ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 26 از 26
    امتیازها
    7,328
    سطح
    56
    507
    کاربر انجمن
    سلام
    اول خودم رو معرفی میکنم چون فکر کنم افراد زیادی منو نشناسن!!
    من مسعود هستم 18 سالمو اهل تبریزم!!
    منم حدود یک سالی میشه که عضو انجمنم....تو این یک سال کلی چیز میز یاد گردفتم و با کلی آدم متخصص آشنا شدم....به دلیل اینکه سال بعد یعنی 93 کنکور دارم نتونستم زیاد تو فروم فعالیت کنم و فقط برای حل مشکلاتمو پیدا کردن جواب سوالاتم تو فروم پست میدادم یا تاپیک میزدم!!
    تو این یه سال به افراد فروم خیلی زحمت دادم به خصوص آقا آرمین و آقا رضا که تو این مدت واقعا خیلی کمکم کردن و ازشون تشکر میکنم.....خیلی خوشحالم که با این فروم آشنا شدم فروم خیلی فضای گرم و دوستانه ای داره.
    از امروز تا یکی دو ماه دیگه نمیام پای نت تا ببینم میتونم یه سری مشکلاتم رو حل کنم یا نه به همین دلیل همینجا پیشاپیش عید رو به همه اعضای گل سخت افزار تبریک میگم(البته شاید تحویل سال رو اومدم و یه سری زدم برا تبریک گفتن :دی)و امیدوارم سال 93 برا بچه های سخت افزار سالی سراسر خوشحالی و شادی و کامیابی و موفقیت باشه!!
    اگر بتوانیم واردذهن فردی بشویم
    مهم نیست فردب عادی یا اوتستیک یا...باشدیاخیر
    به جای اینکه آنهارابه خاطرغیرعادی بودنشان مجازات کنیم
    چراازمنحصربفردبودنشان تجلیل نمیکنیم و هرکس که تخیلات رهاشده داردراتشویق نمیکنیم؟
    -
    These wounds won't seem heal

This pain is just too real
    ...There's just too much that time cannot erase
    -
    مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست
    -

کمک به کودکان سرطانی
    (واریزاینترنتی به موسسه معتبر محک)

امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    دوستان به پایان سال نزدیک میشیم . هر حرفی مناسب با این موضوع دارید میتونید بفرمایید. امسال چگونه گذشت ؟؟؟
    امتیازها
    1,013
    سطح
    17
    177
    کاربر انجمن
    سلام
    والا برای خودم که اصلا سال خوبی نبود و پر از بدبیاری اما بازهم خدا را شکر
    اما یک اتفاق خوبی که در اواخر امسال برام افتاد بدون تعارف و چاپلوسی آشنایی با سایت سخت افزار بود چونکه خیلی وقت بود که دنبال منبع خوب و کاملی برای یاد گرفتن مسائل مربوط به سخت افزار می گشتم که در نهایت با این سایت آشنا شدم و باعث افتخارم هست که در کنار چنین اساتیدی هستم و همچنین می خوام از جناب iSteve هم بخاطر اینکه با صبر و حوصله زیاد به سوالات زیاد و ابتدایی من پاسخ دادند تشکر کنم. در ضمن با توجه به اینکه جدیدم بگذارید یه معرفی هم خودمو بکنم:
    حسین احمدی هستم متولد 1371 تهران ساکن شهر زیبای آمل، دانشجوی لیسانس نرم افزار ، شغلم هم برنامه نویسی اندروید(نه حرفه ای) هست البته این بغل مغلا!!! یک کافی نت هم داریم.
    راستی برای همه دوستان و مجموعه سخت افزار سال خیلی خیلی خوبی رو آرزو میکنم
    دلتنگی های آدمی را باز ترانه ای می خواند رویاهایش را، آسمان پرستاره نادیده می گیرد و هر دانه برفی به اشکی نریخته می ماند.

امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    خب ساعاتی دیگر وارد سال جدید میشیم و من هم مثل بقیه دوستان آرزوی بهترینها و شادی و سلامتی و دل خوش برای همه عزیزان میکنم. امیدوارم هر روزتون بهتر از روز قبل باشه و به هر چیزی که آرزوشو دارین برسین. روز و روزگارتون خوش باشه و همچنان در خدمتیم >:D
    امتیازها
    450
    سطح
    8
    38
    کاربر انجمن
    سلام
    من هم به نوبه ی خودم پیشاپیش سال جدید رو به همه ی دوستان تبریک میگم.
    بنده هم در اواخر سال با فروم آشنا شدم اما در این مدت کوتاه دوستان همه کمک کردن.
    البته امسال واسه من اونقدرا خوب نبود اما بازم شکر ببینیم آقامون واسمون سیستم رو بگیره که سال نود و سه تلخیه سال نود و دو رو شیرین میکنه.
    در ضمن من ابوذر 16 ساله از اصفهانم php هم به صورت نچندان حرفه ای کار میکنیم اگه کاری باری بود در خدمتیم.

با تشکر و آرزوی سالی پر از خوبی و آجیل ;-)

Sent from my C5303 using Tapatalk
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    امسال هم داره تموم میشه و نفسای آخرشه!
    امسال برای من همه چیز نه خیلی آسون و نه خیلی سخت گذشت! متاسفانه فروم هم کم بودم و یه خورده فاصله گرفتم و این رو از چیزایی هست که دوست ندارم! اما یه خوبی ای که 92 داشت آشنایی با دوستای گلی مثل آرمین و امین و اون یکی امین و رضا اشراقی شاهین و سایر دوستان و عزیزانی بود که باهاشون آشنا شدم ! امیدوارم دوستی ای که با خیلی از این دوستان و سایر دوستان قدیمی سخت افزار دارم همیشه پایدار باقیی بمونه!

یه بدی ای هم داشت امسال اونم این بود که فکر کنم رئیس رو از خودم رنجوندم همین الان ازش عذر خواهیی میکنم ! همیچنین از تمام کسانی که از من رنجیدن عذر خواهی میکنم شاید به خاطر دانش کم من یا صبر کمم بوده (فکر نکنم کنتاک زیادی با کسی داشته بوده باشم )
    البته از طرفداران سامسونگ عذر خواهی نمیکنم (:دی شوخی کردم یکی از سامسونگی های عزیز که سخت در اشتباهه از دوستای خوب من هست )
صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 26 از 26

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع