ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 75 1231151 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 744
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن

تاپیک تبریک مناسبت ها و تقدیر و تشکر از کاربران

الهی به امید تو
    سلام دوستان عزیز
    با کسب اجازه از مدیریت کل مجترم در این تاپیک پیام تبریک مناسبت های مذهبی ، عید نوروز ، همچنین سالروز تولد یا ازدواج کاربران عزیز انجمن و ارتقاء سمت کاربران یا کسب موفقیت های مختلف توسط کاربران و تقدیر و تشکر از کاربران عزیز اعلام می گردد .
    دوستان عزیز می توانند در همین تاپیک به کاربر مورد نظر پیام تبریک براساس مورد تبریک خود را اعلام کنند .
    لطفاً از ایجاد تاپیک های موازی و مرتبط با این موضوع جداً خودداری فرمائید . @};-
    انشاء الله همیشه شاهد شادی و خوشحالی شما کاربران عزیز باشیم .
    از همکاری همه دوستان عزیز جهت حفظ نظم تاپیک بسیار سپاسگزاریم !
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/02/17 در ساعت 15:38

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    تاپیک رو با اولین تبریک افتتاح می کنیم .
    دوست و استاد عزیزمون امین آقا گل و دوست داشتنی با نام کاربری old gamer به واسطه فعالیت های مفیدشون در انجمن توسط مدیریت کل محترم به سمت همکار انجمن منصوب شدند .
    برای این عزیز در سمت جدید آرزوی موفقیت می کنیم و این ارتقاء سمت رو بهشون تبریک میگیم . @};-@};-

امین جان موفق باشی برادر ! :x@};-
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/02/17 در ساعت 15:15

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    مورد دوم یه مقدار متفاوت هست !
    تعدادی از مشمولین خدمت وظیفه عمومی روز پنج شنبه اول اسفند ماه به خدمت مقدس سربازی اعزام خواهند شد که تا جایی که بنده اطلاع دارم دو دوست عزیز و دوست داشتنی و از اساتید خوب انجمن سخت افزار هم در بین مشمولین هستند .
    آقا مهران خدایی عزیز با نام کاربری Mehran coyote و آقا فرامرز موسوی عزیز با نام کاربری faramarz_mit به خدمت مقدس سربازی اعزام خواهند شد . برای این دو عزیز و استاد دوست داشتنی آرزوی موفقیت داریم و همینجا ازشون قول می گیریم که هر موقع اومدن مرخصی آنلاین بشن و بهمون افتخار بدن در لباس سربازی چندساعتی رو با هم سپری کنیم !
    دوست داریم عکس هاشون با سر تراشیده هم برامون بفرستند اگه دوست داشتند تا چهره ماهشون رو هم ببینیم با سر تراشیده !! :x
    برای هردو شما در تمامی مراحل زندگی آرزوی موفقیت و سربلندی داریم ! انشاء الله بعد از خدمت هم از حضور شما استفاده کنیم و از زحمات و فعالیت های مفیدتون تا این لحظه تقدیر و تشکر ویژه می کنیم ! :x@};-
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/02/17 در ساعت 15:22

امتیازها
    7,146
    سطح
    55
    901
    کاربر انجمن
    بزرگترین تشکر رو باید از شما انجام داد رضا جان به علت ایجاد این تاپیک که واقعا عالیه :x;)

اگر ممکنه این موضوع را مهم کنید :)

بنده هم به نوبه خودم به دوست عزیزمون امین جان (old gamer) برای کسب این پست تبریک عرض میکنم . انشالاه شاهد فعالیت بیشتر این دوستمون در انجمن باشیم .:):)
    امتیازها
    7,146
    سطح
    55
    901
    کاربر انجمن
    متاسفانه باید بگم که من هم نمیتونم از 2 هفته دیگه به فروم سخت افزار بیام :(:( تاچند روز دیگه هستم .

باید انشاالاه بچسبم به درس . و به مدت 3 ماه نمیتونم بیام :( البته بعد از اون در خدمتتون خواهم بود :)

دیگه خوبی بدی چیزی از ما دیدید حلال کنید دیگه :) انشالاه بعد از این مدت با فعالیت بیشتر و بهتر بر میگردم :)

وقتی برگردم دانشجوی فوق لیسانس هستم :)

با آرزوی موفقیت برای همه شما دوستان @};-@};-

گفتم اینجا بگم بهتره .
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    برای آقا خشایار عزیز هم آرزوی موفقیت و قبولی در مقطع کارشناسی ارشد داریم ! انشاء الله در امر تحصیل هم موفق باشید ! @};-

امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    با آرزوی موفقیت برای سربازان و دانشجویان عزیز همینجا اعلام میکنم به هردو قشر سرباز و دانشجو حسودی میکنم چون نه دانشگاه نسیبم شد نه سربازی.
    انشاالله که موفق و سربلند باشید.
    از بقیه دوستانی هم که در فروم زحمت میکشن تشکر و قدر دانی میکنم. خودمم که فقط باعث آزار و اذیتتونم میدونم.
    و در آخر هم از آقا رضای زحمت کش خودمون تشکر خاصی میکنم.
    آقا رضا بزنم تاپیکو ببندم حالا ;)
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    خب با توجه فعالیت های مفید و دانش خوب دوست و استاد عزیزمون آقا ناصر عزیز با نام کاربری iSteve در بخش اورکلاکینگ با نظر مثبت مدیریت کل محترم انجمن نام کاربری این استاد عزیز به « کاربر حرفه ای اورکلاکینگ » تغییر یافت که این عنوان جدید و برازنده رو به ایشون تبریک میگیم و براشون آرزوی موفقیت و آرزوی کسب افتخار و رکورد زنی های بیشتر در این بخش می کنیم و بابت زحمات و مشاوره های خوبشون در این بخش از ایشون تقدیر و تشکر ویژه به عمل می آوریم . @};-

ناصر جون داداش عنوان جدید مبارک ! ایشالله همیشه موفق باشی و رکوردهای خیلی خوبی بزنی استاد عزیز ! :x@};-

امتیازها
    7,895
    سطح
    59
    486
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    تعدادی از مشمولین خدمت وظیفه عمومی روز پنج شنبه اول اسفند ماه به خدمت مقدس سربازی اعزام خواهند شد که تا جایی که بنده اطلاع دارم دو دوست عزیز و دوست داشتنی و از اساتید خوب انجمن سخت افزار هم در بین مشمولین هستند .
    آقا مهران خدایی عزیز با نام کاربری Mehran coyote و آقا فرامرز موسوی عزیز با نام کاربری faramarz_mit به خدمت مقدس سربازی اعزام خواهند شد . برای این دو عزیز و استاد دوست داشتنی آرزوی موفقیت داریم و همینجا ازشون قول می گیریم که هر موقع اومدن مرخصی آنلاین بشن و بهمون افتخار بدن در لباس سربازی چندساعتی رو با هم سپری کنیم !
    دوست داریم عکس هاشون با سر تراشیده هم برامون بفرستند اگه دوست داشتند تا چهره ماهشون رو هم ببینیم با سر تراشیده !! :x
    برای هردو شما در تمامی مراحل زندگی آرزوی موفقیت و سربلندی داریم ! انشاء الله بعد از خدمت هم از حضور شما استفاده کنیم و از زحمات و فعالیت های مفیدتون تا این لحظه تقدیر و تشکر ویژه می کنیم ! :x@};-
    wow wow wow
    واقعا سوپرايز شدم آقا رضا خيلي گلي واقعا ممنون@};-@};-
    من خيلي خوشحالم دوستان گلي تو اين فروم پيدا كردم واقعا روزها و شباي خوبي تو اين فروم داشتم يكي از بهترين دوستان من هم آقا رضاي گل بود كه مدير بسيار توانمندي هستن با دانش بالا
    بازم ممنون ممنون@};-@};-
    چشم حتما كچل كرديم عكس ميذارم من هنوز كچل نكردم ولي مهران كچل كرده خيلي خوشگل شده
    مطمئن باشين در كمترين فرصت ها در دوران آموزشي به فروم سر ميزنم
    هميشه به يادتان خواهم بود@};-@};-@};-@};-
    اينم عكس كچليم كه قولشو داده بودم :D
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 02.JPG
مشاهده: 57
حجم: 844.4 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 03.JPG
مشاهده: 56
حجم: 866.2 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 04.JPG
مشاهده: 58
حجم: 1.25 مگابایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 05.JPG
مشاهده: 57
حجم: 1.27 مگابایت
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 01.jpg  
    امتیازها
    9,250
    سطح
    64
    503
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    اصلا عرق شرم روی پیشونی ما بر نشست :x
    واقعا ممنونم ازت ما کوچیکه همه ی دوستان هستیم. مصطفی جان ممنووون از کسایی هم که با پی ام هاشون ما رو سرفراز کردن هزار با تشکر :x
    اولا به همه کسایی که ترفیعی گرفتن تبریک میگم لیاقتشون بیشتر از اینهاست @};-
    من به سایت و بچه هاش مدیونم و هیچ موقه خونه ی سومم :-" رو ترک نخواهم کرد
    سرمو با 30 زدم فلن تا عادت کنم

چون شما گفتی عکس قبل و بعد از عمل رو میزارم :)
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: avatar-92.jpg
مشاهده: 39
حجم: 17.6 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Sarbaz-Recoveredss.jpg
مشاهده: 1321
حجم: 8.6 کیلو بایت

برا ما دو تا سرباز وطن دعا کنید بعد آموزشی تو شهرای خودمون بیوفتیم اگه نیوفتیم کلا نابود میشیم
صفحه 1 از 75 1231151 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 744

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع