ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 22
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    سلام دوستان عزیز !
    در سال جدید هم سعی می کنیم ویدئوهای جذاب و مفیدی بر روی سایت آپارات آپلود کرده و در این تاپیک خدمت شما عزیزان ارائه کنیم و باز هم از شما دوستان عزیز تقاضا داریم نظرات خوب خودتان را در مورد ویدئوهای آپلود شده از ما دریغ نکنید و اگر ویدئو خاصی مد نظر شما بود همینجا اعلام کنید تا دوستان عزیز و زحمتکش تیم سایت سخت افزار ویدئوهای مناسبی را با موضوعات درخواستی تهیه و بر روی سایت سخت افزار قرار دهند و ما هم ویدئوها را اینجا خدمت شما عزیزان تقدیم کنیم . @};-
    این تاپیک را در سال جدید با آپلود 13 ویدئو جذاب و مفید و کاربردی در قالب دو پست افتتاح می کنیم !

استفاده از سیستم عامل iOS در ماشین ها

ویدیو قابلیت های دوربین نیکون D4s

مقایسه کامل Xbox One و PS4

تست Xbox One و PS4 در بازی Metro Last light

مقایسه Xbox One و PS۴ در بازی Battlefield ۴

ویدئو معرفی NVIDIA Titan-Z

کارایی Titan- Z در موتور گرافیکی Unreal 4

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    قدرت پردازشی Unreal engine 4

مقایسه قدرت پردازشی PC و PS4 در Unreal Engine 4

ویدئویی از بازی Need For Speed Rivals

ویدیو معرفی HTC One M8

تست ضد آب بودن HTC One M8

ویدئویی از بررسی گوشی Sony Z2

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    سلام دوستان عزیز .
    در این پست ویدئویی از بررسی جدیدترین و قدرتمندترین ایرکولر شرکت Noctua خدمتتون ارائه می کنم کاری از وب سایت techicize.com هست که امیدوارم مورد توجه دوستان به ویژه دوستداران محصولات نوکتوا و کلیه کسانی بررسی کولرهای مختلف رو دنبال می کنند واقع بشه .
    به خاطر محدودیت حجم آپلود در وب سایت آپارات مجبور شدم ویدئو رو با کیفیت پایین تر دانلود کنم که البته کیفیتش اونقدر پایین نیست که چیزی نامفهوم و گنگ باقی بمونه و قابل قبول هست .

به نظر شما با توجه به قیمت 100د*لا*ری این کولر و به خاطر ابعاد و عرض زیادی که داره باعث ایجاد محدودیت ابعادی میشه روی سیستم برای قطعات مجاور خودش به ویژه رم ، در بازار در برابر رقبا و واترکولرها ارزش خرید خواهد داشت ؟!

ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/05/24 در ساعت 13:41

امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    اگر قرار باشه همچین کولر بزرگی ببیندیم شخصا غول جدید و بدون فن ترمال رایت رو بیشتر میپسندم تا این.
    فقط برای رمهای شونه بلند باز سازی شده تا به شونه رمها برخورد نکنه
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط old gamer نمایش پست ها
    اگر قرار باشه همچین کولر بزرگی ببیندیم شخصا غول جدید و بدون فن ترمال رایت رو بیشتر میپسندم تا این.
    فقط برای رمهای شونه بلند باز سازی شده تا به شونه رمها برخورد نکنه
    بله آقا موافقم. البته فقط در حالت تک فن اجازه نصب رم های بلندتر رو میده، یعنی وقتی که فقط یک فن بین دو tower کولر قرار می گیره وگرنه در حالت دو فن وقتی فن ِ push جلوی کولر قرار می گیره فضای چندانی برای نصب رم باقی نمی مونه. حداقل از عکس های کولر در سایت خود noctua و جاهای دیگه که بررسی انجام دادن این طور بر میاد.

شخصا با توجه به کارکرد عالی و تقریبا بدون سر و صدای کولرهای noctua خیلی دوست داشتم برای سیستم خودم تهیه کنم که البته نشد ولی با توجه به اینکه این کولر هم با فن 1320 گرم وزن داره، دیگه کولر HR-22 ترمال رایت چندان سنگین به نظر نمیاد و صد البته کم سر و صدا تر هم هست.
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    سلام رضا جان

نوکتا برند خوبی است اما همانطور که امین گفت به نظرم ThermalRight گزینه به نسبت بهتری در این زمینه است.
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    خب این کولر به نظر 2 تا 3 درجه از d14 خنک تر هست!!! و همچنین خیلی هم گنده!
    hr22 ترمال رایت هم گنده اس و وقتی هم فن روش نصب شه قطعا با رم مشکل داره مثل همین نوکچوا ! اما خب به نظر میرسه نشه دو تا فن برای این کولر استفاده کرد ! همچنین کاراییش در حالت لود با یه فن رفرنس 1700 دور از d14 پایینتر هست و احتمالا در صورت استفاده از فن بهتر نهایت به d14 برسه که در نتیجه از d15 ضعیف تر میشه همچنین در صورت تهیه یه فن گرون قیمت براش اختلاف قیمت چندانی با d15 نداره!
    اما در هر صورت hr-22 کم صدا تر هست و کارایی خوبی داره و d15 با صدای بیشتر کارایی بهتر!
    کلا بخوام انتخاب کنم من d15 نوچوا رو انتخاب میکنم ! به همین دلایلی که گفتم و هچنین چون نوکچوا هستش !!
    البته منتظر تست tomshardware هم هستم
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    چه کولری بود اقا !!!! فکر کنم بالا پشتبون هم جواب بده و کار خنک کردن خونه رو هم بر عهده بگیره !!!! اون رم ه که به اصتلاح شونه کوتاه بود مارش انویدا بود ؟؟؟؟؟؟ ممنون بابت این ویدیو !!!!
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    81,597
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    برای اینکه ببینید cpu چقدر حرارت داره ویدئوی زیر رو ببینید. در این ویدئو میبینید که طرف هیت سینک cpu رو کامل قفل نکرده، بعدش میاد cpuی AMD خودشو مقداری اورکلاک میکنه، سپس در حالی سیستم روشنه یهو هیت سینک cpu رو کلا از روی cpu برمیداره. طفلک اون cpu... دلم واسش سوخت.

این ویدئویی که میبینید، آزمایش یک شخصی هست که.... آدم نمیدونه چی بهش بگه! مرگ یک رم در مقابل دیدگان کاربران!

این یکی رو حتما توصیه میکنم ببینید! خیلی جالب و البته آموزنده اس!

دوستان عزیزی که میخوان بدونن چطور باید ویدئوها رو در پست هاشون آپلود کنند، تاپیک زیر رو مطالعه کنند:

قابلیت قرار دادن ویدئو های آپارات در فروم فعال شد + آموزش

@};-
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 22

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع