ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 29
    امتیازها
    6,992
    سطح
    55
    464
    YGH
    کاربر انجمن

Question راهنمایی درباره خرید شارژر یو اس بی کتابخوان

با سلام خدمت دوستان
    من یه دونه کتابخوان Energy Sistem Color Book 2074 دارم که در حالت عادی کابل شارژش به صورت نرگی یو اس بی هست و دوشاخه نداره. به خاطر همین میخوام یه شارژش یو اس بی واسش بخرم. این وسط دو مدل هست که موندم کدوم رو انتخاب کنم. در ضمن باتری کتابخوان 2800 میلی آمپر هست.
    خود سایت Energy Sistem پیشنهاد کرده که از شارژری با حداکثر خروجی 1000 میلی آمپر استفاده بشه. حالا میخوام بدونم به نظر شما دوستان کدوم رو باید بخرم؟ آیا استفاده از شارژر با آمپر بالاتر دستگاه رو خراب میکنه یا تفاوتی نداره؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 34849_.V1377868452._.jpg
مشاهده: 19
حجم: 36.2 کیلو بایت

ENERGY HOME CHARGER K125 ULTRA FAST

خروجی: 5 ولت - 1000 میلی آمپر

ENERGY HOME CHARGER K128 HIGH POWER

خروجی: 5 ولت - 2100 میلی آمپر
    دانلود کتاب های الکترونیکی زبان اصلی در زمینه علوم کامپیوتر ==> https://telegram.me/cserchannel
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    عزیز گزینه دوم مناسب تر است، کمتر بودن شدت جریان، سبب می شود که دستگاه شما دیرتر شارژ شود.
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    عزیز گزینه دوم مناسب تر است، کمتر بودن شدت جریان، سبب می شود که دستگاه شما دیرتر شارژ شود.
    با رعایت احترام کامل نسبت به جناب مدیر ...... فکر میکنم حرف شما غلطه !!!! چون جریان کشیدنی است و وقتی یک دستگاه توصیه شده با اداپتور 1000 میلی امپری تغذیه شود مقدار کمتر از مقدار به دستگاه اسیب میزنه ولی مقدار بیشتر ش به دستگاه ایرادی رو وارد نمیکنه و تاثیری هم در شارژ اون نداره ( ممکنه اون دستگاه تو نیروگاه وصل شده باشه به برق 5 ولت - 2 کیلو امپری باز دستگاه به اندازه ی نیازش که همون 1000 میلی امپر باشه مصرف میکنه ) !!! مثال : توی خونه تمامی دستگاه ها به پریز برقی وصل اند که ولتاژ ان 220 ولت است و جریان انها یا 16 امپر است یا 20 و در برخی از کابل کشی ها 25 امپر است و تمامی مصرف کننده ها به یک پریز یا یک انشعاب وصل اند و به قول یکی از اساتید محترم و معروف در دانشگاه که میگفت یه سفره ای بین مصرف کننده ها پهن است و هر کی به اندازه ی نیازش مصرف میکنه !!! در نهایت به نظر من اون Divice رو بخرید که کیفیت بیشتر و قیمت مناسب تر داشته باشه !!!!!
    امیدوارم این حرف من رو به عنوان بی احترامی برداشت نکنید ..... ممنون
    امتیازها
    6,992
    سطح
    55
    464
    YGH
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    ببخشید که می پرسم.

دستگاه یا باتری رو خراب نمیکنه؟
    دانلود کتاب های الکترونیکی زبان اصلی در زمینه علوم کامپیوتر ==> https://telegram.me/cserchannel
    امتیازها
    6,992
    سطح
    55
    464
    YGH
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman1992 نمایش پست ها
    با رعایت احترام کامل نسبت به جناب مدیر ...... فکر میکنم حرف شما غلطه !!!! چون جریان کشیدنی است و وقتی یک دستگاه توصیه شده با اداپتور 1000 میلی امپری تغذیه شود مقدار کمتر از مقدار به دستگاه اسیب میزنه ولی مقدار بیشتر ش به دستگاه ایرادی رو وارد نمیکنه و تاثیری هم در شارژ اون نداره ( ممکنه اون دستگاه تو نیروگاه وصل شده باشه به برق 5 ولت - 2 کیلو امپری باز دستگاه به اندازه ی نیازش که همون 1000 میلی امپر باشه مصرف میکنه ) !!! مثال : توی خونه تمامی دستگاه ها به پریز برقی وصل اند که ولتاژ ان 220 ولت است و جریان انها یا 16 امپر است یا 20 و در برخی از کابل کشی ها 25 امپر است و تمامی مصرف کننده ها به یک پریز یا یک انشعاب وصل اند و به قول یکی از اساتید محترم و معروف در دانشگاه که میگفت یه سفره ای بین مصرف کننده ها پهن است و هر کی به اندازه ی نیازش مصرف میکنه !!! در نهایت به نظر من اون Divice رو بخرید که کیفیت بیشتر و قیمت مناسب تر داشته باشه !!!!!
    امیدوارم این حرف من رو به عنوان بی احترامی برداشت نکنید ..... ممنون
    ممنون از نظر شما. تفاوت قیمت دو مدل 10 هزار تومن هست.
    تنها چیزی که برای من مهم هست اینه که به دستگاهم آسیب نرسه.
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    نقل قول نوشته اصلی توسط YGH نمایش پست ها
    ببخشید که می پرسم.

دستگاه یا باتری رو خراب نمیکنه؟
    دوست عزیز جریان بیشتر هیچ اسیبی به دستگاه نمیزنه ( چون Divice شما نهایتا روی 1000 میلی امپر Limit شده ) ولی تو شارژ سریع تر اون هم تاثیری نداره !!! به نظر من اون رو بخرید که ارزون تره !!!
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مطمنی عزیز ؟؟؟ تفاوت این دو Divice حدودا 3 یورو است که با احتساب هر یورو 5 هزار و خورده ای + وارد کننده های محترم که علاوه بر اینکه به علت خرید تعداد مبلغی از مبالغ ذکر شده ارزون تر میخرن ولی باز هم کافی نیست براشون + قیمت گمرکی + قیمت هزار تا چیز دیگه مثل حمل و نقل و .... = به عبارتی این دو دستگاه باید حدودا بین 25 تا 30 هزار تومن فرق داشته باشن !!!
    امتیازها
    6,992
    سطح
    55
    464
    YGH
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman1992 نمایش پست ها
    مطمنی عزیز ؟؟؟ تفاوت این دو Divice حدودا 3 یورو است که با احتساب هر یورو 5 هزار و خورده ای + وارد کننده های محترم که علاوه بر اینکه به علت خرید تعداد مبلغی از مبالغ ذکر شده ارزون تر میخرن ولی باز هم کافی نیست براشون + قیمت گمرکی + قیمت هزار تا چیز دیگه مثل حمل و نقل و .... = به عبارتی این دو دستگاه باید حدودا بین 25 تا 30 هزار تومن فرق داشته باشن !!!
    آره. لینکای زیر رو ببینید:

Energy Sistem K125 USB Wall Charger

Energy Sistem K128 USB Wall Charger
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    نقل قول نوشته اصلی توسط YGH نمایش پست ها
    آره. لینکای زیر رو ببینید:

Energy Sistem K125 USB Wall Charger

Energy Sistem K128 USB Wall Charger
    باز هم دم دیجی کالا گرم !!!! تقریبا به قیمت داره میفروشه ............ برادر این دو شارژر از نظر علمی هیچ فرقی واسه ی شما و کاربرد تون نداره و هیچ اسیبی به دستگاه شما نمیزنه .......... دیگه تصمیم با خودته !!!! ولی به نظر من پول حیفـــــــــه است 10 تومن هم 10 تومنه !!!
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    یه چیز دیگه یادم رفت اگه فکر میکنید بعدا احتمالا ممکنه یه دستگاهی بخرید که در حد تانک جنگی مصرف جریان داشته باشه مثل باتری تبلت های 10 اینچی و چیزای این گونه همون جریان بالاتره رو بخرید که بعد پشیمون نشید !!!!!!!!!!!!
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 29

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)