ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    امتیازها
    5,525
    سطح
    47
    397
    کاربر انجمن

مشکل در نصب نرم افزار samsung all share

سلام خدمت دوستان گرامی!
    قصد نصب نرم افزار all share برای کامپیوتر رو داشتم که با پیغام زیر مواجه می شم. هر کاری کردم مشکل حل نشد.نرم افزار رو هم از سامسونگ دانلود کردم.فایر وال رو خاموش کردم آنتی ویروس هم off هست.به اینترنت هم وصل هستم.ممنون میشم اگر بنده رو راهنمایی کنید.
    http://bayanbox.ir/id/8640953214571683553?view
    در حقیقت قصدم اینه که ویدئو رو به حالت real time از طریق dlna بروی تلویزیون (40F6450)استریم کنم.اگر راه دیگه ای به ذهن دوستان میرسه من رو راهنمایی کنن!
    خیلی ممنون
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط IMAN4K نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان گرامی!
    قصد نصب نرم افزار all share برای کامپیوتر رو داشتم که با پیغام زیر مواجه می شم. هر کاری کردم مشکل حل نشد.نرم افزار رو هم از سامسونگ دانلود کردم.فایر وال رو خاموش کردم آنتی ویروس هم off هست.به اینترنت هم وصل هستم.ممنون میشم اگر بنده رو راهنمایی کنید.
    http://bayanbox.ir/id/8640953214571683553?view
    در حقیقت قصدم اینه که ویدئو رو به حالت real time از طریق dlna بروی تلویزیون (40F6450)استریم کنم.اگر راه دیگه ای به ذهن دوستان میرسه من رو راهنمایی کنن!
    خیلی ممنون
    دوست عزیز من تایپیکت رو العان دیدم.عکس ارروری که گذاشتین پاک شده.لطفا عکس رو دوباره بزار و بگو کدوم ورژن رو ریختی و از چه ویندوزی استفاده میکنی
    امتیازها
    5,525
    سطح
    47
    397
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    دوست عزیز من تایپیکت رو العان دیدم.عکس ارروری که گذاشتین پاک شده.لطفا عکس رو دوباره بزار و بگو کدوم ورژن رو ریختی و از چه ویندوزی استفاده میکنی
    خیلی ممنون مشکل حل شده.(خیلی وقت پیش!)
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    ایمان جان حالا که یه تاپیک قدیمی بالا اومده لطف کن روش کار رو هم بگو تا دوستانی که ممکنه مشکل مشابهی پیدا کنند براشون مفید واقع بشه و بعدش تاپیک بسته بشه !
    ربط به نسخه ویندوز داشت اون پیام ؟!

امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    ایمان جان حالا که یه تاپیک قدیمی بالا اومده لطف کن روش کار رو هم بگو تا دوستانی که ممکنه مشکل مشابهی پیدا کنند براشون مفید واقع بشه و بعدش تاپیک بسته بشه !
    سلام بله کاملا به نسخه ویندوز ربط داشت البته من اررور رو ندیده بودم ولی تاثیر داره
    امتیازها
    5,525
    سطح
    47
    397
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    چشم آقا اشراقی عزیز!.من بعضی از سرویس های ویندوز رو غیر فعال کرده بودم بعد که enable all کردم (+ریستارت) مشکل برطرف شد.این مشکل هیچ ربطی به نسخه ویندوز نداره و در آغاز نصب حتما باید به اینترنت متصل بود.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط IMAN4K نمایش پست ها
    چشم آقا اشراقی عزیز!.من بعضی از سرویس های ویندوز رو غیر فعال کرده بودم بعد که enable all کردم (+ریستارت) مشکل برطرف شد.این مشکل هیچ ربطی به نسخه ویندوز نداره و در آغاز نصب حتما باید به اینترنت متصل بود.
    بسیار عالی ! ممنون ! خدا رو شکر که مشکل حل شده !

امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    یادش بخیر یکی از ناحق شدن های اون زمان های فروم این تاپیک بود.بنده هنوز مدیر نبودم و میخواستم اینجا کمکی بکنم که جناب اشراقی و این دوست استارترمون مارو جدی نگرفتند و با هم گفتند و شنیدند آخر سر هم نگذاشتند من پست اثبات رو بدم و تاپیک بسته شد!حالا چون این قبیل مشکلات خیلی زیاد هستش یکمی توضیح میدم راجب اش.
    نرم افزار all share از طرف سامسونگ برای کار با dlna معرفی شد.البته الان برای سری های جدید سامسونگ این نرم افزار کاربرد چندانی نداره.یعنی منظورم اینه که نرم افزارهای زیادی وارد بازار شد با همچین قابلیتی.این نرم افزار بر خلاف ورژن های امروزی اش و یا نرم افزارهای رقیب خود،یک مشکل عمده داشت و این بود که برخی ورژن هاش با ویندوز 7 سازگاری نداشتند و برخی دیگر هم با ویندوز 8 و 8.1 !قضیه خیلی پیچیده شده بود و سامس سرویس مجبور بود برای نماینده هاش و خریداران 4 ورژن از این نرم افزار رو معرفی کند که امتحان کنند و ببینند کدام به سیستم و تلویزیون آنها میخورد.یعنی حتی پس از تماس تلفنی با تکنسین های شرکت،این تنها ایده بود.سپس معلوم شد به علت تغییراتی که در مدیریت wi-fi بین ویندوز های 7 و 8 وجود دارد،یا قطع ارتباط داریم و یا فیلم و موسیقی با لگ همراه است.سپس خود شرکت هم به همین علت مجبور شد باگ ها را برطرف کرده اما هیچوقت یک نرم افزار all share برای تمام ویندوز ها وجود نداشت!

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)