ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 45
    امتیازها
    6,643
    سطح
    53
    6
    کاربر جدید

مشکل فول شدن رم

درود

دوستان چند وقتیه که یک دفعه میزان استفاده از رم به 97% میرسه و سیستم خیلی کند میشه دلیلش چیه ؟

برنامه ای هست که بشه این مشکل رو حل کرد؟ اصلا چرا اینطور میشه قبلا اصلا همچین اتفاقی نمی افتاد !

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 5555555555555555555.jpg
مشاهده: 67
حجم: 108.9 کیلو بایت
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    دوست عزیز از چه آنتی ویروسی استفاده می کنید؟
    سیستم شما به یک کرم به نام Nachi A.1 آلوده شده است و این پروسس را در سیستم عامل شما راه اندازی می کند.
    امتیازها
    6,643
    سطح
    53
    6
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    دوست عزیز از چه آنتی ویروسی استفاده می کنید؟سیستم شما به یک کرم به نام Nachi A.1 آلوده شده است و این پروسس را در سیستم عامل شما راه اندازی می کند.
    داداش از (nod 32 (ver 6.0.316.0 استفاده می کنم .1. چطور باید پاکش کنم ؟ 2. نود 32 خوبه یا از آنتی ویروس دیگه ای استفاده کنم ؟ نود از لحاظ سبکی خیلی خوبه .
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط nod33 نمایش پست ها
    داداش از (nod 32 (ver 6.0.316.0 استفاده می کنم .1. چطور باید پاکش کنم ؟ 2. نود 32 خوبه یا از آنتی ویروس دیگه ای استفاده کنم ؟ نود از لحاظ سبکی خیلی خوبه .
    نسخه 7 نود را نصب و آن را آپدیت کنید، اگر مشکل برطرف نشد، باید سیستم عامل را مجدد نصب کنید.
    امتیازها
    6,643
    سطح
    53
    6
    کاربر جدید
    نسخه 7 نود را نصب و آن را آپدیت کنید، اگر مشکل برطرف نشد، باید سیستم عامل را مجدد نصب کنید.
    عزیز تازه برنامه your unistaller رو نصب کردم گفتم با این برنامه نود 32 رو پاک کنم مراحل رو انجام دادم رجیستری رو هم کامل پاک کرد اما nod هنوز هست و میشه ازش استفاده کرد فقط آیکنش توی قسمت add/remove ویندوز حذف شده و خود setup نود رو هم که اجرا میکنم قسمتی که برای پاک کردنش باید بیاد نیست ! مراحل نصب هم که میزنم اخراش ارور میده و نصب نمیشه ؟
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    عزیز تازه برنامه your unistaller رو نصب کردم گفتم با این برنامه نود 32 رو پاک کنم مراحل رو انجام دادم رجیستری رو هم کامل پاک کرد اما nod هنوز هست و میشه ازش استفاده کرد فقط آیکنش توی قسمت add/remove ویندوز حذف شده و خود setup نود رو هم که اجرا میکنم قسمتی که برای پاک کردنش باید بیاد نیست ! مراحل نصب هم که میزنم اخراش ارور میده و نصب نمیشه ؟
    دوست عزیز سیستم عامل را مجدد نصب کنید.
    امتیازها
    6,643
    سطح
    53
    6
    کاربر جدید
    دوست عزیز سیستم عامل را مجدد نصب کنید.
    هیچ راهی نیست توی درایو c اطلاعات زیادی دارم کلا هاردم پره .

شما نصب ویندوز رو آخرین راه در نظر بگیر .

از طریق اسکن آنلاین نمیشه ؟
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال

با نرم افزار CCleaner سعی کنید تا Nod را حذف کنید.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن

NOD32 قبلی شما احتمالاً کامل حذف نشده و برخی از سرویس هاش در حال اجرا هستند !
    شما نرم افزار ESET UNinstaller رو به حجم 650KB از این لینک دانلود کنید سپس ویندوز رو در حالت Safe Node بالا بیارید و این نرم افزار رو اجرا کنید
    نرم افزار بر پایه CMD اجرا میشه و طبق عکس های موجود در لینک زیر در مدت زمان خیلی کوتاهی و به راحتی می تونید ESET قبلی خودتون رو کاملاً حذف کنید از روی سیستم و جدیدترین نسخه اون رو یعنی نسخه 7 دانلود و نصب کنید و اسکن کنید و کرم مورد نظر رو حذف کنید !
    http://kb.eset.com/esetkb/index?page...nt&id=soln2289
    البته توصیه اکید بر تعویض هرچه سریعتر ویندوز هست ! اگه هم روی درایو C اطلاعات دارید ازش پشتیبان تهیه کنید به هر صورت ممکن !

امتیازها
    6,643
    سطح
    53
    6
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    NOD32 قبلی شما احتمالاً کامل حذف نشده و برخی از سرویس هاش در حال اجرا هستند !
    شما نرم افزار ESET UNinstaller رو به حجم 650KB از این لینک دانلود کنید سپس ویندوز رو در حالت Safe Node بالا بیارید و این نرم افزار رو اجرا کنید
    نرم افزار بر پایه CMD اجرا میشه و طبق عکس های موجود در لینک زیر در مدت زمان خیلی کوتاهی و به راحتی می تونید ESET قبلی خودتون رو کاملاً حذف کنید از روی سیستم و جدیدترین نسخه اون رو یعنی نسخه 7 دانلود و نصب کنید و اسکن کنید و کرم مورد نظر رو حذف کنید !
    http://kb.eset.com/esetkb/index?page...nt&id=soln2289
    البته توصیه اکید بر تعویض هرچه سریعتر ویندوز هست ! اگه هم روی درایو C اطلاعات دارید ازش پشتیبان تهیه کنید به هر صورت ممکن !
    دوست عزیز نسخه 6 رو پاک کردم با نسخه 7 ویروس یابی کردم ولی درست نشد ! با نصب مجدد ویندوز درست میشه ؟
    الان که دقت می کنم وقتی تریلرهای 3 بعدی که گرفتم رو اجرا می کنم ویا توی فایلی که هستن می رم شرایط بدتر میشه یدفعه رم و cpu فول میشن و لی توی موارد دیگه زمان بیشتری میبره تا فول بشن .
صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 45

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع