ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 111 از 126 نخست ... 1161101109110111112113121 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,101 به 1,110 از 1256
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    درود بر کارشناسان ،اساتید و اعضا.

میخام در مورد خرید ssd با ظرفیت 240 و بودجه حداکثر 420 ، این موارد زیر رو که قیمت هم دیدم از سایتهای فروش و میدونم به بودجه م میخوره ،نظرتونو بفرمایید که انتخابهام از نظر فنی و البته بودجه مناسبند یا خیر.

1- Liteon MU3 PH6 CE240L با چیپ MLC
    2- Liteon MU3 PH6 CE240با چیپ TLC
    3- PNY , Lexar , یا ویکومن TLC

نکات مدنظرم در انتخاب؛
    اولی MLC که جدیدتره و به نسبت تکنولوژی،البته قیمت مناسب تری داره.
    دومی که TRİM,NCQ ,ECC کامله و سرعت خوب و بازم قیمت خوبی داره.
    سومی ها ( اون سه تا مارک ) هم مرحله بعدین که اگه یک و دو ، رد شن ،به ترتیب PNY ,
    Lexar,
    Vicoman
    https://www.digikala.com/product/dkp...A7%DB%8C%D8%AA

که اینا هم دستورالعمل هاشون کامله و سرعت خوب و قیمت مناسب.

( در ضمن تو این محدوه قیمت کم برای ۲۴۰ گیگ، برندهای دیگه مثا ای دیتا ،اپیسر،وسترن یاگیگا رو رد کردم چون بعضیا یا سرعت پایین تر دارن یا دستورالعمل هاشون کامل نیست و چنگی به دل نمیرنن تو این رنج قیمتی)

نظرتون راجع به انتخابهام لطفاً؟
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    سوال دیگه م در مورد خرید هارد اینترنال ۲ ترا ریفر هست که تو یکی ازسایتهای فروش معتبر دیدم با قیمت حدودا ۵۸۰ که خیلی وسوسه کننده س ،خریدنش ایرا داره ؟با در نظر گرفتن اینکه ،۷ روز ضمانت برگشت داره و میتونم تو این مدت ،بدم به اهل فن از همه لحاظ هارد رو چک کنن و اگه ایراد داشت برگردونم.
    در ضمن چه تستهایی باید انجام بگیره تا از همه لخاظ و خصوصا بدسکتور و سلامتی عمومی و طول عمرش ،مطمئن بشم؟؟؟؟
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid59 نمایش پست ها
    درود بر کارشناسان ،اساتید و اعضا.

میخام در مورد خرید ssd با ظرفیت 240 و بودجه حداکثر 420 ، این موارد زیر رو که قیمت هم دیدم از سایتهای فروش و میدونم به بودجه م میخوره ،نظرتونو بفرمایید که انتخابهام از نظر فنی و البته بودجه مناسبند یا خیر.

1- Liteon MU3 PH6 CE240L با چیپ MLC
    2- Liteon MU3 PH6 CE240با چیپ TLC
    3- PNY , Lexar , یا ویکومن TLC

نکات مدنظرم در انتخاب؛
    اولی MLC که جدیدتره و به نسبت تکنولوژی،البته قیمت مناسب تری داره.
    دومی که TRİM,NCQ ,ECC کامله و سرعت خوب و بازم قیمت خوبی داره.
    سومی ها ( اون سه تا مارک ) هم مرحله بعدین که اگه یک و دو ، رد شن ،به ترتیب PNY ,
    Lexar,
    Vicoman
    https://www.digikala.com/product/dkp...A7%DB%8C%D8%AA

که اینا هم دستورالعمل هاشون کامله و سرعت خوب و قیمت مناسب.

( در ضمن تو این محدوه قیمت کم برای ۲۴۰ گیگ، برندهای دیگه مثا ای دیتا ،اپیسر،وسترن یاگیگا رو رد کردم چون بعضیا یا سرعت پایین تر دارن یا دستورالعمل هاشون کامل نیست و چنگی به دل نمیرنن تو این رنج قیمتی)

نظرتون راجع به انتخابهام لطفاً؟
    از مدل هایی که خودتون انتخاب کردین خوب حافظه ذخیره سازی که از NAND Flash ساختار MLC داره پیشنهاد میشه.

ولی برند WDC هم خوبه می تونید استافده کنید.

برای هارد دیسک تعمیری که بهش اشاره کردین اصلا اطمینان نیستش مخصوصا قطعه حساسی مانند: هارد دیسک پیشنهاد میشه نو خریداری بشه که عمر بیشتری دارند و ...
    امتیازها
    11
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    درود
    در حال راه اندازی گیم نت هستم، هارد دستگا های پلی استیشن 4 پرو و ایکس باکس وان ایکس رو میخوام همین اول کار تغییر بدم و بالا ببندم، دوستان بهترین گزینه برای این دستگاه ها چه هاردی هست که هم سرعت خوبی داشته باشند و هم عمر و کیفیت بالایی داشته باشند، چون زیاد ازشون کار کشیده میشه. هارد 3 ترابایت میخوام ببندم، ترجیها وسترن معرفی کنید... با سپاس
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    نقل قول نوشته اصلی توسط pclord نمایش پست ها
    درود
    در حال راه اندازی گیم نت هستم، هارد دستگا های پلی استیشن 4 پرو و ایکس باکس وان ایکس رو میخوام همین اول کار تغییر بدم و بالا ببندم، دوستان بهترین گزینه برای این دستگاه ها چه هاردی هست که هم سرعت خوبی داشته باشند و هم عمر و کیفیت بالایی داشته باشند، چون زیاد ازشون کار کشیده میشه. هارد 3 ترابایت میخوام ببندم، ترجیها وسترن معرفی کنید... با سپاس
    درود

بنده یکی از کسانی هستم که همیشه از هارد دیسک های WDC Caviar BLACK استفاده می کنم با توجه به این گران هستند ولی یک عمر و کاراییشون بیشتر از سایر سازندگان هستند.

هارد دیسک بلک با ظرفیت یک ترابایت : 1.340.000 هزار اوشلوق پول بی ارزش مملکت .

برای سه ترابایت شما باید : بیش از دو میلیون تومان هزینه کنید.

بهترین گزینه خرید Seagate Barracuda 2.0 TB می باشد.
    امتیازها
    11
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط SPARC نمایش پست ها
    درود

بنده یکی از کسانی هستم که همیشه از هارد دیسک های WDC Caviar BLACK استفاده می کنم با توجه به این گران هستند ولی یک عمر و کاراییشون بیشتر از سایر سازندگان هستند.

هارد دیسک بلک با ظرفیت یک ترابایت : 1.340.000 هزار اوشلوق پول بی ارزش مملکت .

برای سه ترابایت شما باید : بیش از دو میلیون تومان هزینه کنید.

بهترین گزینه خرید Seagate Barracuda 2.0 TB می باشد.
    سپاسگزارم. این مدل خاویار عجب چیزیه، حیف نمیشه نزدیکش شد. سیگیت هم اصلا تجربه خوبی با هارد هاش ندارم و فکر نکنم دیگه سمتش برم. از هارد های رنگی وسترن بهتر نیست استفاده کنم؟ و به نظر شما کدوم رنگش برای کار من بهتر جواب میده؟ اندازه هارد هم باید 2.5 باشه، اگه 7200RPM هم باشه که دیگه بهتر.
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    سپاسگزارم. این مدل خاویار عجب چیزیه، حیف نمیشه نزدیکش شد. سیگیت هم اصلا تجربه خوبی با هارد هاش ندارم و فکر نکنم دیگه سمتش برم. از هارد های رنگی وسترن بهتر نیست استفاده کنم؟ و به نظر شما کدوم رنگش برای کار من بهتر جواب میده؟ اندازه هارد هم باید 2.5 باشه، اگه 7200RPM هم باشه که دیگه بهتر.
    درود

خواهش می کنم، بله قطعا بهتر از BLACK هارد دیسک نداریم.

من هنوز پیشنهادم Seagate هستش ولی اگر نمی خواهید از برند خریداری کنید پیشنهاد من TOSHIBA 1.0 TB - L200 هستش که RPM اون 5400 می باشد . فعلا هارد دیسک 2.5 با RPM 7200 ندیدم فروشگاه ها موجود داشته باشند.
    امتیازها
    11
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط SPARC نمایش پست ها
    درود

خواهش می کنم، بله قطعا بهتر از BLACK هارد دیسک نداریم.

من هنوز پیشنهادم Seagate هستش ولی اگر نمی خواهید از برند خریداری کنید پیشنهاد من TOSHIBA 1.0 TB - L200 هستش که RPM اون 5400 می باشد . فعلا هارد دیسک 2.5 با RPM 7200 ندیدم فروشگاه ها موجود داشته باشند.
    پیشنهاد سیگیت دلیل خاصی داره؟ مدل توشیبا رو هم نگاه کردم رابطش ساتا 2 هست و مثل این که قدیمی هست ، سرعت هم خیلی مهمه و خود هارد اصلی دستگاه هم ساتا 3 هست. اگه مدلی که بخوام تو ایران پیدا نشه از آمازون سفارش میدم، از طریق همین سایت های ایرانی مثل مالتینا و... سری FireCuda SSHD سیگیت هم زیاد تعریفشو شنیدم اما از نظر عمر و کیفیت ساخت نمیدونم در چه درجه ای هست؟
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    همون آبیش جواب میده.
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
صفحه 111 از 126 نخست ... 1161101109110111112113121 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,101 به 1,110 از 1256

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)