیش رفع شد ولی یکیش مونده!!!
    در آخر تشکر فراوان از تمامیه دوستان و عزیزان سخت افزار!
    یه سری هم مشکلات داشتیم با باز شدن فرووم! ** شدیم و...! این یه نوع خاطرست دیگه!
    فعلا :)>- :-*

امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط meelad نمایش پست ها
    در این سال هم مثل همه سال ها هم خوشی ها بوده و هم ناخوشی ها! اول از ناخوشی ها میگم تا در بعدا از خوشی ها بگم! در سال 92 (از March 21, 2013 تا حالا) حدود 50 الی 60 کاربر اخراج شدند. برای بعضی هاشون ناراحتم (چون اگر کمی قبل انجام کارهاشون فکر می کردند و رفتار منطقی داشتن الان همراهمون بودن) ولی برای اون هایی که حقشون بوده ناراحت نیستم.(فعالیت های تبلیغاتی و غیره)

ميلاد جان،

اين آمار اخراجى ها رو از كجا آوردى برادر؟ روبوت هاى تبليغاتى رو هم جزو كاربر حساب كردى؟ يا اين افرادى كه براى تورهاى مسافرتى فعاليت ميكنند؟

در كل سال گذشته افراد اخراجى به 10 - 12 نفر هم نميرسند و قريب به اتفاق اونها هم از ديگر فروم ها اخراج شدند.
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    از آقا رضا اشراقی عزیز تشکر میکنم سخنان بسیار زیبایی گفتن @};-

آقا احسان عزیز هم وجودشون بسیار ضروریه و اخبار و گزارشاتشون بسیار عالی . تداوم حضورشون رو با سربلندی آرزومندم. @};-

آقای اشکان سیاری عزیز (Lycas) پیشنهاد میکنم کسانی که کمتر از 25 سال دارند رو استاد خطاب نکنید چون در این سن در هر دانشگاهی از دنیا هم که باشی به درجه استادی نمیرسی. ما همه خدمتگذار جامعه بیمار و کجدار مریض سخت افزاریم تا به سوی رشد و تکامل حرکت کنیم و طبیعتا هر شخصی با هر مقام و منسب اختلالی در این هدف ایجاد کنه بین ما جایی نخواهد داشت ;) @};-

از جناب پناهی هم به خاطر تمامی زحمات بی دریغشون تشکر ویژه میکنم و آرزوی رشد بیشتر و سلامتی و شادی روزگار رو دارم @};-

میلاد جان به دل نگیر عزیز همه این مسائل در جهت رشد و توفیق بهتر سایت و فروم هست ;)

مهیار جان (iranmanoto) شما هم با عنوان جغد شب جاودان خواهی ماند :)) @};-
    ویرایش توسط old gamer : 2014/03/01 در ساعت 12:41
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط iranmanoto نمایش پست ها
    خوب من هم به نوبع خودم کلی درد سر برای دوستان ایجاد کردم!! هی سوال پرسیدم!!! هی تایپیک زدمو....
    دوستان هم جبران کردن و تایپیک های ما رو بستن! :P
    من بیشتر حکم کله قندی های نارنجی رو داشتم! خخخخخخخخ در برابر کار دوستان!
    امدیم یه تایپیک آموزش فتوشاپ بزنیم که اساتید گفتن ما بلد تریم ماهم گفتیم یاد بدید ماهم یاد بگیریم که رو هوا موند!!!
    توی این فرووم امسال از آقای گرگ تنها! یک هارد 1ترا بلک گرفتم + یدون گرافیک
    یه جایی برای پیرینتر و اسکنر و این جور چیزها هم باید باز شه! اینم پیشنهاد امسال!
    الانم دارم به موزیکی که تو امضا آقا میلاد هست گوش میدم! اینم از موزیک سال!
    راستی امسال 2تا اخطار بی مورد گرفتم که یکیش رفع شد ولی یکیش مونده!!!
    در آخر تشکر فراوان از تمامیه دوستان و عزیزان سخت افزار!
    یه سری هم مشکلات داشتیم با باز شدن فرووم! ** شدیم و...! این یه نوع خاطرست دیگه!
    فعلا :)>- :-*

مهيار جان،

در ميون اخطارها ما اخطارى تحت عنوان "اخطار بى مورد" نداريم. حتما" دليلى داشته. به هر صورت، اون يكى اخطارى كه باقى مانده بود رو پاك كردم. الان هيچ اخطارى نداريد عزيز دل.
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 26

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع