ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 5 نخست 12345 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 45
    امتیازها
    3,347
    سطح
    35
    105
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    دوست خوبم کی گفته اینها مانیتور هستند؟اینها هردو تلویزیون هستند!!مدل اولی (سامسونگ)شما حتی قاچاقش هم نمیتونید با این قیمت پیدا کنید!!بلاخره خوب ما یک قیمت جهانی داریم!نمیشه که شما بابت یک تلویزیون hi end هوشمند با قیمت رنج حدود 5 میلیون چیزی در حدود 1700 پرداخت بفرمایید!یا ایراد داشته یا دسته دوم بوده.
    فایل پیوست 30174
    مچکر از توجهتون
    شما \ست بنده رو دقیق مطالعه نکردید و سوال بنده رو متوجه نشدید.سوال بنده هم دقیقا همین بود که چرا قیمت تی وی ۴۶ اینچ از مانیتور ۲۸ اینچ کمتره؟ مگه مانیتور چه مزیتی داره نسبت به تی وی؟
    در مورد قیمت هم چیزی که \رداخت کردیم رو گفتم من باب اطمینان میخواید از خود تی وی عکس بگیرم.البته مدل دقیقش رو باید از روی کارتون بخونم ولی ۴۶ ال ای دی اسمارت فول اچ دی هستش.
    در مورد سلامت دستگاه هم موقع خرید خودم شخصا هولوگرام بسته بندیش رو باز کردم;;)
    Main: P8H61 USB3 Rev.2.0
    CPU: Core i3 3210
    VGA: Asus R7 260X DC OC 2G
    Ram: 4G*1 1600 Zeppelin xtra
    Power: Green 530Watt EU
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط rasaam نمایش پست ها
    مچکر از توجهتون
    شما \ست بنده رو دقیق مطالعه نکردید و سوال بنده رو متوجه نشدید.سوال بنده هم دقیقا همین بود که چرا قیمت تی وی ۴۶ اینچ از مانیتور ۲۸ اینچ کمتره؟ مگه مانیتور چه مزیتی داره نسبت به تی وی؟
    در مورد قیمت هم چیزی که \رداخت کردیم رو گفتم من باب اطمینان میخواید از خود تی وی عکس بگیرم.البته مدل دقیقش رو باید از روی کارتون بخونم ولی ۴۶ ال ای دی اسمارت فول اچ دی هستش.
    در مورد سلامت دستگاه هم موقع خرید خودم شخصا هولوگرام بسته بندیش رو باز کردم;;)
    چرا اتفاقا خوندم دوست گلم
    ببینید هیچ LED 46 INCH نیست که از یک مانیتور 28 ارزونتر باشه.(مگر در موارد خاص مثل گیمینگ پیشرفته یا نسبت تصویر 21:9) چون در بازار الان تلویزیون های 46 فکر میکنم از حداقل 3 میلیون شروع قیمت دارند دوشت خوبم.حالا نهایتش بماند.
    اگر در مورد تفاوت خوب بخواهید بدنید بنده به چند نکته اشاره میکنم،ابتدا مهمترین تفاوت در تکنیک ساخت پنل هستش که معمولا مانیتورها زمان پاسخدهی بسیار کمتری دارند.مثلا همین مدل LED 8880 که مثال زدید زمان پاسخدهیش فکر میکنم و اگر اشتباه نکرده باشم به 14 میلی ثانیه هم رسیده بود!تازه با اینکه یک مدل بالا هستش.اما در مانیتور شما تایمینگ کمتری دارید حتی مانیتورهای میان قیمت!
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    چرا اتفاقا خوندم دوست گلم
    ببینید هیچ LED 46 INCH نیست که از یک مانیتور 28 ارزونتر باشه.(مگر در موارد خاص مثل گیمینگ پیشرفته یا نسبت تصویر 21:9) چون در بازار الان تلویزیون های 46 فکر میکنم از حداقل 3 میلیون شروع قیمت دارند دوشت خوبم.حالا نهایتش بماند.
    اگر در مورد تفاوت خوب بخواهید بدنید بنده به چند نکته اشاره میکنم،ابتدا مهمترین تفاوت در تکنیک ساخت پنل هستش که معمولا مانیتورها زمان پاسخدهی بسیار کمتری دارند.مثلا همین مدل LED 8880 که مثال زدید زمان پاسخدهیش فکر میکنم و اگر اشتباه نکرده باشم به 14 ثانیه هم رسیده بود!تازه با اینکه یک مدل بالا هستش.اما در مانیتور شما تایمینگ کمتری دارید حتی مانیتورهای میان قیمت!
    میلی ثانیه دیگه .......... 14 ثانیه که باشه دیگه پاسخ نمیده !
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    3,347
    سطح
    35
    105
    کاربر انجمن
    سامان درست میگن ۱۴ میلی ثانیه هستش.ولی خب حتی ۱۴ میلی ثانیه هم باشه میشه ۷۱ فریم بر ثانیه درسته؟ به نظر من که ۷۱ فریم خوبه واسه کسی مثه من که به زور ۶۰ فریم میگیرم.حالا به نظرتون اگه به جای مانیتور یه تی وی بالای ۴۰ بگیرم میارزه؟عیب دیگه ای نداره؟منظورم عیب نسبت به مانیتوره
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    سامان درست میگن ۱۴ میلی ثانیه هستش.ولی خب حتی ۱۴ میلی ثانیه هم باشه میشه ۷۱ فریم بر ثانیه درسته؟ به نظر من که ۷۱ فریم خوبه واسه کسی مثه من که به زور ۶۰ فریم میگیرم.حالا به نظرتون اگه به جای مانیتور یه تی وی بالای ۴۰ بگیرم میارزه؟عیب دیگه ای نداره؟منظورم عیب نسبت به مانیتوره
    نرخ تعویض تصاویر بسته به صحنه،رنگ و این چنین عواملی متغییر است.ممکن است در برندهای متفرقه مثل marshal یا xv***on بتونید tv با قیمت پایین پیدا کنید،اما در برندهای معتبر همچین چیزی نیست.برندهای متفرقه هم که اسمش روشه.بستگی به کاربردتون داره خوب.نمیشه با موس کیبرد نشست پای یک نمایشگر 46 اینچ!برای دیدن اطراف تصویر باید سرتون رو بچرخونید!اما اگر میخواهید فقط بازی کنید و فاصله بگیرید خوبه.نمیشه یک نمایشگر به این بزرگی رو به جای مانیتور استفاده کرد.
    در ضمن یک غلط املایی بود خودم میدونم 14 ثانیه نیست
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    عزیز شما تو تلوزیون فول اچ دی به اندازه ی مانیتور فول اچ دی نمیتونی فریم بگیری ها !
    امتیازها
    3,347
    سطح
    35
    105
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman1992 نمایش پست ها
    عزیز شما تو تلوزیون فول اچ دی به اندازه ی مانیتور فول اچ دی نمیتونی فریم بگیری ها !
    میشه بیشتر توضیح بدید؟مانیتورها از فناوری خاصی استفاده میکنن یا دلیل دیگه ای داره؟
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    میشه بیشتر توضیح بدید؟مانیتورها از فناوری خاصی استفاده میکنن یا دلیل دیگه ای داره؟
    فناوری خاص نمیخواد .......... سایز پیکسل ها توی سایز 48 اینچ نسبت به 24 اینچ تو رزولوشن یکسان بزرگتره .........

شما به یه کارت واقعا واقعا قوی نیازمندی تا با 48 اینچ بازی کنی ........
    امتیازها
    3,347
    سطح
    35
    105
    کاربر انجمن
    فناوری خاص نمیخواد .......... سایز پیکسل ها توی سایز 48 اینچ نسبت به 24 اینچ تو رزولوشن یکسان بزرگتره .........

من تا حالا فک میکردم فقط به رزولوشن بستگی داره.ولی اینطور که شما میگی به اندازه خوده \یکسل هم مربوط میشه!!!!!
    \س قضیه کنسول ها چی هست که روی هر نمایشگری میتونن تصویر بدن؟!بدون افت فریم
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن

سامان جان توی رزولوشن یکسان سایز صفحه نمایش تاثیری نداره.
صفحه 3 از 5 نخست 12345 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 45

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع