ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 32 از 126 نخست ... 2230313233344282 ... آخرین
نمایش نتایج: از 311 به 320 از 1256
    امتیازها
    7,364
    سطح
    57
    20
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط magiteq نمایش پست ها
    plextor m6 pro حجم 128GB و قیمت 360 پیشنهاد میشه
    بردهای سری 8 از این درگاه پشتیبانی نمیکنه و تبدیلی هم در کار نیست
    نظرتون در مورد این دو مدل چیه؟Crucial M55012-128 و Adata XPG SX300 SATA 6Gb/s mSATA SSD Drive - 128GB

امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali.hosseinzadeh13 نمایش پست ها
    نظرتون در مورد این دو مدل چیه؟Crucial M55012-128 و Adata XPG SX300 SATA 6Gb/s mSATA SSD Drive - 128GB

اگه بخوام به سالید های خودتون نمره بدم از 10 :

مدل کروشال 8
    مدل ای دیتا 6

مدل معرفی شده 9 ......

بهترین گزینه مدل معرفی شده هست ..
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    7,364
    سطح
    57
    20
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman1992 نمایش پست ها
    اگه بخوام به سالید های خودتون نمره بدم از 10 :

مدل کروشال 8
    مدل ای دیتا 6

مدل معرفی شده 9 ......

بهترین گزینه مدل معرفی شده هست ..
    سلام آقا سامان،شما مدل دیگه مد نظرتونه؟
    از طرفی منتو بررسی کروشال و پلکستور نگاه کردم سرعت خواندن و نوشتن کروشال بهتر بود،میشه بگین شما چرا پلکستور رو بهتر میدوندی؟
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    سلام آقا سامان،شما مدل دیگه مد نظرتونه؟
    از طرفی منتو بررسی کروشال و پلکستور نگاه کردم سرعت خواندن و نوشتن کروشال بهتر بود،میشه بگین شما چرا پلکستور رو بهتر میدوندی؟

به خاطر سرعت خوندن و نوشتن تصادفی که واحدش iops هست و از خوندن و نوشتن معمولی مهم تره + خودم از مدل پلکستور دارم استفاده میکنم عالیه ......
    امتیازها
    7,364
    سطح
    57
    20
    کاربر انجمن
    به خاطر سرعت خوندن و نوشتن تصادفی که واحدش iops هست و از خوندن و نوشتن معمولی مهم تره + خودم از مدل پلکستور دارم استفاده میکنم عالیه ......
    آقا سامان بی زحمت این دوتا لینک رو نگاه کنید

من اینجلا که نگاه کردم کروشال بهتره تو خوندن سرعتش و تو نوشتن هم باهم برابر هستن،بی زحمت شما هم یه نگاه بندازین تا ببییند من درست دیدمیا نه،از طرفی تو اون سرعت دیگه هم کروشال بهتره که به مگابایت اندازه گیری میشه
    ویرایش توسط magiteq : 2014/12/23 در ساعت 23:18
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    آقا سامان بی زحمت این دوتا لینک رو نگاه کنید

http://www.xbitlabs.com/articles/sto...al-m550_2.html

http://www.guru3d.com/articles-pages...-review,2.html

من اینجلا که نگاه کردم کروشال بهتره تو خوندن سرعتش و تو نوشتن هم باهم برابر هستن،بی زحمت شما هم یه نگاه بندازین تا ببییند من درست دیدمیا نه،از طرفی تو اون سرعت دیگه هم کروشال بهتره که به مگابایت اندازه گیری میشه

درسته کروشال یه کمی بهتره ولی باز انتخاب من پلکستوره ........

امتحان ش رو پس داده ......
    امتیازها
    7,364
    سطح
    57
    20
    کاربر انجمن
    درسته کروشال یه کمی بهتره ولی باز انتخاب من پلکستوره ........

امتحان ش رو پس داده ......
    خدا خیرتون بده ممنون از راهنماییتون
    امتیازها
    5,504
    سطح
    47
    3
    کاربر جدید
    آقا سامان به نظرت بین این چند مدل کدوم بهتر هست از همه نظر بر اساس اولویت از یک تا سه بگو 1- سامسونگ 850 پرو با گارانتی مک آپ 2- پلکستور m6 pro گارانتیشو نمیدونم 3- ocz vector 150 البته علاوه بر iops بالا پایداری و قابل اطمینان بودن و درصد خطای پایین و قابلیتهای دیگه هم مهمه این پلکستور شما از نظر پایداری و قابل اطمینان بودن و درصد خطا چطور بوده میشه بگی ویندوز 7 رو تو چند ثانیه بالا میاره میشه بگی سامسوگ 850 پرو چه برتری نسبت به دیگر اس اس دیها داره که 250 تومن گرونتر از بقیه هست آیا ارزش هزینه بیشتر رو داره که اونو بگیرم بیشتر واسه ویندوز و نرم افزارها میخوام ظرفیت 256 بهتر هست یا 128 چون ظاهرا ظرفیت بالاتر سرعت بیشتری داره ظاهرا 850 پرو تنظیمات بهینه سازی که واسه دیگر اس اس دیها لازم هست رو لازم نداره آیا شما تمام تنظیمات بهینه سازی رو روی اس اس دی خودتون انجام دادین و ایا همه این تنظیمات لازمه میشه بگین کدوم مدل پلکستور رو دارین نظرتون راجب ای دیتا چیه چون 3 سال گارانتی داره آیا مدلی داره که هم رده پلکستور یا سامسونگ باشه و آیا ارزش خرید داره و شما توصیه میکنید چون گارانتی خوبی داره ممنونم
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza123 نمایش پست ها
    آقا سامان به نظرت بین این چند مدل کدوم بهتر هست از همه نظر بر اساس اولویت از یک تا سه بگو 1- سامسونگ 850 پرو با گارانتی مک آپ 2- پلکستور m6 pro گارانتیشو نمیدونم 3- ocz vector 150 البته علاوه بر iops بالا پایداری و قابل اطمینان بودن و درصد خطای پایین و قابلیتهای دیگه هم مهمه این پلکستور شما از نظر پایداری و قابل اطمینان بودن و درصد خطا چطور بوده میشه بگی ویندوز 7 رو تو چند ثانیه بالا میاره میشه بگی سامسوگ 850 پرو چه برتری نسبت به دیگر اس اس دیها داره که 250 تومن گرونتر از بقیه هست آیا ارزش هزینه بیشتر رو داره که اونو بگیرم بیشتر واسه ویندوز و نرم افزارها میخوام ظرفیت 256 بهتر هست یا 128 چون ظاهرا ظرفیت بالاتر سرعت بیشتری داره ظاهرا 850 پرو تنظیمات بهینه سازی که واسه دیگر اس اس دیها لازم هست رو لازم نداره آیا شما تمام تنظیمات بهینه سازی رو روی اس اس دی خودتون انجام دادین و ایا همه این تنظیمات لازمه میشه بگین کدوم مدل پلکستور رو دارین نظرتون راجب ای دیتا چیه چون 3 سال گارانتی داره آیا مدلی داره که هم رده پلکستور یا سامسونگ باشه و آیا ارزش خرید داره و شما توصیه میکنید چون گارانتی خوبی داره ممنونم

اول یه درخواست ازت بکنم واسه همیشه : بین نوشته هات فاصله بنداز خیلی سخت میشه خوندش + از نقطه هم استفاده بکن !

ببین سامسونگ برترین تولید کننده ی حافظه است تو دنیا و شکی نیست و سالید هاش از همه بهترن از همه لحاظ ولی گارانتی معتبر و پاسخگو تو ایران نداره !

مک اپ هم که فرمودین بعید میدونم قابل اتکا باشه .........

پلکستور گارانتی ش باید سازگار ارقام باشه قاعدتا که از لحاظ پاسخ گویی از بقیه بهتره ........

پلکستور من جزو بهترین مدل هاش نیست ولی ویندوز 7 رو 13 ثانیه up میکنه .......

ocz هم سالید های خیلی خوبی داره ولی گارانتی خوبی نداره ......

من خودم 256 رو میپسندم چون به صورت دیفالت 60 درصد ش پر شده .......

اون دسته از بهینه سازی ها برای چند دسته از کاربری ها تعریف شده و شما باید اون دسته ای رو انجام بدی که بهت مربوط میشه ........

به نظر من پلکستور بهترین ارزش خرید رو داره فعلا .........

سوالی بدون جواب موند ؟
    امتیازها
    5,504
    سطح
    47
    3
    کاربر جدید
    آقا سامان چند تا سوال دیگه دارم ممنون میشم جواب بدی 1- به نظرت بعد سامسونگ 850 پرو کدام اس اس دی ها در اولویت دوم و سوم از نظر برتریت اس اس دی قرار میگیرن ---- آیا به نظرت ارزش داره ریسک کنم و سامسونگ 850 پرو رو با گارانتی مک

آپ بگیرم چون قیمتش 820 هست ----- شما میگید ظرفیت 256 رو میپسندید چون بصورت دیفالت 60 درصدش پر شده میشه یکم توضیح بدین یعنی ظرفیت کامل 256 گیگ رو بهمون نمیده و مثل هارد فضای پرت داره ------- آیا اس اس دی پلکستور شما با

پر شدن بیشتر فضای آن سرعتش پایین نیومده یا در اثر قطع ناگهانی برق اطلاعاتش پاک بشه تو یه مقاله خوندم بعضی از اس اس دی ها در اثر قطع ناگهانی برق سوختن یا اطلاعاتشون پاک شده ---- مدل سامسونگ و پلکستور از حافظه کش سیستم برای

افزایش سرعت استفاده میکنن با توجه به اینکه سیستم من 4 گیگ رم داره آیا مشکلی پیدا نمیکنم و میگن یه اشکالی که تو این حالت هست با قطع ناگهانی برق کلیه اطلاعات که در حافظه رم ذخیره شده پاک میشود آیا این مشکلی ایجاد نمیکنه ---- ظاهرا

پلکستور رو فکر کنم دیگه سازگار وارد نمیکنه و شرکت سایبر میاره آیا این شرکت گارانتیش معتبر هست اگه گارانتش سازگار نبود به نظرتون به گزینه های دیگه فکر کنم بهتره یا نه مثل کینگستون و کروسیال با یکسال گارانتی آواژنگ یا کورسیر با گارانتی تخت

جمشید ------- به نظرتون کدام کنترلر بهتر است سامفورس یا مارول چون ظاهرا هر کدام واسه یه کاری ساخته شده --- آیا اس اس دی پلکستور فضای کامل 256 یا 128 گیگ رو بهمون میده یا فضای پرت داره اگه داره چقدر هست آیا میشه فضاشو بطور

کامل پر کرد یا سرعتش کند میشه ممنون میشم جواب بدین .....
صفحه 32 از 126 نخست ... 2230313233344282 ... آخرین
نمایش نتایج: از 311 به 320 از 1256

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)