ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12
    امتیازها
    7,442
    سطح
    57
    9
    کاربر انجمن

خرید لبتاب برای کارهای معماری و رندر با قیمت نهایت 3600000 تومان

سلام
    خواهشا یه لبتاب مناسب برای کارهای معماری و رندرینگ معرفی فرمایید
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    بنده Lenovo Y510P رو با 16GB رم پیشنهاد میکنم . کیبردش بک لایت داره , نسبت قیمت به کارایی بسیار خوبی هم داره .

امیدوارم خرید خوبی داشته باشید @};-
    امتیازها
    7,442
    سطح
    57
    9
    کاربر انجمن
    بدنش محکمه ؟ کیفیت ساخت قطعات . مادربرد و گرافیک و سیستم خنک کنندش چطوره ؟ ایسوز ها چطورن ؟
    امتیازها
    7,442
    سطح
    57
    9
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط n8-yaser نمایش پست ها
    بنده Lenovo Y510P رو با 16GB رم پیشنهاد میکنم . کیبردش بک لایت داره , نسبت قیمت به کارایی بسیار خوبی هم داره .

امیدوارم خرید خوبی داشته باشید @};-
    بدنش محکمه ؟ کیفیت ساخت قطعات . مادربرد و گرافیک و سیستم خنک کنندش چطوره ؟ ایسوز ها چطورن ؟
    امتیازها
    1,336
    سطح
    20
    25
    کاربر جدید
    من asus n550jv رو پیشنهاد میدم.کیفیت ساخت بهتری داره و سیستم خنک کنندش هم بهتر از لنوو عمل میکنه.از لحاظ سخت افزاری هم تقریبا مثل هم هستن.
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad118 نمایش پست ها
    جنس بدنه آلومینیومی و مقاومت مناسبی داره , خنک کنندگی هم مناسب هست (نه عالی) . حالا اگر قراره خیلی باهاش کار سنگین انجام بشه یه کول پد هم میگیرید (خوب هاش از 80,90 شروع میشن تا .... )

برند Lenovo کاملا" قابل اعتماد هست . کیفیت ساخت قطعات به کار رفته در محصولاتش هم مثل رقبا خوبه . ایسوس هم برند معتبری هست و محصولاتش کیفیت بالایی دارن .

در بین مدل های ایسوس N55JV هم که دوستمون گفتن گزینه ی خوبیه اما قیمت بالاتری داره و 8 گیگ رم . چون رندرینگ نیازمند حافظه ی رم زیادی هست مدلی با 16 گیگ رم توصیه میکنم.پردازنده ی مدل ایسوس فقط یه ذره بهتر از مدل لنوو هست.در کل با توجه به 16 گیگ حافظه ی رم , کیبرد بک لایت دار و قیمت پایینتر بنده Y510P رو توصیه میکنم .
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    جنس بدنه آلومینیومی و مقاومت مناسبی داره , خنک کنندگی هم مناسب هست (نه عالی) . حالا اگر قراره خیلی باهاش کار سنگین انجام بشه یه کول پد هم میگیرید (خوب هاش از 80,90 شروع میشن تا .... )

برند Lenovo کاملا" قابل اعتماد هست . کیفیت ساخت قطعات به کار رفته در محصولاتش هم مثل رقبا خوبه . ایسوس هم برند معتبری هست و محصولاتش کیفیت بالایی دارن .

در بین مدل های ایسوس N55JV هم که دوستمون گفتن گزینه ی خوبیه اما قیمت بالاتری داره و 8 گیگ رم . چون رندرینگ نیازمند حافظه ی رم زیادی هست مدلی با 16 گیگ رم توصیه میکنم.پردازنده ی مدل ایسوس فقط یه ذره بهتر از مدل لنوو هست.در کل با توجه به 16 گیگ حافظه ی رم , کیبرد بک لایت دار و قیمت پایینتر بنده Y510P رو توصیه میکنم .
    در تکمیل صحبت های استاد عزیز آقا یاسر و با اجازه از ایشون چند نکته رو مطرح می کنم !
    1. به طور کلی برای کارهای سنگین ورندرینگ خرید سیستم مناسب تر هست و مزایای بیشتری داره از جمله تهویه مناسب تر ، قدرت و کارایی بیشتر و شرایط مناسب تر در کار مداوم ! البته اگه قابلیت حمل براتون مهم باشه و نیاز به حمل داشته باشید مجبورید از تمام مزیت های سیستم در برابر لپ تاب چشم پوشی کنید و لپ تاب بگیرید ! از طرفی سیستم بودجه بیشتری هم می طلبه !
    2. از نظر کیفیت ساخت قطعاً N550JV شرایط بهتری داره ! ولی خب همون طور که گفته شد قیمتش بالاتره !
    3. به طور کلی نسبت قیمت در برابر سخت افزار توی نوت بوک های لنوو برای بودجه های محدود شرایط مطلوبی داره !

امتیازها
    7,895
    سطح
    59
    486
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    Lenovo IdeaPad Y510p – A
    قیمت ۳۲۴۹۰۰۰ تومان

Asus N56VV
    قیمت : ۳۵۰۰۰۰۰ تومان

sony svf142190
    قیمت : ۳۴۵۰۰۰۰ تومان

بنظر من شما Lenovo IdeaPad Y510p – A بخرين
    از معایب این سیستم این هست که صفحه نمایشش تقریبا” ۱۲۰ درجه بیشتر باز نمیشه . دکمه های کیبورد خیلی راحت از جاشون در میان و در نهایت اینکه هنگام انجام فعالیت های سنگین کمی داغ می کند . ولی از نظر قدرت و کانفیگ عالی است .
    امتیازها
    7,442
    سطح
    57
    9
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    در تکمیل صحبت های استاد عزیز آقا یاسر و با اجازه از ایشون چند نکته رو مطرح می کنم !
    1. به طور کلی برای کارهای سنگین ورندرینگ خرید سیستم مناسب تر هست و مزایای بیشتری داره از جمله تهویه مناسب تر ، قدرت و کارایی بیشتر و شرایط مناسب تر در کار مداوم ! البته اگه قابلیت حمل براتون مهم باشه و نیاز به حمل داشته باشید مجبورید از تمام مزیت های سیستم در برابر لپ تاب چشم پوشی کنید و لپ تاب بگیرید ! از طرفی سیستم بودجه بیشتری هم می طلبه !
    2. از نظر کیفیت ساخت قطعاً N550JV شرایط بهتری داره ! ولی خب همون طور که گفته شد قیمتش بالاتره !
    3. به طور کلی نسبت قیمت در برابر سخت افزار توی نوت بوک های لنوو برای بودجه های محدود شرایط مطلوبی داره !
    یه سیستم با کمک خودتون و سایر دوستان سخت افزاری بستم و کاملا ازش راضیم.
    امتیازها
    7,442
    سطح
    57
    9
    کاربر انجمن

به نظرتون بعد از دو سه سال قطعات لنوو کارایش رو از دست میده ؟ چون معمولا تو رندر دمای cpu رو 80 میاد و یه جایی خوندم دمای بیشتر از 70 برلی قطعات ضرر داره . لحیم کاری های رو مادربورد و سایر قطعات را به مرور زمان خراب میکنه.
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع