ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16
    امتیازها
    39
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    مادربرد VGA نداره، cpuی شما دارای گرافیک مجتمع هست.
    ]چرا ديگه vga unbord داره ديگه ، پورت vga روشه خب.

هيچ اوركلاك روش صورت نگرفته و تنظيمات بايوس نرمال هست. من دست به چيزي نزدم. دماي قطعات نرمال است.
    ميخوام درايور هارو نصب كنم يه مدت بعدش اينطوري ميشه و هنگ ميكنه نميشه درايوري نصب كرد اينطوري.

مورد بعدي اينكه من رفتم الان كارت گرافيك خودم رو كه ATI 4670 هست رو گذاشتم روش ،​ با اون سيستم رو روشن كردم ، بعد همين مرحله نصب درايور هارو انجام ميدم ، بعد از مدتي صفحه خط خط نميشه اما كلا ويندوز هنگ ميكنه.
    ويندوزشم من 100 بار جاي مختلف نصب كردم مشكلي نبوده windows 7 home pr 64bit .

احتمالش هست که با آپدیت بایوس مشکل بشه.
    منظورتون اين هست كه با آپديت بايوس مشكل حل ميشه ؟

خلاصه من واقعا نميدونم مشكل از كجاست.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط S4DEGH نمایش پست ها
    ]چرا ديگه vga unbord داره ديگه ، پورت vga روشه خب.

هيچ اوركلاك روش صورت نگرفته و تنظيمات بايوس نرمال هست. من دست به چيزي نزدم. دماي قطعات نرمال است.
    ميخوام درايور هارو نصب كنم يه مدت بعدش اينطوري ميشه و هنگ ميكنه نميشه درايوري نصب كرد اينطوري.

مورد بعدي اينكه من رفتم الان كارت گرافيك خودم رو كه ATI 4670 هست رو گذاشتم روش ،​ با اون سيستم رو روشن كردم ، بعد همين مرحله نصب درايور هارو انجام ميدم ، بعد از مدتي صفحه خط خط نميشه اما كلا ويندوز هنگ ميكنه.
    ويندوزشم من 100 بار جاي مختلف نصب كردم مشكلي نبوده windows 7 home pr 64bit .

منظورتون اين هست كه با آپديت بايوس مشكل حل ميشه ؟

خلاصه من واقعا نميدونم مشكل از كجاست.
    پردازنده گرافیکی داخل CPU هست و روی مادربرد فقط خروجی تصویر قرار داره !
    به سؤالات با قرار دادن عکس پاسخ بدید !
    به این سؤال هم دقیق پاسخ بدید که : آیا این مشکل دقیقاً بعد از نصب درایور اتفاق می افته و اگه ویندوز رو خام بیارید بالا تا زمانی که درایور نصب نکنید مشکلی نداره ؟!!

احتمال برطرف شدن مشکل با آپدیت بایوس به آخرین ورژن وجود داره اگه ورژن فعلی از آخرین ورژن موجود در سایت ایسوس پایین تر باشه !
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/02/21 در ساعت 13:04

امتیازها
    39
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    آیا این مشکل دقیقاً بعد از نصب درایور اتفاق می افته و اگه ویندوز رو خام بیارید بالا تا زمانی که درایور نصب نکنید مشکلی نداره ؟!!
    ويندوز كه نصب ميشود ، بالا مياد ، بعد زدم درايور ها نصب بشود بعد از گذشت چند دقيقه صفحه خط خط شد و هنگ كرد.
    كارت vga گذاشتم ، سيستم روشن كردم ويندوز اومد بالا ، زدم درايور نصب شود ، بعد از گذشت چند دقيقه تصوير ثابت بود و سيستم هنگ كرد.
    ريست كردم و كلا دست به چيزي نزدم ، فقط موس رو ميچرخوندم ، بعد از گذشت چند دقيقه هنگ كرد.
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    بایوس مادربرد رو آپدیت کنید. اگر پس از آپدیت بازهم مشکل باقی بود، با رم دیگری تست کنید و اگر مشکل همچنان باقی بود مادربرد را به گارانتی ببرید.
    امتیازها
    2,498
    سطح
    30
    43
    کاربر اخراجی
    استاتر عزیز لطفا بگید کار به کجا رسید
    امتیازها
    1,370
    سطح
    20
    121
    کاربر انجمن
    به نظر من هم میتونه از رم باشه یعنی از باس رم هم میتونه از ICتصویری مانیتور ایراد داشته باشه حالا به نحفی مثلا نوسانات برق میتونه عامل ان باشه!
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع